Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Barbera - plamienia nie lekceważ, jak bierzesz luteine to nie przestawaj. Miałam plamienia a po luteinie przeszło choć lekarz uprzedzał, że jak będzie tego więcej albo bedzie krwawienie to w weekend czy święta bez skierowania zgłosić sie do szpitala. Spróbuj może wziąśc 2 razy dziennie po 2 luteiny a jak przejdzie to zejśc do jednej 2 razy dziennie. Ja tak zrobiłam i mnie przeszły plamienia po dwóch dniach i nie wróciły na szczęscie do dzisiaj. Magda - mój żołądek dzisiaj ciut spokojniejszy ale cały czas w pogotowiu. Tylko czekam aż się odezwie. Dzisiaj jeszcze muszę iść do brata na obiad, a tak mi się nie chce.... Najwyżej zjem obiad i się zwinę do domciu poleżeć. Ostatnio spotkania jakiegokolwiek typu wywołują u mnie uczucie zmęczenia, najchętniej nie wychodziłabym z domu. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny och bałam sie ze coś sobie wymyślam z tym brzuchem ale widze ze macie podobnie.u mnie to jest tak dziwnie ze zle czuje sie wieczorem nie rano. najgorsze to ze spaniem już o 4 sie budzę i tak sobie próbujemy zasnąć. dziś jade do teściowej mój bedzie sie chwalił mam nadzieje ze nie przymnie bo nie chce ze by mnie przytulała, nie lubimy sie bo chce żyć po swojemu a nie według jej pomysłu na nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Misia nie martw się, w tym naszym stanie widać wszysto jest możliwe i nie ważne o której porze dnia czy nocy. Ja też codziennie się budzę w nocy raz na siusiu i muszę iść i już się rozbudzam, ale z reguły dalej zasypiam, a jak brzuch boli, to kładę się na bok... podobno najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja w nocy wstaję kilka razy a wczoraj ok.23-ciej było mi tak niedobrze, że nie mogłam zasnąć... żołądek dzisiaj też mi daje w dupę ale to chyba z przejedzenia i namieszania. Brzuch czasami zakłuje to z jednej, to z drugiej strony. Mam jednak nadzieję, że wszystko jest OK. Bo ja naprawdę potrafię sobie wkręcać;) Barbera - jeśli masz plamienia to zaraz biegnij do lekarza, bo może być różnie... Magda, masz rację, na boku najbezpieczniej, a najlepiej na prawym boku:) Ja już dzisiaj do wieczora nic nie jem, tylko będę piła wodę, bo chyba w te święta przesadziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniówka989
Hej dziewczynki moge sie przylaczyc? Pierwsza ciaza a termin koniec grudnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za dobre słowo :D ale już lepiej tylko rano miałam lekkie plamienie a do teraz to już nic i cały dzień leżę . U mnie jest trochę inna sytuacja bo jestem po in vitro i do tej pory brałam 4x3 szt luteiny a w piątek mi zmniejszyli do 3x3 i tak się zastanawiam czy to nie od zmniejszenia dawki lekka reakcja, ale dzisiaj leżę a jutro dzwonię do kliniki bo trochę boję się jechać nawet na oddział bo nasz szpital nie ma dobrej opinii a tym bardziej, że jestem po in vito a tak źle nie jest :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooorka11
hej dziewczyny mam pytanko tydzien temu robilam test wyszedl negatywny, na drugi dzien bladziutka druga kreska a 3 dni pozniej na nastepnym juz wyszla jasnorozowa czy to ciaza??? okres mi sie spoznia 2 tygodnie ale zadnych innych objawow nie mam. jesli tak termin na 24 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny tak sie boje, ze z moim malenstwem moze byc cos nie tak, ze jakas krzywda moze mu sie stac. Wszystko przez to ze jest ona zagrozona, jest to moja pierwsza ciaza i okropnie sie boje, tak bardzo tego malenstwa pragniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ja mam termin na 27 grudnia dzień po terminie @ wyszły dwie krechy. Staraliśmy sie o dzidzie prawie rok i nareszcie sie udało...Teraz oby do pierwszej wizyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooorka11
tez tak mysle ze jestem w ciazy, mam dopiero niecale 19 lat i jeszcze nigdy nie bylam u lekarza ginekologa straaaaasznie sie boje, wiem ze to moze byc dziecinne ale nie potrafie sobie z tym poradzic , niewiem jak to bedzie .... ale wiem ze to mnie nie ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki:) dooorka, jesteś w ciąży. Ja moje kochane bliźnięta miałam właśnie w wieku 19 lat:) Dałam sobie świetnie radę i nadal daję:) Moi synowie są super chłopakami! A ja jestem młodą mamą;) Same plusy:) Wiara nadzieja - musimy być dobrej myśli, ja też codziennie się boję, że coś może być nie tak, ale fasolce to na pewno nie pomaga. Starajmy się myśleć pozytywnie i często się uśmiechać, to podobno bardzo pomaga:) myszka - gratulacje!!! Ja oczywiście znowu się obżarłam, mimo, iż powiedziałam sobie, że do wieczora już nic nie zjem... ech, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooorka11
ale martwi mnie to ze nie mam zadnych objawow oprocz braku @, raz tylko strasznie zrobilo mi sie slabo i tydzien temu bolal mnie brzuch jak na @ ale nie dostałam... wszystkie dziewczyny juz maja mldlosci, wymioty w tym czasie a ja nic, nie wiem moze to poprostu za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się bo mi się tylko kilka razy uniosło i nic więcej a moja mama też nie miała żadnych mdłości w ciąży a ja jestem w 8 tygodniu :D nie każdy musi mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorka, to jesteś szczęściarą:) Ja z moimi chłopakami ciążę przeszłam zupełnie bez żadnych objawów. Nie miałam żadnych mdłości ani niczego podobnego. A chłopcy urodzili się w 9 miesiącu, każdy ważył prawie 4 kg - okazy zdrowia:) I tak jest do dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze wszystko bedzie oki. tyle sie naczytalam w necie o ciazy biochemicznej i teraz sie boje ze mnie to spotka kurcze ale to sie pojawia chyba w dniu spodziewanej @ lub troche po??? co o tym myslicie??? a ja powinnam miec 11 kwietnia wiec mam nadzieje ze mi sie to nie zdarzy bo juz sie przywiązałam do mojego bobaska :) w tym tygodniu musze sie umowic do lekarza zeby rozwiac swoje watpliwosci bo schizuje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, własnie wróciłam od brata. Znowu sie objadłam :) Dzisiaj na szczęscie brzuch daje mi odetchnąc. Oczywiście z racji ciaży robiłam za kierowcę, mąz dorwał sie do wódki z bratem i teraz padł jak piątka :) Ja ju.z troche zmęczona i z chęcią wróciłam do domku. Dorcia bądź dobrej mysli, masz młody silny organizm, napewno wszystko ułozy sie po Twojej myśli. Witam wszystkie nowe grudniówki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuLipannek
Hej Kochane! Ja wlasnie wchodze w 6 tydz, w tym tyg chce isc do gina myslicie, ze serduszko juz bije? Pisalam wczesniej ze brzuch mnie bolal jak na okres ale bardziej ciagnelo i mnie toi martwilo. Teraz juz mi przeszlo, czasami czuje delikatnie jak na okres. Co do mdlosci to tez ich nie mam, czasami wieczorem mnie lekko muli... Mam lekki sen, wstaje 5 - 6 rano a potem caly dzien chodze z prawie zamknietymi oczami! Buziaki dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie, że dobrze się czujesz. Ja tak sobie, cały czas czuję brzuch, może to po wczorajszej ilości jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
O rany julek! Ale nas tu dużo! No i super! Będzie raźniej to wszystko razem przechodzić! Super, że mamy w naszym gronie Mamy ze stażem i doświadczeniem! Uwielbiam Was czytać, bo to działa jak najlepsza tabletka uspokajająca. :-) Dzięki, że jesteście! Jeśli chodzi o mnie - dzisiaj kończę 8 tydzień. 56 dzień ciąży wg medyków. Czuję się bardzo dobrze, i gdyby nie to, co widziałam na USG, to bym nie powiedziała, że jestem w ciąży... Piersi już nie takie tkliwe, mdłości nie miałam od początku i nie mam nadal. Tylko brzucho daje jakieś dziwne sygnały - szczególnie wieczorem, jak się położę... Nie to, żeby ból, ale takie... rozciąganie? napinanie? Powiem Wam, że w gruncie rzeczy dość przyjemne "odczucia". ;-) Co do dolegliwości żołądkowych i jelitowych - dopisuję się do grona cierpiących... a i owszem... jakieś niestrawności, jakieś wzdęcia, a przede wszystkim zaparcia... Nie jakieś okrutnie niepokojące, ale... rozregulowało się. Na mnie osobiście najlepiej działają duże twarde chrupiące soczyste jabłka... Jedno po kolacji i rano jest kupa jak złoto! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ale sie rozpisalyście przez święta :P Musze się komus wyżalić :( - ja wcale nie czuje że byly święta :( A to przez moich teściow. Pojechaliśmy w koncu do nich, bo okazła sie ze Agata miala tylko trzydniowke i w sobotę zaczelo ją już wysypywać. No i moi bogobojni teściowie nie poszli do kościoła ze święconką :( śniadanie w niedziele było normalne, przy stole w kuchni. Tyle tylko ze sobie pisanke obrałam i zjadalam zamiast jaja :D Potem tam jakis obiad niby swiateczny zrobili jak juz szwgrostwo przyjechało. Smigusa dyngusa tez nie mialam :( To były pierwsze wielkanocne swieta jakie spedzilam u tesciów. I na pewno ostatnie. Buuuuu. U mnie w rodzinnym domu zawssze był klimacik. Rodzice bardzo o to dbali. Tesciowa ogranicza sie do rozstawienia po mieszakniu tysięcy kurczaków. Magda na objawy jeszcze przyjdzie czas :P a moze bedziesz ta szczesciara którą to wszystko ominie :) U mnie w pierwszej ciazy bardziej dokuczały mi piersi - teraz wcale nie czuje zeby cos sie z nimi działo. Ale to moze po jednej ciązy i karmieniu tak poprostu jest. Ale mam tak samo jak poprzednio nudnosci, tak co kilka dni. I mam czasami starsznie dziwne uczucie w podbrzuszu - jakbym miala zaraz okres dostac albo jakby mi miala macica dolem wyleciec :P w swieta to byl taki moment ze pomyslałam kurde chyba zaraz poronie ;) Moze masz poprostu mniej czucia w podbrzuszu. Moja szwagierka nie miała az do tgeo stopnia czucia ze twierdziła ze kompletnie nie czuje ruchów dziecka i to w 3 trymestrze :D W co mi trudno uwierzyc ;) A i co najgorsze - wrociła mi ciażowa choroba lokomocyjna :( Co do tych piersi malejących - ja miałam poprzednio tak ze mniej wiecej w czasie kiedy mialabym normlanie dostac okres piersi były zawsze wieksze i tkliwsze i bardziej brzuch ciągnął. Podobno tak jest ze organizm nadal ma ten rytm miesiączkowy tylko bez okresu wiec co jakis czas mozna odczuwac ze obajwy sie wzmagaja lub troche ustepuja amidecorr30 - tak to jest jak sie za szybko na usg idzie biedaku :( - najczesciej nie upokaja a wrecz przeciwnie. Nie martw sie na zapas. To sa tak malutkie wymiary ze lakarz latwo moze przeoczyc zwlaszcza na kiepskim sprzecie. We wczesnym usg dorby sprzet to kluczowa sprawa. Trzymam mocno kciuki :) na pewno wszystko bedzie dobrze :* karrrla333 brzuch pobolewa tak jak na okres. Ale tak od czasu do czasu. Absolutnie nie skreca od bólu. Tak bedzie przez cała ciążę ;) potem to bardziej takie kłucie i ciagnięcie jak brzuch bedzie juz widac. wiara-nadzieja - kciuki trzymam :) A i mam juz 1,5 kg do przodu :P ale ostatnio wazyłam sie jakies 3 m-ce temu wiec to niekoniecznie wszystko od ciązy ;) To jeszcze napisze ze odrzuca mnie na widok słodkiego ;) i to do tego stopnia ze w swieta nawet jednego kawalka ciasta nie tknelam. Glupio mi az było bo teściowa ciągle do mnie mówiła 'no czestuj sie' :D chyba sobie pomyslała ze nie lubie jej wypieków :D a o ciązy jeszcze nikomu nie powiedzielismy wiec nie mogłam zgonic na nudności ;) postanowilismy do pierwszej wizyty nie mowić nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka co do brzucha to dokładnie to samo, jakby mi się coś rozciągało, jakby cos dołem wychodziło hehe. Teraz znowu mnie ciśnie, spałam juz dzisiaj dwie godziny i taka bardzo senna jestem. Ciśnie na nerki, na dół brzucha,. piersi przestały boleć- są wrażliwe ale bez wielkiej przesady jak pare tygodni wczesniej. Co do teściów podziwiam Cię, nie znosze chodzić do rodziny, której po prostu nie lubię bo się tam dramatycznie męczę.Nie ma co się zmuszac na siłę bo każdy to czuje i jest jeszcze gorzej. Teraz jak jesteś w ciaży i im powiesz zawsze się będziesz mogła wykręcić z wizyt - zwalisz to na bóle i inne objawy ciażowe. U mnie nie ma takiego problemu, tesciów mam bardzo fajnych tylko teraz ich nie odwiedzam bo mieszkają 70 km ode mnie a ja oprócz kursowania po mieście nigdzie nie wyjeżdżam ostatnio. Po wczorajszej wizycie u brata mąż noca wymiotował i poszedł dziś nieprzytomny do pracy z wielkim moralniakiem ;) Święta, święta i już po świętach całe szczęście bo już nie moge patrzeć na te tony jedzenia, na wagę nie wchodzę bo mi bateria padła hehe więc mam powód - jestem pewna że sobie przytyłam sporo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. napisałam kilka ładnych stron temu że mam nadzieję że do was dołączę:) i dziś na teście wyszły mi 2 wielkie kreski według @ termin na 28 grudnia wizytę mam za 3 tygodnie (niestety no chyba że uda mi się ją cześniej przełożyć) bardzo się ucieszyłam, ale za razem zestreowałam bo muszę zmienić pracę i nie wiem czy w nowej po okresie próbnym mnie przyjmą. a na dodatek mój m od maja bedzie bez pracy- koszmar i jak tu mam się nie stresować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska to nie jest tak ze teściow nie lubie. Bardzo ich lubie. No ale świeta to pwinno byc czuc jak dla mnie. Troche mnie zawiedli bo oni sa bardzo religijni a tu świąt ni widać ni słychac... szkoda że nie dbaja o tradycję. Chcę żeby Agata i fasola miały takie rodzinne prawdziwe świeta jak w moim rodzinnym domu zawsze były. Z teściami sie tak nie uda wiec juz sie raczej nie zgodze sie zeby do nich pojechac za rok czy dwa. Ale do nas zawsze chetnie ich zaprosze - wtedy bedzie po mojemu :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja gratuluje fasolki :) a jesli chodzi o prace - na pewno kciuki sie przydadza wiec mocno trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Kobietki, a ja mam taki dziwny objaw w postaci nagłego wyskakiwania "oponki na brzuchu" i znikania jej rano... Jednego dnia mam brzucho jak na 5ty miesiąc, a drugiego rano praktycznie nie widać żadnych objawów ciąży? O co to chodzi? Jakieś zatrzymywanie wody? W jakimś takim dziwnym rytmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny po wielkim obżarstwie :D ja dzisiaj czuję się masakrycznie , głowa mi pęka mdłości już w nocy mnie ubudziły (a tak się chwaliłam że nie mam :D) a na wieczór umówiłam się z lekarzem na usg żeby zobaczył czy wszystko dobrze po tym plamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×