Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

no mozna tez po terminie urodzic zawsz sie liczy 2 tyg w tą i w tą tylko dalej tego nie rozumiem czymu po zwroscie jestem na pocztaku 12 a wg okresu pocztek 11 to co zaszlam w ciaze w okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam bylam aktwna seksualnie :P bywaly miesiace ze pod koniec okresu sie baraszkowało :) ale czy to mozliwe zeby w okres mialam jajeczkowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego z rana "prawie nie jestem w ciąży", a wieczorem "jestem bardzo w ciąży"... A konkretnie chodzi mi o wielkość brzucha. Rano go po prostu nie ma i jestem jak przed ciążą. A w ciągu dnia on po prostu roooooooośnie i jest naprawdę naprawdę niezaprzeczalnie widoczny. Rośnie cały - nie dołem, nie górą - tylko taki śliczny okrąglusi brzunio... Czy któraś tak ma? Dlaczego się tak dzieje w rytmie dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chyba za wczensnie zeby brzuch byl widoczny albo?? nie bylam wczensiej w ciazy wiec nei wiem. tez mam wiekszy brzuch pod koniec dnia ale to sa gazy w jelitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ja tak mam. Ale to dla mnie nowość, poprzednio tak nie mialam. Tak sobie tlumacze ze to od jedzenia troche moze, a wczesniej miałam miesnie brzuszka w lepszym stanie i dlatego tym razem bardziej widac. Nie wiem zreszta.... Rodzince jeszcze nie powiedzialismy o mojej ciazy i jak bylismy u rodzicow moich na weekend to musiałam pod wieczor jak wstawalam brzuch wciagac bo moja mama dziwnie sie na mnie patrzyla hihi :D a nie powiedzielismy bo czekam na pierwsza wizyte u gin, wczesniej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie trochę pocieszyłyście... z tymi gazami to trochę może być prawda, ale na pewno nie wyjaśnia to całego rozmiaru mojego brzusia po południu. Mam wrażenie, że zbiera mi się opona wody w brzuchu... którą wysikuję wieczorem i w nocy. To mnie trochę martwi, bo jeśli już na początku tak zatrzymuję wodę, to jak potem będę puchła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 Ja mówię poważnie o PUCHNIĘCIU, a nie naturalnym powiększaniu brzuszka w ciąży na skutek rozciągania macicy, etc. Chodzi mi o zatrzymywanie wody w tkankach na skutek rozwalenia równowagi elektrolitycznej w organizmie. Chyba mnie nie zrozumiałaś.... Chodzi mi o patologiczne zatrzymywanie wody: puchnięcie nóg, dłoni, opony na brzuchu nic nie mającej wspólnego z rozmiarem i lokalizacją macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o co ci chodziło ewka to byl zarcik :) :P nie wiecie kiedy robią usg prrzez brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, macica wypycha jelita, które w ciągu dnia nappełniają sie pokarmem, płynami, gazami i stad wieczorem mega balon. Też tak mam. Nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;p ale naskrobalyscie postow do poczytania ale juz skonczylam... fajny ten link z podgladem hehe :) ja sie czuje dobrze juz od kilku dniu co mnie bardzo dziwi bo pierwsze poltora meisiaca to byla jedna wielka masakra ;/ no ja sie smaruje nawilzajacym i na ujedrnienie piersi... ja ogolnie bym polecala kosmetyki z perfekty, przynajmniej mi pomagaja no i mojej przyjaciolce polecilam bo zostal jej po ciazy wielki obwisły brzuch z rozstepami.... a teraz trzeba sie dobrze przyjzec na jej plaskim brzuszki zeby rozstep zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Pierwszy termin miałam na 28listopada a teraz wychodzi mi 1grudnia więc przyszłam na Wasz topik .Piszecie o wymiotach-nie mam tego na szczescie ale nie znoszę teraz zapachu benzyny ,papierosów bo od razu robi mi się niedobrze.Piersi bardzo mnie swędzą,blizna po cc tez.Czy któraś z Was tez to przechodzi?Najgorzej jest w nocy bo mam bliznę cała podrapaną,nie kontroluję się i drapię.Z piersiami podobnie,az mnie kusi podrapanie pumeksem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie dosc nietypowe pytanie jakie robicie fryzury na wizyte do lekarza . mam znajomego gin co komentuje i smieje sie z bab co robia nie wiadomoco przed wizytą. jedna np popsikala se pefrumem wzgorek łonowy co sie okazało ze perfum byl z brokaten gin posikal sie ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I ja mam pytanie dot. USG! Byłam dopiero na 1 wizycie. Na potwierdzeniu. Lekarz zrobił mi USG przez brzuch. Teraz mam następną wizytę 12 maja. Czego mam się spodziewać? To będzie 11 tydzień... Jakie będzie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, będziesz miała przez brzuch raczej USG. A c do fryzur, ja się czasem gole czasem nie, pod koniec to sie ciężko bedzie ogolić, ja sie tam nie przejmuje, cipka to cipka, nie do oglądania tylko do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej owca :) mnie nic nie dolega od tygodnia az dziwne tylko brzuch rwie :) a co to fryzurek to to z brokatem to stary kawał w sensie juz dobre 10 lat go znam ale i nie watpie ze sa i takie panie ktore tak zrobily. ja nic nie robie przed ginem. gole sie dla siebie bo takl mi wygodnie i lepiej sie czuje a na co gin trafi to juz przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, przecież będziesz pokazywać Kaśkę do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do swędzących piersi! Koszmar! Mnie jeszcze oprócz tego swędzą boki! Mam przesuszoną skórę na całym ciele. Dzisiaj to już obowiązkowo idę do apteki zaopatrzyć się w cały zestaw dla ciężarówek! Chcę kupić jakąś bazę do mycia i balsam do ciałego ciała dla atopowców - czyli do wybitnie przsesuszonej i alergicznej skóry, bo one nie zawierają żadnych szkodliwych i nienaturalnych substancji. Np.: http://www.ziaja.com/page/ziajamed/skora_alergiczna__atopowa__odwodniona.html Do tego coś na cyce i na rozstępy osobno. Z apteczny zakupów planuję jeszcze jakiś spray do nawilżania nosa, bo mam okrutnie suche błony śluzowej, krew mi niedługo pójdzie... i jeszcze pastę Parodontax i płyn Listerine, bo widzę, że o dziąsła trzeba zadbać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mam cierpliwos :) no i zaraz sie biore za sprzatanie ;P trzeba wykorzytsac dobre samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten link mnie zaraz pozbawi cierpliwosci.. ide sprzatac.. oczywiscie laptop ze mna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Zrób to za pośrednictwem GG albo wklej całość w worda, a hiperłącze powinno się samo wyróżnić. Wklej je do przeglądarki. Jak już Ci się włączy Twój "podgląd" to dopiero skopiuj pasek adresu i adres wklej na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedzialam ze mam dobrego linka.,.. ale tego czemu po wklejeniu w stopke nagle pojawiaja sie z nim znaki inne to ja juz nie ogarne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×