Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Ewa, widzę, że w sprawie ingerencji w organizm mamy w 100% to samo zdanie! Mój gin też ma takie:) Co do pielęgnacji ciała - koleżanka na innym forum, która studiuje kosmetologię radziła przede wszystkim długie wsmarowywanie. Ponoć nie ma super kremu na rozstępy i najważniejsze to od pierwszych tygodni się smarować - oliwką i jakimś balsamem/kremem i długo długo masować:) Warto jeszcze o pośladki zadbać, bo pod nimi lubią się też robić rozstępy. Co do zębów- ja idę niedługo na przegląd i zobaczymy jak będzie. Ja mam problemy z cera. Ciągle mi pryszcze wyskakują.... A w nosie też susza. I kicham (ponoć niektóre kobiety maja katar ciążowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 Też kicham! Jak smok! Seriami! Ale ja jestem pewna, że to reakcja na przesuszenie śluzówki... Organizm próbuje sam nocha nawilżyć. Są na to w aptece specyfiki, które można i w ciąży stosować - roztwory soli morskiej w większości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaraz zasnę przed kompem w pracy....A tu jeszcze na zajęcia po pracy trzeba pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 Kochana! Ja też już tylko się nosem na biurku podpieram! Nie dość, że mi się spać chce, to jeszcze bym coś zjadła! I to mam smaki na coś takiego jebutnego (pardon!) - pierogi jakieś, łazany z kapuchą, kluchy z sosem... W międzyczasie znalazłam jeszcze inną serię dobrego producenta w przystępnym cenach do suchej skóry: http://www.oceanicpharmaceutic.pl/produkty/oillan.htm Chyba nawet na to się właśnie skuszę: http://www.oceanicpharmaceutic.pl/article/2280_Delikatny_olejek_do_mycia_ciala.htm http://www.oceanicpharmaceutic.pl/article/1361_Balsam_intensywnie_natluszczajacy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo dziewczyny nie mogę za wami zdążyć:) byłam tu wcziraj rano a już 10 stron więcej. dziś mi trochę lepiej ale wczoraj mdłości chyba zanitu sięgnęły, cały dzień przeleżałam jutro jak się dopcham to bede miałą pierwszą wizytę już nie mogę się doczekać gdzieś tam czytałam że zajadacie się frytkami z MCD - wiecie lepiej bedzie jak kupicie jakieś z przydożnej budki w maku na jednym oleju smaży się nawet do 100 porcji dziennie a olej wymienia się średnio co tydzień więc nie radzę!!! muszę sie znowu poprawić bo ktoś zmienił mi na 5 tydzień :) Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............8.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10.............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie.................9..............15.12.2011 imoina z mężem już dawno wybraliśmy Julia i Aleksander wasze maleństw są już takie duże a moję jeszcze takie maleńkie:) http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=aszja&year=2011&month=12&day=28&babycount=1%22type=%22application/x-shockwave-flash%22wmode=%22transparent%22width=%22120%22height=%22180%22%3E%3C/embed%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do maca to niebede sie klocic bo jestes z innego miasta ale u mnie w katowicach mam znajomych w macu ktorzy pracuja wiele lat i akurat w macu sie jesc nie boje. moj tez pracowal i nie raz sie nasluchalam jak byl zly ze ino ciagfle rece myja olej wymieniaja.. jedzenie lezy 5 minut nie kupione to zjesc nie moga ale wyrzucic musza.... jedyny fast food gdzie sie jesc nie boje. za to ja pracowalam w takim miejscu ze wiem znowu jak to wyglada w zwyklym fastfoodzie i od tego czasu nie jem w takich miejscach, nawet napoju nie kupuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam smaki. Zazwyczaj na kwaśne. Żurek to ostatnio moje ulubione danie:) Poza tym jem np parówki na zimno-czego nigdy nie robiłam. I pogniewałam się na pomidory, które wcześniej uwielbiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje siebie ;P Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10.............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie.................9... ...........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do maca to taka kawa capucino z ciastkiem to mi sie by marzyła ;P ale i tak skonczy sie na pierogach dzis i koktajlu truskawkowym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Nie mówcie o jedzeniu! Bo jak zaraz wypruję na stołówkę! To tylko przeciąg po mnie zostanie! A mam naprawdę bliziutko! I takie pyszniutkie pierożki ze szpinakiem tam mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa z tymi pierogami ze szpinakime przesadzilas. teraz bede musiala isc do sklepu... o nie nie nie ;P tu mnie masz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Sooooorrryyyy.... ;-) Ale wyrzutów sumienia nie mam, bo to samo zdrowie i żelazo! Możemy żreć je do oporu... podobnie jak naleśniki ze szpinakiem, makaron ze szpinakiem w sosie śmietanowym posypany parmezanikiem... Mniam mniam mniam... Zapiekankę makaronową ze szpinakiem... kiełbaską i czym kto lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie mówię o maku zkąd pochodzę ale w czasie studiów pracowałam w dwóch i wierzcie mi lub nie standardy standardami ale ja tam nic do ust z tamtąd nie wezmę. no oleje się wymienia srednio co tydzień codziennie filtruje no ale jak pod koniec tygodnia olej nawet po przefiltrowaniu jest brązowo czarny to to samo mówi za siebie. aż mi się uniosło zmykam na obiad może coś w siebie wepchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj na śnadanie w pracy bułkę z kiełbaską, serem i musztardą :D I coś za bardzo przestało mnie ciągnąć do ptasiego mleczka, które kiedyś pochłaniałam. Ale zjadłabym sobie pączusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zajrzałam tu...
gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom ja niestety staram sie bezskutecznie o dzidzie :( 2,5 roku juz albo inseminacja albo i n vitro daje nam tylko tą szanse , moja szwagierka tez ma termin an grudzien pozdrawiam i zycze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Najczęściej słyszałam opinie, że do końca I trymestru. Chyba, że istnieją istotne wskazania, żeby dłużej... Ja się pewnie dowiem w przyszły czwartek. :) Dobrze, że mi przypomniałaś, bo dzisiaj nie wzięłam przez to, że na badania musiałam być na czczo, a zawsze łykam rano do pierwszej kromki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zajrzałam tu ... nie łam się ja jestem po pierwszej próbie in vitro i podwójny sukces i szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ewa :) ja tez ide wziasc tabletke bo zapomnialam ;P hihi a jutro ide do gina to moze mi cos powie istotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zajrzałam tu... Od 19 roku życia niekompetentny lekarz wmawiał mi, że nie mam szans naturalnie i bez wspomagania zajść w ciążę, że mam PCOs, że mam w ogóle cuda wianki jakich medycyna nie widziała i że tylko magiczne pigułki anty jednej firmy mnie uleczą... Trzeba było 10 lat, żebym zmądrzała - olała lekarzy olała piguły poczytała trochę ogólnodostępnej wiedzy zrobiła badania na własną rękę i zakupiła ziołowy lek za 10 PLN... Skutki są takie, że przez rok miałam okres jak w zegarku - wcześniej non stop zaniki i wywoływanie... A po roku, jak zdecydowaliśmy, że już nie musimy robić uników - zaszłam w drugim cyklu baraszkowania bez ograniczeń, bez żadnego celowania... Nie mówię, że Twoja sytuacja musi być taka jak moja, ale... jeśli masz jakąś poważną diagnozę - skonsultuj ją z 3 innymi specjalistami zanim uwierzysz, ok? Ucz się na moich błędach... Czasem najprostsze sposoby są najskuteczniejsze... Ja wierzę, że mnie pomógł Castangus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zajrzałam tu...
u nas niestety slaba ruchliowsc plemnikow ale wierze ze inseminacja nam pomoze no tak czekac i czekac tylko i lez mozna lata mijaja nie ublagalnie ja juz mam 29 lat a jeszcze malo tego to siiostra ma termin na poczatek wrzesnia a dzwagierka jak pisalam na poczatek grudnia tylko my jacyc pechowi powodzenia i jeszcze raz wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zajrzałam tu Mówię Ci... spróbuj skonsultować gdzie indziej z kim innym... może spojrzy na to z zupełnie innej strony? Poszukaj metod bliskich naturze, jak Twój Partner może sobie pomóc... :) A przede wszystkim - bądź dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zajrzałam tu...
NO p tp chodzi ze by byslimy juz u wielu lekarzy obecnie klinika prubowalismy juz wszystkiego maz tez bral witaminy ja juz tez wszystko ale cóż marny skutek a czekac tez nie moge w nies koncznosc gnies sa granice ,wytrzymałosci itd...łatwo mówic osobm stojącym z boku gdy ich problem nie dotyczy a ja juz nie ma 20 lat tylko 30 na karku ale licze na to ze inseminacja nam pomoze i wkoncu bede w wyczekiwanej i upragnionej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Zaraz przyjedzie zapiekaneczka: szynka, ser, cebulka, ser brie, ziemniaczki, brokuły, czosnek, sos śmietanowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa1311 zaraz ci coś zrobię :P właśnie dostałam ślinotoku mimo że jestem po sporym obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa masz tu bach bach odemnie ;P za robienie smakow ! Osz Ty zła kobieta jestes ;* a ja sobie sprzatam przy mtv ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×