Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

To prawda te forum wciąga.Ja właśnie wróciłam z apteki.Musiałam pojechać do centrum.Ale zimno, brrr. Nawet mój berneńczyk siedzi w budzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki:) Ja też uwielbiam tę troskę... Byliśmy u znajomych i zostaliśmy na noc. Następnego dnia robiłam z kumpelom śniadanie i jak się mnie zapytała czy mogę siedzieć i smarować masłem kanapki to myślałm, że pęknę ze śmiechu:) Ale Wy nawijacie na tym forum... Dopiero kilka dni i juz prawie 1000 postów.... Ja ostatnio sie nie udzielałam, bo miałam taaaaaki katar, że szkoda gadać. Nikomu tego nie życzę... Na szczęście już mi przeszło i wróciłam do standardowych objawów... Dosyć dawno temu (jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży) umówiłam sie do dentysty na piaskowanie i lakierowanie. Myślicie, że mogą być jakieś przeciwwskazania?? Nie weim czy to w ogóle konsultować z lekarzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fizyczka :) dobrze ze juz po katarku. a co do dentysty to nie wiem co ci dorazic bo kazdy mowi co innego wiec najlepiej chyba spytac lekarza ale ja osobiscie uwazam ze ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazuzki76
Cześć dziewczyny. Też mam termin na grudnia. Na dzień 20 kwietnia lekarz oznajmił 15 grudzień. Na stanie posiadam już 1 pociechę w wieku prawie 6 lat :) Kiedyś tu pisałam jak miała się urodzić z dziewczynami z czerwca 2005. A teraz los tak chciał, że wróciłam :) Przyjmiecie mnie? Ja nie mam żadnych mdłości, zawrotów i generalnie nic mnie nie męczy. Generalnie mam zdrowe podejście do swego stanu ale jak się da to korzystam. Dzięki czemu mycie okiem i sprzątanie pozostawiłam mojemu T. :P a co niech się poudziela chłopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazuzki76
Co do dentysty, to ja w lutym rozpoczęłam leczenie a tu ciąża już od marca. Pytałam więc moją dentystkę jak się leczy lęby kobiecie w ciąży. Odpowiedź: tak samo!. Ginekologa też pytałam czy można i odpowiedział, że jak najbardziej. Więc raz na dwa tygodnie lecę sobie pogrzebać w otworze gębowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jutro idę, to się mogę zapytać.... o ile nie zapomnę, bo ostatnio jestem taka roztrzepana, że chyba zginę w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka nie martw się do czasu zagnieżdżenia i połączenia z macicą nic szkodliwego nie trafia do maleństwa. Później lepiej powiedzieć lub zapytać lekarza czy jest dozwolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzki witamy i zachecam do dopisania sie do tabelki :) zuzia jakie piekne imie, podoba mi sie starsznie ;P ja mam termin na 14 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MamoZuzki:) Im nas wiecej, tym lepiej, szczególnie doświadczonych mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj T taklze zabral sie za pomaganie mi w domu choc to u niego zadna nowosc :) no ale mnie to czasem tak zmul;i ze wstac nie umie bo ciemno przed oczami wiec dobrze ze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam jutro tabelki i się dopiszę :) Zanim wybrałam dla niej imię to przeleciałam pół kalendarza ale jak się tylko urodziła to od razu wiedziałam, że będzie Zuzanną. Teraz imię wybiera sama Zuzia. Na razie wymyśliła Jagódkę. I chwała bogu bo mogło paść na Hello Kitty albo Hanah Montana ....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znikam, zjadłam właśnie prawie kilogram winogron, wcześniej zupę a teraz idę jeszcze zakisić małosolne ogórki :) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda tez mi sie podoba i wiecznieje na mojej liscie ;P dobre macie gusta z córą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie też mykam. Jutro do pracy bleeeeee. Ale będę wpadać dziewczyny. Jak co to do jutra. W każdym razie mogę poranną kawe z Anatola postawić bo w robocie będę już ok. 6.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj przesadziłam z jedzeniem. Brzuch przestał bolec i przeginam pałe z zachciankami. Na śniadanie dwie buły z pomidorem, na obiad zachciało mi sie pierogów z truskawkami, wcięłam 8, potem było mi mało dopchnęłam jeszcze kawałkiem pizzy od męża , a na wieczór znowu dwie buły z pomidorem. W międzyczasie mnóstwo picia i jakieś przegryzki typu czekoladowe jajka wielkanocne z koszyczka :P Brzuch mam jak balon. Nie mam mdłości, w sumie teraz tylko bardzo szybko sie meczę i zaraz zimny pot zalewa mi czoło, innych objawów brak. Choc dzisiaj czuję trochę dół brzucha. Co do imion rozważam w przypadku dziewczynki imię Kornelia / skrót Nelcia/ , a w przypadku chłopca chyba Sebastian lub Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych imion się teraz tyle narobiło, że trudno sie na coś zdecydować... Niektórzy tak wydziwiają, że współczuję ich dzieciom.... Nie umniejszając nikomu - nie wybrażam sobie dać dziecku na imię Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam jeszcze o Ninie, Karolinie... Kornelia też mi się podoba :p gorzej z imieniem dla chłopca...hmmm.... Tu będzie dylemat. Ale też nie chcę udziwnień jakiś.... Bo mnie potem dziecko z życia wykreśli. Nie dość, że matka stara to jeszcze mu imię spieprzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się spać. Moja młoda śpi z nogą założoną na nogę. Dziwne, że tak można. Dobrej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamozuzki :) dziewczyny ja tez nie ogarniam tych imion typu dzesika itp ale tez nie oceniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie...Teraz wszystkie już śpią a ja ...w pracy. Na szczęście tylko 4 nocki, choć fasolce chyba nie pasuje bo coś mi się w brzuchu rozpycha, no ale po tylu dniach wolnego mogła się odzwyczaic :-D Ja wg internetu zaczęłam 10 tydzień ale jaki jest dowiem się w piątek u lekarki. Odnośnie jedzenia to jestem wiecznie glodna ale nie mogę wciać dużo na raz, tylko mało a często, tak co godzinke/dwie ;-) . Czasem mnie zamuli ale na szczęście nie wymiotuje, aha i od mycia zębów mnie naciąga. A cyce taaak dalej rosną, już musiałam stanik większy kupić ;-) Pospijcie chociaż Wy, Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się melduję z rana z kawą :) Nietoperek ja pracuję na jedną zmianę. Za to staram się być w pracy już o 6,30. Czasami nawet wcześniej. Dzięki temu mogę wyjść z tego miejsca o racjonalnej godzinie i odebrać córkę z przedszkola. Mamy potem trochę dnia dla siebie. A młoda zuch jest. Wstaje bez mrugnięcia okiem o 5,20 i nawet sama się ubiera. A wczoraj dostałam od niej prezent imieninowy :D lekko zużyty klej biurowy z zapewnieniem, ze dzisiaj mogę jej oddać..... szok Jak to drugie dziecko takie sprytne będzie to się wyprowadzam na Kajmany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
czesc mamazuzki :) wczoraj mialam tyle na glowie ze katastrofa nie mialam juz pozniej czasu wejsc :) dzisiaj od rana mi znow niedobrze . dzisiaj jade do domku do rodzicow sie zrelaksowac caly weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
dziewczyny jak radzice se z zaparciami . u mnie to katastrofa . pije kefiry jem sliwki i nic . gorzej jak u kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×