Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

madzianietka Ha! Ja też miałam 33, ale w moim laboratorium normy były do 23 - więc jednak trochę za dużo miałam. Nie brałam na to nic od lekarza. To długa historia dlaczego - może kiedyś Wam opowiem. Wybrałam tylko pełną kurację Castagnusem (90 dni) i się wszystko uregulowało. Miesiączki były regularnie i prolaktyna spadła. Po roku zaszłam - ale nie po roku starań, tylko raczej po roku uników i 2 miesiącach pozwalania sobie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik wspolczuje ja wiem jak ja pisalam prace a pozniej sie bronilam to byl niesamowity stres mialam takie plamy czerwone na calym ciele co chwile chodzilam sikkac, rzygac mi sie chcialo ( nie bylam w ciazy tak moj organizm reaguje na stres:) ) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka To działa w dwie strony - masz wysoką prolaktynę, to jesteś choleryczką... Nie dlatego masz wysoką prolaktynę, że jesteś choleryczką. Wiesz o co mi chodzi? Osoby z nadwrażliwą przysadką tak po prostu mają, że są dość pobudliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak jest Karla. Ja jak ostatnio byłam w ciąży w 2005 to w moim szpitalu trwały zamieszki i kłótnie, lekarze wszyscy odeszli i szpital wynajmował nowych. Tak więc co wizytę był inny ginekolog i inne ręce do macania. Więc wiesz... informacji też tak udzielali, że ja pierdziu. Skończyło się na tym, że na sam poród pojechałam do innego szpitala. Ewa ja też nie będę się oglądać jak tak dalej będzie. Przynajmniej w domu posiedzę i na spacerki będę chodzić i na balkoniku odpoczywać. Jakoś nie mam zamiaru z podniesionym ciśnieniem chodzić do 15 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - to podobnie do mnie:) Ja w przyszłym roku magisterka, mam nadzieję, że jakoś to pogodzę:) Też pracuję w weekendy, ale chyba sobie będę musiała darwać, bo już teraz średnio wytrzymuję - po całym tygodni na uczelni weekend przepracowany.... Zasypiam na stojąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki76 Moja robota polega głównie na siedzeniu 8h przed kompem - najczęściej. No i na kontrolowaniu i byciu kontrolowanym... Na pewno nie jest to zdrowe dla maleństwa. Już od początku nogi mi puchną od siedzenia w jednej pozycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze slyze o tej prolaktynie tez sie staralm 7 mc ale nikt mi nie zalecil badania w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka Przesadzasz z tą prolaktyną trochę. Naprawdę trzeba mieć okrutnie duże przekroczenia, żeby były istotne problemy z zajściem w ciążę. My naprawdę nie miałyśmy jakichś imponujących. Nic nie biorę i na nic bym się nie zgodziła. Nie godzę się na żadną hormonalną ingerencję w moje ciało więcej. 10 lat wystarczy. Nikogo nie krytykuję, ale mam swoje zdanie i żadnego duphastonu, żadnej luteiny, ani podobnych specyfików. Witaminy też tylko wtedy, kiedy okażą się niezbędne i będzie to wynikać z badań. Baba jest stworzona po to, żeby rodzić dzieci. Wychodzę z założenia, że poradzę bez chemii. Inna sprawa, jeśli ktoś się stara latami albo ma za sobą stratę/straty dzieciątek - wtedy to jest stan patologiczny, chorobowy, i trzeba się leczyć... Nie popieram szukania sobie chorób na siłę i traktowania każdego minimalnego odchylenia od normy, jako poważną przypadłość. Każdy organizm jest inny, a normy są ustalane na podstawie statystyk... Nie dla każdego norma jest stanem optymalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka wyobrazasz sobie obrone w ciazy ??? ja nie dalabym rady chyba ze w zaawansowanej ciazy to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Właśnie! Jak to jest z tym siedzeniem przed kompem w ciąży? Ja naprawdę pracuję w ten właśnie sposób. Cały dzień siedzę i piszę, albo czytam... Jakie są przepisy? Jakie są opinie lekarzy? Powinnam o tym powiedzieć swojemu? Pytał czym się zajmuję, ale odpowiedziałam mu oględnie, że jestem urzędnikiem... Może jemu chodziło o to, jakie zajęcia praktycznie wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sei wydaje ze chodzilo mu o to czy nie przebywasz w szkodliwych warunkach . ja np z zawodu jestem fizjoterapeutką i nie moge przebywac w polu magnetycznym ktore mam na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja klezanka pracowala w solarium tez dostala od pocztaku zwolnienie lekarskie ciagle siedziala w promieniach uv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę 8 godzin przed komputerem, a podobno miałam 4 od kiedy dowiedziano sie o ciaży. Bajki są piękne. Dziewczyny ja też niczego nie biorę. Mam takie samo zdanie jak Ewa w tej kwestii. No chyba, że nastanie konieczność i mus. Ale tak to chemii dziękuję zdecydowanie. Tylko kupię jakieś smarowidło na brzuch. W zeszłej ciaży stosowałam. No dość umiarkowanie może bez przesadzania i nie mam ani jednego rozstępu po ciąży pierwszej. Trochę na cyckach ale to z okresu dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o prace biurowe to na bhp mowiono ze kobiety w iazy moga max 4h dziennie siedziec przed komputerem inaczej szef moze poniesc kare wiem to na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim zakładzie ciężarna może siedzieć 4 godziny. Ale nie powiem czy to przepisy wewnętrzne czy ogólne. Co z tego? i tak siedzę 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka, ja uodziłam dwoje dzieci na studiach, nie bałam żadnych dziekanek. Teraz 3 ciąża, bronie sie w tym roku i i dę na podyplomowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka muszę poszperać żeby sobie przypomnieć co ja wtedy miałam. Z tego co pamiętam było niedrogie i dobre jak cholera. Tylko czy jeszcze jest w sprzedaży? Będę się orientować w tej kwestii i dam znać jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swędzą was piersi mnie tragicznie . wczoraj bylam w praktikerze tak mi sie na wymioty zbieralo mialam moze pare odruchów wymiotnych ludzie na mnie patrzeli jakbym po imprezie byla. a tu ani worka ani kibla w poblizu masakra dobrze ze nic nie wylecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA poprzednio stosowałam krem z Gerbera na rozstępy, świetny był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa z komputerem to jest tak ze chodzi tu glównie o pozycję - pracujac przy kompie cały dzien siedzisz nieruchomo, z czasem to bedzie dla ciebie uciążliwe. Kiedys nie pozwalano siedziec ciezarnym przed komputrem bo były wszedzie monitory starego typu - dlatego czesto jeszcze sie slyszy ze ciaza i komputer nie ida w parze. Teraz z LCD nie masz sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smarujecie sie juz bo ja tak ale narazie tylko brzuch slyszalam ze cycki tez trzeba smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to czesc dziewczyny :P mało sie udzielam i bede coraz mniej chyba bo wzielam sie ostro za moja prace dyplomowa ;) buźka :* czasami o was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja poczuje brokuły kapuste kiszoną albo takie sztuczne rzeczy nowe np piłki nnowe kalimaty nowe . od razu mi sie podnosi wlasnie kolo pilek i i tych plastików mi sie zle zrobilo a to pozniej tyle potwierza sie nalykam jak mam odruchy ze jeszcze gorzej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla to my mamy podobny termin bo mnie tez ostatnia miesiączka wychodziła 24.02.2011, ale wstepny termin mój gin dał na 3 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz dlugie cykle bo ja mam 28 a lekaz to na takim pokrętle sprawdzal na usg wyszlo tez 1 grudien albo on to wpisal sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem terminu :) Dziewczyny ide sie połozyć bo brzuch mnie boli i nerki. Muszę odpocząć. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×