Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Co prawda jutro się zacznie 8 tydzień, ale już na zapas niech będzie:P Gosiek_76..........35........Katowice.............10..... ... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ....29.12.2011 barbera.............29.......Leszno.................11.. ......08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................8... ......22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................8... ......24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .........13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. ........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... . ....26.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................10.. . .....07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................7. . .......28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ..........31.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............11.........08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8...........23 .12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała..........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... ......17.12.2011 karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8.......... 23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.............10. .......14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce..................10 .........05.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............11.........01.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie................9.... .......15.12.2011 Mzelle83..........27..........Warszawa.............11.... ......05.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice...............9... ........08.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... .....01.12.2011 Niunia855.........26..........Tarnów...............9.... ........12.12.2011 Dree................27...........Poznań.............10.. .........07.12.2011 Julita84...........26...........Łódź.................. 9............19.12.2011 marchewka81....29..........Warszawa............8......... ...30.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do lekarza i stwierdziliśmy, że za półtora tygodnia mam przyjść na badania prenatalne i wtedy zobaczymy bo teraz nie ma co szaleć jak nie ma zagrożenia dla tego pierwszego bo każdy miał swój domek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Barbera - postaraj sie nie martwić. Będziesz na profesjonalnym USG to zobaczysz co i jak. Skoro rozwijały się dobrze to dlaczego nagle jeden miałby przestać? Bądź cierpliwa, jestem dobrej mysli. Wyspałam sie nieźle. Pogoda do d....., zimno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę że coraz nas więcej. Bardzo się cieszę. Zwłaszcza że zawitała do nas Ganesh bo "znamy" się z forum ślub wrzesień - październik 2010. Tyle że wtedy nie czułam potrzeby logowania się na stałe ... teraz jednak gdy mam nadmiar wolnego czasu to co innego. Ciekawe czy jeszcze któraś z dziewczyn z tamtego forum się spodziewa skrzata. Przykro mi barbera, mimo wszystko trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Właśnie z tego powodu mój lekarz nie mówi w tak wczesnej ciąży o bliźniakach... Tłumaczy to rzecz jasna tym że w sytuacjach gdy z jednym są problemy mama nie odczuwa stresu takiego jak Ty teraz. Ja się z tym zgadzam i sama choć jestem baaardzo ciekawa czy aby przypadkiem nie mam w brzuchu dwóch istot to wolę się wstrzymać z tą wiedzą do czasu gdy będą już bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Julita, ale to po pierwsze jest ciąża po in vitro i musi być szybko monitorowana a po drugie tak teraz wyszło, bo miałam plamienia i później zapalenie i pewnie gdyby nie to to nie wiedziałabym o drugim i byłby spokój, ale nie już jest ok i spokojnie czekam na badania prenatalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera buziole i 3maj sie :) jeszcze nie wszystko przesadzone i ja trzymam kciuki ;* czesc kobietki :) mnie pogoda cieszy bo wreszcie moge oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyna to była moja pierwsza nieprzespana noc. Nie mogłam spać, bo strasznie zaczął boleć mnie żołądek, nie mogłam się wyprostować, wszystko zaczęło mnie piec, praktycznie zero ruchu, bo wszystko sprawiało mi ból. Mąż miał już dzwonić po pogotowie, ale przeszło. A głowa mnie dzisiaj boli niesamowicie i mdli mnie strasznie, ale to przez ten ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj miałam pierwszy napad ciążowych humorów i strasznie sie czepiałam męża. Eh, trochę racji miałam, ale ogólnie to chyba przesadziłam....Dołki mnie łapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomadka bidulko 3maj sie tam mocno ;* a no ja nie mam humorkow, zreszta nauczylam sie na przedmiesiaczkowym PMSem panowac to tutasj tez zaraz wlanczam muzyke i przeczekuje ;P ... za wredna i pyskata jestem zeby jeszcze teraz humory pokazywac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda może i do d.. ale jak przyjemnie sie śpi podczas ulewy :) A powietrze jakie świeże, rośliny zielone. Niestety zgubiłąm parasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane;) mi internet siadł i teraz muszę pisać na komórce;/ u mnie wszystko ok;) wczoraj z moim byliśmy nad woda i troszkę sobie popływalismy . Heh. . . Było cudownie. Kochana ty się nie martw, dopóki USG nie zrobia dokładnego to nie ma co na zapas się martwić. . . Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane;) mi internet siadł i teraz muszę pisać na komórce;/ u mnie wszystko ok;) wczoraj z moim byliśmy nad woda i troszkę sobie popływalismy . Heh. . . Było cudownie. Kochana ty się nie martw, dopóki USG nie zrobia dokładnego to nie ma co na zapas się martwić. . . Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam dosyć tej temperatury, więc sie cieszę, że się troche ochłodziło:) Ale w sumie mogłoby już nie padać (tak źle i tak niedobrze:P) Dziś mam takiego lenia, że nie chce mi sie wstać z łóżka... A tu niestety zbliża się pora wyjścia do pracy:( Macie jakieś ciekawe propozycje na dzisiejszy obiadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy czy chcesz obiad w 20 minut czy w 2 godziny bo wyborów jest sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dzis jestem skazana na cos szybkiego z mozliwością transport i odgrzania w pracy:( Jak zwykle nie wiem na co mam ochotę, bo pierogi ze szpinakiem już mi trochę przeszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dziś musiałam się zwlec o 8 na badnia. Jak wróciłam to zasnelam i ...teraz się obudzilam :-D :-D. Nie wiem czy sprawiła to pelna strzykawa krwi :-P czy ta pogoda. Ale teraz zdalam sobie sprawę że nawet śniadania nie jadlam ;-) ;-) Wy o obiedzie a ja jajecznice robię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wielką ochotę na kalafiora polanego masełkiem z bułką tartą... i tak też zrobię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja polecę finezją.... Koklet schabowy i marchewa z groszkiem! Hough!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Gosiek nabralam smaków na takie pyszności :) Jeszcze truskawki ze śmietana i cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka, a może pizza albo kurczaczki z KFC? Mnie od mięcha odrzuciło, ale takie kurczaczki z KFC to bym zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm...... marchewka z groszkiem chyba mnie przekonała:) Lecę się szykować, miłego dnia życzę Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
a mi wchodzą pyzy z mięsem z kapustą kiszoną i zupa z botwinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w piekarniku dochodzi zapiekanka z mięsem mielonym i ziemniaczkami, mniam, ale pachnie. Ja bym zjadła fasolki szpragowej takiej świezej,ale nie ma jeszcze. :( W ogóle to bym sałate jadła kilogramami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, ale duże te Twoje maleństwa już:) Wystarczy, że skopiujesz, wkleisz w linka, usuniesz spację i średnik po domi& i Ci wejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76 Oj Goniek... Ty już sama najlepiej wiesz jak jest! No pływa nasza Kijaneczka! Serducho wali jak dzwon! Tętno 172! Wszystko ok. Byliśmy na wizycie razem z Mężem. Doktore obejrzał wyniki, potem opowiedział wszystko o badaniach prenatalnych - jakie mam opcje, bo to odpowiedni się czas zbliża. Na obrzęki kazał sól odstawić kompletnie, dużo pić i więcej ruchu zażywać. Na wzdęcia przede wszystkim kefir/maślanka/jogurt do picia codziennie sztuka i dużo owoców, a w awaryjnych sytuacjach Espumisan. Mam pomału kończyć Folik i przejść na Matruelle Pharmatonu. Powiedział, że tylko 2 zestawy witamin są przebadane tak, jak leki, a nie jak suplementy diety - czyli mają pewny skład i proporcje. Są to Matruelle i Elevit. Reszta nie ma badań. Dzięciątko rośnie. Na 2 czerwca się zapisałam na kolejną wizytę i wtedy zrobi mi to USG "genetyczne". Testu PAPPA chyba nie będę robić jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×