Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość dree
O rany... Jest ostro... tylko w sumie po co? Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie na nowym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
I wiecie co? Trochę mi żal historii tego wątku. Może lepiej zostańmy tutaj? Musimy uciekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czym ja przesadziłam? tym ze napisaalam ze chce miec cc???? a wiecie co bawcie sie ja odchodze ewa popracuj nad swoją wysoką samooceną ... barbera trzymaj sie :* i twoje dwa skarbusie :):* miło bylo ale sie skonczyło - przynajmiej dla mnie nie dam sie poniżać takim os jak ewa co przykrywa swoj niski iloraz inteligencji swym glupim krytykowaniem i ocenianiem . wiem ze to bedzie teraz dla ciebie nie mile ewko no ale jak CHCESZ BYĆ SZANOWANA TO ZACZNIJ SZANOWAĆ INNYCH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że tez wolałabym miec prywatne forum. Chcę Was widzieć, chce wiedzieć z kim rozmawiam, nie chcę pomarańczowych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
MATKO ŚWIĘTA!!! SPOKÓJ BABY!!! OSZALAŁYŚCIE??!!! KAŻDY MA SWOJE ZDANIE, KAŻDEGO MOŻE PONIEŚĆ, ALE ILE MOŻNA? WOLĘ CZYTAĆ O WASZYCH PROBLEMACH TRAWIENNYCH, NIŻ WIECZNE UJADANIE NA SIEBIE. CZY MOŻEMY TUTAJ NORMALNIE WRÓCIĆ DO WŁAŚCIWEGO TEMATU? NIECH TE, KTÓRE CHCĄ KONTYNUOWAĆ KŁÓTNIĘ PRZENIOSĄ SIĘ GDZIEŚ INDZIEJ! SZKODA TAKIEGO FAJNEGO FORUM. UGH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla Ciebie też bardzo proszę. Tyle czasu trzymałysmy sie razem i teraz już 3 chcą odchodzić. Nie mam mocy sprawczej, zrobicie jak uznacie jednak uważam, że to zła decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj... Dziewczyny, tylko, że na prywatnym forum można się trochę udusić we własnym sosie. Nikt nowy już nie dołączy i nie wniesie nowego tematu do dyskusji. Byłam na takim forum. Po pewnym czasie nastąpiło wyjałowienie. Szkoda tych 100 stron.... Bez Ciebie Ewo wcale nie było lepiej na tym forum. Każdy jest tu potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to wam sie wydawać dziecinne z mojej strony ale ja zostane jak ewa odejdzie. z reszta chcialam przejsc na strone ugodową pisalam o wizycie szpitalnej nikt mi nie odpisal na post pisalam nawet zeby ewka zostala to ta znow mnie skrytykowala?? wiec jak mam sie zachować ?? i jeszcze jedno co mi lekarz powiedzial ze jak bede dzziennie wymiotowala to mam przyjsc na oddzial ;/ przeciez wiekszośc z nas chyba wymiotuje ? prawda? czy on czasem nie przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na zmianę nastroju : Pewna dama kupiła bardzo drogą papugę. W domu ptak > odzywa się: > - Stara wiedźmo, dawaj krakersa! > Oburzona dzwoni ze skargą do sklepu. > - Proszę włożyć papugę na godzinę do zamrażarki- > radzi właściciel sklepu. > Po godzinie zziębnięta papuga woła: > - Te, wiedźma! A ten duży kurczak to co przeskrobał? > > Przychodzi zajączek do apteki, i mówi do farmaceutki: > - poproszę kurwa 734 prezerwatywy ! > Nieco zmieszana ekspedientka idzie na zaplecze zebrać > zamówione prezerwatywy. Po chwili wraca do okienka i mówi > - mam 733 sztuki, może być ? > Na to odpowiada zajączek > - No niech kurwa będzie, ale chciałbym zaznaczyć, że > delikatnie spierdoliła mi pani wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
1. Właśnie dzisiaj jest dzień, w którym poroniłam pierwszą ciążę a ja nadal w ciąży jestem. 2. Pierwszy dzień czuję się bardziej zdrowa, niż chora. 3. Jest 100na strona forum Czy może się ktoś ze mną pocieszyć? Co do wymiotów - ja dostałam Torecan, bo przez kilka dni spałam nad WC, takie miałam mdłości. To czopki i są w ciąży bezpieczne. Mi mdłości po nich przeszły a teraz zniknęły całkowicie (tylko jak widzę mięso to wracają...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrla nie doczytałam bo tyle stron napisałyście, że nie nadążam a mam szlaban przez mojego M na neta :D no myslę,że jak dużo wymiotujesz to możesz się odwodnić i lepiej zostać na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zaparcia kazał mi łykać xenne .. boje sie tego brać czy to nie wywołuje skurcze jelit?? nie wiem jem sliwki suszone pije kefir i nici . "mordercze bobki " nadal są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziewczyny. MOże zrobimy tak. Tu jest adres forum Listopadówek, ale za bardzo nie wypaliło, bo tylko 4 dziewczyny tam piszą. Zapraszam tam, ja tam jestem. Tu będę też pisac, a kto ma ochotę to zapraszam :) http://listopad2011.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Tak mi do głowy przyszło. Dziewczyny (szczególnie te leżące) - NIE TRZYMAJCIE LAPTOPÓW NA BRZUCHU!!! Promieniowanie promieniowaniem - nie ma jednoznacznej opinii na ten temat, ale bardzo niebezpieczne są przegrzanie brzucha i okolic oraz bezruch (jak się leży z lapem, to się rzadziej zmienia pozycję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Xenna to senes. Ja też dostałam zgodę, ale w bardzo małych dawkach, żeby nie wywołać biegunki i rzadko (biorę raz na tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dre, cieszę się razem z Tobą. Ale widzisz co lekarz to opinia. Mi Torecan w poprzedniej ciąży kazała gin bać w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Domi. Grudzień to grudzień. Ja chcę tu zostać. Fora są otwarte i na oba może się przypałętać każdy, każdy może też na obu napisać dosłownie wszystko. Więc póki będą tu ciekawe, ciążowe posty - ja zostaje. Jak nie, to zamiast grudniowego forum poczytam sobie książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Oj dzieje się tutaj, dzieje... uważam, ze te nerwy są zupełnie niepotrzebne. Też jestem zdania, że szkoda tego forum. Tyle już tutaj jesteśmy... Jeśli będziemy chciały siebie zobaczyć to możemy wymienić się linkami na NK. Jeśli pisze jakaś pomarańczowa to po prostu tego nie czytajmy i sprawa będzie załatwiona:) Jesteśmy dorosłymi kobietami i zachowujmy się jak dorosłe. Raz byłam na forum marcówek i pomarańczowe też nam je rozpieprzyły i musiałyśmy się przenosić. Nie dopuśćmy do tego i po prostu nie przejmujmy się postami pomarańczowych! Do Karrrli i Ewy - spuście z tonu, podajcie ręce na zgodę i niech żadna z forum nie znika, w końcu wszystkie w grudniu zostaniemy szczęśliwymi mamusiami:) Co do mojego samopoczucia dzisiaj to jest dobre. Dzisiaj idę na USG o 15-tej. Trzymajcie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się zarejestrowałam ;) Będe pisac i tu i tam jak bedzie trzeba :) Ale i tak wole privat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Domi, w szpitalu to samo podadzą, tylko dożylnie. Jakoś trzeba wymioty powstrzymać. Dodatkowo jeszcze dożylnie nawodnią i na miejscu badania zrobią. Wszystko zależy od stanu kobiety. Mi lekarz dał wybór - dom, dużo pić i kontrola krwi za trzy dni albo szpital i tam zrobią wszystko za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, podałyście linki forum - pomarańczówki też tam pójdą. Ja zostaję. Ktoś na pewno do nas jeszcze dołączy. Zostańcie dziewczynki tutaj... nie wygłupiajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wole prywatnie pisac przynajmniej wiemy z kim piszemy :) ale przeciez nie podamy linkow do nk na otwartym forum wszytscy beda nas ogladać , sluchajcie mam pomysł ja mam jedne fikcyjne konto na nk moze zaczniemy od tego ze zaczniecie wysylac zoproszneia na te konto a ja pozapraszam was pozniej z mojgo prywatnego konta takze nikt nie bedzie wiedzial kto kim jest z obcych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla to nie jest zły pomysł. Myslałam juz nad utowrzeniem specjalnego konta na facebooku dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Jakie duże są wasze maluchy? U mnie 10.05. miał 3,1cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;* nie odzywalam sie bo wczoraj mi sie w noicy zab do polowy ukruszyl i masakra;/ zadne pogotowie dentystyczne nie chcialo mnie przyjac bo jestem w ciaz i musze miec zaswiadczenie ze nie ma przeciwskazan ;/ wstalam po 4 pojechalam na 6 do mojego gina po te zaswiadczenie i zadzwonilam do pierwszego lepszgo gabinetu dentystycznego a tam co? nie poptrzeba zaswiadczenia? swietne sa pogotowia dentystyczne ;/ au :( troche zaluje ze mnie tu nie bylo z rana bo widze atmosfera niezła. Karla zostan bo nic zlego nie zrobilas. wyrazilas swoj strach i poglad. nie narzucalas go nikomu. to co wkoncu? zakladamy te nowe forum czy piszemy tu dalej czy na listopadzie? nie widze za bardzo sensu listopada bo jesli chodzi o pomarancze to i na listopad sie przeniosa razem z nami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×