Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Soniówka89 jutro wybieram sie do urzędu za płacić podatek to sie dopytam bo skoro jest to dlaczego mam nie dostać. nie chce po za tym po urodzeniu dziecka latać i prosić sie jak by jednak miał być problem. becikowe to kpiny lepiej było by jak by obniżyli wat na ciuchy i akcesoria dla dzieci a nie mówiąc już o lekach które powinny być tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska suuuper :-) gratulacje... Napisz mi jaj klinika bo robilas w Provicie w Ktw prawda? Ja też tam 1 jadę więc nie wiem czego się spodziewać. Jak długo czekałas, ile trwało badanie, mialas echo serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nietoperku :) Klinika warta odwiedzenia, to jest praktycznie duży nowoczsny szpital. Obsługa miła, kontaktowa, czekałam na wizytę może z 15 minut bo przede mna była pacjentka. Samo badanie trwało tez z 15 minut, lekarz ciągle coś mierzył, puszczał na głos bicie serduszka maleństwa i powiedział, że wg USG płód rozwija sie prawidłowo. Przy rejestracji musiałam wypełnic ankietę bo byłam 1 raz, zabierz ze sobą pesel, NIP swój i NIP zakładu pracy / całe szczęscie miałam to w szpargałach w torebce/. Po badaniu od razu dostałam skierowanie na pobranie krwi, nie czekałam bo byłam pierwsza. Czysto, schludnie, cichutko. Byłam tam o 13.30 i w w rejestracji były może z 3 osoby. Total luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Macie tak czasem, że otwieracie lodówkę i na sam widok tego co tam jest chce Wam sie wymiotować? Albo tak że chce Wam się pić, ale na samą myśl o wodzie mineralnej, herbacie, soku pomarańczowym, soku jabłkowym i multiwitaminowym i każdym innym napoju chce wam się wymiotować? :/ ja własnie tak mam dzisiaj :/ męczę multiwitamowy sok rozcieńczony na pół z wodą.... ciekawe czy nadejdzie cofanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(__Magda__) Ja tak nie mam. Lubię teraz prawie wszystko. Mam ochotę na sok, wode z miodem i cytryną, kakao, kanapke, gulasz wege, batonika - a to wszystko w tym samym momencie. Z przyjemnościa otwieram lodówkę.Mdłości minęły mi mniej wiecej w 10 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Esska :-* Na szczęście ja wszystkie nr nip, pesel znam na pamięć :-P Mam nadzieję że nie uciekniesz do listopadowek bo w sumie wszystkie które mają termin na pierwszy tydzień grudnia mają duże szanse na poród w lisyopadzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A my kupiliśmy w weekend samochód. Tak się nalatałam, że zaczęłam plamić. Aż się wystraszyłam. Ale teraz na szczęście jest ok. Właśnie gotuję kurczaka z ananasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreengdzies ty sie podziewala? patrzalam nan tabelke i myslalam ze przepadlas nam grr. i co ty o polnocy robisz w kuchni ;P? kurczakiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Nie opuściłam was. Cały weekend poza domem byliśmy - oglądaliśmy samochody. No i udało się - kupiliśmy i to bardzo dobrze trafiliśmy. A kurczak... Zżarłam cały talerz ryżu z kurczakiem. No po prostu musiałam :) Mój M. zjadł dwa... :D i od razu zasnął :) Rano musimy wcześnie wstać na pobranie krwi, ale kurczaka z ananasem też musiałam zjeść... :) Ciężko w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Chyba tylko ja budze sie 5-6 dzień w dzień.. Nigdy nie byłam rannym ptaszkiem ale teraz nie ma dniach żebym o świcie nie była aktywna. nietoperek333, Super zdjęcia z wakacji..Aż się rozmarzyłam z samego rana. Palmy, złoty piasek, plaża i zakochana para :) ..Przepiękne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos książek to jest teraz tyle ciekawych pozycji, że trudno się zdecydować. Przegladalam ostatnio katalog Wydawnictwa Lekarskiego PZWL: "Jak cało i zdrowo przyszedłem na świat", "Metody łagodzenia bolu podczas porodu", "szkola rodzenia" i oczywiscie masa ksiazek o tym jak żywić noworodka, jak go pielegnować itede itepe. Chyba się na którąś wkońcu skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez już wstałam. Od wczoraj praktycznie w ogóle nie mam mdłości. Czyżby to już koniec moich dolegliwości? Jedynie co to jeszcze mnie piersi trochę bolą i chodzę częściej do toalety, ale tak poza tym to spokój:) Nietoperek - super fotki z super wakacji:) i ślubu oczywiście:) Idę coś pysznego na śniadanko przygotować:) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mzelle i Nietoperku :) Nie, nie znikam do listopadówek , mam zastane kości i ruszać mi się nie chce :) Jak juz wiem, że maleństwo zdrowe będe tylko leżeć i puchnąc z dumy hehehehehe. Wypiłam kakao i myslę nad sniadaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271, to kakao to nie jest zły pomysl. I ja nabrałam ochoty. nie wiem jak to możliwe ale 1 kg ktory przytyłam już zrzuciłam.. waga stoi. A ja jem za 2. Śniadanie juz dawno skonsumowalam: kanapke z serkiem wiejskim i pietuszką na chlebku z soją i grahamke z miodem gryczanym, potem danonka malinowego, morele i pestki z dyni.. i wcale nie mialabym nic przeciwko drugiemu śniadanku... Muszę zacząć uważać :P Ide po kakao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle jedz na zdrowie, jak masz smak to sobie nie odmawiaj. Oczywiscie nie mówię o porcjach drwala, ale jak Ci smakuje to dobrze świadczy. Wcinam sałatke jarzynowa i kromki z wędliną. Mam swietny humor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam wlasnie na usg moj maly bąbelek ma niecale 7 cm :) struktury mozgu prawidlowe. beznadziejny lekarz robil mi usg o wszytsko sie musaialm pytac nic od siebie nie mowil. ani chusteczki na wytarcie brzuszka mi nie dal leszcz.zaczne chodzic prywatnie na usg bo z tymi panstwowymi jest ciężko...wredna ciota. mowie:" zrobil by dr zdjecie" a on z taka mina naciagnieta jak bedzie co to zrobie ... zalosne. jak mialam blizniaczki to robil mi tak symp lekarz usg ze az sie zakochalam ..a tu takie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, wielkie gratulacje!:) Cieszę się razem z Tobą:) Karrla, najważniejsze, że wszystko OK. Ale lekarza to bym zmieniła na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wyobraźcie sobie miałam wczoraj gorączkę 38,2 cały dzień przespałam, nie miałam siły głowy podnieść. Z tego wszystkiego dzwoniłam do swojego gin. zapytać czy mogę wziąć coś na zbicie gorączki. dzisiaj też się nie za specjalnie czuje, ale przynajmniej nie mam gorączki... póki co.. KArrla znając siebie drugi raz do takiego gbura bym nie poszła...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) karrrla333........24............Opole................13.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............13..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............13.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............13.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............13.... ......03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........13.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa.............13...... ....04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce.................12 ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko.............13...........05.12. 2011 nadziewany p.....29..........o/ Bielska.......... 13...........07.12.2011 Dree................27.........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno................12.. .........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice..............9... ........08.12.2011 maaartttika.....24.........Białystok..............12.... ........09.12.2011 Soniówka89......22..........Mysłowice............12.... .......10.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............12. .........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................11... . ......12.12.2011 Asia1983.........27......zachodniopomorskie......11. ........13.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań ..............11 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............11..... . ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........10...... .....18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................10... . ......19.12.2011 Figazmakiem84.......26......Olsztyn..............10...... .....19.12.2011 Majkowa............30.........Gliwice................9... .......21.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków..............11..........23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8.......... 23.12.2011 Ganesh............24........o/lublina...............8.. .........24.12.2011 Myszka281.........24.........FR.....................10.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................9.... ......26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............9........ ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................9 ...........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg zaczne chodzic prywatnie a jakbym sie zapisala znow panstwowo to tak jak jak mnie zapisza na usg na tego lekarza trafie .... akurat ten byl najgorszy jaki istnieje ani mi nie zmierzyl serduszka nic .... zastanawiam sie czy znow nie isc ale tak se za miesac pojde bo panstwowo mam dopiero na 20 tydzien ale słodziak dzwieczyny bo jedno mnie zastanawia ja jestem w 12 tyg i 5 dniu na usg mi wyszlo ze jestem w 13 tyg i 1 dniu a miesiac temy mi wyszla 5 dniowa roznica czyli o 2 dni ma teraz mniej cczy mam sie tym martwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki Gosiu :) Karrla gratulacje !! Ech tak się cieszę, że mam rogala na twarzy od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nietoperku mam Cie ;D Karla zmien lekarza , a Esce gratuluje :)))) juuupi. wy too edzeniu a mi sie jesc nie chce ;P tez schudlam .. prztylam w ciazy 2 kg i wczoraj sie wazylam i ich nie maaa ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh wiem, że na gorączkę to oklady łydek imnymi kompresami i może jakiś srodek na gorączke dla dzieci? Panadol np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszestkie mamuśki i przyszłe mamuśki:) Ja wczoraj byłam z moim T. w kinie i niestety pochłonęłam nieco popcornu i popiłam colą:( Straszne miałąm wyrzuty sumienia, ale siedzielismy tam ponad 2 godziny, a ja nie miałam nic innego do jedzonka:( Ja w czwartek id,ę na wizytę z wynikami badań i założyć kartę. Muszę jakoś zakręcić tego lekarza, żeby mi USG zrobił wcześniej, bo nie chcę czekać jeszcze 3 tygodnie:( Jak czytam o Waszych maleństwach (a właściwie wielkoludach: - mój Kruszek na ostatnim USG miał 8mm) to mam ochotę już iść i oglądać te fikołki, małe rączki i nóżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też juz po usg, wszystko ok, jupiii :) mały ma 62,5 mm, i strasznie sie wiercil i klaskal, cały czas lekarzowi uciekal :) fantastyczny widok :-) miedzy wiekiem z usg a OM roznicy u mnie jest jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×