Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

może i tak,ale tak się wystraszyłam.na szczęście nie mam plamień, lecz dziś też podbrzusze mnie boli:( mam nadzieję,że to nic groźnego,wizytę mam we wtorek, a ponieważ chodzę do lekarza do innego miasta, w ktorym mieszkam, to nawet nie mam szans jechać do szpitala, bo u nas to jak klinika prywatna i jak się nie chodzi do lekarz pracujących w szpitalu, to same wiecie co...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz luteine , więc nie jestes sama..ale ja juz dmucham na zimne i bym poinformowała gin o tym a pytałam o ten okres, bo słyszałam,że wtedy może pojawic sie spadek progesteronu i trzeba go dołoż yc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka...............26..........Manchester........16.. .. D....28.11.2011 karrrla333............24...........Opole...............16 ..........01.12.2011 Czarna56565.........25...........Brzesko...........15.... .......01.12.2011 madzianietka.........27..........Dolny Śląsk.........15...........01.12.2011 domi1906..............27..........Jaworzno..........16... ........01.12.2011 AsiaC...................23.........Lubin / Głogów......15.........02.12.2011 Mzelle83...............27...........Warszawa........15... ..D....03.12.2011 Esska271..............36...........Bielsko-Biała......16 ...........03.12.2011 Starbuck80...........31...........Warszawa.........16.... .......04.12.2011 olcik777...............26...........Kraków............16 ...........04.12.2011 MLLO..................29............Kielce.............15 ............05.12.2011 Nietoperek ..........28............Bielsko............15............05. 12.2011 Gosiek_76............35............Katowice.........15... ........07.12.2011 nadziewany p........29............o/Bielska.........13....C......07.12. 2011 Dree...................27............Poznań..........1 4...........07.12.2011 barbera...............29............Leszno............15. ..........08.12.2011 tosieńka87...........24............Katowice...........9. ..........08.12.2011 maaartttika..........24...........Białystok..........14. ..........09.12.2011 Soniówka89...........22...........Mysłowice.........15. ..........10.12.2011 Niunia855.............26...........Tarnów..............1 4.........12.12.2011 Asia1893..............28.......zachodniopomorskie..14.... .....12.12.2011 madziulinka..........26.............uk.................13 ..........14.12.2011 Magda.................29...........Olsztyn.............13 ..........16.12.2011 kitka27............... 27...........Poznań .............12..........17.12.2011 skorpion_j............36...........Katowice...........11. .........17.12.2011 Edith78................33...........o/Warszawy.......12.. .......18.12.2011 MISIA ANULA..........27...........Kraków..............12........ 18 .12.2011 Julita84.......... .....26...........Łódź.................12........19.12. 2011 Figazmakiem84.......26..........Olsztyn.............11... .......19.12.2011 Majkowa...............30..........Gliwice...............9 ..........21.12.2011 Mama Oliwki...........26..........Płock.................8....... .. 23.12.2011 Ganesh.................24..........o/lublina............. 8..........24.12.2011 Myszka281............24..........FR.....................1 2.........24.12.2011 mooniaaa123..........34..........Siedlce...............12 .........24.12.2011 Wiara_nadzieja......21..........Kędzierzyn-koźle...11.. .......28.12.2011 *aszja85...............26..........Kalisz................ .12.........28.12.2011 TuLipannek............23.........Szczecin..............11 ........29.12.2011 marchewka81.........29.........Warszawa...........11..... ....29.12.2011 Fizyczka...............22.........Łódź................ ..10.........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith, nie mów, że nie masz jak jechać :) ja sie nie pierdzieliłam :) mój był na wyjeździe, a o 4 rano nie będę dzwoniła po sąsiadach czy rodzinie i po królewnę przyjechała karetka :) po coś te składki płacę. a jak pojawisz sie na oddziale ginekologicznym w szpitalu to oni maja obowiązek Cie zbadać, zwłaszcza,że jesteś w ciąży i masz bóle, masz prawo bać się (ja siedziałam i ryczalam im :D ) nie musza Cię przyjmować-kłaść, ale lekarz dyżurujący na oddziale Cie obejrzy. tam gdzie ja byłam ginekoleogia jest w jednym budynku z polożniczym i jest jeden dyżurny ginekolog, zmieniający sie co 12 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomyśl, że kiedyś będzie z górki :D nawet Syzyf miał momenty kiedy schodził z górki..wiedział,że idzie po ten durny kamień i zaraz będzie go znowu toczył nadaremno, ale mógł iść sobie w dół spacerkiem, rozglądać sie , poleżeć , posikac pod krzaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaC
1.jak zaczernić nick? 2.co do pytania ad mdłosci- moje potrfia trwać całą dobe i bez zwracania chocby samej żółci sie nie obywa.. a zaczynam 16 tydz dzisiaj i robi sie to męczące. myśle nad uskarżeniem sie u gin bo ponoć nie wolno zwracać sama żółcią na pusty żołądek a mnie az ciągna całe bebechy i w ciągu dnia się ciagle tak mecze. moja siostra trafiła z tym do szpitala..ja na siłe chce uniknac hispitalizacji i mysle ze skoro egz juz pozdawane i moge lezec do 9 w łózku to jestem na dobrej drodze. co do studiowania 5go roku wybieram opcje ciągięcia bez przerwy chyba ze cos wyniknie takiego ze swiat sie bedzie walił i nie dam rady. dziewczyny czy jeszcze którąś poza Milo bola plecy w krzyżu??? wczoraj obudziłam sie z takim bółem krzyża..nigdy w życiu mnie tak nie bolał nawet po wyplewieniu 3 arów ogródka z warzywkami. nadal mnie boli. a nie było okazji by mnie przewiało ani nic nie dźwigałam...za to brzuch przestał nawet jak kicham :] nie jestem w ogole otyła zarzywam sredniej ilosci ruchu i o co chodzi? nawet na kibelek nie moge szybko usiasc, skarpetek załozyc ani pochylic sie o 20stopni nad umywalka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 spróbuj jeszcze raz sie zalogować, ja tez niby sie logowałam i byłam pomarańczowa 2 wymioty żółcią - rewelacja :D mi sie skończyły koło 7-8 tyg butelka wody i do łazienki - wymiotowalam wodą, przepisala mi cos , ale nie skorzytsalam, jak sie obudzisz nie podnoś głowy od poduszki tylko zjedz herbatnika-mi to pomagało i herbata z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaC
hmm wiesz co Asiu..podziękuję za herbatkę z herbatnikiem bo dodam ze wymiotuje nosem ;P wole sama wode. najgorzej jak wezmie mnie na maxa po 18 i meczy az zasne. wtedy zwykle jest czy zwracac a wydmuchiwanie nosem z zatok np chlebka z kolacji lub jabłka jest trudne perypetie pierwszej połowy juz mnie zmeczyły a co bedzie jak przyjdzie zgaga od ucisku albo jakas inna cholera ??? a przyznam się ze wzielam łyka zimnego piwa..rewelacja az mnie z mdlosci na chwiele wyleczyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też podsiorbałam mężowi piwo, ale może miesiąc temu takie schłodzone, niepasteryzowane....w taki ciepły dzień jak dziś a co do wymiotów to Ci serdecznie współczuję....ile już schudłaś? ja 5kg przez 3 miesiące, do tej pory nie tknę kurczaka, schabu, mięsa wogóle, ale wędlinę zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wymioty przepisała mi TORECAN,1*1 dziennie ale jakoś się samo uspokiło i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz sie poddam z szukaniem wózka... wsyztskie sa ciezkie grrr mnie bolą ledźwie juz dlugi czas uh a sorbetow to caly zamrazalnik mam :) i pierogów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy, brzuchy, wymioty... no, teraz tego wszystkiego będziemy miały pod dostatkiem!;) Szczególnie plecy nam dadzą w dupę. Ja ćwiczę i wzmacniam mięśnie pleców, może dzięki temu będę mniej cierpieć. Dostałam dzisiaj od koleżanki wanienkę, piękną pościel do łóżeczka i kosz na pieluchy + wkłady oraz śliczne miękkie misie przytulisie:) A to dopiero początek:) Od lipca zabieramy się ostro za pokoik dla maleństwa. Póki co oglądam sobie różne rzeczy w necie i mnie kusi, żeby kupić co nieco, ale wszystko mam, więc po co? Nie będę miała przyjemności kupowania:( Nic, poradzę sobie;) Czekam na pyszną sałatkę ze składników wymyślonych przeze mnie, a robi mi ją oczywiście mój kochany B.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teraz zaczniemy narzekać :D mnie już wszystko boli od leżenia i jak czytam te wszystkie gazety o ćwiczeniach w ciąży żeby kondycję utrzymać to mnie szlak trafia bo przy porodzie to ja nawet siły na parcie nie będę miała :( a z moich dolegliwości to ciągle mnie ciągnie w dole brzucha i co chwila siusiu biegam , czytałam, ze to normalne w drugim trymestrze bo ciśnie na pęcherz a później na jakiś czas się uspokoi bo macica idzie w górę :D Gosiek fajnie tak już dostawać takie slodkie rzeczy , ja właśnie czekam aż moja bratowa mi uszykuje pierwszy sort i dostanę łóżeczko drewniane i turystyczne, więc też już powoli zacznę zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie dzisiaj depresja dopadła....Smutno mi, płakac się chce... Kiszka jednym słowem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapomniałam o Edith kochana jak masz bóle jak na okres to sobie jaj nie rób i do lekarza bo mój gin za każdym razem powtarza jak będą bóle jak na okres to zaraz dzwonić albo na izbę przyjęć, a jak się pojawią plamienia to bez namysłu . Nikt ci pomocy w ciąży nie odmówi. Mnie też tak ćmiło do tego leki odłożyłam i był efekt a teraz dostaję dwa razy tyle co przedtem, leżę jak betka i cały czas na nospie żeby skurczy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, jak bóle to niedobrze, ale one nie muszą nic złego oznaczać. MNie przez pierwsze 6 tyg czasem nawet zwijało z bólu, ale nie oznaczało to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi najlepiej smakuje własnie mięso..do tej pory byłam jaroszem a teraz żadnych serów tylko kabanoski, kiełbaska, szyneczki i mięso w prostej postaci czy to schabik czy duszona szyneczka a kurczaczek gotowany to lekarstwo po którym nie zwracam :] sądze ze dzieki tym obiadkom utrzymałam wage na starym poziomie czekolada..ubóstwiałam dopóki nie zmienił mi sie smaczek..teraz obrzydza mnie wszytko w smaku czekoladowym. lody jadłam przez pierwsze tygodnie ale teraz nie lubie w ogole slodyczy ani fastfoodów!!!! dzien bez młodych ziemniaczków pomidorków i mieska to dzien stracony :] pochwale sie choc nie chce zapeszać..dzisiaj nie wymiotowałam i czuje sie swietnie. a cisnienie wraca do normy bo ostatnio ciegle oscylowało 90/60 i tak trzymac pufa wydaje sie być super dla ciężarnej czy karmiącej matki-taka dopasowana do ciała musi nieźle rozkładać ciężar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do powyższek strony to pierwsze przeczytajcie regulamin :) Trzeba odwołac smsem chęć uczestniczenia w zabawie i chęć uzyskiwania codziennych smsów :) Więc oprócz dobrej zabawy jak zwykle chęc zarobienia. , szkoda . No cóż przynajmniej poprawiłam sobie humor wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe punkty Regulaminu :P 6. Korzystanie z Generatora przez Użytkownika jest bezpłatne, przy czym uzyskanie wyniku następuje tylko po wysłaniu smsa przez użytkownika. Cena wysyłanego smsa to w zależności od sieci: 0 złotych dla sieci Plus, lub tyle co normalny sms w danej sieci wg planu taryfowego w sieciach Orange, Play i Era. Możliwe jest zatem usyskać wyniki całego testu całkowicie bezpłatnie dla abonentów sieci Plus. W tym celu należy od razu po otrzymaniu kodu wysłac sms o treści STOP DZIECKO na numer 60128. 7. Ceny odnoszą się do kosztu uzyskania jednorazowego kodu dostępu. Aby otrzymać wyniki Testu należy wprowadzić kod dostępu, aby otrzymać kod dostępu należy wysłać wiadomość sms o treści START DZIECKO na numer 60128. Koszt sms to 0 złotych w sieci Plus, lub jak za zwykły sms w ramach danego abonamentu Play, Orange, Era. 8. Wysłanie sms START DZIECKO skutkuje zapisaniem abonenta na serwis "mt dziecko". Polega on na tym, iż abonent raz dziennie (codziennie), za pomocą sms, otrzymuje sentencje i powiedzenia związane z dziećmi. Koszt każdego odebranego smsa to 1 zł (1,23 z vat). 8.1. Aby zrezygnować z serwisu, należy wysłać sms o treści STOP DZIECKO na numer 60128. Koszt sms to 0 złotych w sieci Plus lub jak za zwykły sms w ramach danego abonamentu Play, Orange, Era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze co za naciągacze. ze ktoś na cos takiego wpadł!!!??? już gdzieś słyszałam podobna historyjkę..chyba w Interwencji pol roku temu tylko ze koszt smsów jakie przychodziły do ciebie później to 5zł za 1 SMSa! mimo tv i sprawy w sadzie ludzie nie odzyskali pieniedzy jakie im zrzarło w pierwszym miesiącu nieswiadomego usuwania ze skrzynki smsów. nadal łupie mnie w krzyzu niemiłosiernie grrrrrrr.. znacie jakies ćwiczenia na rozciaganie lub wzmocnienie leców na piłce pilates? mam taka i nie wiem co z nią robic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teściu wpadł w sidła takich smsów i dostał nauczkę bo co chwila odsyłał odpowiedzi na te głupkowate smsy typu wyślij pusty sms i w tydzień 50 zł mu zeżarło i później mnie oskarżał, że mu w telefonie ustawiłam zdjęcie do kontaktu i za to mu pobierają :D w końcu udał się do swojego operatora i się okazało to co mu mówiłam i mu wszystko wykasowali . Trzeba uważać jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×