Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

hej dziewczyny :) mam do Was pytanko - czy uprawiacie jakis sport? oczywiscie nie wyczynowo ale rekreacyjnie. ja jezdze sporo na rowerze, ale nie wiem czy nie powinnam juz odpuscic. zaczyna mi sie brzuszek pokazywac i nie wiem czy to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki-właśnie zastanawiałam się nad apapem, bo okłady nie pomagają, ale nie wiedziałam czy mogę a jeśli chodzi o rower to mi mówił,że nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez goin mowił ze jazda na rowerze czy konna to niewskazane wrecz zakazane! ja cwicze codziennie ale nie zadne cwiczenia na ciaze, zaczne pewnie takie ale dopiero jak bede miala duzy brzuch i juz nie bede mogla normlanie cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rower nie wsiadam, nie raz sama niechcacy wyszlam na ścieżkę rowerową prosto pod kola rowerzysty wiec wole nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze apap mozna brac w ciazy sama bralam :) nie mozna brac lekow z ibuprofenem czy jaks tak :) kurcze boje sie zusu ze nie wyplaca mi chorobowego ani macierzynskego bo stwierdza ze sie zatrudnilam wiedzac o ciazy i chce wyludzic kase . a w tamta firma rozwiazala mi sie 13 marca co walsnie sie dowiedzialm o ciazy i szukalam na przumus drugiej noi takie cos .. kurcze czytam na necie to pisza ze normalnie robia napady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrlla z tego co poczytałam to kontrole są na wniosek pracodawcy i pracodawca może mieć kontrolę czy cię zatrudnił jak już byłaś w ciąży , ale po to czy jest wszystko legalnie itp. no i lepiej już nie wracaj do pracy do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i sprawdzają czy nie byłaś fikcyjnie zatrudniona tylko na papierku , a podpisywałaś kiedyś jakąś listę obecności w nowej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zjadałm czeresnie i to dosc sporo juz nie mowie o tym ze mnie zaraz rozsadzi ale 2 rzecz jem sobie i jem i w miedzy czasie moczylam czeresnie na kompoty - ja tu patrze okolo 30 glizdek wypłynelo masakra!!! takie biale grubaski to ja nawet nie chce wiedziec ile jest ich w moim zolądku blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak oni to sprawdza czy nie bylam fikcyjnie zatrudniona?? ja tam praktycznie nic nie robilam w tej robocie tylko faktury wystawiaalm. i na gg siedzialam ktos raz na ruski rok przyszedl i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla333 nie martw się tak tym najściem miałam dużo koleżanek w podobnej sytuacji jak Ty i nikt do nich nie pukał :) przesań się stresować kobietko !!!! ale my już takie jesteśmy zawsze musimy sobie coss wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie witaminy bierzecie ? bo moje troche kosztują i zastanawiam sie czy jest jakis polski odpowiednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore matruelle :) juz od przyszlego miesiaca czyli za tydzien zacznie mi zus placic wiec zobaczymy co sie stanie co ma byc o bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biorę femibion clasic czy jakoś tak i kosztują 34 zł za 60 szt. a przy takiej ilości owoców i warzyw dostępnych nie ma co szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femibion ok.50-60 zł a wy ile płacicie ? nie codzi mi o to że chce oszczędzć na dzidziolce ale jak maja miec taki sam skład to po co przepłacać ! lepej na misia odkładac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera to mnie w aptece naciągneła bo ja biorę femibion natan 2 30 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są trzy rodzaje pierwszy na 1-3 miesiąca drugi własnie ten drogi 4do końca i trzeci jest taki , że przez całą ciąże i karmienie piersią i ja mam ten trzeci i jest tańszy od tego drugiego o którym piszesz http://www.feminatal.pl/ kiedyś feminatal N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek ja jestem mega fanka rowerów - kilka wakacji rowerowych za mna (sakwy,namioty i w droge...) ale w tym sezonie nawet go ze strychu nie zdjęłam... a strasznie brakuje ale nie będę ryzykować drugie co lubilam bardzo robić to bieganie , dlugie dystanse - i też sobie odpuściłam bo z tętno za duże jest - mi lekarz też odradziła zarówno rower jak i intensywne bieganie za dużo wstrząsów rower tak ale niestety tylko stacjonarny - jesli ktos lubi... nosi mnie strasznie żeby coś porobić, nie bardzo wiem co mogę jakiejś tam gimnastyki, aerobicu, jogi nigdy nie lubiłam - z ćwiczen to jedynie brzuch męczyła to a to 6weidera, a to 8 min abs itd :) jeśli chodzi o suplementy to ja biore pharmaton, naturelle czy jak to się pisze miłej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam basen :) wskazany jak najbardziej i mnie np mniej kregoslup boli ood kiedy chodze na basen :) dobranoc i trzymajcie jutro za mnie kciuki bede 12 h w pracy :( nie chce buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch najbardziej do brzucha Soni podobny:) Tak, basen to super sport w ciąży, ale można coś z wody załapć. Ja mam zamiar neidługo na basen wrócić, bo najgorsze tygodnie ciązy już z tyłu, ale lekarz ostrzegał, że zawsze ryzyko bakterii jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tak buszujecie tu po nocy? hehe :) pablinka 3mam kciuki :) Olcik a ty kiedy sie pochwalisz jakims usg albo tym bebeszkiem do mnie podobnym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi basen tez chodził bo głowie ale najpierw infekcja pecherza a teraz nerki chore wiec pozamiatane.. odpuszczam bo strach ze cos złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, nie mam czasu skanera włączyć, żeby USG zeskanowac, a jakos brzucha jeszcze nie sfotografowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja już Was zapraszałam do przeglądnięcia moich aukcji? :) W wolnej chwili zerknijcie, a jako przyszłe mamy może coś dla siebie znajdziecie:) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=497294 Mam też troszke odzieży ciążowej, ale nie mam juz siły dodawać kolejnych aukcji, jeśli ktoś chciałby jakieś inf. dajcie znać:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Ja właśnie chyba przez rower wcześniej poroniłam, bo w niedzielę (w 8tc) zrobiłam 60 km, a na drugi dzień zaczęło się plamienie i skończyło się poronieniem. Choć gin, do którego wcześniej chodziłam, twierdzi, że zarodek musiał być słaby i to nie powinno mieć znaczenia. Ale lepiej nie ryzykować. Ja w niedzielę grałam w tenisa i chodzę na basen. Jak na razie jest OK, choć po tenisie brzuch mnie bolał i jakby zmalał. Co do witamin to biorę Prenatal komplex 60 tbl za 32PLN (bierze się 2 tbl dziennie) gin powiedział, że wszystkie są podobne i nie ma co inwestować w nie nie wiadomo jakich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×