Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

KURCZE SPROBUJE ZROBIC ZDJECIE WAM SWOJE.. W SUMIE BEBECHA ;p jak mi sie uda samej to bedzie cud ;P co jest z eska , z mzelle? gosiek odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik to fajnie , że lubisz i możesz bo na prawdę leżenie i siedzenie w 4 ścianach nie jest przyjemne , i cieszę się, że większość z nas normalnie przechodzi ten wyjątkowy stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak sobie myślałam, gdzie reszta bo do porodu nam jeszcze daleko więc to raczej nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze leniuchuja albo brzuszki rosna i dychaja ;P bo mnie ciut rwie jak rosnie uh albo szał zakupów.... :) ja sie rzuce jak poznam plec :) mama sie smioeje ze bedzie mi musiala samolot caly wynajac bo tak sie obkupie. a co ;P przeciez jak widze te melutkie slodzie ciuszki jak doi doroslych to mnie sciska ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie już też świerzbi, ale najpierw płeć póżniej się rzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie moge się doczekac kiedy się dowiem :) a myślałyście już o imionach ? kurka mi nic do głowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam dzisiaj ze znajoma pielegniarka i wiecie co mi powiedziala ze dziwne ze moj lekarz tak mnie z tym krwiakiem nastraszyl bo zdziwila sie jak jej powiedzialam ze ja absolutnie niemam zadnych dolegliwosci tzn plamien krwawien czy nawet boli brzuszka swierdzila ze przewaznie jak zaczyna sie cos dziac to ktores z tych objawow powinno wystapic i radzila mi isc na konsultacje do innego lekarza.pozatym stwierdzila ze jakby dzialo sie cos z dzidzia to ja zle czulabym sie a czuje sie rewelacyjnie oprocz przygnebienia z powodu nudow w lozku.powiedziala ze zeby sie nie okazalo ze pani doktor mnie tylko naciaga na kase a tak naprawde jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dawno mnie nie było, bo chyba urlopem od piątku się zachłysnełam ;-) Dree trzymaj się i przede wszystkim nie denerwuj bo to najgorsze :-* U mnie na razie nie zapeszajac jest ok, choć tez coraz bardziej sie męcze :-) i dziś brzuch dość mocno mnie rano pobolewał.. W piątek wizyta u lekarki bo z pt/sb wyjeżdżamy na tydzień Kos...łiiiiiiiii :-D. Jak się cieszę, odpoczne od pracy, nacieszymy się sobą i rosnącym brzuszkiem :-D A 20 lipca 2 usg genetyczne i mam nadzieję że też dowiemy się kto tam się chowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz kupilam pierwszy kocyk reczniczek pierwsze body z napisem "mamusia i ja to serca dwa" hehe i pierwsze buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle Asiu że lekarz miał racje lepiej dmuchać na zimne tak tez mi w szpitalu poradzili, a pielegniarka to położna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia B! my juz tu temat imion przerabialysmy milion razy i zapewne chetnie to zrobimy znowu :) ja akurat lubuje sie w tych najbardziej popularnych.. a raczej mam je w notesiku zapisane od 15 roku zycia a teraz jak zaszlam w ciaze to kurcze wysyp ich. ale trudno.... :) nietoperku urlopowo widze :) super :) zycze zebys sie dowiedziala kto ci tam mieszka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka 89 za puźno dołączyłam :( jeszcze poklikamy na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniowka ta płeć to dopiero w Katowicach za miesiąc o ile znowu mala mądrala nie wsadzi sobie pepowiny między nóżki :-P no chyba że w piątek moja lekarka też mi usg zrobi....przynajmniej wiedzielibysmy kogo za granicę przemycamy :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi o to chodzilo ze ja chetnie poklikam na ten temat :) z jakim imieniem masz problem? meskie damskie? oba :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w katowicach powiadasz? :) lubie te moje katoiwce... slowice to tylko adres zameldowania i ich niecierpie bleeeee!!!! pewnie do jakies kliniki chodzisz ? ja sobie pomykam tez do katowic ale z nfztu do takiej wielkiej przychodni w centrum :) alejestem zadowolona z gina i połoznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha co ja pisze ;P słowice? haha Mysłowice ;P a katowice nie moje tylko w sensie ze... a no wiecie haha... dziecko mi mózg wysysa ;P tak to sobie tlumacze :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polozna nie jest wiecie dziewczyny mam maly metlik bo niby mam zaufanie do mojej pani doktor ale ona jest znana z panikarstwa bo sama kiedys ciaze stracila tylko ze ja ja poznalam jakies 1.5 roku temu i dzieki niej w pazdzierniku 2010 mialam laparoskopie bo juz dosyc sporo sie staralismy o dzidzie tylko wtedy mnie zawiodla bo to ona miala mnie operowac a w ostatniej chwili przekazala mnie innemu lekarzowi bo jej cos wyskoczylo tamten konowal mnie operowal i wiecie co powiedzial mi ze ja w zyciu miec dzieci nie bede bo mialam miec niby tyle zrostow i okazalo sie ze to g....prawda bo po pol roku od laparo zaszlam w ciaze:)do mojej lekarki nie mialam pretensji bo kazdemu moze cos wypasc w ostatniej chwili ale wtedy tez mi namieszali w glowie a bylam jednak zdrowa boje sie ze teraz tez ktos zle sie czegos dopatrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska G20 jak masz wątpliwości to możesz iść na konsultację do innego lekarza ja też bym tak zrobiła jakbym miała wątpliwości co do diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska_G20 szczerze to nie wiem co ci napisac bo ja mam lekarzy za konowałow i iom nie ufam. a chofdze do nich bo musze.... ja bym poszla do innego gina zobaczyc co powie :) juz sie przekonalam ze co lekarz o opinia i diagnoza ;/ eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec bo moze faktycznie tylko mnie niepotrzebnie przestraszyla zebyscie sobie nie pomyslaly ze niechce leze(niechcialabym owszem)ale jesli bedzie trzeba to bede dla mojej kruszyny wszystko zniose:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze asia ze wszytsko dla malucha :) zrobilam zdjecia ale moj aparat zrabany a mama ma takiego grata co mi ryło naswietla ;O aaaaaa!! ale mam zdjecie jak wam pokazuje jezyk ;P haha no nudze sie masakrycznie dzis ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mozesz mi podesłac ;P a kiedys brzuszek ;P a ja ci juz ładuje zdjecia tylko nie sugeruj sie moja swiecaca twarza bo wyrzuce aparat przez okno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×