Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

odeslesz mi jak ci fotki przyjda.. tylko poczekaj bo mi internet idzie jak burza ;/ jego tez przez okkno wyrzuce ;p chcesz to wyslisz na grudniowki2011@wp.pl to jest nasz meil z forum :) wyslesz fote to ci odesle hasło :) tam mamy zdjecia nasz, usg, brzuszkow i roznych innych fajnych rzeczy :) wszystkim sie tam z nami mozesz dzielic czym nie chcesz tu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree jeśłi chodzi o krwiaczki to myśle że niepowinnaś się aż tak martwić tylko znajdz dobrego lekarza który zamiast straszyć i pomoże moja koleżanka miała dwa razy krwiaka w ostatniej ciąży i pomimo urodziła ślicznego zdrowego synka Musisz Myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory że dopiero pisze,ale odlecialam ;-) W Provicie bylam raz ale reeewelacja, obsluga super, ceny znosne, polecam kazdemu, a dr Włoch cudowna kobieta i dobry lekarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree trzymaj się! musi być dobrze - trzymamy kciuki Asia B! z imionami to ja akurat mam problem, nic mi do końca nie pasuje, a jak coś się w miarę podoba to okazuje się że wg ostatnich rankingów jest bardzo popularne, problem zwlaszcza z imieniem dla dziewczynki; dlatego ja czekam na płeć, przynajmniej zostanie mi jedno do wyboru, usg w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam , że grudniówki mają swojego maila :) muszę się dołączyć jak będę miała zdjęcia w piątek usg to wyślę i brzusia spróbuję też zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia b pojde tam do medicusa i tez sie skusze na tego prywatnego czytalam sobie o nim opinie i ma same pozytywne i dodatkowo ma jakis specjalistyczny sprzed do usg :D ile on bierze za usg 4d?? i jak dlugo czeka sie na wizyte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree jak moj maly blizniaczy dzidizus sie wchlanial tez zrobil mi sie w tym miejscu krwiak ale zniknal . nie bralam zadnych lekow nic kazal sie tylko oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla333 ja umawiam sie już podczas wizyty na kolejną ,a co do usg to nie mam pojęcia mam 30 wizyte to zapytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy to ruchy , ale jak sobie naduszę na brzuszek to mam takie rytmiczne pulsowanie i nawet M to wyczuł , więc może to już to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak czasem kichne tak glosno to czuje jak by tam skakal ale nei wiem czy to to :) jak leze na plecach to tez czasami cos takiego poczuje albo jak sie czegos wystrasze to tez poczuje laskotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi i mojemu sie zdaje,że czasem czuc juz ,ze ktos tam mieszka. tak zaraz nad spojeniem łonowym...ale czujemy to rzadko, zwlaszcza jak jestem najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę surowy ten kalkulator bo żadko kto tyje tylko 10 kilo a ostatnio czytałam, że sama ciąża na końcu waży 12 a reszta to zapas do karmienia :) ja to już mam nadwagę jak bym miała rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to w nosie-ja chce przytyc, bo znowu mnie ochrzani przed ciaza mialam dobre 20 kg za duzo, teraz juz zeszło mi prawie 6 kg (mimo,ze od 3 dni juz jem to schudlam prawie kilo) normalnie nosze rozmiar 44-46....na szczescie moj tluszczyk jest proporcjonalnie rozlozony-troche na nogi, pupe, brzyszek, ramiona i piersi...na szczescie nie wygladam jak bym miala dwa kijki wsadzone w duza dupcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie czuje dobrze nawet bardzo dobrze :) jest znow coraz lepiej cieakwa jestem na jak dlugo mam nadzeieje ze juz tak zostanie . kurcze musze cwiczyc te miesine kegla bo boje sie ze zwieracz popsuje mi sie calkowicie ;/ a mam problemy z tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi średnio wyszlo że przytuje 13,5 kg to chyba tak książkowo - jak będzie rzeczywiście to zobaczymy w grudniu :)) wiadomo że większość dziewczyn tyje więcej ale to raczej wynika z większego aptetytu, z tego co wszędzie experci piszą w ciąży zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta zaledwie o 300kcal, czyli dobra jedna bułka więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Aską, lepiej kilka kg więcej niż za mało jak kobieta w ciązy chudnie to raczej nie dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników, zwłaszcza jak ta waga ciągle spada w poźniejszych tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jestem po dłuższej przerwie. U mnie wszystko w porządku. Samopoczucie dobre. Rozpiera mnie energia!:) Zaraz zabieram się za sprzątanie szaf w domu, a co! W piątek wybieram się do fryzjera na pasemka, a w sobotę na wesele:) Miłego dzionka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok zaluje ze weszlam na ta strone ile bede wazyla przed porodem . hehe . a ile same wody plodewe waza i malec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla ja pewnie za tydzień zobaczę pierwszy raz 6tkę z przodu ale co zrobić, takie uroki ciąży :) na tej stronie tez jest kalkulator ile będzie się ważyć po porodzie wiadomo że to wszytko jest orientacyjne "Co ile waży pod koniec ciąży płód - 3,5 kg macica - 1 kg łożysko - 0,8 kg płyn owodniowy - 1,2 kg piersi - 0,5 kg woda zatrzymana w organizmie - 1,5 kg zwiększona ilość osocza krwi - 1,5 kg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomnilaam wam wczoraj powiedzec ze ja juz po raz 100000 bylam na badaniu toksoplazmozy kiedy to sie skonczy?? w czwaretk za tydzien wyniki zobaczymy co pokaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×