Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

hej dziewczyny a mi chyba wrocil apetyt mam taka ochote na pizze(wlasnej roboty)ze szok czekam az moj m wroci i bedziemy razem robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam fazę pizzową, i ostatnio jak miałam taką mega ochotę zamowiliśmy sobie ale jakaś taką srednią przywieźli, gumiaste ciasto i już z miesiąc chęci nie mam :) ale na taką domowej roboty... mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja właśnie jem lasagne w pracy:P Co do kilogramów: teraz ważę 56 kg. ale brzuszek mam spory. Za to czuje się piękna. Dziś akurat taki dzień w pracy, że wdziałam kieckę i szpilki. Jem normalnie - raz warzywka i owoce, a raz lasagne czy jajecznica:) To na co mam ochotę:) Karla, ja jutro powtarzam tokso i zaciągnę męża, bo swojej grupy krwi nie zna. Konfliktu nie mamy na pewno bo ja mam Rh +, ale warto byłoby znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ...mi apetyt wrócił w 15 tyg... mięsa nie tknę, ale kotlety z mielonej łopatki tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna anna
Asiu 1893 Ja jedyne co jeszcze jem to parówki drobiowe z bułką, a nigdy tego nie jadłam i nie przepadałam. Pizza- bllleeeeee! Zielone jabłuszko, nektarynki, brzoskwinie owszem:) pyychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę sie pochwalić 3 kg do przodu i sporym apetytem a przedewszytkim brakiem wymiotów od 2 dni!!!!! szał jak dobrze zjeść posiłek i nie tłamsić się z mdłosciami przez nastepne 2h. nie wierzyłam że wróci mi energia sprzed ciaży a tu psikus od 2 dni latam i szukam sobie zajęcia. 17 to szczęsliwa liczba ;P właśnie z imieniem żeńskim to jest taki dylemacik..czy córa będzie z niego zadowolona..czy i nam po paru latach będzie pasowało..ale mnie nikt o zdanie nie pytał i jestem ze swojego zadowolona gorzej niektóre panny żywcem wyjęte z brazylijskich seriali hehe też idę w sobote na wesele do przyjaciółki. udało mi sie wcisnać w super kiecke z wesela brata 3 lata temu nosiłam 34 a teraz 38 z tym ze brzuszek sie pojawił i tak śmiesznie się z tym czuje. bynajmniej pasuje jak ulał bo ma regulacje na plecach. włosów nie farbuje..pod pretekstem dbania o zdrowe dziecko dam im odpocząć od chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane grudnióweczki :) pamiętacie ciotke pablinkę w końcu znalazłam chwilkę by do was zajrzeć ostatnio tyle na głowie że szok i jeszcze przeprowadzka chyba się opóźni bo w nowym domu nie wyrobią się z remontem a ten musimy opuścić do końca czerwca non sto nerwówka i jak się nie denerwować w ogóle w ciąży taki czarnowidz się zrobiłam :P widzę że temat apetytów się pojawił zazdroszczę wam dziewczynki :) mi jakoś zostało z 1 trymestru wszystko mi śmierdzi na nic nie mam ochoty jem na siłę i jedynie pomidory mi smakują czasem mnie najdzie na coś ochota ale jak już się najem to zaraz boli mnie żołądek i mi nie dobrze na razie nie mam ani kg na plusie i położna już marudziła nie długo urlop w pl może nadrobie tam o wiele lepsze jedzenie :) jak się czujecie co słychać znamy już jakieś nowe panienki lub małych dzentelmenów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera kochana na poczte na poczatek wystarczy twoje zdjęcie i wtedy któraś odeśle ci hasło :) ja może dziś wstawie swój brzuszek żeby się pochawlić :) i przypominam wszystkim grudniowki2011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie czuję, czekam ta kopnięcie z prawdziwego zdarzenia - bo teraz to nie wiem co to jest :) przeglądałam sobie dziś stereogramy, zeby bardziej jeszcze pomęczyć oczy przy kompie :) i natknęłam się na USG http://www.stereogramy.com/page/3/ - drugi pod obrazkiem USG-stereogram :) tak a propos tematu :) ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na email grudniówek mój brzuszek :) namęczyłam się żeby zrobić to zdjęcie i stwierdzam, że jest fotogeniczny bo w lustrze jest większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za hasło :) kurczę ten mój brzuch jakiś mały mi się wydaję i tak sobie myślę, że gdyby nie tłuszczyk to nie byłby zbyt widoczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzziewczyny :) ciezka noc mialam, taki boool oj :( barbera masz klapsa (bach bach) za to ze nie wiedzialas o meilu ;P wyslalm zdjecia wlasnie, mam nadziejen ze tak ze je bedzie widac haha ;P a ja schudlam. bylam wczoraj u poloznej jak zwykle sie pomierzyc powazyc i w ogole posciskac haha i brzuszek rosnie a ja schudlam ;P podoba mi sie to bo nie jestem szczupla akyualnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja po wizycie u lekarza. wszystko namacalnie ok:) wyniki stwierdził że mam super i że nawet liczne bakterie w moczu to nic takiego aż mnie zatkało liczne bakterie nic takiego - ale mu i tak powiedziałam że się sama kurowałam ziołowymi lekami to stwierdził że dobrze i że póki co nie ma się czym martwić. ale za dwa tyg i tak sobie sama zrobię badania moczu ja tam wole wszystko na papierze. no i dziś cała szczęśliwa wchodzę do gabinetu bo sobie mówię że już czas żeby w końcu to usg zrobił (nfz) a on do mnie że mi wypisze skierowanie na badanie usg gdzie indziej bo tu sprzęt mają lipny bo coś mu się stało i na takim nie chce mi robić :/ kolejny raz mnie zamurowało no dobra dostałam to skierowanie i idę do innego ośrodka (jakieś 10 min od mojego) a że dodzwonić się tam nie mogłam to wybrałam się pieszo więc schodzę ze schodów w mojej przychodni a tam jakieś stare kamienne schody mają i było pełno piachu dałam jeden krok i jepssssssssss poleciałam jak długa prze froterowałam schody swoim tyłkiem i plecami, łokieć i piętę sobie obiłam porządniej bo nimi hamowałam jak leciałam w dół na szczęcie tylko z 4 stopnie zjechałam do końca jakieś 20 zostało :/ na szczęście nic mi się nie stało ale jakby co to na pogotowie będę musiała pojechać :/ no dobra zaszłam ucieszona się zapisać na usg do tego ośrodka a tam termin wolny dopiero na 4 lipca - chyba oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja cale szczescie ze nic Ci sie nie stalo i przedewszyskim dzidzi nic nie jest:) a lokiec i pieta wygoja sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja poczaskalas sie mocno? mam nadzieje ze nie... jej to masz przygody z tym lekarzem z nfztu. ja chodze do takiej wielkiej kliniki i sa tam wszyscy lekarze. szkoda ze jeszcze rodzic tam nie moge. ale to tez z nfztu uh wyslalam drugie foto i juz udalo sie. i posegregowalam maile. do folderow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniówka co za pozycja :) aszja dobrze , że nic ci się nie stało , no niestety tak to już jest na NFZ płacisz a nic z tego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze muszę nerki poobserwować czy z nimi wszystko ok bo też oberwały chyba zaraz pójdę spać bo się strasznie zmachałam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: pablinka.............26..........Manchester........17.. ...D....28.11.2011 karrrla333..........24...........Opole...............17 ..........01.12.2011 Czarna56565.......25........Brzesko...............17..... ... ...01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk...........17.......... 01.12.2011 domi1906............27..........Jaworzno..........17..... ... ....01.12.2011 AsiaC.................23.........Lubin / Głogów.....16...........02.12.2011 Asia B!...............29.........k/Opole..............17......... ...02.12.2011 Mzelle83.............27...........Warszawa.........16.. ...D....03.12.2011 Esska271............36..........Bielsko-Biała........17. .. .CH...03.12.2011 Starbuck80.........31...........Warszawa..........17..... ... ...04.12.2011 olcik777.............26...........Kraków..............17 ... ........04.12.2011 MLLO................29............Kielce...............15 ... ........05.12.2011 Nietoperek.........28............Bielsko..............16. ... .......05. 12.2011 Gosiek_76..........35............Katowice...........16... ... .....07.12.2011 nadziewany p......29.............o/Bielska..........13...........07.12. 2011 Dree.................27............Poznań..............1 6.. .........07.12.2011 barbera.............29............Leszno..............17. ... .......07.12.2011 tosieńka87.........24............Katowice.............9. ... .......08.12.2011 maaartttika........24...........Białystok............16 ..........09.12.2011 Soniówka89.........22...........Mysłowice...........16 .........10.12.2011 Niunia855...........26...........Tarnów...............14 .. .......12.12.2011 Asia1893............28.......zachodniopomorskie...15..... ... ..12.12.2011 madziulinka.........26...........uk.....................1 4.. ........14.12.2011 Magda...............29...........Olsztyn...............13 ..........16.12.2011 kitka27............. 27...........Poznań ...............14..........17.12.2011 skorpion_j..........36...........Katowice.............11 .........17.12.2011 Edith78..............33...........o/Warszawy........13... ... ....18.12.2011 MISIA ANULA........27...........Kraków...............15.......... 18 .12.2011 Julita84..............26...........Łódź............... ... 12..........19.12. 2011 Figazmakiem84.....26..........Olsztyn...............11... ... .....19.12.2011 joasmo...............37......Małopolska...............14 ..........19.12.2011 Majkowa.............30..........Gliwice.................9 ...........21.12.2011 Mama Oliwki.........26..........Płock...................8....... ... 23.12.2011 Ganesh...............24..........o/lublina.............. 8............24.12.2011 Myszka281..........24..........FR......................13 ... ........24.12.2011 mooniaaa123........34..........Siedlce................13. ... .......24.12.2011 Aska_G20............23......kujawskopomorskie.....12..... ... ..27.12.2011 Wiara_nadzieja....21.........Kędzierzyn-koźle.....13... ... ....28.12.2011 *aszja85.............26..........Kalisz................. .14..........28.12.2011 TuLipannek.........23.........Szczecin................11 .........29.12.2011 marchewka81......29.........Warszawa..............11..... ... ..29.12.2011 Fizyczka............22.........Łódź................... ..13.........31.12.2011 Dokładnie 13 tygodni 3 dni i termin juz się zmienił, ale data też ładna 24.12.2011:) Narazie nie zmieniam, bo to nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha barbera nawet nie wiesz jakie tam pozycje wykonywalam zanim sie udalo zrobic samej sobie zdjecie zebyscie cos zobaczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to z jednej strony dobrze że nie chce robić na badziewnym sprzęcie. wiem że mają czas na zrobienie usg do końca 14 tygodnia to się akurat załapię bo mój lekarz liczy tylko skończone tygodnie więc jak mi będą robić usg to będę według lekarza w 14 tygodniu według mnie w 15 ale spierać się z nim nie będę:) ważne żeby dzidzi nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×