Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

hej. olcik gratulację. życzę szybkiego powrotu do domu i trzymam za wasz kciuki jeśli chodzi o przeziębienie to ja ostatnio jakiś czas temu byłam oprócz domowych specyfików czyli czosnek z mlekiem masłem i miodem herbata z cytryną i malinami sparowanie gardła sokiem z cytryny - dla wytrwałych na katar ząbek czosnku do nosa - dla bardzo wytrwałych :O płukanie gardła roztworem z propolisu przegryzanie samego czosnku jak cukierków na kaszel lekarka zapisała mi syrop z prawoślazu i wapno ale po tym było mi jeszcze gorzej potem brałam zamiast tego syrop PRENALEN - zdziałał cuda - 3 razy dziennie po 15 mililitrów przez tydzień po 2-3 dniach było od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból ucha bo też mnie bolało to wkładałam przez 2 dni też czosnek tyle ile byłam w stanie wytrzymać, jak nie mogłam już dłużej to wkładałam samą watę drastyczne metody :O ale było lepiej tonący brzytwy się chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik- gratuluję 🌻 Tosieńka, tez tak mialam po fenku i isopt. pomoglo mi wziecie isoptinu jakies 15-20 min przed fenkiem...sprobuj moze zaskutkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mnie po fenku trzepało kilka dni ale teraz nawet tego nie czuję, tyle że ja biorę 3x1 fenek i do tego 3x1 isoptin własnie pół godziny wczesniej. Mi lekarka mówiła że odstawiamy w 38tyg. Magnez za to muszę brac bo ostatnio ze skórczami mam masakrę, nie moge normalnie przeciągnąć się żeby w 3 miejscach na raz mnie nie złapało, łydki, biodro, bok... A jeszcze lubi mnie złapać np mały paluszek u nogi i weź człowieku do niego dostań żeby rozmasować :D :D Mój Kubunio tez teraz raczej się przeciąga i to dośc mocno, czasem kwiknę bo tak mi skóre rozciąga a jak mu coś zagrzeje to mam wrażenie jakby podskakiwał albo 2 nóżkami na raz kopał. Wczoraj dosłownie mroczki zobaczyłam i mi się w głowie zawróciło jak mnie grzmotnął w lewy jajnik, pierwszy raz tak mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka znajoma urodzila kilka dni temu, od polowy ciązy lekarze mowili jej ze bedzie miala duże dziecko, gdzieś tak w 33/34 tygodniu synek mial juz 3 kg, i nawet z tego powodu miala byc cesarka bo zapowiadali grubo ponad 4 kg, synek urodzil sie SN w 39 tygodniu z waga 3,5 kg wiec jak widac usg swoje a zycie swoje :) ja czekam na wtorkowe usg, ciekawe ile wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Hej dziewczyny. Ja jeszcze w ciąży :) Mała jest mała, ma między 2200 a 2500g - trochę to martwi, ale wszystko inne niby sprawne u niej. 15.11. odstawiam fenoterol a tydzień później - 23.11. - cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Wczoraj na KTG tętno małej jak zwykle było w okolicy 140, ale skoczyło kilka razy do 170 i mój M. poleciał po lekarza. Lekarz podumał nad wykresem i stwierdził, że przy fenoterolu w tym wieku ciąży dziecku może tak skakać. Więc fenek działa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia B, Olcik - gratulacje, dużo zdrowia dla Maluszków. Trzymajcie się ciepło! Dree, to dobrze, że Ty jeszcze w dwupaku:) Usg myli się "in plus", "in minus", więc Twoje Maleństwo może mieć i 3kg. Jesteś w szpitalu? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa , ale nie ma wpływu na rozwój , a mojej małej skakało do ponad 180 i nikt tragedii z tego nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Jeszcze w domu. To że na rozwój nie wpływa to słyszałam, choć obiło mi się o uszy, że problemy z napięciem mięśniowym mogą po nim być przez jakiś czas. Ale nie wiem, czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
No i właśnie... GRATULACJE dla ROZPAKOWANYCH!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co szukać dziury w całym i za dużo nie czytać :) koleżanka brała od 14 tc i młody nie miał żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko...piszecie,ze po fen+iso bedziecie miały cc , a jak pytałam sie swojej to powiedziała, ze zaczniemy od sn, a jak nie pojdzie to cc...kolezanka urodzila sn w "normalnym" czasie 14 godz...na szczescie w tym szpitalu nie czekaja z cc, wiec po do.6godz lub 2 kroplowkach biora sie za ciecie, no i jak dojda do wniosku,ze jest 3,9+ to z marszu pytaja czy chce sn czy cc, a jak wogole 4,5+ to cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ja mam cc ze względu na ułożenie małej. W pewnym momencie hopła o 180st i już się nie obróciła. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, u mnie brzuch 100cm. Dziewczyny, nie przejmujcie się tymi lekami, jak trzeba brać to trzeba i nie warto tego roztrząsać. Ja też biorę różne leki, jest to konieczne a ich brak mógłby być gorszy niż ich ewentualne skutki uboczne. U Was pewnie tak samo. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, u Ciebie chyba tez sa wskazania ... i jeszcze jedno pytanko - zaczelam czytac o tym "od kiedy pic herbatke na laktacje" i chyba bedac w 36 juz zaczne...czytalam,ze dziecku lepiej potem smakuje koperek i anyz, a w mleku pojawia sie substancje zapobiegajace kolce - ktos sie wglebiał w temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dotarł dziś materacyk i 2 prześcieradełka. Muszę jeszcze kupić wanienkę, a mąż skończyć komodę i chyba jest wszystko, aha, oprócz wózka, powinien dojść do 2 tygodni najpóźniej, ja się już tym nie stresuję, bo na początku on i tak nam nie będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja tak czy siak pijam herbatę z kopru włoskiego na moje kolki:/ ale gdzieś czytałam, że to też potem może zapobiegać kolkom u Maluszka, ile w tym prawdy? Nie wiem. Zapytam lekarki lub położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony to sa herbatki nalaktacje, a poki co to jest ona zbedna...no i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu broń boże , ja mam sn i mam nadzieję , że w trakcie nic się nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×