Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Fasolka mi by się jakieś wdzianko przydało na chrzest:) tzn mojej małej i nie mogę się zebrać:( A szczepienie macie w moje urodziny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku dziękuję :) a te kupy to pewnie przez to, że się zebrało. Apropos kupek moja zrobiła dzisiaj rano (m nie słyszał) i tak sobie leżała z godzinkę i bardzo wesoła była :) mama wróciła i wyczuła coś nie tak , a młoda obsrana po pachy dosłownie , nawet leżaczek do prania :) jedynie została nam miska z wodą i szorowanie tyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za odpowiedzi w sprawie dopajania (na szczęście zrobiło się chłodniej więc problem odciągnie się w czasie) - chociaż ja wolę słoneczko!!!!!! ;-) Zuza właśnie problem mam z tym, że zazwyczaj jestem na spacerze z dwójką dzieciaków więc siedzimy gdzieś na placu zabaw i zawsze pełno tam ludzi! i tak głupio mi rozbierać się- jak będzie cieplej to w podkoszulku/samej bluzce będzie łatwiej :-) Mam nadzieję, że Jasiek szybko wyrośnie z tych wysypek!!! i nie będą go już tak męczyć!!! Nietorerek mam nadzieję, że dzisiaj już problem kupkowy zażegnany?! też jestem zdziwiona, że mały bez problemu wypił orsalit (ja ostatnio z moim starszym musiałam nieźle się nagimnastykować żeby to wypił!) nas też w tym tyg czeka szczepienie (jestem ciekawa ile mała waży) i bilans 6- latka z Kamilem - także pójdziemy w pakiecie ;-) oho...panienka raczyła się obudzić...po nocy (całe szczęście bo już ze mnie kapie!!!!) zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze dziecitez sie denerwuja jak sobue z czyms nie miga poradzic? Np z wsadzenuem zabawki do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Olcik moja to chyba nerwus numer jeden. Ostatnio wkurza się gdy nie może się przewrócić na boczek lub brzuszek. Co do przepajania ja karmiąc piersią już jakiś czas temu zaczęłam przepajać. Zaczęłam ponieważ w nocy bardzo często mi się budziła gdy dawałam cycka to go ledwo co napoczynała zasypiała. Więc wydedukowałam że jej się chce pić. (z resztą co się małej dziwić skoro sama w nocy jestem w stanie wypić prawie butelkę wody) Np wczoraj zjadła o 21 przed 23 obudziła się i marudziła. Nie chciałam dać jej cycka więc dałam butelkę z herbatką wypiła 90ml po czym zasnęła i obudziła się po 6 godzinach. Nie zauważyłam żadnego wypływu dawania herbatki na moją laktacje. Dodam że moja mała wie kiedy chce pić a kiedy jeść. Bo jak faktycznie chce jeść to nie ma mowy by zaczęła pić z butelki. A co ciekawe jakiś czas temu wspominałam Wam o naszych problemach jedzeniem z butelki. Problem nadal występuje jeśli chcemy dać jej w butelce mleko. Bo herbatka z butelki jest jak najbardziej ok. Ledwo co dziecko się urodziło a już cwaniakuje .... dopiero 3 i pół miesiąca a już jak dama potrafi kaprysić. Co nas czeka później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik moja denerwuje się tylko na brzuszku ,a jak nie może złapać zabawki to sobie odpuszcza :) ogólnie ma olew na wszystko, dzisiaj nawet jabłuszko jej nie smakowało , brała do buzi po czym coś zagdnęła i wypluła z uśmiechem :) chyba postawimy bardziej na warzywka . Ogólnie przez ostatnie dni jakby mi ktoś dziecko podmienił :) potrafi bawić sie sama na macie conajmniej przez godzinę , zero krzyków , marudzenia , w jednej rączce trzyma jedną zabawkę , w drugiej drugą ( zawieszone na pałąku) i macha sobie nimi albo ogląda obrazki na zawieszce i przekłada sobie je rączkami :)wreszcie mogę coś zrobić w domu, chociaż jakiś dziwny wyrzut sumienia mam , że ją tak zostawiam , ale chyba zdrowsze to leżenie niż siedzenie w leżaczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera umiejetnosc samodzielnej zabawy tezjest bardzo wazna;-) wiec nie miej wyrzutow. A lezenie zdrowsze dla kregoslupa i barkow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka my po wizycie u neurologa i ten potwierdzil to co przypuszczalam ze Młoda na wieksze napiecie po prawej stronie, nie jest jakies mocne ale stwiedzil ze lepiej to wycwiczyc - i mamy skierowanie na rehabilitacje tego rodzaju napiecia same powinny ustapic do ok 3 miesiaca zycia do tego jak sie ja trzyma na brzuchu to glowe do gory zadziera, a powinna byc na linii prostej z plecami jak to jest - pierwsze dziecko, nigdy zadnym sie nie zajmowalam a cos mi sie nie podobało - pediatrzy nie zwrocili na nic uwagi - matka to matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik dzięki za pocieszenie, ale wiesz dziwnie się czuję po 4 miesiącach ciągłego zajmowania się nią , a teraz taka odmiana :) Sturbuck masz rację , że jednak matka widzi lepiej i dobrze , że poszliście do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) my po kontroli:) 66cm i 6,9 kg. mamy błogosławieństwo na jedzonko i standardowo mamy robić ćwiczenia , tj. turlanko,podnoszenie głowki na brzuszku i podciąganie (lubi pozycję siedzącą,ale tylko ssie podciagamy) chrzciny robimy 6.05. sukienke wysle na poczte-chyba,ze zrobiłam wczesniej. jakby ktoras chciała to mam do sprzedania komplet dla chłopca 68/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dopiero co zauważyłam,że brałyśmy śluby tego samego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiły się WAM dziewczyzny włosy czy dalej lecą jak szalone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi wszystko szwankuje:( ucina posty i suwaczek coś zepsułam jak wklejałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh u mnie lecą - chyba teraz mam apogeum pozostałe dwie nasze zmory - krecha na brzuchu nadal widoczna - chociaz tak jakby mniej i suche stopy nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie włosy przestały a i krechy prawie nie widać :) stopy nadal suche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ta krecha trochę zbladła ale do zniknięcia jej daleko.... włosy masakra:( chyba zetnę na krótko bo wyłysieje chyba...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genesh...to będziemy razem świętować rocznicę:) włosy....ech....szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzis u nas spokój .. zero kupy :) Pewnie rzeczywiście chwilowe to było ale troche sie zestresowałam bo tak głębokich kałuż w pieluszce jeszcze nie widziałam :P Potwierdzam włosy dalej masakra, stopy suche, kreska lekko przybladła... Dodatkowo od soboty walcze z zimą w kąciku ust, bolą mnie oczy i głowa i jakis brzuch mam znowu duży :( wiosenne przesilenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było, jakoś nie mogłam wyłuskać chwili dla siebie przez te kilka dni :P Barbera, fajne zdjęcia z chrztu, szczególnie to z polaniem główki. My bylismy tacy stremowani, że jakoś nikt nie pomyślał o zdjęciach :( fajną pamiątke bedziecie mieć. Hi hi, ja też mam wyrzuty sumienia jak Marysia sobie leży "samopas", czuje się jak wyrodna matka :P ale pracuję nad sobą :P Byłam dziś w tesco, weszłam na dział dziecięcy "tylko po bluzę" i popłynęłam :P ile super ciuszków teraz wszędzie jest, normalnie szok! My w przyszłym tyg pewnie będziemy miec szczepienie, to zapytam o rozszerzanie diety. Ganesh, włosy mi lecą nadal, jeszcze trochę i chyba będę miała łyse placki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj była tragedia:( przez jakieś 2 godz płacz i foch na cyca ledwo ledwo dałam radę uśpić a teraz kolejny problem bo dobudzić nie mogę:( Nie wiem czy jakaś chora czy poprostu gorszy dzień:( A ja nie miałam żadnej kreski na brzuchu jedyne co to włochyyyyyyyy:D fujjjj:p ale już mi wypadły na szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcyś, moja od południa (zjadła wtedy dużo zupki, nie wiem dokładnie ile, bo to domowa była, ale więcej niż taki sklepowy słoiczek) wcale mleka nie chciała. Dopiero teraz na noc wcisnęłam jej 150 ml. Ale machała głową, krzyczała, gryzła smoczek. Może to zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiaszczy - tylko z cena przywalili :) kupiłam mlodej kolejne dwie pary dżinów i szukam ciemnych bodziaków i bluzeczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomych synek niedawno skończył 4 miesiące i ma juz 2 zabki na dole.. wiec u kazdej z nas moze to byc lada chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły pisać ostatnio, więć nadrobię w skrócie u nas idą ząbki już widać i czuć pod palcem :) mały je już marchewkę i marchewkę z ziemniakiem, pije sok marchewkowy, po jabłkowym bolał brzuch niestety :( w najbliższym czasie spróbuję sok baananowy. przesypia noce ( od 19 do 5 ) ale tylko jak mąż pracuje na nockę, jak jest w domu to mały wstaje o 24 i o 3 heh dziwna sprawa, podejrzewam że to przez chrapanie mężowe :o też poliki się zrobiły rumiane, no i polećcie jakiś krem z filtrem dobry bo nie mam czasu szukać, pliis i jeszcze pytanie jakie łóżeczko turystyczne kupić żeby nie za drogo no i żeby stabilne w miarę było, co polecacie? Przeglądam i już sama nie wiem, za dużo tego wszystkiego a nie mam czasu siedzieć przy kompie barbera zdjęcia ze chrztu super, my chrzcimy 6 maja także wszystko przede mną Majcyś na teściową proponuję ignora, moja też wszystko wie najlepiej, moje zdanie się nie liczy, lekarze się nie znają... szkoda gadać. Więc już dałam sobie spokój z tłumaczeniem jej czemu tak a nie inaczej i ani za dużo się nie spowiadam, co tam u nas, ani nie reaguję na jej "dobre rady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, w H&M sa jednokolorowe, ciemne i jasne, bez żadnych ozdób. ja je lubię bo mają zatrzask koło szyjki i są super gatunkowo. Na poczcie jest zdjęcie mojej Tośki w takim granatowym. A dzina kupujesz takie z miękkimi ściagaczamiw pasie? Ja jakiś czas temu dorwałam takie fajne cienkie alladynki dżinsowe na allegro z George'a za jakąś śmieszną cenę. powinny być dobre za jakieś 2 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączku chyba też muszę zacząć olewać:) Olcim może i zęby a to już od jakiegoś czasu podejrzewam że jej dokuczają bo często szuka paluszkami w buzi czegoś jak jej wyciągne to są nerwy a jak posmaruje maści to się uspokaja. Biedne te dzieciaki że nie mogą powiedzieć co im dolega i my tęż że musimy patrzeć jak się męczą i szukać przyczyny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×