Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35.......Katowice............7........ ........ .. 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin.............5....... ......... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno...............8...... ...... . .....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn...............6 ..................20.12.2011 Myszka281.........24........FR.....................6..... ......... ...24.12.2011 Asia1983............27........Słupsk................7... ........ ......13.12.2011 Wiara_nadzieja...21....Kędzierzyn-koźle......6......... . ........28,12,2011 Esska271...........36......Bielsko-Biała........9......< br />.......03.12.2011r olcik777............26......Kraków...............8.....................11.12.2011 Wczoraj widziałam serducho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara - ostatnio dziwnie szybko sie kłade, zawsze siedziałam do nocy na necie, a teraz 21.30 a juz sie układam do spania :) Nie dziwne, że wstaję koło 7 rano wyspana jak mało kto. Wczoraj brzuch mi dał popalić, dzisiaj jeszcze nic nie jadłam bo sie boje że się znowu zacznie :( Barberra co do bliźniaków to założycielka topiku karra też ma mieć blixniaki o ile się nie mylę, jak poczytasz jej wczesniejsze posty to znajdziesz :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Esska :D ja też ma tak samo, że szybko chodzę spać (chyba że adrenalina mi nie pozwala tak jak wczoraj ) a wstałabym już o 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, kochana ja mam calkiem tak samo ostatnim czasem chodze spac 20-21 najpozniej 22 i miedzy 6-7 juz jestem na nogach. Nie mam mocnego snu a w nocy czasem nawet sie budze bo cos mi smierdzi, moje zmysly wariuja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - nawet mi nie mów o zapachach bo na mnie już wszyscy w rodzinie patrzą jakbym miała chomika na głowie i pukają się w czoło. Dosłownie wszystko mi śmierdzi. Mój mąz zmienił żel do mycia ciała bo mnie naciągało , mama nie może się perfumować taką jedną wodą bo mnie naciąga. Ostatnio przez dwa dni coś mi tak śmierdziało, że nie mogłam spać, myslałam, że to kwiaty które dostałam od meża - odłozyłam je w inne miejsce, ale nadal coś śmierdziało tak koszmarnie słodkawo. Okazało sie, że to świeczka zapachowa hehehe. Wszystko tak intensynwie czuję że aż mnie mdli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wstałam, w nocy nie spałam dobrze, coś szumiało w rurach, jakieś zapachy wstrętne do mnie dochodziły...;) Ale w ciągu dnia pewnie odeśpię:) Zgadza się, karrrla333 spodziewa się bliźniąt:) asia - ja robię TSH FT3 i FT4 co 3-4 tygodnie bo mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy i jestem pod ścisłą kontrolą endo. Jutro mam wizytę i bardzo się jej obawiam... Magda - znam osoby, którym się sprawdził ten kalendarz, ale jest też dużo takich, którzy zamiast synów rodzili córki i na odwrót. Dla nas najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe i donoszone. Fajnie, że nas przybywa:) Życzę nam wszystkim żebyśmy dotrwały z naszymi fasolkami do grudnia i urodziły zdrowe bobaski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35.......Katowice............7........... .. 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin.............5........... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno...............8...... . . .....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn...............6 .............20.12.2011 Myszka281.........24........FR.....................6..... .... ...24.12.2011 Asia1983............27........Słupsk................7... ..........13.12.2011 Wiara_nadzieja...21....Kędzierzyn-koźle......6..............28,12,2011 Esska271........36......Bielsko-Biała........9..................03.12.2011r olcik777......26......Kraków...............8...... ...............11.12.2011 mooniaaa123...34.....Siedlce..............6..................24.12.2011 też się dopisuję, dziś mi się śniło, że mi położyli 2 bachorki na łóżko, a do IUI miałam 2 pęknięte pęcherzyki i jeden jeszcze nie, więc szanse są duże. Mój mąż powiedział, że "dobrze, by były bliźniaki, to będzie spokój" - no niezły spokój. Barbera kiedy masz urodziny? Bo ja 28.12. takze też bym miała prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35.......Katowice............7........ ... .. 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin.............5....... .... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno...............8...... . . .....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn...............6 .............20.12.2011 Myszka281.........24........FR.....................6..... .... ...24.12.2011 Asia1983............27........Słupsk................7... ..........13.12.2011 Wiara_nadzieja...21....Kędzierzyn-koźle......6......... .....28,12,2011 Esska271........36......Bielsko-Biała........9.......... ........03.12.2011r olcik777......26......Kraków...............8...... ...............11.12.2011 mooniaaa123...34.....Siedlce..............6.............. ....24.12.2011 Ewa1311........31.....Puławy..............8...................07.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkaaaa
ja też mam termin na 24 grudnia:0 własnie się wczoraj dowiedziałam:) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa ja jestem wrześniowa i raczej za wcześnie na prezent ale i tak tą ciąże traktuje jak jeden wielki prezent i to podwójny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały grudzień będziemy przezywać nowe porody albo w grudniu forum umilknie żeby w styczniu rozbłysnąć opowieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Można dołączyć? Wczoraj zaczęłam 9 tydzień, termin- 5 grudzień na razie, może się zmienić po kolejnym usg, gdyż miałam pokićkany cykl i data ostatniej miesiączki nie można się sugerować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. . . dziewczynki a mi normalnie o 4 rano smierdzialo zdechlym czyms moj narzyczony ze mnie tak sie smial, ze az z lozka spadl, o 4 rano udawadnial mi ze jak cos zdechlo to napewno nie on.... heh... a gdy juz zasnelam to o 6 obudzil mnie smrod palonego ogniska... heh wariacje na calego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK MIASTO TYDZIEN CIĄZY DATA PORODU --------------------------------------------------------- --------------------- Gosiek_76..........35........Katowice...............7........ .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5....... ... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................8...... . . ....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................6 ........... ..20.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................6..... .... . ..24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7... ........ . .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle....6......... . ...28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........9.......... ... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............8...... .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6...............24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy...............8............. ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz.................5................28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się przekulam na styczeń ;P :)) potem dziecko zamiast najmłodsze w klasie bedzie najstarsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, witaminek radze nie brac o ile macie zróżnicowana diete. Polecalabym je tylko tym co np. były na jakiejs ostrej diecie kiedy zaszly w ciażę lub krótko przed. Jak przesadzicie to tak jak pisze ewa - nie bedziecie wstanie urodzic tego 'arbuza' :P poprzednio bralam witaminy tylko pod koniec ciązy bo mi zelazo zaczelo zjezdzac w doł - wiec brałam z zalecenia lekarza zelazo z witaminami tam jakimis. A teraz tylko folik :) i to zreszta tez tylko do konca pierwszego trymestru sie łyka. Jak ja sie nie moge juz doczekac weekendu!!!!!! do moich rodzicow jedziemy :D na wieś hura hura :D och zeby pogoda była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak patrze w kalendarz to jeszcze dwa tygodnie do mojej pierwszej wizyty :( przeciez to kupa czasu jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
No ja się nie mogę doczekać 12 maja! Niby już widziałam mojego Bąbela, ale... na to serduszko czekam! I jak mnie tak nastraszyłyście tu różnymi opowieściami, to już wysiedzieć nie mogę! Żeby już zarodeczka zobaczyć i serduszko usłyszeć! Tym bardziej, że naprawdę oprócz apetytu i puchnięcia nie mam jakichś innych objawów uciążliwych... Na pierwszym USG 6 tydz. 4 dzień to widać było pęcherzyk i taką kropeczkę zarodka - przez brzuch mi robił USG i powiedział, że nie ma co na razie więcej wypatrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizka, zleci, zobaczysz:) Ja dzisiaj umówiłam się z moim lekarzem na badania prenatalne na 1.06. Czy któraś z Was też będzie robić tego typu badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no właśnie ja tez mam gina z dość nowoczesnym podejściem do ciąży - takim bardzo zachodnim. Też jest przeciwny wszelkiej zbędnej suplementacji. Mówię mu wczoraj, że biorę magnez, a on mi na to, że nie ma takiej potrzeby. On twierdzi, że jeśli ciąża przebiega prawidłowo- to im mniej ingerencji, tym lepiej. Poza tym - dziecko, któremu nadmiar witamin dostarcza się sztucznie w ciąży może mieć problem po urodzeniu, jak już jest normalnie karmione. Wczoraj jak zobaczyłam serduszko, to się wreszcie wyluzowałam i zaczęłam cieszyć z tej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek ja jestem tez już umówiona i myślę, że warto robić i nie mówię o efekcie wizualnym a o sprawdzeniu czy wszystko się dobrze rozwija , ja będę miała 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_margarett
wiara_nadzieja mam Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×