Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

no ja niestey zeby przeslac zdjecia musialam grzebac w drugim kompie i sie niezle nameczyc z przeslaniem bo tamten jest na umarciu ;P hi. teraz tylko znalesc karte pamieci i wkoncu zrobic foro brzucha obiecane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetko czekamy na zdjęcie :) skopiowanie z nk nie zjamie ci dużo czasu :) a chcemy by zasady były takie same wobec wszystkich! mam nadzieję że nie będziesz o to zła :) ja brzuch to mam już jak w 20 tyg :P ale miałam taki już przed ciążą kurde wy wszystkie takie szczuplutkie tylko piłki wam wyskoczą a ja będę cała jak tak piłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ty pablinka. ja tez cala bede wielka. ale staram sie to olewac o urodze to schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetko nie chce nikogo nie mile zaskakiwac ale uważam że zasady powinny być równe dla wszystkich, poza tym nie mamy obowiązku wiedzieć kto kogo ma w znajomych na nk czy facebooku. ja tylko rzucilam hasło i nie chce by z tego powodu zrobił się jakikolwiek problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka wysłałm Ci zdjęcie i numer gg do kontaktu także czekam na dostęp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie wysylaja zdjecie i nie robia problemu. w zasadach takiego miejsca nie ma miejsca na wyjatki bo tam sa nasze prywatne dane. i przeciez ten meil jest po to zebysmy wszytskie dawaly tam swoje zdjecia i numery kontaktowe a nie tylko udostepnialy te rzeczy do ogladania innym, jesli ktos nie chce wystawiac tam zdjec to przeciez to nie jest przymus. niepotrzebne nieporozumienia a mamy tu miec miłą atmosfere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ale chyba trzeba bedzie te zasady z twojego maila npisac tutaj przynajmniej podstawowe. bo jak kazda w jednym mailu napisze i dane i zdjecie swoje i usg to nie pogrupujesz tego tak juz zdarzylas zrobic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
essska odpisałam :) 🌼 soniówka widziałam twojego malucha :) ciekawe jakie będą te naz maluchy po porodzie :) chcę sobie w lipcu zrobić usg 3d lub 4d i nagrać na płytkę żeby mieć pamiątkę i podobno na tych usg już widać nawet rysy twarzy dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac widac pablinko :) napisala ci meila. tez chce takie usg i plytke na pamietke :) ale na tych naszych usg tez juz fajie widac wszytsko u maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zrobic zdjęcie USG i dołozyć. A powiedzcie mi jak mam dodac wiadomośc do kontaktów ? bo jak wchodze w tą zakładkę to są kontakty Soniówki i Pablinki. Mam wpisac opcję napisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli bedziecie chcialy takze miec z nami kontakt przez poczte prosimy z pablinka byscie wysylaly kazdym meilem osobno zdjecie wasze, osobno kontaktowe numery i osobno zdjecie usg. wtedy latwo to pogrupowac i kontaktu szuka sie w kontaktach a nie w folderze zdjec usg :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska kochana mkalas osobno napisac meila ze zdjeciem i osobno z kontaktem., wtedy te meile sie przneosi do folderow odpowiednich. wpisac sie nie da tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciła ze szkoły od synów z dnia matki:) Było miło:) Pablinka, bardzo dobry pomysł z tą pocztą. Napisałam, ale zdjęcia wyślę jutro bo będę miała świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Soniówka, wyślę zdjęcie z brzucholem i zdjęcie USG maluszka:) Jutro o 9-tej badania, kurdę, boję się boję się.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bac sie bo dzidzia odczuwa nastroje!! nie wolno :) bedzie dobrze :) tak daleko juz zaszlysmy :) rozumie ten strach , ja to bym chciala juz czuc ruchy zeby wiedziec ze ma sie tam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OI jak wam zazdroszczę tej ciąży w PL tutaj na samo prowadzenie i opieke nie moge narzekać ale usg będę miała jeszcze tylko 1 :( Nie bać się badań tylko wierzyć że wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze paulinka gdzie ty mieszkasz? w wielkiej brytani? bo teraz patrze na kierunkowy numeru ;P a mi sie wkrecilo nie wiem czemu ze w stanach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglia kochana szarobura anglia :D do stanów za to chętnie bym się przejechała :) czy są na forum jakieś dziewczyny z wielkopolski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jak tylko będę dała rady to się na mailu zamelduje :-D. Super pomysł Dziewczyny mi się chyba trymestr pomylił, od wczoraj okropnie się czuję, wypluta, mega zmęczona, zbladlam... Wam się skończą obawy a mi zaczną ;-) A jeszcze nie mogłam się powstrzymać i wypilam szklankę wody spod ogórkow :-D. Pycha była, taka zimniutka ale teraz tak mnie przeleciało że szok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek nie martw sie, trzymam kciuki, będzie dobrze ! Dodałam dane kontaktowe na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem eska:) juz je dalam w odpowiednie miejsce. i odrazu informuje wszemi wobec, ze nie grzebie w meilu pablinki bo to od niej poczta. tylko mnie upowaznila do tego i bede jej pomagac. ppniewaz nie pracuje, nie mam zadnych obowiazkow i jestem tu dziennie :) eska jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ale się tu zadziało, człowiek się zdrzemnie na chwilkę i już parę stron do czytania :) soniówka tak biorę luteinę pod język bo taka mi jeszcze została po ostatnim razie, jak pójdę do mojego gin to zapytam o "tą drugą" *aszja85 ucieszyło mnie twoje 90 cm myślałam że mój jakiś taki wyjątkowo wielki :) Dziewczyny a ile mają wasze brzuchy w najszerszym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moje USG wyszło super. Dzidzia według USG większa o tydzień cały. Na początku była bardzo spokojna, aż lekarz się ucieszył, że tak ładnie może wszystko szybko pomierzyć, a potem zaczęła machać rękami i nogami. Ja mam wszystkie wyniki w normie, dzidzia też:) Następna wizyta za 4 tygodnie:) Wysłałam maila ze zdjeciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zmierzyłam się z ciekawości i mam 93 cm w obwodzie hahahaha brzuszysko naprawdę ogromne :) Soniówka dzięki za dodanie :) Samopoczucie takie sobie ale udaję, że jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też byłam w szoku że tak szybko się powiększa dlatego zaczęłam się mierzyć żeby wiedzieć dokładnie o ile :) ja jak już pisałam wcześniej mam 94,5 ale to było zanim zjadłam lody i pół arbuza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestem po wizycie u lekarza-mój dzidziolek ma 5cm-pięknie bijące serduszko, rączki, nóżki, paluszki i jestem MEGA szczęśliwa, za 2 tyg.przezierność karkowa-pozdrawiam wszystkich-gosiek trzymam kciuki za jutro!!!!!będzie dobrze-musi być!!!!!pozytywne myślenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×