Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dlatego mnie przymknęli na 8 dni i teraz łykam fenotrol+isoptin, ale trzymalo mnie od pon i w piatek juz wymieklam, bo nospa nie dzialala wczoraj próbowałam 1 odstawic, wg zalecen mojej gin, ale po 2 godz łyknelam, bo sie zaczynalo rozkrecac nie ma co lekcewazyc bólu, ale tez warto obserwowac siebie i uwazac,zeby maluszek za szybko nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale Barberze to szczerze współczzuje kroplowek z fenkiem...po jednej mam zle wspomnienia, a co dopiero po 6 ...6x10godzin... miejmy nadzieje,ze mimo wszystko, dotrwa do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malli, ja taki ból brzucha, bardziej jego zewnętrznej warstwy, że tak się wyrażę, tak jakby skóry brzucha/mięśni, miewałam/miewam. Odczuwam to właśnie jakbym miałam zakwasy i czuję to głównie w trakcie wstawania, ruszania się, kichania, kaszlu, jak nic nie robię, nie ruszam się, to tego raczej nie czuję, albo o wiele mniej. Aha, tylko ja to miałam/mam u góry brzucha, jakby od pępka w górę. Opowiedziałam o tym lekarce, to stwierdziła, że to się po prostu wszystko naciąga i rośnie. Ale to na pewno nie był ból jak przy okresie. Agatka, ja będę prać kocyki, poszewki na pościel, rożek, pokrowiec fasolki, kombinezon, mam też zamiar wyprać zdejmowany materiał z fotelika i gondoli, jak doją, mimo, że wszytko nowe będzie, ale wg mnie zbyt dużo osób to dotyka w sklepie, w magazynie, w zakładzie, może się zakurzyć itp. itd. Poza tym boję się że na tym mogą być jakieś jeszcze poprodukcyjne chemikalia, zapaszki itp. Ubranka, pieluszki i ręczniki to obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w szpitalu, trzymajcie się dzielnie i ciepło. Wszystkie tu jesteś z Wami myślami. Nietoperek, niech się wszystko ułoży. A z nastrojami i "płynnością finansową" to się nie martw, ja Cię w tym temacie rozumiem, też mnie to irytuje, że nie da się wszystkiego na raz kupić, bo pojawiają się jakieś nieprzewidywane wydatki... I też u nas czasem za bardzo się kumulują emocje, każdy chce dobrze, ale stres, zapracowania i brak czasu męża, do tego moje stresy i hormony ciążowe powodują czasem wybuchową mieszankę:) Ale pocieszam się, że takich "bajkowych" ciąż, gdzie jest kasa od razu na wszystko, cały dom urządzony, do tego idealna ciąża i dużo wolnego czasu męża, rodzice tylko siedzą, sączą soczki na tarasie i fotografują brzuch, jest bardzo niewiele:) Hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzkaa po burzy zawsze wychodzi słońce :-D musieliśmy "trochę" atmosferę oczyścić, nie obyło się bez morza łez moich oczywiście :-P ale teraz jest już lepiej. Mój G już zaczął swirowac bo nagle wszystko na raz się zwalilo i się tak po prostu martwił. No i na dowód dziś wszystko się udało załatwić z kredytem, więc za tydzień mogę zacząć część zakupów :-D Teraz czekam w kolejce do okulisty.. Co do bólów to mnie boli dół brzucha jak staje na 1 nodze :-P np spodnie czy buty ubrać...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wstaje a w zasadzie jak się zwlekam z łóżka, nagle się podniose to też taki ból czuje i tak jak Zuzkaa pisała to są jakby zakwasy. Niestety mięśnie brzucha się rozciagly i nie są takie wytrzymałe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle nie mam pojęcia, ja kupilam sobie jakis zwykly reczny wiec w razie czego mam Dziewczyny czy Wy teraz tez jestescie tak ciagle najedzone - po takich jak wczesniej posilkach jestem na maxa napchana, musze sie zmuszac i naprawdę z trudem wypijam 2 litry wody :/ czy tak wlasnie dziala opaska na zoładek :D teraz chyba mamy ja naturalna w postaci naszych Maluchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, no właśnie u mnie też tak jest, że jak wstaję, to jest mi tak jakby ciężko, ni to brzuch boli, ni to ciąży, ni to ciągnie. Ja to właśnie odczuwam też mniej więcej tak, że mięśnie się osłabiły, mam problem podnieść się z pozycji leżącej:) Starbuck, mam dokładnie to samo z jedzeniem, nie zjem wcale aż tak dużo, normalną porcję obiadu, a czuję się, jakby zjadła konia z kopytami:) Czuję się taka pełna, napchana:) Czasem jest mi potem ciężko na żołądku. Ogólnie staram się jeść małe porcje, a częściej i czasem potem mam wrażenie, że niewiele zjadłam przez cały dzień, ale jak zliczę te drobne przekąski, to nie jest chyba tak źle, tylko się tego nie pamięta. Zjem np. banana, za 2 godziny 2 szklanki soku, za godzinę mały jogurt. A najgorsze są momenty, kiedy sama nie wiem, czy jestem głodna, czy nie, jest mi niedobrze, a z drugiej strony coś bym zjadła, a sama nie wiem, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, jeszcze jedno, ja bym chyba nie dała rady wypić 2 litrów wody, w sensie samej wody, owszem, piję wodę, ale nie aż tyle, łatwiej mi jest wypić do tego kakao, sok (dobry, nie jakąś chemię z kartonu), herbatkę malinową lub z dzikiej róży np. z miodem, zdrowe, smaczne, a uzupełnia też płyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
heloł, melduję się. Barbera wracaj szybko do nas. Qurczę tak sobie myślę ile z naszego grona ma problemy w ciąży, to szok. Tyle leków, leżenie etc. Asia, dzięki za pamięć. U mnie nie ma na szczęście żadnych problemów. Wreszcie jestem na L4 i siedzę u mamy. Codziennie spacrek parę km po mieście. Dzidziek waży 1100, wyniki też w miarę OK. Dbajcie o siebie dziewczyny. Ja robię dużo soków z warzyw, do tego codziennie zjadam pęczek pietruchy, Dużo pijcie. To wypłukuje bakterie z dróg moczowych. Musi być dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na wizycie :) Mała lezy glówką do dolu, buzią do środka... także koło pepka po lewej stronie wypina mi się dupką/pleckami :) Jestem w 30 tyg. Mala waży 1380 :) Nadal mam problemy z ciśnieniem i muszę zwiększyć dawkę leku :( Szyjka trzyma, brzuch mi nie twardnieje... ale wczoraj bolała mnie cholernie miednica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mało jem... mam ucisk na żolądek, ale za to piję b. dużo ok. 4 l. wody mineralnej i sikam jak najęta. Mój mąż kupuje wodę zgrzewkami :) zaczynam świrować jak mi się kończy hihi paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo to widze ze moj maluch chyba bardzo duzy bedzie bo w 27 tygodniu ciazy wazyl 1200g to co to bedzie dalej....hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! wyślijcie zdjęcia swoich brzuchów na pocztę! ja mam ostro mały w porównaniu do Pań ze szkoły rodzenia, a wczoraj jak się wepchnęłam w kolejkę do kasy uprzywilejowanej dla kobiet w ciąży to musiałam Panu udowadniać kartą ciąży że jestem w ciązy!!! a przecież za 54 dni rodzę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Szun jak zrobię sobie nowe zdjęcie to wstawię ale żeby dać Ci przykład mniej więcej jaki duży mam brzuch to wklejam link mój wygląda jak ten z 32 tygodnia a jestem w 29 więc chyba spory choć ostatnio spotkałam się z opinią że jak na ten tydzień ciąży to mam mały brzuszek a moja siostra w 30 tygodniu miała taki jak ta babka w 36 tygodniu i wszyscy sąsiedzi myśleli że za kilka dni rodzi:) http://www.papilot.pl/ciaza/12164/8/KALENDARZ-CIAZY-Zobacz-jak-rozwija-sie-twoje-dziecko-miesiac-po-miesiacu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........28...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ........01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............30.....CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................32.. ....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... ... ......02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole..............31.....D...... .02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........31.....D.. ......03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........29.....D... .....04.12.2011 MLLO................29.......Kielce................18.... ..........05.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............30....C H.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....30....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........28.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D........07.12.2011 barbera.............30.......Leszno..............29..... D........07.12.2011 olcik777.............28.......Kraków.............26..... .D.......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D .......11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ........12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..31....D.. .. ..12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........29....CH. .. ..18.12.2011 MISIA ANULA.......28.......Kraków...............20.............18 .12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20...D. .........18.12.2011 Ciężarówka 29....29.....KIELCE.................20....D.........18.12.20 11 Julita84............26........Łódź.................12 ..............19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............24....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska...........26....C H.. .....19.12.2011 Kasztanka1.........24.....Ruda Śląska..........27......D........23.12.2011 Millea...............34........Łódź.................22 ....D........24.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce...........29....D.. ...+9kg....24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..28..CH..... ..27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ ......28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz.................27... ..C H......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............27....D. .......28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa...........11........... ....29.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... ..........28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millea ja też chce nich kupić tą pościel tylko wciąż zastanawiam się czy wybrać wersje z baldachimem czy bez -nie umie sie zdecydować :((( :D Wiem że jeszcze jakaś dziewczyna z forum kupowała ten komplecik dajcie znac czy warto bo też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Millea ja kupiłam tą pościel i mam zamiar jeszcze dokupić z dwie takie same ale już tylko 2 - elementowe na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun ja tez mam najmniejszy brzuch ze wszystkich dziewczyn na szkole rodzenia, i na kazdym kroku slysze ze mam maly we wtorek mam usg zobaczymy ile Mała wazy Milea po co pijesz az 4 litry wody? przy tej ilosci nie mialabym juz na nic miejsca i zadomowilabym sie w lazience na stale :) a u nas grad pada, przed chwila bylo slonce i zastanawialam sie nad spacerkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kas uprzywilejowanych - rzadko tam sie ustawiam bo czesto wlasnie tam jest najdluzsza kolejka a w niej 3/4 panow w ostrej ciazy :D i zero kobitek z brzuchem chocby odrobine przypominajacy ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tgo co pisalyscie ile waza wasze malenstwa to moja to chyba bedzie jakas bardzo duza, bo w 31 tyg wazy 1755g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przykaz 2l na dobe...nałęczowianka w zgrzewkach :) ale od wczoraj mam muszyniankę - na zmianę smaku :) Julcia w 30 tyg ważyła 1600 remont pokoju postepuje-dzis zamowilam meble w black red white, wersalke kupilam od reki, ale tych mebli nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję tak dużo wody bo ciągle czuję pragnienie :) Przed ciążą też dużo pilam ok 2 l a teraz mi się nasiliło :) Co do wagi dziecka to lekarz powiedzial mi że będzie średniaczek :) tak ok 3500... a co do pościeli to w takim razie kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Starbuck80 ważył w 28 tc i 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×