Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

nie no z tym stanikiem to nie chodzilo mi o taki "stadionowy" tylko taki tanszy lepszy :) no to chyba wybiore sie chyba do galerii w weeekend - zeby nabyc takie body ze 3 sztuki do szpitala, w domu sobie bede godzinami przebierac, nikt mi sie na rece nie bedzie patrzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........36...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ... ......01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............34......CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................34.. .....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... .. .......02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole..............35.....D...... ..02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........32.....D.. .. ....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........34.....D... .. ..04.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............34....C H.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....34....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........33.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D. .......07.12.2011 barbera.............30.......Leszno..............34.....D ... .....07.12.2011 olcik777.............28.......Kraków.............26..... .D. ......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D ... ....11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ... ......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..33....D.. ... .12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... ... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........32....CH. .. ..18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20...D. .........18.12.2011 Julita84............26........Łódź.................12. ..............19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............24....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska........31....CH.. . ..12/19.12.2011 Kasztanka1.........24.....Ruda Śląska..........33......D........21.12.2011 Millea...............34........Łódź.................22 ....D........24.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce........32....D...+14kg. ...24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..30..CH..... ..27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ . ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................30... ..CH......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............30...D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa........30....CH.. .cc.19.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... .........28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała aktualizacja :) witam dziewczyny U nas wszystko dobrze, mały do porodu powinien mieć około 4kg wszystkie odchyły w przepływach już się unormowały, torba spakowana wyprawka już gotowa tak że czekamy na poród i mam nadzieję że urodzę tak z dwa tyg przed terminem bo już mi bardzo ciężko i jak sobie pomyślę że jeszcze cały miesiąc a jak przenosze to jeszcze więcej to mi się płakać chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że chcieć to sobie można heh a wszystko zależy od widzi mi się lokatora naszego brzucha mam tylko nadzieję że nie zrobi mamie niespodzianki i nie urodzi się 2 tyg po terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oczywiście nie chodziło mi o to, że wyglądam źle, bo przytyłam tylko w brzuszku i piersiach, ale czuje się jak kulka. Zostało mi 4,5 tygodnia do porodu, a ja mam dosyć. Zawsze byłam gibka, sprawna, podkreślałam to strojem, a teraz czuje się już od miesiąca jak inkubator. Masakra. Za ciążą to ja napewno nie będę tęsknić. Od 3 miesięcy nie kochaliśmy się, teraz jak mam pessar to tym bardziej nie mogę. Już nie pamiętam jak to jest czuć się kobieco. Już nie mogę doczekać się, żeby nadszedł ten odpowiedni czas, by Mały był z Nami. Dziś skręciliśmy łóżeczko... Przyszedł też termometr bezdotykowy, od dziś to pewnie co dzień będzie przychodzić jakaś paczka ze sklepów internetowych :) Co do prania, zacznę za jakieś 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosienka, ja Cię rozumiem, ja mam chwile, że czuję się pięknie i fajnie, a czasem faktycznie tak jak Ty, czuję się niezdarną kulką:) Ostatnio mąż myślał, że sobie jaja robię, idąc "jak kaczka", a ja po prostu tak szłam... Ja będę i tak z sentymentem i łezką w oku wspominać ciążę, mimo tych różnych niedogodności, ale ucieszę się też, jak już wreszcie będę się mogła normalnie na plecach położyć, obracać w łóżku i nie będę drżeć o brzuch, aby się w niego nie uderzyć, albo żeby się nie potknąć. Dziewczyny, czy Wy dziś też macie taki okropny dzień? Może to pogoda? Ja od rana czuję się okropnie zmęczona, jakbym nie spała w ogóle, ciągle ziewam, mam wrażenie, że zasnę na stojąco, momentami mam wrażenie, jakbym miała zemdleć, zupełny brak sił. Zmierzyłam ciśnienie, wcale nie takie niskie jak na mnie109/70, ale za to tętno 107:/ Może to od tego tętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Was dziewczynki. tak czytam wasze wypoeidzi a ostatnio też szykałam ciuszków dla siebie i zauważyłam nowy sklep ciążowy na ul. Mościkiego w Tarnowie. jest duży szyld wiec nie sposób nie zauważyć. Na przeciwko duzej zielonej apteki. Ceny są fajne np. spodnie eleganckie kupiłam za 69 zł a nie to co w świcie. i są super ciuszki dla maluszkóe. Nareszcie porządny sklep :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez miewam zgage ale w moim przypadku najlepszym lekarstwem na to jest mleko nic innego nie pomaga ale mleczko jak najbardziej:)ja tam tez pewnie bede z sentymentem wpominac okres ciazy ale az tak szybko nie zapragne drugiej zreszta my do konca jeszcze niewiemy czy bedziemy chcieli kolejne dziecko.do 7 mc bylo super ale teraz juz tesknie za normalna pozycja do spania:)libido tez spadlo mi ostatnio i maz sie krzywi hehe ale rozumie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś wnerwiłam !! Miałam miec wizyte, jak tam przyszłam okazalo się że lekarka nie dała rady przyjechać.. ok zdarza sie. Ale łaskawa pani z wielkim fochem twierdziła że do mnie dzwoniła a ja żadnego połączenia nie miałam. Okazało sie że podała jakiś z kosmosu wzięty numer bo ja swój tam na pewno miałam podany i nie zmieniany od lat :/ Poprosiłam tą pnią czy mogę wyniki w takim razie odebrać, a ta z jeszcze wiekszym fochem rzekła że skoro wyniki miałam robione na kase to mogę je odebrac przed następną wizytą ..za 3 tygodnie. już jej chciałam powiedziec że wtedy to te wyniki może sobie zeżreć bo bedą delikatnie nieaktualnie ale już poczułam że mi brzuch twardnieje wiec spokojnie poprosiłam czy mogę je chociaż obejrzeć bo musze zadzwonić do pani doktor i jej przekazać... z trudem wyciągneła segregator i wisiała nade mną aż skończe :/ wrrrr, wstrętny babsztyl.... Dobrze że zerkłam bo okazała się że o ile crp i leukocyty w krwi spadły i są ok to w moczy mam liczne bakterie, 5-10-15 krw białych i drożdże :( wygląda na jakąś infekcję, choć nic nie szczypie, nie siusiam wiecej. Dzwoniłam do lekarki żeby chociaż mnie wcisneła do siebie prywatnie bo musze sprawdzić szyjke i przekazać jej wyniki ale chyba coś się stało bo mówiła jakaś zdenerwowana że oddzwoni i cisza :(.. co mam robić? Myslałam że urosept wezmę bo pewnie do niej dopiero w poniedziałek popołudniu się dostane... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku jeżeli nic ci nie doskwiera to do poniedziałku może żurawinka, dużo cytryny ? Ja po wizycie :) młoda ma już 3 kg co sugeruje , że tyłek będzie rozerwany :) :) :) rozwarcie na opuszek i fenka odkladam za dwa tygodnie i mogę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku, współczuję, ale Barbera ma chyba rację. Wizytę masz już za 3 dni, to szybko, weekend przeleci jak z bicza trzasnął, a w poniedziałek już pogadasz z lekarką. A czytając o "uprzejmej" rejestratorce aż miałam ochotę sama na nią nakrzyczeć. U mnie w rejonie jak się robi badania na fundusz, to laboratorium daje dwie kopie, dla pacjenta i dla lekarza. Tak było przynajmniej kiedyś i tak powinno być wszędzie. Ja dziś też byłam u lekarki. od drzwi usłyszałam "ale Ci brzuch urósł":) Szyjka trzyma jak "dzika" i się śmiała, że jeszcze będziemy Dzidziulka prosić, aby wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczyłyście mnie tymi badaniami. U mnie każdy wynik dostaje do ręki natomiast lekarz dla swojej informacji przepisuje wyniki do karty i do karty ciąży. Mi kazano zbierać wszystkie badania w jednym miejscu tak gdy nadejdzie godzina zero żeby nie szukać i na wszelki wypadek mieć wszystko. I powiem że od początku ciąży mam jedną koszulkę z wszystkimi dokumentami (ubezpiecznie, wyniki, grupa krwi, karta ciąży ect) którą zawsze mam w torebce. Wiecie za co uwielbiam to forum, zawsze znajdę tu wpis który opisuje dokładnie moją sytuacje. Dziś któraś napisała o kiepskim samopoczuciu ja miałam identyczny dzień wczoraj. Któregoś dnia pisałyście o podejściu Waszych mężczyzn do spraw dzidziowych jak bym czytała o swoim mężu. (Czyli co powiem, co zadecyduje to tak właśnie ma być, zaangażował się jedynie w zakup wózka a ja mu nie przeszkadzałam) Dzięki Wam po prostu wiem, że wszystko to normalne :) Dziękuje za to, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Julita, ja też mam takie odczucia:) Obu tylko tu jakiś troll nie wpadł. To ja jeszcze o jednym: od jakiś 2 tygodni bolą mnie palce u rąk, głównie przy zginaniu, albo jak próbuję coś odkręcić, nie jest to jakiś straszny ból, ale jest. Mówię o tym dziś lekarce, a ona na to, że to jest zespół cieśni nadgarstka, charakterystyczny m.in. dla ciąży. Mam nadzieję, że nie rozwinie się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Pić pije ile wlezie wody z cytryną, wiem że to najlepsze, no i żurawina :) A co do wizyty jeszcze nie wiem czy bede miec bo lekarka do mnie w końcu nie oddzwoniła. W poniedziałek pójde jeszcze raz oddam siuski i po wynikach zadzwonie do niej o termin ;) Na pewno w przyszłym tygodniu musze sprawdzić szyjke i dostac l4 i recepty.. Co do badań to z tego co ja wiem to wyniki należą do pacjenta i ostatnio bez problemu je dostałam. Teraz trafiłam na tą małpę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........36...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ... ......01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............34......CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................34.. .....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... .. .......02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole..............35.....D...... ..02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........32.....D.. .. ....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........34.....D... .. ..04.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............34....C H.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....34....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........33.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D. .......07.12.2011 barbera.............30.......Leszno..............34.....D ... .....07.12.2011 olcik777.............28.......Kraków.............26..... .D. ......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D ... ....11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ... ......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..34....D.. ... .12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... ... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........32....CH. .. ..18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20...D. .........18.12.2011 Julita84............26........Łódź.................12. ..............19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............24....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska........31....CH.. . ..12/19.12.2011 Kasztanka1.........24.....Ruda Śląska..........33......D........21.12.2011 Millea...............34........Łódź.................22 ....D........24.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce........32....D...+14kg. ...24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..30..CH..... ..27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ . ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................30... ..CH......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............30...D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa........30....CH.. .cc.19.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... .........28.12.2011 Barbera, ja póki co zeszłam z 3 na 2 isoptiny z fenotrolem i całkowicie odstawiam 15.11...i grzecznie kladę sie do łóżeczka, bo nie chcę rodzic w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi zmniejszył fenka z 6 do 4 a isoptin zostawił tak samo i luteine też . Teraz tak czy tak prawie cały czas leżę bo wszystko mnie boli tzn. pachwiny i spojenie , ale wszystko jest dobrze. Zrobił mi jeszcze wymaz na gbs i w poniedziałek muszę zanieść do labo plus mocz i morfologia i mam komplet do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dziś okropną noc. Spanie na lewym boku -boli, niewygodnie; na prawym - niewygodnie. Do tego ni to głód ni to mdłości, a i super zgaga, przełyk pali, a od czasu do czasu jeszcze jedzenie cofa się do przełyku, a jak już na chwilę jest w miarę fajnie, to zaczyna ugniatać pęcherz i trzeba wstać do WC:) Straszna maruda jestem od wczoraj, biedny mój mąż. Ostatnio mój tata mówi do mnie "ale się zrobiłaś marudna", a ja na to "przyzwyczajcie się, teraz tak już będzie aż do porodu":), bo wcześniej w ciąży ponoć byłam bardzo fajna, miła i pogodna:) Naiwni, myśleli, że tak będzie do końca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka wiem coś o tym, tak zle, tak nie wygadnie, a zgaga o zgrozo. nigdy wczesniej nie mialam zgagi a teraz od 6 miesiaca codziennie, na szczescie moj gin przepisal mi jakies tabletki musujace ktore trzeba rozposcic w wodzie i to wypic na czczo i naprawde dzialaja cuda. Moja kolejna przypadloscia ciazowa jest puchniecie stop, tez tak macie? od jakiegos tygodnia strasznie mi puchna stopy i to nie na wieczor, w ciagu dnia i tak sie to utrzymuje, kostek w ogole nie widac, a w dodatku bola :( nie wiem jak Wy ale ja mam juz dosyc, chcialabym juz urodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka ja mam to samo od dwóch miesięcy , jak leżałam w szpitalu to mi ładnie zeszło ,a teraz wróciło to samo . Jedyny sposób to minimalna ilość soli , leżenie z nogami do góry . Jeżeli będzie cię głowa przy tym boleć bądź cała będziesz puchnąć to do gina i sprawdzić białko w krwi i moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie nie puchną raczej stopy, ale miałam często okropne uczucie ciężkich nóg, bolały, jakby mi ktoś imadłem ściskał. Dostałam od lekarki Cyclo3 Fort i naprawdę pomaga. Jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchniete nogi znam to też mam z tym problem :( co do zgagi to tylko jak zjem dużo słodkości a luubie :P qurcze dziewczyny ostatnio od kilku dni moja mała nie rusza się juz tak energicznie jak dawniej tylko tak przekręca się na boczki wypycha różne cześci ciała czy to tak ma być???w środe byłam u gin i wszystko super wyniki krwi i moczu bardzo dobre szyjka zamknieta jest dobrze a W poniedziałek usg już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka tak ma być , bo od kilku dni mam to samo i wczoraj na wizycie gin powiedział, że teraz tak będzie bo nie ma już miejsca , ale trzeba bardzo zwracać na ilość tych ruchów i liczyć od 9-15 ma być ich 10 jak będzie mniej to mam dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka, ja też tak mam. Dzidziuś już jest za duży na "skoki". Czasem mi go żal, że ma już tak ciasno. Ja jako ruch liczę rozciąganie się, dotykanie, przemieszczanie. Główne ruchy jakie teraz odczuwam to jeżdżenie stópkami, pukanie rączkami (na dole), wiercenie się, wypychanie pupki, nóżek. Od czasu do czasu zdarzy się kopniak, albo bolesny kuksaniec rączkami na dole. Ogólnie cały dzień Maleństwo daje znać o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jakis dobry humor dziś mam :D Podzieliłam ciuszki na kupki wg koloru i zaczynam prać.. Mężulek do pracy poszedł więc się usadowiłam z kocykiem i lapkiem na rogówce i wtranżoliłam przeeeepyszną kremówkę wadowicką z kubkiem gorącej czekolady :D mały zaczął tak świrować że od pół godziny nagrywam filmiki na komórke. Cały brzuchol faluje i podskakuje i jeszcze czkawkę dostał i chyba się złości :D jak mnie to rozbraja :D chyba mu smakowało :P A właśnie już nie mały, nie dzidziak... bedzie jednak Kubuś :D I jak tak przeglądam rzeczy kupione już jakiś czas temu przed tym praniem to nie mogło być inaczej, kocyk z Kubusiem, śpiochy z Kubusiem, naklejki takie z pianki na ściane...Kubuś i przyjaciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupujecie śpiworki do wózka? Dopiero dzis na nie trafiłam :P i się zastanawiam. Jedna opcja zestawu do gondoli to wg mnie kombinezon + grubszy kocyk no i ta pokrywka z gondoli a druga to lżejsze ubranie + śpiworek i pokrywka. Znalazłam fajny śpiworek firmy womar 3w1 z wełną, i do wózka i fotelika a potem mozna go przedłuzyć dla wiekszego Bąbla no ale to kolejne 125zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, ja mam zamówiony śpiworek, dostałam go gratis do wózka, na ile się przyda/będzie użyteczny, nie wiem. A jaki konkretnie podoba Ci się z tego Womaru? Weszłam na ich stronę i mają fajne. Fajna jest ta wełna. Ja nie chciałam z wełną, bo mam uczulenie i boję się, że Mały też będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×