Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Perfect Woman - trzymaj się. Wiem dokładnie, co teraz przeżywasz... ale jeśli mogę Ci coś radzić macicę powinni Ci oczyścić jak najszybciej. Ja też tak czekałam i niestety dostałam stanu zapalnego. Nie zrozum mnie źle, ale teraz musisz myśleć o sobie i o tym, żeby wszystko było dobrze, bo przecież na pewno będziesz starała się o kolejne maleństwo. Posłuchaj, podam Ci link do forum, gdzie są świetne dziewczyny, mnie rozmowa z nimi bardzo pomogła. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=37380 Pozdrawiam ciepło i życzę siły. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sloneczka czytam te wasze wypowiedzi to okropnie wam wspolczuje od malego balam sie wymiotowac i jak mnie mulilo to cierpialam gorzej niz jak bym miala lezec z 40 stopniowa goraczka, Ten na gorze chyba o tym wie, i tego wszystkiego mi oszczedzil, a moj ginio uznal ze mam niesamowite szczescie...:) jedyne co mnie trapi i latwo sobie z tym radze to sennosc, ale maly problem godzinka snu i po klopocie, naszczescie moj skarb( DUZY ) heh... jest tak nadzwyczaj cudowny, ze mam wszystko do lozka i o nic sie nie oburza, wczoraj poszedl mi do sklepu po moj ulubiony sok, jak mi go przyniosl i nalal do szklanki z usmiechem na ustach napij sie kochanie, to sleczalam nad szklanka dobre 20 min i plakalam... heh .... czemu.?? sama chcialabym wiedziec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, na imiona to chyba jeszcze za wcześnie, ale my już mamy dawno - Julia albo Bartosz lub Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo bardzo sie boje... az ten strach mnie paralizuje... ponoc najczesciej do poronien dochodzi od 5-konca 7 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect przytulam i całuję. Biduleczko tak mi przykro. Nie wiem jak wspierać bo ten wie co stracił. Moge jedynie powiedziec, że jestem i jak będziesz chciała porozmawiać to jestem na miejscu. Trzymaj się kochana i bądź silna!!! Chciałam jeszcze dodać, że dzisiaj odebrałam wyniki badań i mam podwyższony wynik co do białych krwinek, czy w ciąży to jest normalne? reszta wyników w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gosiek ja wiem ze za wczesnie i dlatego nie pytam czy macie juz wybrane tylko ogollnie czy cos tak na oczku... :) Julia piękne a Oliwia ma na imie moja chrzesnica... sama jej wybieralam imie :) ja jak tak sobie mysle to dla dziewczynki nie mam probl;emu ale do chlopca ani rusz nic mi do glowy nie przychodzi... zabardzo chcialabym miec dziewczynke ale wazne zeby zdrowe :) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esska ja to jeszcze w sprawie badan nie pomoge.. dopiero zaczne robic. ide do gina w piatek bo ze szpitala nie dali mi wypisu tylko kazali isc do mojego gina na kontrole a potem do szpitala po wypis o_O dziwnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, podwyższozne krwinki białe w ciaży to normalne i nic sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, tak, 13 maja spokojnie możesz zrobić badanie prenatalne, robi się je od 11-14 tygodnia, bo połówkowe to jest chyba w 20 tygodniu:) Z tego co wiem, to testy z krwi robi się wówczas, gdy na USG prenatalnym wyjdzie coś nie tak, a jeśli jest wszystko OK to nie ma takiej potrzeby. Badania prenatalne do 35 roku życia są płatne - koszt ok. 250 zł. To tak, dla ogólnej wiadomości:) Idę coś z sobą zrobić bo muli mnie niemiłosiernie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze o tej porze to tu juz powoli pustki sie robia.. tylko ja biedna ani nie spiaca ani nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie muli, że aż żołądek czuję i oczywiście mam te cholerne dreszcze i zaczyna mi być zimno znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cycki to mnie tak bolą, że nie wspomnę... mój B. kupił mi dzisiaj imbir w korzeniu i teraz piję herbatkę z imbirem, może choć trochę przejdą mi mdłości. Ale z drugiej strony cieszę się, że to wszystko mam, bo to pozwala mi myśleć, że może będzie wszystko dobrze...:) Im człowiek ma więcej czasu dla siebie tym więcej głupich myśli go nachodzi. Macie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo gosiek :) szczegolnie ze przedemna perspektywa nic nie robienia do konca roku... juz mam dosc. I o dziwo czuje sie dobrze a jeszcze 2 tygodnie temu umieralam przez mdlosci bole itp uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu już nie mówię o żadnych obawach i przypadkach na forum bo dostaję opieprz, że ciągle coś czytam i powiedział, że zabroni mi wchodzić na fora :D a to by mnie zabiło :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja tylko mało sie udzielam bo jutro znów do pracy a jestem taka zmeczona tym bólem głowy. znów jestem głodna ale co tu zrobić jak wszystko mi nie smakuje wydaje mi sie ze schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to sie martwi odkad w tym szpitalu bylam... wszyscy kolo mnie skacza jak wariaci. nawet sie z psem pobawic nie moge bo niedaj boze sie nadwyreze.. a dziadkowie to oszaleli ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo.... a jak sie okazalo ze mam ciaze zagrozona.. to masakra, nawet mama chodzi po sklepach i ciuchy mi kupuje, na szczescie ma dobry a nawet super gust...;p heh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi ciuchy niepotrzebne zadne nowe nigdy nie ubieralamn sie w obcisle rzeczy wiec nie ma problemu jedynie sie przzucilam na leginsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIERZ ZE JA TEZ NIE UBIERAM SIE W OBCISLE ALE MAMA SZALEJE... BO W TEJ CI BEDZIE LADNIE, A TE SPODNIE Z WYSOKIM STANEM SPECJALNE NA BRZUSZEK ZEBY MALENSTWU BYLO WYGODNIE, ZEBY NIC NIE UCISKALO ITP. JEST STRASZNIE KOCHANA, SMIEJE SIE ZE MA 42 LATA WIEC BEDZIE CIOCIA A NIE BABCIA, A JAK DOWIEDZIALA SIE ZE JESTEM W CIAZY TO CALOWALA ZDJECIE USG I PLAKALA ZE SZCZESCIA, JAKIE TO SWPANIALE UCZUCIE MYSLEC ZE MOJE MALENSTWO MA DOPIERO 7 MILIMETROW A JUZ WSZYSCY JE TAK BARDZO KOCHAJA, BO MOJ TATUS TEZ ZWARIOWAL, NIE WYPOWIEM SIE NA TEMAT TESCIOW BO ZAZNALAM SZOKU SLYSZAT TAK? NAPEWNO? TO FAJNIE! A SLOB? KIEDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w mieście po nowy materac kurcze tak mi było niedobrze że masakra ale my mamy strasznie ketą drogę to może przez to a mój to wolno nie jeździ w obiad zjadłam frytki i źle sie to skończyło bo na kibelku jakaś biegunka :P a rzekomo w ciąży sa zaparcia strasznie mnie to wykończyło. Co do konfliktu to ja zaraz po porodzie dostałam immunoglobulinę pół roku później i to był zwykły zastrzyk w tyłek no może bardziej bolący ale nie tak straszny jak któraś pisała :P Mnie też strasznie bolą piersi i już sie sporo powiększyły a gdzie tu do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozumie :) i to jest bardzo mile :))) ja mam poprostu tyle ciuchow w szafie ze narazie nic nie dokupuje hehe wykoncze co mam ;P u mnie tez powariowali ale to swietne uczucie jak tak wszyscy sie ciesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z piersiami to laseczki masakra. ja zawsze mialam duze piersi. rozmiar C a teraz.... az sie obawiam. bo nie bardzo mi sie podoba miec duze D ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×