Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

mój synek uwielbia leżenie na brzuszku:) a jak mu się wtedy śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany, 75 dni szpitala to byl najgorszy czas. Zwlaszcza pierwze 3 tyg. Po 3 tyg dostalam ja do kangurowania. Wazyla 1050 gram. Mam zdjecie z tamtego dnia. Jak je widze to mam lzy w oczach. W zamkniety inkubatorze spedzila bodajze 9 tyg. Bardzo dlugo byla tlenozalezna. Teraz tez nie jest lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik naprawdę musiało być Ci ciężko... Jesteś niesamowita!!! Ja nie zostawiam małej w tej huśtawce na dłużej, bo mimo, że ona się zajmuje w niej sobą to wydaje mi się że tracę okazję na stymulowanie jej rozwoju, zmysłów, zabawę z nią, pokazywanie jej świata, więc korzystam tylko jak np muszę ugotować obiad bo inaczej umrzemy z głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, jedno dziecko ładniejsze od drugiego:) Szun, Twoja córka to jak skóra zdjęta z Ciebie:) Niesamowite podobieństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wyslałam zdjęcia naszej Kluski z dzisiejszej kąpieli i leżakowania porannego w łozku rodziców hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te nasze dzieciaczki, prześliczne :D Wyobrazilam sobie jakbyśmy się tk wszystkie spotkały z nimi.. ale by sie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za, jak skoczna sie te wszystkie kolki, wzdęcia i bedzie cieplutko - moge jechac na spotkanie, nawet na drugi koniec Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak się na lody umawiałyśmy z brzuchami :) później połowa na podtrzymaniu wylądowała :)))) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się piszę :D:D:D kurcze tak mi brakuje słońca i ciepełka... niemoge sie doczekać kiedy będzie mozna rozlożyc kocyk i polezec na trawce :) ehhh Ale juz niedługo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie lepiej zime spedzic w gondoli a lato w spacerowce :) Zuzka a Ty podeslalas jakas fote? ktory to Twoj rozrabiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - po łikendzie i to najlepiej we wtorek bo w poniedziałek w szpitalach są tłumy i możesz się naczekać (tak mi zawsze radziła moja gin) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, dobrze ze na nas nic nie psialas ;) my po spacerku - super pogoda jak na zime a slonca nalapalam chyba za caly styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz wszystkie zakupiłyście jakieś termometry, ale jak nie to mogę polecic Wam model Braun IRT 4020 http://www.ceneo.pl/159640 dwa kolejne pomiary sa dokladnie takie same, czasem jedna dziesiętna różnicy, pomiar szybki mi się on podoba, do tej pory kupilam 2 elektroniczne i oba byly do kitu znajoma uzywa takiego od 6 lat i przez caly ten okres nic sie z nim nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak z innej beczki :-) te co karmią piersią.. wprowadzacie nowe pokarmy sobie do diety? I jak z alergenami, może nie od razu groźne orzechy ale np. miód, cytrusy, kakao? Wiadomo nie ma co szaleć bo dzieciaki jeszcze małe ale powolutku rozsądnie..;-) coś trzeba jeść :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek coś by chyba trzeba wprowadzić i sprawdzić :) - jak dotąd nie widzę żeby coś młodą uczulało, oby tak dalej a miód jadłam w pierwszych 2 tyogdniach bo nie wiedzialam ze jest uczulajacy... ale chyba tez nic się nie działo, nie byly to nie wiadomo jakie ilości, raczej lyzeczka/dwie na kanapke Mzelle pisala ze ona grejpfruty je i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
nietoperek, ja jem wszystko, mleko, orzechy, bigos, wczoraj pomarańcza. Mleko dawali w szpitalu codziennie, więc trochę nie rozumiem skąd ta panika, by nie pić. Ale u nas w rodzinie nigdy nie był nikt na nic uczulony. Mała odpukać nie ma żadnych problemów, teraz po tym kminku to już się nawet nie specjalnie pręży. Mam taką teorię, że przy karmieniu trzeba się maksymalnie wyciszyć i uspokoić, by pokarm nie zawierał negatywnych emocji i dzidzi jest spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem wszystko od początku. Nawet orzechy i miód jadłam, czekolada także nie gardzę :P Położna mówiła, ze w rozsądnych ilościach można jeść wszystko tylko trzeba obserwować dziecko :) Jadłam już bigos a wczoraj fasole po bretońsku i Mała ma się świetnie :) A dodam, że jej tata to alergik, więc niby jesteśmy w grupie ryzyka, ale póki co jest dobrze :) Ja myślę, że nie ma sie co na siłe zmuszać do jakiegoś jałowego jedzienia, tylko jeść normalnie, ale z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi_82
Witam wszystkie mamy, mam córeczkę półtoramiesięczną i mam problem, od czterech dni nie robi kupki tylko wciąż puszcza bączki, przeszłam na dietę od wtorku a dziś już mamy piątek, jem tylko gotowane potrawy, robię non stop masaż brzuszka, ćwiczenia nóżkami i ogrzewam brzuszek termoforem, dodatkowo podaję przed karmieniem wodę pogotowaną i raz dziennie herbatkę koperkową i nic... Ja też piję herbatę koperkową trzy razy dziennie, dziś dzwoniłam do przychodni i rozmawiałam z położną, która kazała mi się zgłosić do lekarza dopiero w poniedziałek... Dziwne jest jednak to, że moje dziciątko jest spokojne i nawet nie marudzi, ma apetyt i normalnie śpi, czy któraś z Was miała taki problem kiedyś ze swoim maleństwem ???? Będę wdzięczna za wszelkie rady i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam Sprzedaje uzywane ubranka dzieciece na wage i na sztuki Na tej aukcji mozna obejrzeć przykladowe zdjecia ubranek: http://allegro.pl/wyprzedaz-ubranek-od-0-do-1roczku-az-30kg-i2080543786.html Sprzedaje tez wieksze ubranka +12 miesiecy Mozna zakupic dowolna ilosc ubranek w wybrnym rozmiarze i plci. Moge tez wyslac zdjecia przykladowego zestawu. Chetni prosze pisac do mnie na maila z allegro Pozdrawiam, Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam Sprzedaje uzywane ubranka dzieciece na wage i na sztuki Na tej aukcji mozna obejrzeć przykladowe zdjecia ubranek: http://allegro.pl/wyprzedaz-ubranek-od-0-do-1roczku-az-30kg-i2080543786.html Sprzedaje tez wieksze ubranka +12 miesiecy Mozna zakupic dowolna ilosc ubranek w wybrnym rozmiarze i plci. Moge tez wyslac zdjecia przykladowego zestawu. Chetni prosze pisac do mnie na maila z allegro Pozdrawiam, Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi -> a jak karmisz? Jeśli piersia, to jest to normalna sytyacja. Kupka u dzieciaczka karmionego piersią może być co kilka dni. U nas na początku też tak było. Po za tym piszesz, że dziecko puszcza bąki, jest spokojne, więc moim zdaniem nie masz powodu do niepokoju :) Mleko matki jest łatwiej trawione i czasami wchłania się "bezresztkowo" w wyniku czego kupka pojawia sie rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×