Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Barbera - wiem jak sie robi brzuszki , troche juz w zyciu cwiczylam :D nie ciagne szyja tylko brzuchem tylko ta seria 8min abs jest taka ze przez wszsystkie cwiczenia nie opuszczasz glowy i tez jej nie podtrzymujesz rekoma, wiec mimo wszystko miesnie szyi sa napiete a ze nie cwiczylam od 9 mcy to je poczulam :) kilka dni i bedzie dobrze no i lepsza rozgrzewka przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera oczywiscie nie traktuje to jak jakis atak, i nie chcialam zeby moja odpowiedz byla z tych "wszystkowiedzacych nie znoszacych krytki" jak dla mnie fora tez sa po to zebysmy mogly sobie sugerowac czy wytykac bledy, zwlaszcza jesli chodzi o opieke nad dzieckiem - tu chętnie zasiegam opinii innych mam na koniec- pewnie jak kazda z nas - same podejmujemy ostateczna decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck pewnie , że tego tak nie traktuję :) po prostu kiedyś jak źle ćwiczyłam to też mnie szyja bolała :) ja miałam teraz bark naciągnięty , wczorajszy masaż bardzo pomógł , ale przy małej przez dwa dni nie mogłam nic robić i troszkę się uczuliłam na jakieś bóle , nawet u innych bo wiem , że niedyspozycja przy dzidzi to dramat :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
no mi właśnie poszedł dysk w kręgosłupie, na szczęśćie nie promieniuje do nogi. Ale całą sobotę leżałam i przekręcenie się z boku na bok trwało z 5 min. Koszmar, o podniesieniu bobasa nie było mowy, ledwo się nakręcałam do karmienia. Mi poszedł dysk od kolkowego bujania. Zapodałam sobie jakieś ć wiczenia z youtuba i już jest dużo lepiej, także uważać trzeba bardzo. Ja też ćwiczę te 8 min abs, super są. Czy po ciąży czujecie, że macie szersze biodra? Ja brzucha prawie wcale już nie mam, ale w stare spodnie się nie mieszczę właśnie przez biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mierzylam co tydzien po porodzie, i mi biodra wrocily do poprzednich wymiarow jakos po 6 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no to dobrze jak z tym pępkiem to nie tylko u mnie tak :) A ma któraś problemy z cerą po ciąży? Ja mam masakrę i w sumie nie wiem co to ani od czego... Jak nie minie do końca tygodnia to idę do dermatologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2011
Cześć dziewczyny :) Czytam was od samego początku bo sama pod koniec roku zostałam grudniową mamusią. Nigdy nie zabierałam głosu tylko was podczytywałam. Często miałyśmy takie same problemy w ciąży a teraz z naszymi bąbelkami, ale tym razem postanowiłam się odezwać ... mianowicie... niedawno chyba kilka dni temu zobaczyłam pomarańczowy wpis do Olcik dlaczego nie dała zdj, swojego dziecka na pocztę i pytanie czy się wstydzi? Oburzyłam się dlatego, że wiem, że do poczty macie dostęp tylko Wy więc któraś z was jest po prostu strasznie obłudna. Szkoda, że macie w swoim gronie taką dziewczynę, na forum wszystkie wpisy życzliwe a pod pomarańczą złośliwość.... Może się mylę i jest to ktoś kto z wami już nie pisze więc może dziewczyny trzeba zmienic hasło?? a jeśli to któraś z was to przykre... Przepraszam że wtrąciła swoje zdanie trochę nie na temat :) Pozdrawiam i .... cudownie być mamą prawda :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu2011 ten wpis byl do Zuzki a nie do mnie. Ale faktycznie masz racje z tym ze ktos nieladnie napisal przy czym ja sadze ze to ktos kto kirdys z nami pisal i mial haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu2011 ten wpis byl do Zuzki a nie do mnie. Ale faktycznie masz racje z tym ze ktos nieladnie napisal przy czym ja sadze ze to ktos kto kirdys z nami pisal i mial haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Długo mnie nie było, szkrab mnie pochłania na maxa :) Szun -> ja mam z cerą straszne problemy po ciąży :( Karmisz piersią? Bo ja tak, i jestem niemal pewna że to z tego powodu. Hormony niestety szaleją :( Jeśli karmisz piersią, to muszę Cię zmartwić i powiedzieć że wizyta u dermatologa niewiele wniesie, ponieważ przy karmieniu praktycznie wszystkie leki odpadają :/ ja stosuję aknemycin, ale efekt mizerny. Dziewczyny które podają delicol "na kupki" -> w jakiej dawce? Tak jak pisze na ulotce czy zmodyfikowanej? Moje dziewuszka też namiętnie ssie piąstki :) czasem tak intensywnie ze jej aż tak "skrzypi" w buźce :D A ślini się przy tym równo. Smoczek łapie w wyjątkowych sytuacjach, znacznie bardziej woli swoje piąstki :) Nie moge się czasem nadziwić jaka już jest duża. Szczególnie to odczuwam jak ją noszę :P Też już guga na całego, i tak śmiesznie "wyje". Może któraś z Was wie o co mi chodzi. Jak u Wasze spacerowaniem? My czekamy na normalną pogodę, bo póki co to jest baaardzo mroźno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to mnie zmartwiłas.. Karmie piersią i jeszcze chwilę mam zamiar karmić. Ale na buzi mam koszmar. To są takie piekące suche czerwone placki, które później się łuszcza.. Ma ktoś takie cudo? A dziewczynki stosujecie azalie? Macie jakieś skutki uboczne? Ja właśnie wykupiłam, ale się trochę boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun ja stosuję azalie od tygodnia i na razie nie narzekam :) ale Barbera już długo bierze i pisała że ok :) Ja też mam piekielnie suchą skóre na twarzy, szczególnie czoło i skronie, bo tam się własnie łuszczę. Niby zimą zawsze mialam problemy ale nie az tak... Za to włosy mam cudowne, dawno nie byly takie ladne, blyszczące i sie tak kręcily. Zastanawiam sie w czym haczyk :P czy przypadkiem jak minie z 3 miesiace nie zaczna mi wypadac garściami i prostować sie jak mojej mamie :( Dziś sie jeszcze wstrzymam ze spacerem bo jakos tak nieprzyjemnie i -10 ale jutro w końcu ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
dziś pierwszy raz włączyłam dzidzi suszarkę na brzuch przy ryku i zadziałało czarodziejsko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ja mam strasznie suchą skórę na łokciach i stopach. Jakby bobas całą wilgoć wysysał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja padam z wykończenia. mały rozszalał się na całego. nie chce spać. jak z wieczora jako tako to w nocy pobudka po 3 i potrafi nie spać do 11-12 w południe. Masakra:( i strasznie nerwowy się zrobił. sama nie wiem juz co robić:( aż sie z mężem pokłóciłam z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to jakies syfki na twarzy jak nastolatka :) ale w czasie ciazy tez juz niestety mialam u nas delicol byl 2 x dziennie po 2,5 ml ale nie dzialal wiec odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najlepsze pediatra stwierdził,że samo mu przejdzie. i bądź tu człowieku zdrowy. on się strasznie męczy i my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh prawie na kazdy problem pediatrzy niestety odpowiadaja ze to przejdzie z czasem - kolki - przejda, brak kupek - przejdzie, jakies uczulenia, skazy - przejdzie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le soleil moja też tak wyje jak jest zmęczona , strasznie słodkie i śmieszne to jest :)) ale wtedy wiem, że trzeba ją ululać i szybko pada :) mooniaaa współczuję tego dysku , to musi być straszny ból , a gdzie się dzieckiem zająć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera-> no my z mężem czasem się ze śmiechu zanosimy jak nasz mały kojotek zaczyna wyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le_soleil - pytałas o dawkowanie delicolu a ja napisalam Ci debriatu - delicol tak jak na opakowaniu - 7-8 kropel przed kazdym jedzeniu mnie rozbraja "podkowka" która robi i takie ciche przy tym zawodzenie - smiejemy sie ze jak w przyszlosci bedzie chciala cos od nas i zrobi taka minke to nie bedziemy potrafili jej odmowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też robi takie auuuuuuuu:D często też jest ę:) Bebera kupiliśmy taki leżaczek jak Ty i się sprawdza:) Dzisiaj pierwszy raz od dawna mogłam ogarnąć mieszkanie bez płaczu tak ją wciągnęły te zabawki wiszące że sobie do nich gadała:) A co do komentarza do zuzka to wydaje mi się że żadna z "aktywnych" do tej pory dziewczyn by tego nie napisała bo po co:/ Może któraś z byłych forumowiczek chce skłócić pozostałe dziewczyny... No ale to tylko moje domysły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie komentowałam tej uwagi o zdjęciach, bo nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na takim poziomie, ale to jest typowe na takich forach, że od czasu do czasu pojawia się właśnie taka "pomarańcza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 tą przepukline pępkową podglądnij sobie w necie , to widzisz jak pepek wychodzi na wierzch taki wypukly jakby został od środka wypchany mooniaaa123 moje stopy tez wyglądają koszmarnie takie suchoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do klubu suchych stóp ...:-P I sprawdzilam Kubuś też ma takie ciemne w pepku, próbowałam to wyczyścić ale brud to to nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, też mam suche stopy:) Cerę miałam super w ciąży, ale teraz aż tak bardzo mi się nie pogorszyła, za to wróciła mi alergia na dłoniach i to jest moje zmartwienie. Włosy miałam super przez całą ciążę, gęste, mocne i rzadko przetłuszczające się i do tej pory mi takie zostały, ale też się boję, że to niedługo minie. Ktoś tu pytał o żółtaczkę. Nasz syn poziom bilirubiny w 4 dobie życia miał 11,59. Potem pediatra był u nas w domu i stwierdził, że Mały jest troszkę za żółty i kazał zbadać bilirubinę, w 18 dobie wyszła 8,55, to jest powyżej normy, ale lekarz stwierdził, że ważne, że spada i kazał powtórzyć wynik za tydzień. W 26 dobie wyszło 5,61 i pediatra stwierdził, że to dobry wynik, bo znów spadło. On i drugi pediatra (po obejrzeniu Małego - nie było już śladów na skórze, białka oczu bez zażółceń) stwierdzili, że kolejnych badań już nie trzeba robić, że jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pępka, takie ciemne w środku mieliśmy parę dni po jego odpadnięciu, potem znikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka co polecasz na suche dlonie, moja znajoma ma strasznie suche i to jest raczej na podlozu alergicznym, uczuleniowym i zwykle kremy nie pomagaja, a dermatolog wysilil sie i powiedzial "nawilzac,nawilzac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×