Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość dree
Hej, wczoraj byłam u lekarza. Bogi dzięki jak tylko dowiedział się o ciąży zrobił mi posiew z pochwy. Okazało się, że mam ostry stan zapalny, który poprzednio spowodował poronienie. Poza tym zapalenie krtani przeniosło się w dół i mam już zapalenie oskrzeli :/ Dostałam antybiotyk- amoxycylinę - podobno całkowicie bezpieczną od 10tc. Dobrze, że oba choróbska zbiegły się w czasie - antybiotyk zadziała i na pochwę i na oskrzela. Na to wszystko okazuje się, że po konizacji moja szyjka się makabrycznie skraca i ma już tylko 2,3 cm. W najbliższym czasie, jak pojawi się pierwszy opór dziecka na szyjkę najprawdopodobniej czeka mnie założenie szwu i reżim łóżkowy. Na szczęście w tym wszystkim dzidzia żyje, rusza się i rośnie (ma ponad 3cm) a ja mam dobrą opiekę lekarską... ... boże, jak się boję, że wszystko się powtórzy. Ale cóż... muszę myśleć, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cieżarówy me ;* co to na randke sie umawiamy? W Katowicach piekna pogoda ;) ide dzis do urzedu stanu cywilnego ;P :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree wspieram i pocieszam jak mogę. Lepiej leżeć i urodzic zdrową dzidzię . Warto sie poświęcic dla takiego małego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dre badz twarda a my cie tu wspieramy ;** ja mam rezim lozkowy narazie ale wychodze z zalozenia ze jak dzidzia bedzie zdrowa to ja poleze dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dzięki, pewnie że warto. Tylko ja już ostatnio poroniłam i to wyglądało makabrycznie, więc mam dużo przykrych wspomnień i ciężko ich unikać w takiej sytuacji. Trochę przygnębiają. Ja też chciałabym na lody, ale mam do Was daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla mówię Ci tak to będzie wyglądało jak brzuchami zaczniemy napierać na lade i żądać wszystkich smaków na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja . koneicznie musimy sie spotkac własnie sobie ten napad wyobrazilam i kazda wychodzi z 10 gałkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że mdłości coraz słabsze tylko w poniedziałek akurat jak miałam byc na czczo to od czwartej rano masakra i niestety niedługo udekorowałabym samochód mojego M :D a tak to muszę na siebie uważać bo jakiś dłuższy spacer to już plamienie, zawroty głowy itp. Jutro mam ostatnią wizytę w klinice i znowu będę mogła zobaczyć moje fasolki :D a wy widzę, że strasznie się rozpisujecie i nie mogę na dążyć bo ostatnio mniej zaglądałam bo u rodziców całymi dniami siedzę :D dzisiaj daję im odetchnąć od towarzystwa obrynczonej ciężarówki :D a z tymi lodami to świetny pomysł tym bardziej, że będzie jeszcze ciepło i z tymi brzuchami uwalimy się gdzieś na ryku w ogródku to japańce zdjęcia będą nam pstrykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka opowiadać i demonstrować :D ale by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy i jeszcze zaliczymy jakieś zakupy w ciążowych sklepikach bo wyprzedaże będą :D a jak się tak lodami uwalimy to będzie trzeba w coś się przebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadamy sie jak juz grube bedziemy teraz tak wstepnie :) narazie to mi troszke wycisło i mam dylemat czy to sadło mi urosło czy rzeczywiscie maly sie wypycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może żeby było sprawiedliwie to turne po Polsce zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem duze piekne miasto wiekszosc ma blisko . po centrach by si epochodzilo spioszki kupilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak sobie siedzę czytam, piszę i połowy pudełka ptasiego mleczka mi znikło ciekawe gdzie się podziało ? :D bo nawet go w brzuchu nie czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie napalac nie bede bo wstawac zlozka nie moge a gdzie tam do wrocka pociagiem dojade;P musialabym uciec bo nikt mnie nie pusci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że to bedzie zalezało od naszego samopoczucia. Brzuchy juz bedziemy miały poteżne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobimy tak, że dziewczyny które nie będą mogły przyjechać to weźmiemy laptopy i połączymy się na skypie przez kamerki i w ten sposób wszystkie będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×