Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

scotch a to ja nie wiedziałam że masz pco a przed ziółkami występowała u ciebie owulacja? Ja jeszcze mam pasek św. Dominika i do niego również się modlę. Wierzę że modlitwa, pasek i ziółka mi pomogą wierzę w ich moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
kurcze laski nakręcam się niesamowicie wiem że powinnam poczekać aż okres mi się spóźni parę dni a i tak korci mnie żeby jutro zrobić test...(jutro termin@) Ale jestem narwana... Dobra poczekam jeszce trochę... Cierpliwości:):):) Załamana ja też mam przypuszczenie pco ale tez wierzę w ziółka i w modlitwę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam 2 cykle i to wystarczyło ;) a bóle jak na @ na początku to norma, byle by plamień nie było... temperatura podwyższona utrzymująca się pow. 18 dni od owu może świadczyć o ciąży, podobno ;) ja nadal mam 36,9 a normalnie 36,4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
moniko gratuluję:) też miałaś takie bóle jak przed miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca.. ja też wierzę w moc ziółek, paska św. Dominika i modlitwę. Wierzę że nam wszystkim się uda:) kochana zaciskam mocno kciuki za II kreseczki na teście:) monika31 to nie długo je piłaś, super:) gratuluje i niech maleństwo zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam nadal Was i widzę , że dzięki tym ziółkom może jednak coś się zmienić - na lepsze :) ja mam dziś 14dc. zobaczymy co w tym miesiącu wyjdzie. Jak tak Was czytam to moje obawy coraz bardziej się oddalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
gratuluje przyszłym mamom ;) wciąż śledzę wasze wpisy ale nie piszę bo już od dawna nie piję ziółek. Jedynie mogę dodac to to,że najlepiej nie stresowac się mierzeniem temperatury i kochac się w dzień co jest skok bo to zaburza przyjemnośc z seksu. A wiadomo,że przyjemnośc jest najważniejsza żeby plemniczki szybko dotarły tam gdzie mają dotrzec ;) na luzie, bez zbędnych myśli i z namiętnością. Ja z moim M w drugim cyklu picia kochaliśmy się co dwa - trzy lub cztery dni, nie kiedy się powinno lecz gdy chcieliśmy i mieliśmy na to ochotę. Może i nie jest to łatwe żeby nie myślec ale chociaż spróbowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 tu nie ma nad czym się zastanawiać tylko trzeba zacząć pić:) ja właśnie jestem w 3dc i pije ziółka i czekam na ich rezultaty:) madzina86 a czemu już nie pijesz ziółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaaaaaaaaaaaaa
sproboje samych zol od nastepnego cyklu, slyszalam tez o pasku sw Dominika? czy ktoras ma go i modli sie do sw Dominika..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zawsze opory przed jakimikolwiek lekami i ziołami :) Nie jestem po prostu do nich przyzwyczajona :) Bo rzadko kiedy je biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka Ale te ziółka warto pić, ja żałuje że wcześniej nie zaczęłam ich pić i pamiętaj że ziółka trzeba pić z wiarą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
zaałaamaanaa25 tak jak pisałam wcześniej już w drugim cyklu picia ziółek zaciążyłam i jestem już w 32 tygodniu. Nie obserwowałam śluzu ani tempki ani nie podnosiłam nóg do góry. Piłam i mówiłam co będzie to będzie i poszło ;) może też zadziałało to,że zaparzałam sobie ziółka i przy okazji mężowi też bo możliwe,że mógł byc problem od jego strony. Tego już się nie dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzina86 no to kochana gratuluje:) już niebawem maleństwo będzie z wami:) ja postanowiłam że będę mierzyć tempkę mam nadzieje że mi też uda się zaciążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
dzięki. oczywiście trzymam kciuki za ładne dwie kreseczki. innym się udaje więc czemu nie tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Laski zrobiłam dzis test po południu tak koło drugiej:POZYTYWNY!!!!!!!!! Jutro jeszcze zrobie z porannego moczu i dam Wam znać:)Ale jestem uhahana:) Ale nie chcę też za bardzo nadziei sobie robić... Zobaczymy co przyniosą kolejne dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o dziecku
Jestem w połowie cyklu, odczuwam delikatne kłucie jajników no i mam ogromną ochotę na przytulanko, czekam własnie na męża i świece zapalam ;) Bardzo gratuluję Tym, które teraz płaczą ze szczęscia :) Ściskam internetowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o byciu mamą
Oj pomyliłam nicki, ten poprzedni i ten, to ja ta sama marząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyns oczekująca..:) Ja właśnie od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę :) zobaczę co będzie z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. ........Lat ...... Cykl starań................ spodziewana@ pomaranczka92.............22...............3................ ... .......22 VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
scotch i oczekująca :D ale się cieszę że się Wam udało, gratuluję i życzę spokojnych 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
Cześć dziewczyny.....chciałam sie z wami przywitać....też jak moja poprzedniczka obserwuje was od jakiegoś czasu.....a bynajmniej od momentu kiedy dowiedziałam sie o ziołach o.sroki.staramy sie o dziecko jakiś czas...no długo można powiedzieć...bynajniej dla mnie.Pije zioła O.SROKI od 12maja....tj mój pierwszy cykl z nimi.....powiem tak...wkurzyłam sie na lekarzy...którzy maja wszystko za przeproszeniem w 4 literach.....i postawiułam na zioła...zobaczymy co mi one przyniosą....a co juz przyniosły...tj piękny sluzik płodny...w wielkich ilośćiach....potwierdzone kłuciem jajników...powiem ze dość mocnym.....i pozytywny test owulacyjny....wiec nie ma na co czekać....chciałam również pogratulować przyszłum mamusiom...tego ogromnego cudu....waszych pociech a sobie i reszcie dziewczątek życzyć owocnych starń...i takiego finału jak nasze 2 koleżąnki.a wiec witam wasz serdecznie wszystkie moje drogie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
cykle bezowulacyjne,bardzo długie nawet 50dniowe cykle....ale chyba i tu sie coś ruszyło.....bez ich pomocy...bo nie wiem albo ja mam takiego pecha...albo poprostu tu gdzie mieszkam nie ma lekarza z prawidziwego powołania....a gadania typu jest pani jeszcze młoda.....nie chce juz słuchać....po 2 latach bezowocnych starań lekarz powinien coś zacząć robić...ale w moim przypadku wszystkjo sie tylko na gdybamniu kończyło...wiec puki co lekarzy odstwaiłam na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odstawiłam leki i zaczęłam pić ziółka ale dopiero zaczynam to mój 3 dc, ja mam pco i też prawdopodobnie cykle bezowulacyjne ale wierzę że ziółka pomogą:) wierzę w ich moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleta
ja też....to chyba moja ostatnia nadzieja....na lekarzy nie można liczyć...szulkam...i będe szukała takiego który postara sie mi pomódz....ale puki co jeszcze na takiego nie natrafiłam.....ide zrobić ziółka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×