Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
victoria no tak ja też z 2 razy długo czekałam na miesiączke i ginekolog stwierdził że owulacje miałam ale pustą tak jak kobiety po menopauzie bo każda kobieta powinna miesiączkować co miesiąc nie dłużej. Wydaje mi się że masz takie problemy z owulacją tak jak ja miedzy innymi z progesteronem,estradiolem,prolaktyną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś miałam lekkie plamienie dosłownie taka ciemna kropka na wkladc e. Odczuwam też napiecie w brzuchu, ciekawe co się rozwinie @ mam mieć 16 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dopiero 18/19 przypada ten "szczęśliwy dzień" oby był szczęśliwy.A powiem Wam dziewczyny, że te zioła to zaczęłam w 2 cyklu pić w kratkę, nie zawsze o nich pamiętam nie zawsze myślę,mam sporo spraw poza zachodzeniem w ciążę i tak szczerze to myślę, że teraz się uda.... no nie wiem jakoś tak czuję...głupi ma zawsze szczęście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello trzymam kciuki. Mi się już nie chce myśleć o tej całej ciąży, czy się uda czy nie. Mam urlop kupuje rower i cieszę się piękną pogodą. Chociaż w głowie zawsze jakaś myśl o maleństwie się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy moge laczyc ziola o.sroki nr3 z costangusem?? I czy koniecznie teba zaczac pic ziola jak i costangus w 1 dc?? Nie mozna przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o łączenie ziół to nie wiem czy można poczytaj forum dokładniej bo już chyba dziewczyny o tym rozmawiały, a ja zaczęłam pić chyba w 4 czy 5 dniu cyklu i już tam coś mi poprawiły więc chyba nie koniecznie musisz czekać do 1 dnia cyklu. Eh dziewczyny zaczynam świrować. Taaaakie maleństwo mi się w nocy śniło...i moje było.... aż się łezka kręci w oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski,jak tam dietowanie :) Gosciu mozna laczyc ziola z castangus,ja tak robilam nic mi nie bylo,ale powinno sie pic od poczatku cyklu,takie sa moje wnioski czytajac forum bo dziewczyny zaburzaly sobie cykle,stosujac ziolka w roznych dniach cyklu,ale to nie jest regula :) Milego dzionka,a tak na marginesie umnie nic nowego :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna laczyc ziola z ziolowymi tabletkami w niczym to nie przeszkadza. Bo jak ja stosowalam te ziolka to tez laczylam. Ja zaczynalam zawsze pic od pierwszego dnia cyklu i nic mi sie nie rozregulowalo, ale jest duzo dziewczyn, ktorym cykl sie rozregulowal bo zaczely wczesniej albo w polowie cyklu pic ziolka. Jednak tak jak pisze kolezanka nie ma od tego reguly :) Pijcie je jednak bo nie zaszodza a moga pomoc tak jak mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola u mnie jakoś to idzie, czasem kostka gorzkiej czekolady musi być, odstawiłam ziemniaki :P zaczęłam na rowerze jeździć i ten hula hop staram się używać, ale mam takie siniaki, że ból jest zbyt silny. A tak to też nic nowego, czekam na owulację, kupiłam testy owulacyjne. Pierwszy raz będę używać czegoś takiego. Do zestawu tabletek doszedł wiesiołek ale nie wiem czy nie przesadzę z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ja na hsg idę w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem cały czas z Wami i trzymam kciuki. U mnie nic nowego. Na 4 dni przed @ nawet mnie nic nie boli co z reguły juz tydzień przed nie mogłam nawet na boku spać bo mnie tak piersi bolały a teraz nic.... Chyba w tym cyklu tez guzik z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam, ja od poniedziałku planuję przejść na same warzywa i owoce żeby troszkę się odnowić skoro wiosny;) Więc wszystkie będziemy na dietce a ćwiczę już od 2 dni i nawet mąż zaczął ze mną na rowerku jeździć.... co to się dzieje na tym świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik zamiera, mam nadzieje ze to z powodu zaciazenia :) spokojnego popoludnia,u mnie okropnie wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego cisza taka bo nic się u nikogo nie dzieje niestety... chociaż mimo to życzę wszystkim po pięknym tłuściutkim bobasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamiera :) tylko nie ma co pisać. Według kalendarza powinna mi się zacząć owulacja ale jakoś jej nie czuję jeszcze, a zawsze jajniki bolały. Ale mam testy więc od jutra będą bacznie obserwować. Można je robić o której się chce? Jakoś nie chce mi się ulotek czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Pisałam w tym temacie na początku czyli około sierpnia 2012roku. Od tego czasu sporo sie pozmieniało. Pod koniec lipca 2013 miałam drożność jajowodu i nacinanie jajnika. Od września rozpoczelismy starania bez wszelkich wspomagaczy. W grudniu 2013 zaszłam w ciążę, o czym dowiedziałam się początkiem 2014 roku. Niestety, serduszko nie biło i miesiąc temu poroniłam. Aktualnie jestem na zastrzyku anty i ponownie moge zacząc starać się w czerwcu. Pytałam swojego lekarza i mogę pić zioła już teraz. Zaczynam od 1.04. 3mam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala smutna to :( Kasia Pelasia testy owu nie robi sie z pierwszego moczu,tak gdzies na jakims wyczytalam,i do tego sie stosowalam :) Racja laski poprostu marazm :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
witam. zamoilam na allegro,dzis przyszly jeeezu,jak to smierdzi,tak samo smakuje?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka smak ma lepszy,lykaj nie wachaj hahahah ;) hej laski mi sie korba zalancza,mam owu i juz tak do @ bede swirowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic ani okresu ani bólu brzucha a już 31 dzień cyklu i wkurzam się tylko bo mam mieć hsg a nie wiem kiedy się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
cuchna strasznie:) no zmusze sie. trzeba pikoniecznie przed snem czy mozna w ciagu dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że wszystkie Panie zastanawiające się nad HSG nie powiny się niczego bać. Ja akurat wybrałam opcję laparoskopową, mam niewielkie nacięcie koło pępka i na wysokości jajnika bo mialam tez jajnika nacinanego (kauteryzacja). Też cierpiałam na bezowulacyjne cykle i w moim przypadku zdało to egzamin bo rezultat był po 4 cyklach w postaci ciąży. Fakt faktem nie utrzymała się ale to z przyczyn "technicznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
ok. dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmusiłam się do przeczytania ulotki i właśnie zrobiłam sobie test i owulacja się chyba zbliża, bo były 2 kreski ale jedna jeszcze za słaba. Z resztą czuję to, lekko krwawię i mam niezły śluz wręcz książkowy. W zeszłym cyklu tak nie było, w sumie sucho. Franka ziółka są smaczne, z resztą po pól godzinie zaparzania są ciepłe i możn******ardzo szybko wypić. Warto wycierpieć dla dobra sprawy. Mała twoja historia mimo wszystko daję nadzieje, skoro raz Ci się udało, to uda się znowu :) Viola nie świruj tylko w łóżku szalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hejka podczytuje was codziennie:-) u mnie wszystko dobrze maluchy rosną boże jaką zgage i mdłości mam w ogóle się z łóżka nie ruszam i do tego codziennie jadlabym kfc a wieczorem czekolade milke z ogorkami kiszonymi 26 idę na usg zobaczyć ile urosly moje bliźniaki:-) pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka321
no jak mowisz ze smaczne..najwyzej zwtkam nos i wleje w siebie :) biore tez castagnus od dzisiaj i sprawdzalam jak dzialaja testy owu na sline i sikane.sikany dwie kreski z czego jedna bladziutka,3 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×