Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny uciekacie ?? moim zdaniem dacie satysfakcje tej osobie ktora tak pisze . Nie zwracac uwagi i tyle !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda zobacz co tu się dzieje.... Ja na nowym forum mam miło i przyjemnie, nikt nie chrzani głupot typu in vitro czy adopcja... gdyby któraś brała taką opcję to siedziałaby na wątku o in vitro lub adopcji, więc takie mądrości i dobre rady niech zachowają dla siebie....nikt nie jest skazany na czytanie czegoś takiego dlatego co poniektóre wybierają spokój nie będąc uwiązanym pod przymusem do kafe :) Z nudów przeglądają wątki i wylewają swoje frustracje biedni niedowartościowani ludzie, którzy karmią się niepowodzeniem innych... Znam kilku takich osobiście i bardzo im współczuję,ciekawe że każda z tych znanych mi osób niczego sobą nie reprezentuje... niech się kiszą we własnym sosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marmurkowa dlaczego obrazasz ludzi? bo nie mozesz zajsc w ciaze? nie rob tego ! to nie jest niczyja wina z forum . zrozum to. ty jestes biedna bo kazde inne zdanie od twojego traktujesz jak atak, a przeciez kazdy ma prawo myslec inaczej od ciebie. a co ty soba reprezentujesz? brak kultury i atak. tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćl
dziewczyny czy przy endometriozie można pić tą mieszanke nr 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zaryzykowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny . Mam pytanie czy któraś z was stosował MIOVARIAN. Bo moja pani ginekolog kazała kupić i pić nie powiedziała od kiedy , ile razy dziennie, czy mam go pic cały czas do nastepnej wizyty . Na ulotce tez nic nie pisze . Czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do lekarza i zapytaj. Każdy przyjmuje idywidualnie leki nawet wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito, od takich pytan jest LEKARZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lekarza lub farmaceute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Ja83
Dziewczyny....gdzie jesteście? Zaglądam tu czasami ale teraz nikogo znajomego nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Jestem. Dawno mnie nie bylo. Z Marmurkowa jestesmy na ovufriend. Na sierpniowych. Obie dostalysmy @ w lipcu. Co u was dziewczyny,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO TO LEPIEJ TAM ZOSTANCIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Czesc Dziewczyny, ja tez mogę podzielić sie doświadczeniem z ziółkami. Staraliśmy sie o dzidzie jakiś czas bez efektu, niby wszystko bylo w porzadku, później okazało sie ze przyczyna niepowodzeń mogą byc nieregularne owulacje. Bez przekonania zamówilam ziola o.sroki nr 3 bo juz nic mi do głowy nie przychodzilo, a natrafilam na nie gdzies na forum i w pierwszym cyklu picia juz sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Czesc Dziewczyny, ja tez mogę podzielić sie doświadczeniem z ziółkami. Staraliśmy sie o dzidzie jakiś czas bez efektu, niby wszystko bylo w porzadku, później okazało sie ze przyczyna niepowodzeń mogą byc nieregularne owulacje. Bez przekonania zamówilam ziola o.sroki nr 3 bo juz nic mi do głowy nie przychodzilo, a natrafilam na nie gdzies na forum i w pierwszym cyklu picia juz sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas szczescie. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba żabcia
pilam ziolka i juz koncze , efektow nie ma , ciazy rowniez :) ale udalo sie uniknac torbieli z ktorymi mialam problem , pozdrawiam staraczki , jestem rowniez na ovu ale tam jest za duzo wiadomosci i wszscy mam wrazenie si e znaja i ignoruja nowe posty i nowe osoby wiec nie udzielam sie tam :) pozdrawiam staraczki , marmurkowa pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cieszysz sie z tego ze nie ma ciazy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamAngel85
Cześć dziewczyny,jestem tu nowa przeczytałam poprzednie wątki i postanowiłam też wypróbować zioła nr 3. Narazie piję je od dwóch dni. Z mężem staramy się z przerwami od roku więc jeszcze nie tak długo. W tym miesiącu wybieram się po raz pierwszy w życiu na monitoring, dowiem się czy pęcherzyki mi pękają. Męża wysłałam na badanie nasienia. Dam znać jakie będą wyniki i co powiedział lekarz po owulce.A co u Was pijecie jeszcze te zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka 86
Ja piłam je kiedyś przed pierwszą ciąża udało się w trzecim cyklu pomogły zioła i castqgnus bo zioła pokazały ze mam problem z prolaktyna i moja córka ma teraz prawie trzy lata co mogę poradzić to w branie albo leków albo picie ziół ja teraz zaczynam kolejne podejście zobaczymy co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaka_Ja83
Widzę, że wątek ginie.....nie ma Was dziewczyny:)...szkoda lubiłam tu zaglądać a teraz nie wiem, jak u Was.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Ja jestem w 22 drugim tygodniu i od wczoraj wiem napewno że będzie córeczka :) Elizka :-) już faktycznie nikogo nie ma wszyscy uciekli na inne forum szkoda ale życzę wszystkim szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×