Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Peloha
Hej. Od 2 tygodni piję regularnie zioła Sroki nr 3. Staramy się o dziecko 4,5 roku. Mam endo, a mąż osłabione żołnierzyki. Będę pisać czy kuracja pomogła. Wierzę po Waszych wpisach, że tak będzie. Good Luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek1205
Witam kochane czy ktoś mi odpowie na moje pytanie? Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callisi
Witam kobitki :) od jakiegoś czasu słysze o tych ziołach .Z ciekawości przeczytałam cały wątek na tym forum :) a od tego cyklu(2tyg) pije ziółka. Właśnie mąż mi masuje brzuszek bo wygląda na to że jajniki dobrze pracują ;) .jak na chwile obecną moge powiedzieć że mały porządek się robi ,choćby na tym że temperatury są zbliżone do siebie i nie mam już dużych skoków a to już plus . Będe tu zaglądać żeby wam zdawać relacje jakie są skutki :* p.s. ja też jestem na ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona Feliksa
Witajcie, ja piłam ziółka O. Sroki od 1 dc i już w pierwszym miesiącu nie dostałam @ :) Test pozytywny, potwierdzony badaniami krwi :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi.. Czekaliśmy wiele lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peloha
Do Zaskoczona Feliksa: Gratuluję serdecznie. Ja będę testować dopiero za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Sandri_1989 tak sie ciesze!!!!!!! Gratuluje Ci z calego serca i duzo zdrowka zycze Tobie i dzidziusiowi!!!! Mnie bardzo dlugo tu nie bylo... Niestyty u mnie nic sie nie zmienilo, nadal czekam i nie mam sily.... W ostatnim cyklu tez zaczelam brac Dong Quai ale tylko do owulacji. Jak Ty bralas? Mialam zastosowac borowiny, ale jeszcze sie za nie nie wzielam (leza w domu). Co bral Twoj maz? Bo moj chyba tez potrzebuje jakichs wzmacniaczy :P Sciskam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona Feliksa
Ja poszłam ostro z tematem. Rano dwie piguły castagnusa i wieczorem pełna łyżka ziół na pół litra wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Hej dziewczyny czy podacie mi z jakich ziół ojca Sroki nr.3się to pije bo jutro chce iść do sklepu zielarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie wiem, kupiłam całość w zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Czy jeszcze komuś pomogły te ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam po ziołach pierwszy raz porządny płodny śluz mam 41 lat'zaszłam w ciążę w I cyklu picia 10 lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Super serdecznie gratuluje. Poszperalam trochę w internecie i są dwa rodzaje tych mieszanek O. Sroki nr. 3 nie wiem która jest bardziej skuteczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośmiorniczka12
Dziewczęta, dawno mnie tu nie było :) Gratuluję Mamusiom :) Ja zaczęłam w tym cyklu pić O.Sroki nr 3. Okres zaczął się 1 grudnia. 8,9,10,14,15 i 17, czyli dziś były przytulanki. Dziś mam plamienie. Co to może być? Moja wieczorna tempka codziennie od tygodnia 37,3. Co to są za zaburzenia? Do tego wieczorny ból piersi i brzucha kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Rekinku trzymam kciuki mocno za ciebie! Donga bralam po okresie do owulki Castagnusa caly cykl. Odstawilam jak się dowiedzialam o ciąży. Mężowi dawalam taki kompleks, bylo tam wit c,e, b12, kwas foliowy, cynk i selen. Dodatkowo magnez z b6. Powodzenia! U mnie juz 2 trymestr :) Chyba chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Sandri_1989 :)))) cieszę sie tak bardzo, ze Ci sie udało! Muszę kupic cos mężowi, lekarka poleciła mi Fertilman plus (ma brac 2x dziennie 2 tabletki przez 3 miesiące). Sandri a od kiedy poczułaś, ze sie udało? Dopiero jak spóźniał Ci sie okres? Czy czułaś sie jakos inaczej (choc wiem, ze u każdego to sprawa indywidualna i organizm inaczej reaguje). Ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Staraliśmy się o drugie dziecko 6 lat. Monitorowane cykle, leki, niestety bez rezultatu. Przez te wszystkie lata miałam bardzo skąpe częste miesiączki. Lekarze mówili, że wszystko w normie, ja natomiast czułam, że skąpe częste krwawienia odpowiedzialne są za nasze niepowodzenie. Byłam już bardzo zmęczona i tak rozczarowana, że miałam dosyć. Pogodziłam się z tym, że mamy jednego syna. Mąż chyba też poczuł ulgę, bo miał dosyć moich nastrojów. Postanowiłam "oczyścić się" ziołami. Szczerze mówiąc nie liczyłam na ciążę, nie piłam ich z wiarą. Po miesiącu dostałam miesiączkę, która trwała 10 dni, wychodziły ze mnie cuda. Poczułam, że jestem "czysta" i ... zaszłam w ciążę. Po 6 latach starań pod opieką lekarzy, bez ich pomocy i leków. Mój syn ma już trzy latka. Poleciłam zioła koleżance, jej się nie udało, ale jej znajoma też zaszła w ciążę. Te zioła nie zaszkodzą a mogą pomóc. Życzę Wam tego z całego serca, bo wiem, co to znaczy chcieć tulić w ramionach własne dziecko. I jaki ból sprawiają inne kobiety w ciąży. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dzis 13 dc. Zero śluzu plodnego. Testy owu negatywne. Nie mam żadnych dolegliwości świadczących o tym, że coś tam sie dzieje. Owulacja zazwyczaj między 12 a 18 dniem cyklu. To mój pierwszy cykl z ziołami. Czy odczuwacie coś innego w swoim organizmie od czasu picia ziółek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 7dc picia ziółek i narazie tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Ja jestem w 7dc i jak narazie tez nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Ja jestem w 7dc picia ziółek i jak narazie tez nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
SzczeraAdela Ja mam cykle 25-28 dniowe a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 28-31. Jeszcze tydzień do @ mi został. W ogóle się nie nastawiam ale liczę na kolejny cykl. U Ciebie jak? Czułas jajniki? Jak śluz? Długo się staracie? U nas 10cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Rekinku, mialam po dongu i castagnusie taka owulacje ze szok. Chyba nigdy tak bolesnej nie mialam. Wierzylam zawsze w zioła, ale nie bylam nastawiona że wtedy sie uda bo mialam kiepski wynik tarczycy. Tsh bylo 4,300, a to juz jest niedoczynność. Najlepiej do zajscia w ciążę jest mieć ok 1, gora 2. Dlatego sprawdzcie sobie to wszystkie czy przypadkiem nie macie problemu z tarczyca bo moze skutecznie utrudniac zajście. Hormony tarczycy rozregulowuja hormony typowo kobiece. No i ze mna bylo tak, ze czulam sie przez dwa dni jakbym okres miala dostać. Identyczny ból brzucha. Juz myslalam ze dostane. Ale zrobilam test tylko dlatego ze mialy do mnie wpaść kolezanki i mialysmy sobie wypić cos mocniejszego. A tu sie pojawily dwie krechy. I to z popoludniowego moczu. W 30dniu cyklu. A cykle mialam zawsze 31-35dniowe. Powodzenia dziewczyny! Polecam donga i castagnusa, i sprawdzcie sobie tsh. Nie musi dawac zadnych objawów- ja nie mialam, a tu niedoczynność. Przyjmuje hormony tarczycy od 4tyg ciąży. Juz 19tydzien.... Ale ten czas leci :) Czekamy na naszego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri, ja TSH kontroluję co parę miesięcy i mam w normie, więc raczej tutaj się nie dopatruje przyczyny niepowodzeń, ale dziękuję za radę :) Na razie popijam ziółka, jestem w 22 dc. Jeszcze z tydzień do okresu (około). Najbardziej martwi mnie brak rozciągliwego śluzu w okolicach domniemanej owulacji, bo kiedyś nie miałam z tym problemu. Wiem, ze oczywiście on gdzieś może być,a nie widzę go na zewnątrz. Mam taką nadzieję, że gdzieś tam sobie jest i pomaga plemnikom ;) W następnym cyklu idę podejrzeć moje pęcherzyki :) Sandri, życzę spokojnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandri, w którym cyklu z ziołami Ci się udało? Przy takim TSH to faktycznie ogromny sukces ;) Czy oprócz problemów tarczycowych miałaś jakiś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangtu
Ja tez robilam TSH Ft3 i Ft4 i wszystko w normie, mnie pobolewal wczoraj i troszkę dziś lewy jajnik ale śluz raczej skąpy tylko uczucie ze mokro sama nie wiem my staramy się 12 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulkaa199
Można dołączyć? Dziś 5dc, zaczynam pić ziola ojca Sroki. U mnie podejrzenie PCOS więc trudno bedzie. Ale wierze w te ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasiuulkaa ;) Który to cykl starań? Pcos na podstawie obrazu usg czy wyników badań hormonalnych? U mnie 22 dc. Czekam na nowy cykl i nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulkaa199
@SzczeraAdela, starania pierwszy miesiąc , a Pcos wyszło na podstawie FSH i LH, N jajnikach kilka pęcherzyków Ale Pani doktor powiedziała że taka raczej mam ich budowę więc nie wiem. Dziś się okaże wszystko :) Ty też z PCOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×