Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
gdzie zamawiałyście zioła? czy może robiłyście same mieszanki? Jeśli tak to jakie proporcje bo znalazłam kilka w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Kilka wątków wcześniej jest podana dokładna proporcja mieszkanki ziół. Ja kupiłam wszystkie zioła oddzielnie i sama sobie zrobiła, mieszankę. Kurcze dziewczyny jak szkoda, że Was nie ma tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Heej! Co u was? Sa kolejne fasolki? My jesteśmy z Marmurkowa caly czas na ovufriend. Nie udalo mi niestety zajść. Zaczynam badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
hej tu żaba , mialam hsg niby mam drozne jasjowody ale moim zdaniem jestem poprostu bezplodna nie produkuje jajeczek juz 2 lata staran ... ziola nie pomogly casta nie pomogl nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE MOZNA ADOPTOWAC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
cześć wszystkim, widzę, że jeszcze kilka osób ze starej ekipy zagląda :) ja jestem w 33 tc, już na wylocie. Zioła i jeszcze raz zioła:) w pierwszym cyklu po 3 latach starań. Czekamy teraz na naszą Kalinę. powodzenia wszystkim i nie traćcie wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam zioła Ojca Sroki i z chęcią odsprzedam troszkę. Jeśli któraś z pań zainteresowana proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny, przyznam się, że zaglądam tu od pary miesięcy cichaczem. Pisze teraz żeby dać nadzieje . Staraliśmy się o dzidzie od będzie juz 5 lat... przyczyną niepłodności-idiopatyczna. Wszystko w normie. Moje hormony . Nasionka męża. Hsg prawidłowe. Jedyne co mnie spotkało 8 lat temu to laparoskopia torbieli na prawym jajniku. Stymulację Clo, zastrzyki Ovitrelle. I tak od jakiegoś czasu. W końcu trzeba było podejść do IUI. Pierwszy raz niepowodzenie . Przyczyna nieplodnosci idiopatyczna a dla mnie jakże idiotyczna ! Lekarze dawali cień szansy na zajście w ciaże sugerując zbieranie na In Vitro . Zaglądałam wszędzie , co zrobić żeby zajść w ciążę? Zioła Ojca Sroki . Pomyślałam, wierzę w cuda. Zamówiłam . Pije drugi cykl. Przy tym cyklu zdecydowaliśmy podejść jeszcze raz do inseminacji . Okazało się że zioła tak mnie zastymulowały, że nie potrzebowałam żadnych leków na produkcję pęcherzyków. Tylko zastrzyk Ovitrelle przyjęłam . I dziś. . termin@. Potrzebna mi ona jak zęby w du...pie. Robie test . Druga kreseczka jest!Blada ale jest ! Polecam ziółka. Kobietki trzymajcie kciuki za mnie i ja trzymam za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny, przyznam się, że zaglądam tu od pary miesięcy cichaczem. Pisze teraz żeby dać nadzieje . Staraliśmy się o dzidzie od będzie juz 5 lat... przyczyną niepłodności-idiopatyczna. Wszystko w normie. Moje hormony . Nasionka męża. Hsg prawidłowe. Jedyne co mnie spotkało 8 lat temu to laparoskopia torbieli na prawym jajniku. Stymulację Clo, zastrzyki Ovitrelle. I tak od jakiegoś czasu. W końcu trzeba było podejść do IUI. Pierwszy raz niepowodzenie . Przyczyna nieplodnosci idiopatyczna a dla mnie jakże idiotyczna ! Lekarze dawali cień szansy na zajście w ciaże sugerując zbieranie na In Vitro . Zaglądałam wszędzie , co zrobić żeby zajść w ciążę? Zioła Ojca Sroki . Pomyślałam, wierzę w cuda. Zamówiłam . Pije drugi cykl. Przy tym cyklu zdecydowaliśmy podejść jeszcze raz do inseminacji . Okazało się że zioła tak mnie zastymulowały, że nie potrzebowałam żadnych leków na produkcję pęcherzyków. Tylko zastrzyk Ovitrelle przyjęłam . I dziś. . termin@. Potrzebna mi ona jak zęby w du...pie. Robie test . Druga kreseczka jest!Blada ale jest ! Polecam ziółka. Kobietki trzymajcie kciuki za mnie i ja trzymam za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam te zioła ,długo się staraliśmy lekarze mówili żebym odpuściła ale jestem uparta i nie mogłam ,przy pierwszym cyklu z ziołami udało się .Dziewczyny próbujcie bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam 9.10 że udało mi się .. udało sie zajść w upragnioną ciążę. ..nie dane mi bylo żyć w stanie upojenia ...poroniłam. . .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam 9.10 że udało mi się .. udało sie zajść w upragnioną ciążę. ..nie dane mi bylo żyć w stanie upojenia ...poroniłam. . .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuje ja tez przez to przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej współczuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam też pić te zioła. Mam nadzieję że się uda. Myślisz że przez te zioła poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie bylo, ale przychodze z dobrymi wiadomościami. Jesrem w ciąży. To 6tydzien. Udalo sie po roku. W szczesliwym cyklu sprobowalam Dong Quai i castagnus. Wysyłam wiruski ciążowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_ja83
Sandri_89 super mega gratulacje !!! Powiedz coś więcej o tych ziołach.....trzymaj się ciepło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_ja83
Sandri_89 mega gratuklacje !!!!!!!!!!!! Napisz coś o tyc ziołach, które brałaś:) dużo zdrówka życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja torbiel endometrialna znowu urosla! Co za cholerstwo! Czeka mnie operacja, albo pozostaje sprobowac jeszcze jakichs ziol, tylko jakich? Oczywiscie ginekolog o tym ne wspomnial. Dong Quai mam, ale nie odwazylam sie pic, bo boje sie, ze poprzestawia mi caly organizm i rozreguluje jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaaaaNatka
Witajcie dziewczyny! Od jakiegos czasu czytam na wszystkich mozliwych forach o ziołach. Mam cykle bezowulacyjne, pęcherzyk nie pęka a na @ zazwyczaj czekałam po kilka miesięcy. Byłam 3 cykle stymulowana Gonalem, w czerwcu udało się zajść w ciążę, ale poroniłam, pęcherzyk był pusty. Od 3dc zaczełam pić zioła, piję je z wiarą i nadzieją :) Tak wielu kobietom pomogły, może i mnie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Castagnus obniża prolaktyne. Podejrzewalam u siebie podwyzszona bo wyszla mi lekka niedoczynność tarczycy a jedno z drugim czesto jest zwiazane. A dong quai pobudza jajniki do pracy, reguluje hormony, jest tez wskazany przy endometriozie. Moja znajoma ktora cale zycie miala nieregularne miesiączki, a po 40 zaczela sie menopauza. Od kilku lat łyka donga i w zyciu nie miala ladniejszych cykli i nie czula sie lepiej. Bardzo fajnie przechodzi menopauze. A z mężem musza uważac bo ma piekne owulacje. Ja mysle ze warto spróbować tego donga. Polecam w tabletkach np ze swansona. Zaczynam 8tydzien ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Oo jeszcze ktoś tu zagląda :-) przypomniałam sobie o forum i z ciekawości weszłam zobaczyć :-) u mnie wszystko ok 34 tc trwa :-) już nie mogę się doczekać aż nasza Eliza będzie na świecie :-) gratulacje tym którym się udało i dalej trzymam kciuki za resztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_ja83
Majla -----gratulacje, już niedługo będziesz tulić Małe.....jak widzisz forum trochę zamilkło..szkoda lubiłam tu zaglądać......trzymaj się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey i ja postanowiłam wypróbować te zioła, proszę poradzcie gdzie mogę kupic takie prawdziwe ze sprawdzonego zrodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja kupiłam w aptece wszystkie te zioła i je połączyłam tylko wyszło drogo, jak chcesz to mogę ci odstąpić część za pewną opłatą. Ja piję drugi miesiąc i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek 1205
Witam mam pytanie odnośnie tych ziół.. pisałam tu w lutym i piłam te zioła w 1 cylku zaszłam w ciążę niestety bez podania przyczyn poprosiłam w 12 tyg.. teraz myślę policja je znowu ale się boje żeby tamta sytuacja się nie powtórzyła. Czy tylko ja tak miałam ze Poroninie? Może to przez zioła? Nie wiem boje się co o tym myślicie. Dziekuj***ardo całuje was wszystkie przyszłe i obecne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_06
Witam was, jestem tu nowa. Leczylam się pół roku w klinice leczenia niepłodności, monitorowanie cyklu, clostilbegyt, później fostimon i Encorton leków pełno, pęcherzyki rosły jednak ciąży brak. Teraz sobie odpuscilam lekarzy i będę pić zioła od przyszłego cyklu. Myślicie ze zioła mi pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaaaaNatka
Hej Dziewczyny. Od 18 października pije zioła, miałam może z 2-3 dni przerwę,bo byłam poza domem i nie miałam ziół. Tzn raz jeden dzień, za jakiś czas drugi i za jakiś tam trzeci dzień gdy nie wypilam. W czwartek mam wizytę u lekarza,bardzo jestem ciekawa. Okresu nie mam ale to raczej u mnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulowska
hej dziewczyny, długo Was obserwowałam , czytałam, no i starałam się o dzidziusia rok. Miałam stwierdzone PCOS, leczyłam się m.in. clostilbegytem który na mnie raz działał, raz nie działał, jeśli już zaskoczyło to pęcherzyk zamieniał się w torbiel 7x7 cm - tak 3x. Byłam już załamana... Dałam sobie spokój z lekami i postanowiłam spróbować ziół. Nie nastawiałam się na szybkie efekty, ale wierzyłam że to zadziała - a jednak - udało się przy pierwszym cyklu. Mój synek ma już 7 tygodni :) Próbujcie, bo warto i trzymam za Was wszystkie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie, czy można pić jednocześnie zioła ojca Sroki (mieszanka nr 3 na owulacje - raz dziennie przed snem) i zioła ojca Klimuszki (na zrosty - dwa razy dziennie, np. rano i po południu)? Mam zrosty po laparoskopii i muszę się ich pozbyć, a od miesiąca pije zioła ojca Sroki i nie wiem czy powinnam z nich na razie zrezygnować. Staramy się o dziecko od kilkunastu miesięcy i jak na razie nic z tego... Proszę o odpowiedź dziewczyny, które z ziołami mają doświadczenie od dawna :) Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×