Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość balbinka91
Półtora roku. Na początku miałam dlugie, nieregularne okresy, leki na uregulowanie nic nie dały, potem w ogóle nie dostawałam okresu naturalnie. Umówiłam się na wizytę do jednej profesor na którą musiałam długo czekać i pomyślałam że wykorzystam ten czas i będę pić zioła. A nóż coś pomogą. No i pomogły trochę. Dostałam okres, pierwszy cykl z ziołami miał 34 dni, kolejny 41 i ewidentne oznaki owulacji, a teraz jestem w 28 dniu cyklu ale niestety owulacji jeszcze nie zauważyłam, ale nie jestem pewna. Pani profesor powiedziała mi żebym dokończyła ten cykl na ziołach, a potem jak odstawieniu to zrobię badania i zaczniemy stymulować owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka87
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś po pregnylu piła nadal ziółka? Czy po zastrzyku powinno się je odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milodyjka
Któraś z dziewczyn pytała o moją endo. Odpowiadam więc. Laparoskpoię miałam w 2013 roku i w tym też roku zaszłam w pierwsza ciążę. Piłam ziółka. Podczas starań o drugie dziecko też piłam ziółka. W obydwu przypadkach miałam podczas owulacji dwa duże jajeczka - miałam monitoring. Z pierwszej ciąży mam jedno dziecko, z drugiej dwójkę. Teraz chciałabym jeszcze jedno dziecko. Od listopada brałam tabletki anty, które odstawiłam w lutym. Pierwszy cykl po odstawieniu z piciem ziółek, bez efektu. Teraz jestem w 11dc ( drugi dzień po odstawieniu tabletek), piję ziółka, ale do dzisiaj mam lekkie plamienia. Nigdy mi się to nie zdarzyło wcześniej, ale mam nadzieję, że pomimo tego owulacja wystąpi w 13dc, jak to było dotychczas. Także od piątku zaczynam starania. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milodyjka
Na chwilę obecną endo i torbiele nie wracają. Kiedyś mój lekarz powiedział, ze ciąża skutecznie leczy endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milodyjka
Własnie zrobiłam test na owu i jest druga słaba kreska, co by się zgadzało, że kilka dni przed owu jest jasna druga kreska. Wygląda na to, że w tym cyklu owu powinno wystąpić. W poprzednim cyklu cały czas na testach wychodziła jedna kreska. Myślę, że mógł być to cykl bezowulacyjny po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka91
Niekoniecznie. Ja nawet w cyklach bezowulacyjnych miała zawsze też tą drugą kreskę tylko że jaśniejszą i nie robiła się potem taka sama czy ciemniejsza od tej kontrolnej. Ale mam nadzieję że u Ciebie się taka pokaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,ja pihe 6 dzien i boli mnie jajnik jakbym owulacje miala,czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka91
Pamiętam że dziewczyny na tym forum pisały że miały takie bóle, które trwały nawet kilka dni i czasem były naprawdę dość silne, ale to było normalne i nic złego się nie działo. Wiedziały bo niektóre miały monitorowany cykl a inne pisały potem że zaszły w ciążę. Więc spokojnie. Jeżeli pijesz zioła przepisowo to będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka87
Hej dziewczyny. Byłam u lekarza. 17 dc i pęcherzyk 18,3. Dostałam pregnylu. Teraz wizyta w piątek żeby sprawdzic czy pękł. Lekarz powiedział że powinien pęknąć do 48h od podania. Pozniej już raczej słabe szansę. Martwi mnie tylko że lekarz nie widział śluzu plodnego. Powiedział że może jeszcze się pojawić. Będę się modliła o cud. Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam za Was mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka91
Jeżeli pęcherzyk ma pęknąć do 48 godzin to może dopiero śluz się pojawi. Jeśli są problemy z pękaniem pęcherzyka to znaczy że jest za mało estrgenu i Lh a to ich wzrost skutkuje pojawieniem się śluzu plodnego. Każdy jest też inny, każdy organizm inaczej się zachowuje i u każdej z nas cykl nigdy nie jest identyczny i objawy też są inne. Nie masz się co przejmować z góry i gdybać. Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne a stres może wiele popsuć. Ja sama się staram od półtora roku bezskutecznie ale wiem że muszę być spokojna i nie denerwować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Kupiłam ziołka(40zl), pije z 4dc, ale mam nadzieje, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba żabcia
sluchajcie plodny sluz nie oznacza owulacji ja mialam podany zatrzyk plodny sluz a owulacji nie bylo bo pecherzyk nie pekl wiec nie nalezy to brac za pewniak tak jak i jego brak abywalo ze nie mialam sluzu a pecherzyk pekal nie ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milodyjka
U mnie dziś test owulacyjny pokazał dwie wyraźne kreski i śluz odpowiedni też się pojawił. Starania rozpoczęte. Zobaczymy za 2 tyg czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w ciaze za pierwszym podejsciem, bez ziolek, liczenia dnia cyklu, czy obserwacji sluzu.. A wy jestescie mega wytrwale w staraniach o dziecko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta przy drugiej ciazy tez tak mialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala1988
Milodyjka a który to dzień cyklu???? Ze testy ci pokazaly owulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka87
Hej dziewczyny. Z każdą wizytą u doktorka nadzieja rośnie. Dzisiaj 19 dc, 48h po podaniu pregnylu. Pęcherzyk pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka87
Hej dziewczyny. Z każdą wizytą u doktorka nadzieja rośnie. Dzisiaj 19dc i 48h od podania pregnylu. Pęcherzyk pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Kobietki poradźcie mi bo zwariuję. Bardzo chcę mieć dziecko ale mąż ciężko pracuje i nie ma siły aby się często kochać. Co ja mam robić. Poję te zioła już 2 cykl i nic. Nawet w tym miesiącu to nie widziałam u siebie śluzu płodnego. Co robić aby zachęcić męża. Może hiszpańską muchą. Czy któraś z was to próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech maz wezmie urlop,bo chlopina musi w koncu odpoczac i dzialajcie... a ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala1988
Spróbuj,, mace,, dla męża, nie dość ze poprawia Popęd to jeszcze zwiększa ilość plemników o 100%.poczytaj o macy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja też pracuje. Powiem wam że mam już obsesję. Wszędzie widzę małe dzieci. Piję tę zioła i nic. Czasem wywołuje sex u męża bo jak wraca z pracy to jest zmęczony. Do tego budujemy dom i jest mnóstwo pracy. Mam presję wśród rodziny że może nie będę mogła mieć dzieci. A byłam u 2 ginekologów i powiedzieli że jest wszystko ok. Nie wiem może jakieś badania podstawowe na swoją rękę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wam za dary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka91
Rób testy owulacyjne i kochajcie się wtedy kiedy trzeba a nie co drugi dzień przez cały cykl. Wtedy po prostu powiedz mu że musicie teraz i tyle, ale postaraj się wymyślić coś co go rozbudzi. Ja miałam taki problem ale po mojej stronie, przez te starania nie miałam już takiej ochoty. Zaczęłam czytać książki erotyki. To mi pomogło. Pobudzało mnie i miałam nowe pomysły. Zrobiłam się odważniejsza, czasem bardziej sprośne, a nie ma faceta który by tego nie lubił. I my też to lubimy tylko często udajemy romantyczki. Spróbujcie dziewczyny a zobaczycie inne oblicze seksu. Dla niektórych z nas, przy długich staraniach staje się to niezbyt miłym obowiązkiem, a to nas dobija, stresuje i napewno nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka87
Hej dziewczyny. Z każdą wizytą u doktorka nadzieja rośnie. Wczoraj 19 dc, 48h po podaniu pregnylu. Pęcherzyk pękł, jest ciałko żółte i sluz. Co prawda niedużo ale jest. Od dzisiaj przestaje pić zioła bo wyczytałam gdzieś że mogą działać wczesnoporonnie. Od niedzieli lekarz kazał brać luteine 2x1. Jak za 14 dni nie będzie @ mam zrobić test. Czekamy i ściskamy mocno kciuki żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem zalamana mam niedrozny jajowod,z ktorego zawsze mam owu.To ja co pilam jeden cykl klimuszki przeszlam na sroke nr.3 co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem w 10 dc,myslicie ze znowu powinnam przejsc na klimuszke?dokonczyc ten cykl na sroce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Natalia 1988
Słuchaj, uzyj borowiny i dokoncz sroke! Poczytaj o borowinie-rospuszcza zrosty w jajowodach, dziewczyny xachodzily po nich w ciążę. Mozedz kypic w zielarskim plastry borowinowe bafz wybrac sie do uzdrowiska gdzue robia okłady i tampiny borowinowe. Poczytaj w necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia,dziekuje. Lekarz proponowal mi udroznianie go lub in vitro,ale jestem w takim szoku,ze nie wiedzialam jak sie nazywam.Zawsze owulacje mam z tego jajnika,co niedrozny jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzcie mi,jak mam niedrozny jajowod to powinnam kupic klimuszki nr.1 czy napoj na niedrozne jajowody.Ktore lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×