Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gośćagu123nia
a ja mam jeden minus picia ziół pije 7dzień ale co chwile mam nowy wyprysk na twarzy masakra ale czego się nie robi dla 2 kreseczek a wiesiołek tylko do owulacji bo później wywołuje skurcze macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
hej dziewczynki miałam dziś piękny sen śniło mi się zapłodnienie to było takie realne normalnie widziałam jak plemniczki płyną i jeden wbija się w komurkę tak jak bym była w środku siebie i wszystko widziała .Matko jak bym chciała żeby ten sen był faktem miłego dnia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćagu123nia - no to miałaś proroczy sen :) życzę Ci tego z całego serducha (i sobie też) ;) Podziel się jutro pozytywnymi wiadomościami po usg, na pewno ziółka pobudziły jajniki i pęcherzyk roooośnie duży! Czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
no dziewczynki jestem po wizycie i usg i tu niespodzianka na lewym jajniku piękny pęcherzyk 15mm a przypomnę lewy nie pracował więc jestem pewna to dzięki ziółkom mamy się starać cały tydzień a potem luteinka och jakbym chciała żeby się udałolekarz jeszcze dodał że mam pięknie otwartą szyjkę nic tylko działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćagu123nia - jesteście na najlepszej drodze - owocnego działania:) 2ona - jak po wizycie? udało się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
no mam nadzieje ale to czekanie dobijające .Ale co tam nie trace nadziei kiedyś musi się udać , a dziś 10dc jajnik tak mnie nawala że ledwo chodze a śluz płodny przepraszam za dosłowność ale leje się ze mnie wczoraj nawet mój mąż sobie zażartował że chyba sobie tam oleju nalałam tak mokro i ślisko ha ha dowcipniś , a ziółka pije nadal mam połowe 5 litrowego słoika masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz już owulację! Zazdroszczę Ci ;) ja też mam dziś 10 dc, ale zioła zaczęłam pić od 4 dnia dopiero, okres skończył się 3 dni temu i śluzu brak na razie... Czekam na te mokre dni z niepewnością czy nadejdą. Wczoraj obsypały mnie okropne pryszcze - efekt oczyszczania się organizmu przez zioła, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Jestem w 4 tygodniu 2 dniu a w macicy znajduje się prawie 8 mm pęcherzyk ciążowy z ładna otoczką co dobrze rokuje. Teraz z całego serca życze Wam tego samego! O pierwsze dziecko staralismy się trzy lata o drugie ( mam nadzieję, że będzie wszystko ok) pięć miesięcy. W obu przypadkach zaszłam w pierwszym cyklu z ziołami ( plus witaminki dla męża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
2ona gratulacje coś nie mogę dzisiaj spać jestem po przytulankach i siedze nie mogę zasnąc tak sobie myśle że męczące jest już to życie według kalendarza i zastanawianiu się czy to te dni wy też tak macie ??? modle się aby nam się udało tym bardziej że moja historia jest skomplikowana miałam być mamą na styczeń tego roku ale w 15 tc serduszko mojego synka przestało bić i 17 lipca miałam zabieg od tamtej pory mam niesamowite parcie na dziecko tym bardziej że sąsiadka obok z domu urodziła tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca1709
No ja sie cieszylam 5dni w dzien spodziewanej @ zrobilam test dwia kreski radosc zrobilam drugi rowniez pozytywny bylam taka zadowolona niestety piec dni po spodziewanej @ pszyszla @ z ogromnym bolem we wtorek poszlam na bete spadla pszystko polecialo razem z @ jastem zalamana zaczelam znowu pic ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
starająca bardzo współczuję wiem co to znaczy , napewno jeszcze ci się uda nam się uda . Nie wiem dlaczego ale ja pokładam w ziołach wielką nadzieję tym bardziej że już przyniosła takie rewelacje obliczyłam owulacje i 9 dni po niej będę testowała test już czeka czułość 10 a dokładniej to testuje 18 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona - serdeczne gratulacje! ;) pociesza ogromnie fakt, że za każdym razem zaszłaś w ciążę z ziółkami, jest i nadzieja dla nas :) Piłaś płaską czy czubatą łyżeczkę ziół/szklanka/dzień? Ciąża wyszła Ci po ilu dniach od owulacji? Życzę Ci teraz dużo zdrówka i radości w tym pięknym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gośćagu123nia współczuję Ci kochana, też miałam być kiedyś styczniową mamą, ale tę ciążę poroniłam. Będę za Ciebie trzymać kciuki, mocno, mocno. starajaca1709 przykro mi naprawdę. Bierzesz coś w drugiej połowie cyklu? Luteinę, duphaston? kaska22 zaparzałam płaska łyżeczką, piłam do owulacji, codziennie wieczorem. Owulację miałam ( sądząc po bólach ) 10-11 dc, a test o czułości 10 wyszedł pozytywny ( blada druga kreseczka) w 23 dc, czyli jakieś 12-13 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona - dzięki wielkie za info:) Dziewczyny przykre macie doświadczenia... ale trzymacie się silne, to ważne, by się nie poddawać! gośćagu123nia - u Ciebie to widoczne, jak bardzo ziółka działają. U mnie nic takiego się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
witajcie dziewczynki dziś 12dc szyjka się zamknęła a śluz już biały i gęsty i znów dziwny sen spacerowałam z moim mężem i obok nas szedł jakiś duży ptak a ja zapytałam meżą co to a on mi na to jak to co przecież to bocian . oszaleć można a wszyscy mówią mi że mam nie myśleć o dziecku i o ciąży a ja się pytam jak , jak mam to zrobić myśli same nachodzą do głowy . nawet nie wiecie ile ja już testów ciążowych wykonałam mogłabym sklep otworzyć tyle ich było , i na dodatek znów 10 leży i czeka na woją kolej mam testy pepino czułość 10 oby tym razem wyszedł pozytywnie. Jestem tak pozytywnie nastawiona że nawet mam plan jak poinformować męża że jestem w ciąży. A więc jeśli w końcu doczekam się upragnionej ciąży to wezmę ziarnko fasoli i markerem na nim napisze witaj tatusiu i włożę mu do portfela , ciekawe jaka będzie jego reakcja . Dziś wypijam ostatnią porcję ziól i za 3 dni luteina , oczywiście będę informowała was co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w drugiej polowie cyklu nic nje biore moze to blad moze powinnam cos brac, ale teraz mam trzy miesiace odpoczynku od tabletkow i zastrzykow mam sie zglosic w pozdzierniku po @ chyba ze bym zaszla w cieze w co slabo wierze narazie pije ziolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 08
CZeść . Mam pytanko pije zioła ojca sroki juz od miesiąca w tym cyklu z mialam tydzien plamienia a teraz juz ponad 2 tyg okres czy może być to od picia ziół Moj ginrkolog jest na urlopie i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Justyna 08 ja też pije ziola ale nic takiego nie miałam wręcz przeciwnie miesiączka była krótsza ale na twoim miejscu pojechałabym na izbę przyjęć 2 tygodnie to bardzo długo nie lekcewarz tego. Ja wczoraj wypiłam ostatnią porcję ziół od jutra luteina ale mój śluz zrobił się gęsty biały a szyjka obniżyła się lekko i zamknęła teraz już tylko czekać i modlić się żeby te sny moje to był pierwszy znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Justyna, to niepokojące, skonsultuj się z jakimś lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
zaczęłam pić zioła o.Sroki nr3 od 2dc, od 5dc czuje kłucia jajnika. Śluz zrobił się rozciągliwy i temperatura w 5dc była bardzo nisko- 36,09 (standardowo mam 36,30) a w 6dc skoczyła na 36,46. Możliwa jest owulacja w 6 dc? Dodam, że cykle mam długaśne i ostatni wywoływany był luteiną. Miesiączka w związku z tym była niezbyt obfita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek 0809 jest możliwe ja właśnie miałam przyspieszoną owulację byłam dziś rano na wizycie i okazało się że jestem już po owulacji a to dopiero 13dc i kazał mi od dziś brać luteinę. Strasznie bolą mnie piersi , zawsze mnie bolały ale na pare dni przed okresem a teraz bolą od 2 dni najbardziej jak stanik ściągam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
gośćagu123nia - czy masz regularne normalne cykle? Ja mam długie (do 60 dni) i nieregularne niestety. Stąd też ostatni wywołany luteiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
gośćagu123nia - czy przypuszczasz którego dnia cyklu mogłaś mieć owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek0809 moje cykle od roku są jak loteria raz 27 raz 29 a ostatni 39 dni a owulacja potwierdzona przez usg pisałam wyżej w 9dc pęcherzyk na lewym jajniku 15mm a dziś 13dc usg pokazało że już po owulacji na co też wskazuje mi moja szyjka jest już zamknięta i śluz biały gęsty typowo niepłodny i do tego mega bolą mnie cycki dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
zapomniałam dodać że owulacja była w 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
zapomniałam dodać że owulacja była w 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
czyli zioła działają :) czekamy na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
A no dzialaja dawajcie znac ja za 8 dni testuje dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
dziewczynki melduję żadnych zmian objawów ani nic luteina od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Również piję mieszanke nr 3, jak na razie ciąży brak:( Czy tą mieszanke należy pić tylko do owulacji?? Czy można przez cały cykl? Co myślicie o przywrotniku lekarskim?? Może miał ktoś z nim doczynienia?? z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×