Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2ona - pomimo Twojej straty, napiszę Ci, że cieszę się, że serduszko bije i dzidzia ma się dobrze :) widocznie tak miało być, a skoro jeden zarodek był słabszy, to lepiej że teraz samoczynnie odumarł, niż potem strata bolałaby jeszcze bardziej... Zazdroszczę Ci już tej wiedzy, że serduszko bije, że dzidzia ma się dobrze. Przede mną wizyta i wyniki, co raz bardziej się martwię czy wszystko tam dobrze, boli mnie podbrzusze... Też tak miałaś? Co lekarz zalecił Ci przyjmować poza kwasem foliowym? Jakie witaminki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bierzecie olej z wiesiołka? ja biorę już trzeci cykl i właśnie zauważyłam ze te tabletki nie chą wyskakiwać z opakowania, jakby były przyklejone, Kupiłam duże opakowanie, leżały dwa miesiące w szafce w temperaturze pokojowej, mogły się zepsuć??? Termin przydatności bardzo odległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, żeby te tabletki miały się zepsuć, gdyby istniało takie ryzyko - na opakowaniu zawarta byłaby informacja, by przechowywać w lodówce. Ja miałam wiesiołek w słoiczku i też się troszkę jakby skleiły ze sobą jak były te upały, złapałam 1 tabletkę a wyciągnęłam 3 połączone z nią leciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
hej mój wiesiołek też ciązko wychodzi z tej folii on chyba to do siebie ma . a u mnie już chyba po owu nie miałam usg w tym cyklu więc chyba szyjka się zamknęla pozostało mi czekac na efekty oby były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Dziewczyny odebrałam wyniki krwi i są bardzo dobre :) Moja druga beta, zrobiona po 4 dniach, wynosi 335.4 (pierwsza była 32.4). Wynik progesteronu to 28.28 przy normach 9.3 - 33.2 . Ulżyło mi bardzo, bo martwiłam się przez weekend bólami podbrzusza, ale skoro beta tak ładnie wzrasta, to widać fasolinka się rozwija :) Jutro moja pierwsza ciążowa wizyta u gina, trzymajcie kciuki za dobre wieści :) Agnieszko, czekamy zatem na Twoje 2 kreseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
kaska22 w pierwszej ciąży przez 4 miesiące brzuch bolał mnie niemal bez przerwy, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Trzymam kciuki za wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona - dzięki :) Na wizycie wszystko bardzo dobrze: ciąża maciczna potwierdzona, pęcherzyk jeszcze maluteńki 2 i pół milimetra usadowiony wysoko w macicy :) Bierzesz jakieś witaminki dla kobiet w ciązy? Staraczki, co tu tak cicho, meldujcie co u Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Kaska22 super, że ciąża potwierdzona :) Co do witamin to właśnie planuję coś kupić, do tej pory brałam sam kwas foliowy. W poprzedniej ciąży brałam femibion classic i dodatkowo omegamed pregna dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Kaska22 super wiesci ja juz po owu za 7dni testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
Gratuluje dobrych wieści :) Moja owulacja byla w 30 dc. Teraz tempka pnie się w górę. Dziś moja bratowa urodziła córeczkę i jestem podekscytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona - czy te kwasy dha nie powinno się brać od 2-3 trymestru dopiero??? Ja też teraz waham się jakie witaminki kupić, mam tam coś na oku, muszę porównać co lepsze :) Agunia, Asiek - czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
Hej Dziewczynki :) Witam po krótkiej ciszy i gratuluję przyszłym Mamusiom :) zioła piję 3 cykl i nic ...ale jest światełko w tunelu .Zmieniłam gina i co usłyszałam na pierwszej wizycie,po roku gonienia po ginekologach,endokrynologach i kasie wywalonej na badania ?Pcos jak się patrzy i to bez żadnych wątpliwości. Pani Doktor była zdziwiona , że nikt wczesniej tego nie potwierdził a jak usłyszała teorię mojej endo o niedoczynnej przysadce to się za głowę złapała. ..Mąż wysłany na badanie nasienia,mam się pojawić z wynikami pod koniec miesiąca i zaczynamy wspomaganie lekami :)Ehh nie ma to jak w końcu usłyszeć diagnozę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
Dziewczyny powyżej:) Kasia_22, 2 zona:) ale się cieszę, że Wam się udało......:) ja piję zioła, czuję kłucie lewego jajnika:...czy Wy też tak miałyście? Kurczę ale bym chciała by teraz się udało........proszę wysyłajcie Mamusie pozytywne fluidy.....aby Nam starającym tez się udało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
U mnie cisza zawsze po owu bolaly mnie cycki a w tym cyklu nic zero buli ech juz bym test zrobila ale to za wczesnie czasem brak mi sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKA_JAAAA83 - tak, w cyklu, w którym zaszłam w ciążę czułam wzmożoną prace jajnika - codziennie kłuł, pobolewał itd. - cieszyłam się, że go czuję, bo to znaczyło, że ziółka działają :) Powodzenia, by te kłucia zwiastowały rychłe zafasolkowanie :) 2ona - daj znać, czy te kwasy dha dopiero od 2 trymestru, z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
dziewczyny po owulacji dalej pijecie ziólka o.Sroki nr3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8585
Czesć . Mam pytanka Czy picie ziół może mieć zły wpływ na ewentualną ciążę ? Czy moze wystąpić bez śluzowa owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość8585 - ekspertem nie jestem, ale na ile juz zdążyłam się zorientować, to tak, zdarzają się owulacje, gdzie śluzu wypływającego na zewnątrz jest niewiele, natomiast może znajdować się on przy szyjce macicy - a więc ważne, że jest tam wewnątrz :) Natomiast czy Ty miałaś owulację, czy nie - tego nie wiem... Inna sprawa - zioła mogą spowodować mniejszą ilość śluzu niż normalnie, dlatego ja brałam wiesiołek na rzadki płodny sluz i był u mnie :) Ja piłam zioła do owulacji, bo zdarzały się przypadki poronien u dziewczyn które piły przez cały cykl. To oczywiście nie jest żadna reguła, nie wiem czemu poroniły itd, po prostu jestem bardzo zapobiegliwą osobą i zdecydowałam się pić TYLKO do owu i poskutkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8585
Kaska22 a tem wisiolek jak stosowalas caly cykl czy tylko podczas owulacji ? To byly tabletki czy tez ziola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej z wiesiołka w kapsułkach do połknięcia stosuje się od 1 dnia cyklu aż do dnia owulacji, nie wolno po owulacji już łykać, bo wiesiołek zaszkodzi ciązy jesli by się pojawiła, wywołuje skurcze macicy czy coś. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdyby któraś zamierzała zakupić zioła o.Sroki, to mnie została moja szczęśliwa mieszanka, dzięki której się udało :) Dokładnie posiadam: -mieszankę na ok.3 miesiące picia, zmieści się to do słoika 2 litrowego -ziele ruty, nostrzyka i nagietka, każde po ok.25-30g (do mieszanki potrzeba było 20g, więc tyle mi zostało w torebeczkach, które miały 50g) -2 opakowania leku Clostilbegyt, nowiutkie, fabrycznie zapakowane, data ważności maj 2019, wykupione z sugestii lekarza, ale postawiłam na zioła i leki zostały niepotrzebnie zakupione:) Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila: kotek.00@interia.pl, aby nie zaśmiecać forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
kaska22 tak kwasy dopiero od 12 tc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma01
Hej. zioła kupiła mi kolezanka, przesypałam zaczełam pić ...ale jakoś w polowie cyklu. Smakują wysmienicie, ale od dziś przerywam bo wydaje mi się ze rozregulowany mam teraz cały cykl bo po raz 1 spoznia się miesiaczka. zawsze miałam co do dnia. Czasami wczesniej- nigdy pozniej. Ciazy nie ma -sprawdzone z krwi. Czekam na @ i zaczne bpić na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123r
czesc. Mam do was pytanko pobolewa mnie brzuch w dolnym lewym rogu ale równiez całe podbrzusze , czy to może być owulacja dodam ze jestem w 11 dniu cyklu. Moja ostatnia @4 miesiace temu obecna wywołana luteiną . Bylam u ginekologa ale powiedział ze najpierw musi mi uregulowac cykl a później pomyśli owywołaniu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny,w stresie glowa nie pracuje sprawnie ;( tak wlasnie zakrecilo mi sie w glowie ze ledwo sie utrzymalam na nogach,31 dzien cyklu, cykle 35+ ,temperatura 37,2 az zatestowalam ale jedna krecha czy moglam zafasolkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelka86
kaska22, sprawdź proszę maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Hej u mnie nic znowu az plakac mi sie chce za 2tygodnie ide na hsg miala to ktoras z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam HSG, nic strasznego , nie ma czego się obawiać. Pocieszę Cię, że w tym samym cyklu co HSG zaszłam w ciążę (niestety nieudaną), więc jest duże prawdopodobieństwo, że Ci się uda. Trzymam kciuki. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Oj dzieki za pocieszenie bo juz sil brak i nadziei coraz mniej nie wspomne o czasie bo za mloda to nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×