Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gośćagu123nia
hej kobitki u mnie jutro ostatni dzień @ cykl trwał 25 dni dzięki luteinie więc i owulacja powinna być szybko oczywiście będę działała i kolejne testy już czekaja , myśle że tak koło 13 września zrobię pierwszy test o ile tyle wytrzymam a za was trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Hej Dziewczyny.....już po wszystkim.....dzisiaj dostałam@......tak więc po raz kolejny m-c się nie udało........zaczynam ponownie przygodę z ziołami, ale w tym m-c cykl bardzo mi się rozregulował.....bo @ przyszła prawie 5 dni po terminie......życzę Wam wszystkimi a sobie spokoju i nadziei, której mi coraz częściej brakuje, mam już 32 lata i wpadam w panikę, że mój czas na bycie mamą minął.......pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się swym wiekiem tak mocno, ja też mam 32 lata, starania od 4 lat, też byłam w ciąży i okazało się, że to pozamaciczna:( byłam pod opieką jednego lekarza ale jakoś nasza współpraca się nie układała zbyt dobrze więc postanowiłam zgłosić się do kliniki leczenia niepłodności, wizytę miałam na wczoraj ale niestety nie dostałam @ i wizytę musiałam przesunąć na kolejną sobotę. Dziś mam 35 dzień cyklu, brzuch trochę boli, za to piersi wogóle ( zawsze przed @ mi strasznie bolały) więc nie wiem o co chodzi. Ziółka piłam przez dwa miesiące, trzeci trochę zaniedbałam bo urlop i wyjazdy. Czekam na @. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Klara dziękuję za wpis......ja już nie wiem, co się dzieje, z badań wynika, że jestem mega zdrowa, odkładałam macierzyństwo bo późno poznałam swego męża potem nie miałam stabilnego zatrudnienia, nie mieliśmy warunków mieszkaniowych i jak w końcu wszystko zaczęło się układać to zonk, we wrześniu minie rok jak się zaczęliśmy starać....najgorsze, że koleżanki zachodzą, w rodzinie też dużo mam a ja wciąż czekam.....i już nie mogę słuchać pytań w rodzinie kiedy WY?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie badania robiłaś? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_Jaaa83 - szkoda, że w tym cyklu się nie udało, ale nie załamuj się, będą następne i nowe szanse :) Czy miałaś monitorowane jakieś cykle (usg dopochwowe) z potwierdzeniem, że masz pęcherzyki i dochodzi do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Do kaska_22 tak miałam usg i miałam piękne pęcherzyki oraz potwierdzoną owulację.......no nic trudno, po raz kolejny zaczynam pić zioła....nowy cykl nowe nadzieje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tyle dobrze, że owulacja jest u Ciebie :) to trzeba uzbroić się w cierpliwość i działać, dla męża witaminki, dla Ciebie kwas foliowy + ziółka i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
taka ja nie zalamuj sie ja też zaczełam nowy cykl Kaska22 a jak u ciebie testowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
u mnie cykl sie ciągnie na niskiej temperaturze :( Dziewczyny nie poddajemy się, pijemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobię najwczesniej za 2 dni, będzie wtedy 12-13 dzień po owulacji, ale wczoraj zaczęły mnie lekko boleć piersi - jak przed okresem, tylko zawsze bolały strasznie mocno, nie wiem może to zioła obniżyły napięcie przedmiesiączkowe i trochę ukoiły ból piersi, no ale coś tam bolą, więc raczej wiadomo jaki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kochane dziewczynki dziś 8 dc przypomnę poprzedni trwał 25 dni więc i owulacja powinna być na dniach ,ale nie będziemy się bawili w liczenie który to dc i juz od dziś zabiermy się do pracy nad potomkiem . Cały czas piję ziółka i jem wiesiołek a od 16dc ponownie luteinka i musze ujrzeć w tym cyklu magiczne 2 kreski . Wy też meldujcie co tam u was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielarka22222222222
Witam wszystkie staraczki nie tak dawno udzielałam sie na ty forum jako gośćzielarka222222 ponownie pisze niestety nie po to aby powiedzieć o pozytywnym teście :( przez ten czas gdy nie pisałam bacznie obserwowalam swój organizm. Mianowicie chce powiedzieć że zioła naprawde działaja od 4-5 lat @ mam wywoływaną luteina w tym miesiacu również @ skończyła sie 7 sierpnia dzis jest 26 a tu cud bez brania luteiny przyszedł @ jestem w szoku. Co prawda @ mam 2 raz w miesiacu ale widocznie przez zioła wszystko sie reguluje.Do lekarza i tak pójde bo dwa razy w miesiacu @ to chyba nie jest normalne.Miałyście tak kiedyś? Ale jak już zaczyna sie coś dziać to może nastepny miesiac bedzie szczęśliwy. Pozdrawiam staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kaska22 jak teścik witam starą-nową zielare pijmy ziółka napewno nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielarko, jeśli masz dwa razy @ w miesiącu, to wychodzi, że Twoje cykle trwają 14 dni? Jest to niepokojące wiesz, ja bym się niezwłocznie poradziła lekarza... Zrobiłam dziś test, ale wyszedł dość niejednoznacznie, powtórzę go jutro / pojutrze z porannego moczu i się zobaczy jaki wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Dziewczynki odebrałam dziś wynik bety: 32.4 :) Więc i ja dołączam do grona mamusiek, którym ziółka pomogły i to w pierwszym cyklu picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kaska22 gratulacje dawaj tu pozytywne fluidki dla nas ty szczęściaro jak ja ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agunia! Jeszcze samej cieżko mi w to uwierzyć, jak dostałam wyniki to wgapiałam się w kartkę bez słowa dłuższy czas, totalnie zaskoczona, potem się wzruszyłam i dalej szok... Wcześniej, rano zrobiłam test, wyszła druga kreska bardzo bladziutka, popołudniu powtórzyłam test i taka sama kreseczka (może leciutko mocniejsza), wtedy pojechałam na betę - na cito :) Czeka mnie dopiero wizyta u lekarza, ale jest zbyt wcześnie by coś konkretnego pokazało usg, muszę poczekać tydzień, a w tym czasie powtórzyć betę, by się upewnić, że przyrasta :) Dziewczyny kochane, trzymam teraz za Was kciuki bardzo mocno i oczekuję tutaj kolejnych dobrych wieści!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
Kaska gratulacje! Super! Jak dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiek! Udało nam się w 5.cyklu starań :) z tym, że 2 cykle były w zimie, potem mialam ostre zapalenie płuc, długo dochodziłam do siebie i dopiero od czerwca wznowiliśmy starania. Niby łącznie 5 cykli, a trwało to prawie rok... Powodzenia Asiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska pisałaś stronę wcześniej, że Twoje dni płodne przypadają dość poźno - mniej wiecej w ktorym dniu cyklu? u mnie dzis 27 dc i widzę, że to chyba dni plodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gościu" nic się nie martw, to możliwe, że taka późna owulacja. Ja zaszła w ciążę w 20 lub 21 dc, ale na innym forum dziewczyna napisała: "Do dziewczyn które mają długie cykle nie wiem czy to was jakoś pocieszy ale ja w pierwszą ciązę zaszłam w 30 dniu cyklu lekarz nie chciał wierzyć". Także działajcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Kaśka_22 Kasia gratuluację !!! Super wiadomość, bardzo się cieszę:) wszystkiego dobrego !!! Trzymaj za nas kciuki:) aby i my ciągle starające się zobaczyły 2 magiczne kreski:) Cieszę się z Tobą:) u mnie 7 dc.....piję zioła i wierzę w cud:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_Jaaa83 - musisz wierzyć, być pozytywnie nastawiona, to bardzo ważne! Ja właśnie w tym cyklu z ziółkami miałam takie pozytywne nastawienie, bo wierzyłam w te zioła, czułam ich działanie i cieszyłam się z każdej pracy jajnika, który kłuł :) Trzymam za Was kciuki kochane!!! Meldujcie mi tutaj która następna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
witajcie mamusie i przyszłe mamusie ja melduje że u mnie są właśnie te dni . śluz mega plodny szyjka otwarta na maksa i działania pełną parą jestem jakoś tak pozytywnie nastawiona czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kaska22 bardzo bardzo dziękuje ja tobie również spokojnych 9 miesięcy . obliczałas na kiedy wypada ci termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelka86
Kaśka22 Gratulacje ;) U mnie 29dc - ani ciąży, ani okresu jak na razie. Teraz mam przerwę w piciu ziółek ojca Sroki, ale piję zioła, o których wspomniałam w poprzednim poście. Ale czuję, że znowu cykl stracony. 17-ty już ;( Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, termin szacuję jakoś na pierwszy tydzień maja, ale lekarz ostatecznie mi powie :) W poniedziałek kolejne badanie krwi - beta i daj Boże, żeby ładnie wzrastała... Potem wizyta u gina (jeszcze nie wiem dokładnie który dzień) i jak lekarz potwierdzi, że wszystko jest jak należy to wtedy odetchnę, bo teraz czuję jakiś niepokój, tyle się naczytałam smutnych historii... Będę meldować co u mnie w przyszłym tygodniu :) Berbelka i inne dziewczyny - musicie się pozytywnie nastawić, otworzyć na to, że się uda, uwierzyć i... tak się stanie! Ja w tym cyklu uwierzyłam w zioła i się stało :) powodzenia kochane towarzyszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
kaska22 super wiadomość, gratuluję!!! Podczytuję Was i dalej mocno trzymam kciuki. U mnie dziś zaczął sie 9 tc. Tydzień temu byłam u lekarza i okazło się, że to była ciąża bliźniacza, niestety jeden zarodek obumarł. Drugi ma się dobrze, bije mu serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×