Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Asiek0809
u mnie temperatura pnie się w górę. Wszystko wskazuje na owulację w 6dc. W przedostanim cyklu owulowałam w 26dc, a w ostatnim cyklu owulacji nie było, okres byl wywoływany luteiną i cykl trwał 59 dni. Trzymam za nas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek0809 brawo ja już po owu tempki nie ma sęsu mierzyć bo biore luteine a ona ją podnosi ale i tak czekam na efekty tylko leci ze mnie biała woda wiem że to nie luteina bo luteina jest gęsta i grudkowata a ja biała woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Dziewczyny a tak z innej beczki czy słyszałyście że test owulacyjny jako pierwszy pokazuje ciąże ciekawe czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek0809 zauważyłaś już jakieś zmiany u mnie nic się nie dzieje chyba nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
gośćagu123nia - ze zmian to nagły spadek temperatury z 36,5 na 36,25. Jestem zdezorientowana. Natomias śluz jest kremowy, odczuwam napięcie w piersiach. Robiłam badanie hormonów w 6dc i wyszło mi wysokie LH wskazujące na fazę owulacji, natomiast FSH, estradiol mieszczą się w fazie folikularnej. Spadła mi dość mocno prolaktyna (z 400 na 250). Prowadzę swoje wykresy na 28dni.pl - udostępniam pod linkiem http://28dni.pl/Yoasik08/wykresy/2015-08-02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
ja to nic cero tempki nie mogę mierzyć bo luteina ją podnosi ale dziwnie bo moja szyjka jest nisko bardzo nisko ale jakaś taka inna w dotyku u mnie 5 dzień po owulacji a ja nic nic nie czuje chyba cykl nieudany a i jeszcze jedno z ledwością wtykam luteine ciasno jakoś się zrobiło i mam tam wiecie tak sine jak śliwka węgierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
gośćagu123nia - prowadzisz wykresy w necie? Słyszałam, że zasinienie okolic intymnych może zwiastować ciążę :) Cierpliwości, trzeba czekać z nadzieją. Z jakiego podowu bierzesz luteine po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
mam wykres na ovufrends a luteinę biorę bo ma wyrególować cykle a w razie ciąży podtrzymać ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
dziewczynki u mnie prawie bez zmian jestem 6 dni po owulacji i nic mam tylko wrażenie że dziś moja szyjka podniosła się nieco do góry a jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kochane dziewczyny czyżby nasz wątek umierał i tylko ja tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
jeszcze ja ;) u mnie dziś temperatura mocno w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek 0809 o gratulacje kiedy testujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
jeśli temperatura utrzyma się na wysokim poziomie to ok.18 czerwca :) Ty chyba wcześniej - czekam na dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćagu123nia - ja też tu jestem, podczytuję wątek codziennie, na razie nic nie piszę, bo nie mam żadnych wieści. Przypominam, że jestem pierwszy cykl z ziołami :) Pozdrawiam wszystkie staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek0809 chyba sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćagu123nia - tydzien temu pisałaś, że zioła działają i dosłownie się z Ciebie leje - czy to był zupełnie przezroczysty śluz jak woda, czy lekko żółtawy, lejący, rozciągliwy? U mnie coś takiego się dzieje, tylko wczoraj był lekko białawy... hmmm nie wiem skąd te kolory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak-sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
Białawy/kremowy powinien być przed i po dniach płodnych. U mnie po prawdopodobnej owulacji jest biały. Kaśka- jestes po owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Asiek :) Nie, jeszcze przed owulacją jestem albo właśnie dziś coś się zaczyna... śluz mam lekko żółtawy (ale mega lejący), a w jednym miejscu był delikatnie różowy - czytałam, że zabarwienia na różowo, czerwono, brązowo to oznaka owulacji? ten śluz rozpoczął się wczoraj, ale wtedy był lekko białawy, więc najbliższe dni powinny rozstrzygnąć co i jak z tą owulacją, na którą bardzo liczę dzięki ziółkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
dziewczynki a ja mam wrażenie że ten cykl stracony nie czuje kompletnie nic a to już 5 dzień luteiny jeszcze 5 i odstawiam ale nowy cykl nowe szanse a już zakupiłam wiesiołek i od nowego cyklu do ziółek dodaje wiesiołek kwas foliowi i witaminę b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
u mnie temperatura dziś trochę w dół. Wkurzam się. Ale zioła piję dalej. Dziś będę u gina i okaże się co tam się dzieje... Sluz nadal biały, ewidentnie poowulacyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
asiek0809 może spadek implantacyjny trzymam kciuki a ja mam dla was ciekawostkę 7 dzień po owulacji zrobiłam dziś test czułość 10 takie pepino z marketu i pod światło widze cień cienia. brzuch mnie boli jak @ i szyjka wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
Ty mialas taki spadek? Szok! 7 dni po owulacji to bardzo wcześnie- testuj jutro i jak bedzie mocniejsza kreska to można zrobić betę. Trzymam kciuki! Ja 2 cykle temu miałam cień cienia na teście ale beta hcg = 3 (ciąża jest powyżej 5). Już miałam nadzieję ale przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek0809 ja tempki nie mierzę bo luteinę biore a przy niej nie można mierzyć bo ją fałszywie podnosi a jak na usg a test robiłam bardzo czuły 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kaska 22 przepraszam że dopiero teraz odpisuje u mnie lał się typowo płodny śluz bezbarwny i ciągnący jak kurze białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gośćagu123nia Trzymam kciuki kochana!!! Daj znac jak sytuacja się rozwinie, ale czuję, że to to :) Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
gośćagu123nia dzięki za odp. Napisz jak wyniki nowego testu jutro ;) trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Dziewczynki dziś test ale czułość25 negatywny za to pozytywny owulacyjny kreska testowa jest więc ja już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
spróbuj jeszcze raz z Petino. U mnie wczoraj ginekolog nie potwierdził owulacji, ale mam kilka ladnych pęcherzyków i któryś powinien owulować za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zrób test o czułości 10, na te testy o czułości 25 jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×