Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gośćagu123nia
kochane testowałam i nic jestem załamana tylko owulacyjne wychodzą pozytywne a dziś wyleciał mi jakiś wielki glut śluzu taka bezbarwna galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia to działajcie dalej! Mnie się zdarzyło mieć 2 owulacje w 1 miesiącu, skomplikowana sprawa, ale to się zdarza, może dziś masz kolejną? Tak czy inaczej, zadziałać jeszcze trochę nie zaszkodzi ;) nie przejmuj się tym, taki śluz to nic złego, tez takie kiedys miałam - tylko jeszcze nieświadoma byłam... Asiek, to bardzo fajne wieści, trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki i owocne starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
Dzięki Kaska! u mnie sprawa troche bardziej skomplikowana - PCOS bez objawow otylosci, włochatości. Tylko te nieregularne dlugie cykle i jajniki w licznymi pecherzykami. Aga nie poddawaj się, do dzieła :) Dziewczyny bedzie dobrze. Musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
dzięki dziewczyny kochane jesteście nie rozumiem tylko dlaczego te testy owulacyjne pozytywne i codziennie mocniejsza kreska a 2 owulacja jest wykluczona bo biore luteinę ona blokuje dojrzewanie kolejnych pęcherzyków i te cycuchy tak mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - testy owulacyjne to ogólnie jeden wielki badziew :/ nie należy im wierzyć do końca, bo nie są miarodajne. Koleżanka podczas okresu kupiła sobie 5 testów i zrobiła jeden, by sprawdzić - wyszła jej owulacja, za tydzień zrobiła drugi - owulacja, za tydzień kolejny i znów owulacja, wyrzuciła resztę do kosza... Jeśli bolą Cię same sutki - to na ciążę, jeśli całe piersi jak przed @ - to na okres raczej, ale niekoniecznie... nie martw się na zapas, tylko zatestuj za jakieś kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
wlaśnie mnie bolą i sutki i całe cycki jak wieczorem ściągam biustonosz to aż zęby zaciskam tak boli ale w sumie to dopiero 21dc może jeszcze za wcześnie na test . Martwi mnie tylko to że nie jestem już za młoda i nie mam zbyt dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
jak sytuacja u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dziewczyny, u mnie już po "tych" dniach, tak wyczekiwałam owulacji, a niestety nie wiem, czy ona była - symptomy raczej nie zsynchronizowały się w czasie (śluz, temperatura, ostry ból jajnika), wszystko jakoś się pomieszało, np.kiedy skończył się śluz, jajnik zaczął strasznie rwać jak na owulkę. No nic zobaczymy za jakieś 10 dni zatestuję. Widzę, że ziółka robią dużą rewolucję w moim organizmie, bo wcześniej nie doświadczałam bólu owulacyjnego nigdy, a śluzu nie miałam tak obfitego, rzadkiego. Myślę, że ten cykl służył, by pobudzić organizm do działania, a w kolejnym cyklu może już wszystko zacznie ze sobą współgrać i wierzę w efekty ;) Asiek - jak owulka, wszystko jest jak należy w bieżącym cyklu? Agunia - a co u Ciebie? napisz jak zatestujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
kochane dziewczynki u mnie nic ciąży brak odstawiłam luteine i czekam na @ ale będzie nowy cykl i nowe nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - masz dobre, pozytywne podejście ;) Dziewczyny, u mnie ból mocny podbrzusza i momentami jajnika, dziś takie skurcze miałam, że aż się skuliłam i wystraszyłam bardzo :/ czy któraś tak miała PO dniach płodnych? Teraz nadal boli, ciągnie, kłuje, cały dzień tak mam, czuję, że podbrzusze jakieś napuchnięte... Owulację mogłam mieć ok.3 dni temu i tu naraz taki ból!!! Strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
u mnie temperatura skacze raz w dol raz w gore wiec owulacji jeszcze brak. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Dziewczyny ja 18 miałam dostać @ ale na razie nic się nie dzieje...tak bardzo bym chciała by się tym razem udało.....do soboty nie robię testu.....napisze co i jak......trzymajcie za mnie kciuki.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
a ile dni po odstawieniu luteiny powinna przyjść @ bo jaj już 4 dzień a wnocy tak mnie brzuch bolał że musiałam nospe łyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
u mnie @ przyszła po 2 dniach od odstawienia luteiny. Lekarz mówił, że standardowo po 2 dniach powinna przyjść i przyszła. Testowałaś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
czy Wy też macie lepszą przemianę materii podczas picia tych ziółek? u mnie zdecydowanie się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy123456789
Dziewczyny u mnie z piciem ziół było tak, że pierwszy cykl piłam bardzo pilnie. Efekt: tydzień plamień i tydzień @. Kolejny cykl już tak bardziej co 2 dzień i tylko do owu. Efekt: II kreski na teście! :D Dodam, że staraliśmy się 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
dziś 4 dzień bez luteiny obrzmiały wielki brzuch ale @ brak cycki nie bolą i są miękkie więc nie testuje bo nie ma po co zakupiła wiesiołek i czekam na nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Moge sie przylaczyc? Mam na imię Karolina. Prześledzilam caly wątek i tez skusilam sie na te ziolka. Zamowilam i teraz czekam na @ bo teraz dopiero mi sie skonczyla. Z chlopakiem o fasoleczke staramy sie od 4 lat. Dlugoooo. Ile mozna czekac... gratuluje tym ktore zafasolkowaly i tym ktore juz za pewne urodzily :-) chodzi mi o dziewczyny z poczatkowych postow. Wierze ze i nam sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
gośćagu123nia 4 dni bez luteiny i brak okresu? Kiedy testujes? Witamy nową osobę i trzymamy kciuki za 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Asiek 0809 nie testuje rano przyszła wredna @ , dzięki ziólkom bezbolesna i normalna łykam też wiesiołka i zaczynam nowe starania z tym cyklem musi się dudać . Witam nowe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Asiek0809 - i jak sytuacja u Ciebie? Jeśli chodzi o przemianę materii, to chyba rzeczywiście była w porządku, bo jakoś tak szczególnie nie zwróciłam uwagi... Taka_Jaaa83 - jeśli minął już termin @, to testuj śmiało i pochwal się nam tu koniecznie wynikiem :) happy123456789 - gratuluję serdecznie, dzięki, że dałaś znać, zawsze nowa wiadomość o ciąży podnosi na duchu i daje nadzieję :) Karolina - witaj :) Jeśli dopiero co skończył Ci się okres, to możesz jeszcze zacząć pić ziółka, zależy który masz już dzień cyklu i kiedy zazwyczaj masz owulację. Ja kupiłam ziółka w 4 dc i od razu zaczęłam je pić, bo jajniki miały jeszcze czas na stymulację do dni płodnych, które u mnie przypadają dość późno ;) Teraz czekam do przyszłego tygodnia by zatestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek0809
u mnie bez zmian. Temperatura nisko ok. 36,22 od tygodnia. Czekam na owu.. Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
ja dziś 3 dzień z ziółkami olejem z wiesiołka i nowymi nadziejami za parę dni bierzemy się z moim m do roboty mam nadzieję że owocnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Dziewczyny zrobiłam test....bo @ nadal brak, miałam ogromną nadzieję, a tu rozczarowanie, test negatywny......jestem załamana, rozżalona.......nie wiem, może zrobić jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_Jaaa83 - Ile dni temu miałaś owulację? Niekiedy testy bardzo późno wychodzą, dlatego pytam ile dni minęło od owulki. Nie załamuj się, nawet jeśli nie tym razem, to będą kolejne cykle = kolejne szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Kaska-22 - Owulację miałam ok. 4-5 lipca, cykle mam bardzo regularne.....nie wiem, może poczekam z 2 dni i zrobię ponownie test.....dziękuję za słowa otuchy i pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_Jaaa83 - chyba chodziło o sierpień ;) wiesz, to jest akurat dobry czas na testowanie, mojej koleżance test nie wyszedł po 2 tygodniach i dopiero w 3 tyg. pokazały się 2 kreseczki :) więc dobrze mówisz, poczekaj te 2 dni i powtórz test. Trzymam kciuki za wynik!!! A gdyby w poniedziałek nadal nie było @ ani pozytywnego wyniku, to możesz zbadać krew pod kątem ciąży - zrobić betę, to badanie da Ci 100% pewności, wynik powyżej 5 to ciąża, zrobisz w najbliższym ośrodku, bez skierowania, koszt ok.25zł. Ja bym poszła zbadać tę krew, zamiast się tak martwić co się dzieje... powodzenia kochana i pisz tutaj co tam wyjdzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Kasia_22 dziękuję Ci za miłe słowa, nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test.....ale znowu negatywny.....ja w czerwcu miałam przykra sytuację - poroniłam w 7 tygodniu ciążę, która pojawiła się po 1 m-c picia ziółek....więc mega sukces niestety radość nie trwała długo....stąd moje takie wyczekiwanie i nakręcenie się , lekarze kazali od razu próbować, może masz rację pójdę prywatnie zrobię betę.......no chyba, że wcześniej pojawi się okres:(.......jeszcze raz ślicznie dziękuję za słowa wsparcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rozumiem Twoje obawy i wyczekiwanie... Tym bardziej pędź zrobić betę, bo jeśli jesteś w ciąży trzeba ją od początku ochraniać np.luteiną, którą powinien przepisać Ci lekarz w związku z wcześniejszym poronieniem... Przytulam Cię i przesyłam pozytywną energię :) P.S. Ja jutro 9 dzień po owulacji i już też mnie korci, żeby zatestować, choć to jeszcze dość szybko, to nie wiem jak się powstrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×