Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Minnie1901
Witam! Biorę norprolac i eutyrox, mam wysoką 0prolaktyne i niski progesteron (do tego krótka faza lutealna- 9 dni) czy przy tych lekach mogę pić te zioła i jak? Czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Tak jak już pisałam znawca nie jestem ale z tego co się orientuję to nie powinno się łączyć leków i ziół chyba ze na własne ryzyko. LIPA ....I co z tym twoim okresem ? Pojawił się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Dzisiaj byłam na becie w laboratorium iiii....... .... 5 tydzień:) w srode ide do lekarza na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje! :-) oby nam wszystkim się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa .... cudownie !! Jak ja ci zazdroszczę !!!!!!! Gratuluję ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa ... jak myślisz pomogly ziola czy leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
No cudowna wiadomość :-) moje gratulacje.. Oli wg dni cyklu jesteś następna w kolejce a potem ja hehe. Właśnie pije zioła :-P powodzenia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Spóźnia mi się @ gdzieś wyczytałam że kwiat malwy czarnej pomaga na wywołanie @ i ma super działanie . Moje pytanie czy któraś piła kwiat malwy czarnej ? Jak się ten napar stosuje ile sie go pije i czy naprawdę działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
tutaj raczej wszystkie robią wszystko, żeby okres się spóźnił i to najlepiej z rok albo dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Dopiero jutro ide do lekarza i sie okaze czy wszystko jest w porzadku... ale opisze wam jak to bylo u mnie: 9 miesiecy staran i nic... a ginekolog ciagle tylko duphaton i duphaston.. a ja wiedzialam ze nie ma owulacji... wiec naklonilyscie mnie do zmiany lekarza i to byl strzal w dziesiatke.. pierwsze co jeden cykl obserwowal duphaston dalej bralam ale juz inaczej.. od 16 do 25 dnia, w miedzy czasie pilam 3 miesiace bez przerwy ziola... potem miesiac pauzy i pierwsze clo dostalam i pojawila sie pierwsza owulacja.. ale dopiero 19 dnia i lekarz mowi ze cos nie tak jeszcze jest mam drugi miesiac brac clo.. miesiac nastepny bralam clo i zaryzykowalam ziola tez pilam po miesiacu przerwy.. ale tym razem tylko do owulacji bo wiedzialam juz ze ja mam i kiedy ja mam.. owulacja przyszla jak z podrecznika 14 dnia.. lekarz mi ten mowil ze okres zawsze 14 dni po owulacji i to sie zawsze sprawdzalo... a tym razem nie przyszedl .. testy 3 wszystkie klamaly na jednym taka blada kreska.. ale nie przekonywala mnie wiec poszlam na krew.. i okazalo sie ze hcg bardzo duze:)... z moich obliczen 5 tydzien... jutro o 20 zobaczymy co mi lekarz powie.. oby wszystko bylo ok... razem rok staran, przy czym pierwsze 9 miesiecy stracone przez niedouczona pania ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa tak czy siak gratuluję raz jeszcze i zadawaj mam relacje koniecznie. Co do wywołania @ to nie znam działania tego ziola. Mieszanka podawałam na taka dolegliwość z książki zielarki S. Korzawskiej. MAJLA kochana nie wydaje mi się ze będę następna ale kto wie. A może to ty będziesz szybsza niż ja :) No ale kto wie zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Przepraszam za byki we wpisach ale czasem pisze na szybko tel i różnie to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa mam jeszcze pytanie. Czy oprócz zatrzymania @ miałaś jakieś inne objawy ciąży ? Jakiś śluz,ból piersi ,brzucha ,zaparcia itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 21 dzień i owu brak więc kolejny cykl na straty moim zdaniem :( w przyszłym tez będę brała clo i chyba pojde do lekarza innego. Ciągle nie wiem co mam robić a czas mi ucieka przez palce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
MAJLA To chyba nie ty jedyna masz takie myśli ze czas ucieka ,gna jak szalony A dla nas to nie korzystne. Sama mam dolki psychiczne ale nie ma co się poddawać . Sama widzisz ile dziewczyn miało kiepskie sytuacje a zaciazyly. A co do lekarza to jeśli czujesz taka potrzebę to faktycznie go zmień. A skąd wiesz ze owu nie było ? Monitoring ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mierzenia temperatury. Jak temp się nie podniosła to nie ma siły owu brak, a swoje cykle jeśli chodzi o temperaturę to już znam trochę... w ostatnim podniosła mi się w 38 dniu i jak w morde strzelił od tego dnia 13 dni i okres się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Częste sikanie;p.. nadal biegam do toalety co 0,5 godz co 1 godz. a jak tylko nie pojde.. np. msza w kosciele to niemiłosierny ból brzucha, który po odwiedzinach toalety ustawał od razu. Zaparcia brak, piersi też nic... śluz taki jak po owulacji ale nie jakoś dużo, do teraz po trochu, i czasem delikatnie na dole mnie coś pobolewa ale to tak delikatnie.. jak się kłade na bok spać to też a na plecach to nic... i jeszcze jedno co mi pomogło:) ja wierzę:) Modlitwa do św. Rity o macierzynstwo, druga do Św. Rity w sprawach beznadziejnych, do św. Idziego i do Jana Pawła II i do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla ja z ta temp to zawsze mam problem więc nie wiem ale skoro ostatnio miałas pózno owu to jeszcze może się pojawi. Ech LIPA mówię ci ja mam podobne objawy co miesiąc i za każdym razem dostaję @ Teraz też dużo sikam :) Jedyne co zauważyłam chyba po ziołach to : nie obsypało mnie prawie na twarzy, nic mnie prawie nie boli przed @ i miewałam w ciągu cyklu na przemian wydzielinę bezbarwną i żółtawą. Zółtawej w tym cyklu brak. Miewam też 1-2 dni przed @ plamienia.Zobaczymy jak będzie w tym cyklu. Mam tez wrażenie ze juz mam @bo sluz jakis mam chyba ale to tez standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest owulacja to musi podskoczyć temperatura, ale nie zawsze podniesiona temperatura świadczy o owulacji :)... taki to mały chochlik :) Objawy to fajna sprawa. Co miesiąc jakieś mam i wtedy mam te pare dni na złudne nadzieje i wyobrażanie sobie jakby to było fajnie :) A ten cykl to nie wiem, śluzu jakoś nie ma za bardzo a biore tez olej z wiesiołka... Liczyłam, że będzie jak w książce pisze no ale trudno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Chyba każda ,która oczekuje ciąży wyszukuje kolejnych objawów nawet jeśli wie ,ze tak owych nie znajdzie. Uuuu kochana jakie moja wyobraznia już scenariusze pisała to ci mówię. No cóż trzeba czekać i walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam pytanie- gdzie można kupić te zioła? Tak, żeby się nie naciąć? Proszę o jakiś sprawdzony namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Ja mogę odsprzedać, tylko zważe ile ich mam... ale to dopiero po dzisiejszej wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
mimo wszystko najlepiej w zielarskim kupic ziola i zmieszac. no chyba ze odkupisz od kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra 3 dni przerwy w ziołach. Lece do przyjaciółki a słyszałam, że tak masakrycznie trzepią na lotnisku, że nawet ich nie biore, żeby się nie tłumaczyć :P ciekawe czy mi to jeszcze cyklu nie wydłuży czy coś... A sprzedać to ja też bym bardzo chciała, ale na razie jeszcze chyba mi się przydają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to lecę do zielarskiego. I pić je od początku cyklu do owu? A czy potem można te na drugą faze? (mam niski progesteron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ha ha ha no tak Majla bo mogli by cie zamknąć jak by pomylili zioła :) Miłej podróży i wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
To może spróbuj ziół o. Klimuszki na 1 faze a potem na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa i jak po wizycie u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Wszystko w porządku jeden pecherzyk:) jutro idę ja kolejne badania za dwa tyg drugie usg i kontrola:) jestem przeszczesliwa i trzymam za was kciuki. . I za siebie do 2.10. Żeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Także mam zioła do sprzedania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×