Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość oli82
To cudownie ze wszystko ok. Zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam zioła, ale dzięki :) mam nadzieję, że pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Każda z nas tu liczy ze pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Ja polecam zioła i modlitwę :) jakby ktoś potrzebował to pamiętajcie że ja chętnie odsprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa przepraszam ze tak dopytuje ale powiedz mi ten sluz to jakiego koloru masz ? Kurde chciałabym też już zaciążyć i chyba szukam na siłę objawów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No nic nie ważne. 1 cykl zakończony bez rezultatu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Lipa1000 - serdeczne gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że po tej zmianie lekarza i sposobu leczenia się udało ;) Dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Biały.. taki jak zawsze po owulacji.. teraz już tak od 2 dni żołtawy i dużo mniej.. zapomniałabym mam jeszcze 4 testy owu luteine jakby ktos potrzebowal, i recepte na duphaston bez daty. I tester owulacji Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
kaska22 dziekujemy bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Lipa a ile wyceniasz te swoje skarby :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Afrodyta kosztowala 70 zł plus wysyłka oddam za 40 zł, luteine mam 70 tabletek - 20 zł, zioła 40 zł.. została mi połowa całej mieszanki, przy wzieciu wszystkiego recepte i testy owu moge dac gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Lipa - gratulacje a możesz powiedzieć, jaką modlitwą wymodliłaś swoje szczęce:) .....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1813
lipa100 gratuluje! Ja również wierzę w moc modlitwy, wszystko jest w rękach Bogach. Modle się w każdy dzień o dar macierzyństwa ale niestety upadam czasem:( dziś np. skusiałam sie na ciasta i oczywiści zwróciłam je potem:( boje się strasznie że może to zaszkodzić moim próbom zajścia w ciążę:( w czwartek mam wizyte u gin, jestem po CLO i wierzę, że wkońcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Pisalam wyżej do św Rity i Idziego są na necie modlitwy dla kobiet pragnących macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska1813 dobrze rozumiem, że zjadłaś ciasto i je zwróciłaś bo boisz się że przez jedzenie ciasta nie zajdziesz w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
O MAJLA wrocilas do nas :) I jak po wyjeździe ? U mnie pierwszy cykl zakończony niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A super. Odwiedziłam moja przyjaciółke i przyszła chrzesnice :-) a teraz mam 27 dzień cyklu i dzisiaj chyba wrócę do ziół po paru dniach przerwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Będziesz mama chrzestna ! Cudnie. Ja ubostwiam córeczki mojej kuzynki. Ale to takie wulkany energi ze po godzinie ja już padam ale nie wyobrażam sobie żeby ich nie było :) W takim razie pijemy dalej nasze ziola i działamy . Trzeba dołączyć do Lipy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1813
Majla12 nie przez zjedzenie ciastka nie zajdę w ciążę tylko przez to że zwróciłam je:( Wiem, że to głupie i nie powinnam tak robić dlatego za każdym razem straszne wyrzuty sumienia mam... Dziś jest mój 12 dzień cyklu, czekam na owulke (mierzę sobie temperaturę, jak narazie skoku nie było). Tak bardzo chciałabym żeby się udało. Hormony tarczycy podleczyłam, może już przeszkód nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Jaki tu spokój na na na, nic się nie dzieje na na na na... :) Ja powoli zbliżam się do końca mojego pierwszego cyklu z ziołami, Dzisiaj 31 dzień... Czekam co będzie, ale widze to blado - a raczej czerwono. A jak u Was? Lipa jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ha ha ha Majla mam to samo wrażenie. Cisza jak by makiem zasiał.Zaglądam każdego dnia a tu głucha ciiiiisza . No ja jestem w trakcie drugiego cyklu z ziołami. Za kilka dni próby ale jakoś dziwnie bez przekonania że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci mówie, żebyś spróbowała mierzenia :0 ustawiaj sobie budzik i będzie ok :) Może po prostu nie możecie się wstrzelić :) albo niech twój mąż badania zrobi też jeśli jeszcze tego nie zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
Czuje sie dobrze:) bez jakis wiekszych objawow.. w srode ide na USG to sie okaze czy serduszko bije.. troche sie tym stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E87
A u mnie dziś @. Zaczynamy kolejny cykl z ziołami. Zaczęłam brać tabletki z olejem z wiesiołka zobaczymy co będzie dalej :-) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla wiem ze różnie może być bo wszystko się zmienia ale mój mąż ma dziecko z pierwszego małżeństwa tak więc są sznse że nic mu nie szwankuje:) Bardziej bym się skłaniała ku temu że nie możemy trafić bo u nas różnie to bywa i przez prace nie tak często jak powinno. Poza tym przez ten czas starań był chory długo na antybiotykach. Ostatnio czytałam że i gorączka i leki też pogarszają nasienie a u mężczyzny plemniki "wymieniają"się co 3 mies. więc u nas po chorobie mogło tak być i 3 miechy np stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nic nie wiadomo, jak długo się nie będzie udawało czego nie życze oczywiście to lepiej badania zrobić i tak :) A zioła pije się z wiarą przecież więc lepiej się popraw :P Ja się cieszę, że tym razem mój cykl nie będzie trwał 60 dni, to już dobra wiadomość. Oli a ile masz lat? Jak mogę zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
A możesz. 33 . Ech Maila ja nie mam braku wiary w zioła tylko w to że u nas różnie bywa z częstotliwością. Taka praca. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka piła zioła ojca sroki i w pierwszym cyklu z nimi zaszła. Co śmieszniejsze, starali się już półtora roku i byli po jednej inseminacji. Zaszła w cyklu, który ginekolog określił jako bezowulacyjny - (monitoring miała). Jak widać wszystko jest możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No takie info to ja uwielbiam. Dodają wiary i nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam dalej :) wg moich obliczeń dzisiaj 12 dzień po owulacji (35 dzień cyklu) temperatura wysoka...dobra wróżba. Czekam do soboty :) w sumie to stwierdziłam, że lubie ten stan w którym nie wiadomo czy się udało czy nie i można sobie marzyć i snuć pozytywne scenariusze, nawet jak potem jest $%^&$% i można zaczynać od nowa :)... aa polecam wam aplikacje na telefon owuview (taki kolorowy kwiatek jakby) jakby ktoś chciał to niech napisze do mnie maila :) wyśle linka do instalacji i może uda mi się w ten sposób odblokować funkcje premium ;) pati.reo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×