Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość oli82
Zrobiłam dziś test na owu. 2 kreski. No ale z tymi testami to różnie ... Natomiast teraz boli podbrzusze i krzyże .... porownalabym to do bólu przed @ Raczej nie miewalam boli owu wiec średnio wiem jak to wygląda .... Sama nie wiem czy to owu czy coś innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeweelaa
Cześć, czytałam Wasze wpisy na forum i sama spróbowałam tej mieszanki. Pomogła już w drugim cyklu! Polecam i życzę powodzenia dziewczynom, które zaczynają kurację... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Eeweella naprawdę ? Cudnie słyszeć takie pozytywne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeweelaa
Naprawdę :) Myślę, że w testach owulacyjnych kreski muszą być tak samo intensywne. Kiedy jedna była trochę mniej intensywna od drugiej, to badanie owulacji u ginekologa wychodziło negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ech ....po tylu miesiącach bez rezultatu to i tak nie wierzę ze się uda ale mimo to miło słyszeć ze komuś się po ziołach (i nie tylko) udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Chciałabym zacząć kuracje. Gdzie znajdę produkt? Jaka jest to mieszanka ziol? Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Myślę że zioła najlepiej kupić osobno w zielarskim i zmieszać. Ja mam przepis z książki o.Sroki. Oto on :) ziele lebiodki 50g,koszyczek rumianku 50,ziele macierzanki 50,liść pokrzywy 50,ziele dziurawca 50,ziele rdesu ptasiego 50,ziele ruty 20g ,kwiat nagietka 20,ziele nostrzyka 20.Zioła zmieszać. Pijemy przed snem 1 łyżeczka na szkl wrzątku.Parzymy 1/2 godz.przecedzić . Mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko zamówiłam na allegro - jako że kupuje online już prawie wszystko ;) - wyszło jakos 20 pare zł z przesyłką :) Żaden cykl mi się tak nie dłużył jak ten pierwszy z ziołami, a to dopiero 13 dzień :( masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Można i na allegro .Tylko ja naczytałam się wypowiedzi dziewczyn na forach i niektóre mówiły ,że coś nie tak z tymi ziołami co zamówiły ale widocznie to tylko jakiś tam przypadek.Ja kupiłam w zielarskim i zmieszałam ale jak kto woli :) Ojjjj ja już tam się nie nakręcam na pozytywny test. Dziś mnie pobolewa brzuch i krzyże jak na @ ale to 18 dzień syklu dopiero. Zobaczymy. Ziółka pijemy z mężem razem. Ale biedak nie wie co pije. W zioła raczej nie wierzy więc by nie pił ale pije ze mną jako herbatkę wzmacniającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też pije :) mówi że będzie pił do towarzystwa i do tego nie są takie zł jak pije się ciepłe :) taka herbatka przed snem :) oli a mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Nie nie mierze. Kiedyś próbowałam ale ja ciągle o tym zapominam więc nie byłam systematyczna. Ostatnio tylko po dłuższej przerwie kupiłam testy owu. I jak już pisałam wyszedł pozytywny a w tym dniu wieczorem miałam ból podbrzusza i krzyża ale czy to ból na owu to nie wiem bo generalnie nigdy go nie miałam no chyba że po prostu nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
A ja sie jeszcze czyms podziele: Modlitwa dla tych, którzy nie mogą mieć dzieci Dobry Ojcze, Stworzycielu wszechświata, uznaję, że wszystko, co uczyniłeś, było dobre i pobłogosławiłeś mężczyznę i kobietę, aby byli płodni i zaludnili ziemię. Dziękujemy Ci za pragnienie posiadania potomstwa, które włożyłeś w nasze serce. Oddal od nas niepłodność i wszelką chorobę, która nie pozwala nam cieszyć się swoimi dziećmi. Daj nam, tak jak rodzicom św. Rity, radośc z narodzin dziecka. Panie, Boże życia, udziel swojego światła naukowcom, by wynaleźli sposób leczenia bezpłodności i pomóż im traktować z wdzięcznością i szacunkiem tajemnicę ludzkiego życia. Panie, Boże Abrahama, który tak wiele razy dałeś rodzić niepłodnym, pobłogosław nasze małżeństwo i daj nam radość, tak jak św. Ricie, widzieć nasz dom przepełniony szczęściem z obecności dziecka. Ojcze, przyjmujmy chętnie Twoją wolę. Bądź błogosławiony teraz i na wieki. Amen. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu... W: Św. Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik, wyd. IV, Augustianie - Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) nie wiedziałam że św. Rita jest "od takich spraw". Ja mam modlitwę do św. Dominika :) dostałam razem z paskiem ale nie bardzo ten pasek praktyczny wiec zostaje modlitwa tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
A co myślicie dziewczyny o in vitro ? Jakie macie podejście do tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przeciwna, tz na pewno się nie zdecyduje. Jak zioła nie pomogą to zaczynam przegodę z naprotechnologią, a jeśli dalej nic z tego nie będzie to adopcja. Jak dla mnie jeśli żadna droga nie przyniesie efektu to chyba jakiś znak, żeby zostać rodzicami w inny sposób.. dałam sobie jeszcze 3 lata. Jak nic nie wyjdzie to "odpuszczam" i zaczynamy proces adopcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Każdy ma prawo do swojego zdania i tu nie ma wątpliwości :) Właściwie zapytałam z ciekawości trochę "zainspirowana " zdaniem z modlitwy ,który podesłała nam koleżanka powyżej. Tak czy inaczej jestem już w 20 dniu cyklu czekam na @ a właściwie na to że może nie przyjdzie ale to musiał by być łut szczęścia w tym miesiącu :) Póki co trochę mnie kłuje w podbrzuszu raz po jednej raz po drugiej stronie . Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja już staram się nie analizować co mnie kłuje bo boli itp. bo przez te ponad dwa lata jestem pewna, że miałam już wszystkie możliwe objawy ciąży jak nic :P więc pewnie jeśli w końcu się uda to nie będę miała o tym pojęcia bo będę to zlewać. Dowiem się z temperatury jeśli nie będzie spadać:) naprawdę polecam mierzenie tempki bo obrazuje dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
He he nie ja nawet nie o ciąży myślałam tylko zastanawiałam się czy to nie od ziół.Chociaż z drugiej strony to pewnie nie raz tak miałam tylko nie zwracałam uwagi wtedy.A teraz się bardziej obserwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam trochę wstydliwe pytanie. Od pewnego czasu zauważam na bieliźnie mokre plamy (wygląda to tak jakbym sie posikała) nie wiem co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
@miał sie pojawić dziś. Nie ma. Ostatnimi czasy na czas i rano. Test też dziś też negatywny. Zawiódł okres czy test... oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
gosc a może to po prostu jakieś upławy,może związane z jakąś infekcją a może po prostu masz problem z pęcherzem. Albo to czysta fizjologia. Trudno powiedzieć. Masz jakieś inne objawy ? Lipa 1000 ja ci życzę żeby to był błąd testu. Mam nadzieję że kolejny pokaże 2 krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa1000
obys miala racje obyyy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1813
Witam ponownie:) Musiałam zrobić przerwę w staraniach się, musiałam unormować hormony tarczycy. Piłam zioła ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić przerwy w tym cyklu. Dziś dostałam okres i mam brać od jutro CLO 2x 1. Jak myślicie czy mogę pić te zioła i brać te tabletki? Czy może zrobić przerwę w tym cyklu i stymulować się tylko clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
goska1813 ekspertem to ja nie jestem ale wydaje mi się że biorąc tabletki i pijąc zioła możesz się przestymulować. Ja bym brała albo jedno albo drugie. Poza tym jak moja znajoma piła zioła (nie Sroki) na płodność,które dostała od zielarza to kazał jej odstawić leki. To moje zdanie a ty zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msgda
Działają mi pomogły probujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny:).....ja wizytę u mojej pani doktor mam w lutym, nadal pije zioła, czuję pracę jajników:).........miło się was czyta....zwłaszcza, że niektórym z Was zioła pomogły...............pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
To daj nam znać jak po wizycie czy ziola przyniosły jakąś widoczną poprawę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Ja troszkę się spinam, bo dzisiaj 19 dzień cyklu, owulacji nie było jeszcze, a w czwartek wyjeżdżam na 4 dni bez męża. Znając moje szczęście akurat wtedy będzie owu. Liczyłam na to że zioła mi skrócą cykle no ale zobaczymy. Niech już któraś z was napisze, że jest w ciąży no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla .... strasznie bym ci chciała to napisać ale puki co jeszcze cykl mi się nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×