Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Piłam, to już dawno. Pewnie ponad rok temu. Efekty jakieś tam były, ale tak, jak już wcześniej pisałam, mam wątpliwości, czy to efekt Aqua Slim, czy po prostu rezultat picia większej ilości płynów. Jestem ciekawa, jak Ty ocenisz działanie tego proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlczaego jestem przeciwna wszytskim cudownym specyfikom ułatwiającym odchudzanie :o sama piłam kiedyś herbatkę slim coś tam ( było o niej dość głośno) chyba herbapolu:) i oprócz chudszego portefla nigdzie żadnych strat cm czyy wagi u siebie nie zauważyałam ( dodatkowo byłam na jakiejś tam diecie) Malinko wspominasz o grejfrutach:) ja byłam kiedys na diecie norweskiej ( same jaja i grejfruty) i po dziś dzień mam do nich jakiś uraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam grejpfruty :) Mogę ich jeść po 10 dziennie, ale za to jajka, to tylko na chlebku z solą i majonezem, albo z ogórkiem. Samych jajek nie mogłabym jeść. Dzisiaj poniedziałek, mam dużo pracy po weekendzie. Odezwę się jeszcze później. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie wazyłam 57 kg:) teraz myje okna i sprzątam na świetą hehehe:))) ale coś mnie gardło boli strasznie :( ale ciesze sie że chudne poprostu mniej jem bo nie chce mi jesc tym bardziej jak mnie gardło boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dalej sie tak diwnie czuje ;/ kupilam sobie wreszcie ten rower ;d;d lece cos zjesc i troche na nim pojezdzic ;p odezwe sie jak wroce :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mali, 1 kg mniej - gratuluje i oby tak dalej :) Trzymam kciuki. Tak weszlam dzis na wage i jest rowne 51 kg. Spodziewalam się ze będzie wiecej po weekendzie ale skoro jeszcze cos tam spadlo to nie mam nic przeciwko :p Teraz w sumie nie ograniczam się z jedzeniem ale codziennie biegam wieczorem a dzis jeszcze zaczynam A6W-zaraz zabieram się za cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam, jezdzilam bez przerwy 1,5 h ;d dawno sie tak dobrze nie czulam ;d i nawet zaczynam wierzyc w to ze uda mi sie wrocic do dawnej wagi ;d;d u mnie bylo troche slodkosci dzisiaj ale nie tak duzo i przed rowerem, rządek czekolady, 5 zelkow na sniadanie jajko na mieko z polawa bulki i kilka winogron, pol rogalika jogurt do picia, no i na obiad bulka z bialym serem i szczypiorkiem.. troche duzo tego pieczywa.. ;/ od 16 nic nie jem, wytrzymalabym do rana, ale nie wiem czy to dobry pomysl ? jak myslicie ? o ktorej jecie ostatni posilek ? mialam jeszcze wf dzisiaj gralam 15 min w siatke ;p i cwiczylam 15 min na silce wiec zawsze cos ;p a u was jak dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i obczailam super kisiel z owocami z dr oetkera jakas slodka chwila ma 130 kcal, co myslici o tym ? moze byc taki kisiel na diecie czy raczej nie bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadlam kisiel ale to na podwieczorek :p a co do kolacji to jem tak kolo 19 :) a nie jedzenie od 16 do rana to troche dlugo. Wlasnie wrocilam z biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszczę, 5 cm w talii, 4 w biuście i biodrach i jeden na udzie, więc wydaje mi się, że nawet sporo :) Ja tak, jak TY jestem uprzedzona do tych suplementów "odchudzających" Mali, gratuluję :) Osiemnastka, ja ostatni jem nie później niż 20, ale staram się ok 18, wiadomo, że czasem mnie nie ma czy coś to zjem np o 19, jak teraz :D a kisiel nie bardzo, to sama chemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham te kiśle słodka chwila i jeszcze gorące kubki kocham wiem że niezdrowe ale lubie:D a dziisaj mało co zjadłam bo gardło mnie boli strasznie zjadłam troszke zupy pomidorowej bez smietany z makaronem i jogurt i teraz pije gorący kubek cos ciepłego na gardło hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gratuluję wszystkich straconych kilogramów :) Ja osobiście też uważam, że kisiel to sama chemia, ale jak ktoś lubi, to faktycznie kalorii w nim mało. Za mną dzisiaj bardzo pracowity dzień. W ramach relaksu idę teraz do solarium. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska bardzo ładnie Ci wymairy poleciały:) gratuluję:) kurcze sama muszę się wybrac do solarium przed weselem, żeby nie było kontasrtu między sukienką a moją skórą:P nie mogę sie jakoś wybrać;| kolejny dzień dietkowania minął dobrze, nigdy tak dobrze mi się nie odchudzało. wsparcie jednak wiele daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na solara ide dzisiaj ;d;d u mnie na wadze jest 50,5 ;d;d;d a u was jak ? ja wlasnie ejm na sniadanie platki z mlekiem, niestety 3,2 % ;/;/ bo takie akurat moja mama kupila. Za chwile lece na prakty wiec odezwe sie po 17 :) Buziaki :) Mam dzisiaj mega swietny humor ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam pytanie, jak myslicie moglabym te aqa slim wypic cale na raz np w polowie szklanki wody ? Bo przez caly dzien tego nie wypijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Wam :* już drugi dzień pod rząd waga stoi na 56,1 kg.. eh. Ale jestem wytrwała, ćwiczę po 2 godziny dziennie, żebym to zrzucać..! Osiemnastka, na pewno nie możesz On ma w sobie moczopędne substancje, mogą Ci tylko zaszkodzić jak na raz wypijesz, lepiej tak nie rób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie dzisiaj na wadze 51,5kg :) Bardzo się z tego cieszę. Mierzyłam swoje wymiary, to w sumie wszędzie trochę ubyło, tylko w udach wciąż 53cm, ale spoko może to też ruszy. Tomska - 2 godziny ćwiczeń??? Dla mnie 20 minut to masakra. Naprawdę Cię podziwiam :) Osiemnastka - nie możesz tego Aqua Slim rozcieńczać w tak małej ilości, bo cały efekt działania tego suplementu jest zależny od ilości wypitej wody. Ona ma Ci dać poczucie sytości. Musisz wypić tyle, ile pisze na saszetce. Klaszczę u Rubika - mi tez się bardzo dobrze odchudza, chyba trafiłyśmy na jakiś optymalny czas :) Wracam do pracy :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładowo pół godziny bieżnia, później godzina jakieś zajęcia aerobikowe i później pół godziny podnoszenia ciężarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:) mi a6w zajmuje dobre pół godziny, ćwiczenia na tyłek 8 min. i trochę pokręcę hula hopem i to wszytsko:D a i czasem przysiady jak mi się przypomni:) i zajmuje mi to góra godzinę:) więc tomska pełen podziw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ja teraz mało co siedze bo chora jestem grypa niestety:(( ledwo chodze a jeszcze nic nie jem tylko pije :( na same święta sie rozchorowałam ja tez pije te agua slim dobre to jest ale słodkie:) ja sobie to w 3 szklankach wody rozcieńczam:) tylko teraz mam przerwe bo antybiotyki biore więc nie biore teraz tego a i tak nie mam ochoty na jedzenie jak chora jestem to tym bardziej .Pozdrawiam was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka-z jakieś 2 tygodnie ale faktycznie mnie mi sie chce jeść po tym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile od tego czasu schudlas ? ile jesz kcal dziennie i cwiczysz cos ? Ja przed chwila wrocilam 1,40 min ;d nie ma zle u mnie dzisiaj platkiz mlekiem bulka z szynka salata i pomidorem maly kubus kisiel, banan mandarynka kilka zelek ;/ i rogalik od 18 nic nie jem wiec chyba nie jest zle ;p a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka do tej pory schudłam 3 kg ale teraz mało co jem jakies 700 kcal nie umiem więcej ale i tak jakos wolno chudne ale dobrze że już waże 57 a nie 60:) a nie cwicze bo teraz chora jestem a tak to ja sie przy dziecku nalatam w domu sprzatam co chwile także mam dość ruchu spacerki teraz dziennie z dzieckiem a jeszcze jak mi ucieka to musze za nią ganiac :) więc to myśle starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina- ja tez duż sikam po tym moja kolezanka to samo:) więc raczej to wina tych proszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×