Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Aż tyle!!! Faktycznie to masz problem.Tylko Cie może wyzwolić radykalne cięcie.A charakter masz raczej spokojny w stylu sangwinika czy cholerycznego introwertyka? A moze pośrednio miedzy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jestem spokojna, panuje nad swoim zyciem i we wszystkich sytuacjach jakie mi się przytrafiają. Tylko jeśli chodzi o palenie to jestem nerwus. Jak jestem sama i nie mam papierosów to robie się nerwowa. Jak nie mogę zapalić to również. Kurcze nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sport nie pociaga Cię.Taki wysiłek dla organizmu,oczywiście w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- aaaaaaaaa spoko.Na razie nic nie wzrusza mnie nawet tutaj pisząc o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieodparta cheć na kawę i trzeba b.edzie się zdecydować czy podelektować się zapachem czy tez pijac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- wcześniej pisałem na temat pobutu Twojego w Albionie i dałem pare przykładów i to mi wykasowano.Czy czytałaś moze przed wykasowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(__)(__)(__)(__)(__) szklanki bez uszka,jeszcze nie podłapałem tego:P Na tych tematach co mi wykasowano miałem podpowiedzi więc teraz na tym muszę bazować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugg kiepsko mi idzie:( Tak na prawde to bez rezultatu:( fanfi codziennie biegam i jezdze rowerem więc wysiłek nie jest mi obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- odwieczna tesknota za krajem.Znam to z autopsji,pracowałem na zagranicznych budowach pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu moja kochana ,nie zalamuj sie tym,ze idzie pod gore,najwidoczniej nie jest jeszcze ten czas,pierwszy krok masz juz poza soba,probujesz,a to jest tez duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja próbuje już po raz kolejny i za każdym razem idzie mi coraz gorzej. ja na prawde nie chce palić, coś jest ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka przymusowo lecz w znikomej ilości i płaska łyżeczka cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki to związane jest z odwiecznym podejściem.Chciałabym a boję sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie mamy. Odezwała się ten co ma tyle roboty i nie zagląda na kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) dzisiaj moj 3 dzien bez fajki!!! Bardzo sie ciesze, coraz latwiej, tak na luzie dzisiaj:) Kawke wlasnie pije:) Iza ja w pracy wypalalam wiecej od ciebie, praktycznie jeden za drugim:( A mnie glowa bolala. A potem wieczory podobnie:( A teraz siedze w pracy, zadnej fajki nie potrzebuje, jakas taka rzezka sie czuje:p No i zaczynam odczuwac ulge, ze nie musze tego swinstwa kupowac, ciagle miec przy sobie, robic zapas, zeby czasem nie zabraklo. No i min 4 dychy w kieszeni, bo w piatek tez nie kupilam:p Iza moze pomoz sobie chociaz w pierwszy dzien? Albo spedz ten pierwszy dzien ze swoim chlopakiem, przy nim nie palisz, to bedzie dla ciebie mily wspomagacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana po pracy widze się codziennie z narzeczonym, prawie mieszkamy razem więc ja popołudnia mam bez fajka. W sobote i niedziele myślałam że nie wytrzymam, chodziłam zła, szukałam pretekstu żeby wyjść z domu, nosiło mnie, w końcu poszłam na spacer i zajarałam 4 naraz:( Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×