Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość Wadi
A co powiedział o kobietach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Z tym językiem to bym uważał , możesz sobie przydeptać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm zostanie ci tylko pisanie ale taki stan moze okazać się ponad twoje siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andisos
A ja uważam, ze ta cała Nellly to zwykła bajerantaka, bo ktora kobieta mając szczęsliwa rodzibe: kochajacego męża dzieci, przesieduje na na forum zamiast zajmować się własnie nimi. Ja mam żone i dwojke dzieci, ale spedzamy miło czas z sobą, a nie przy klawiaturze. Tego zajęcia akurat nie brakuje nam pracy, a potem moja żoncia gotuje, ja w tym czasie zajmuje sie dziećmi, sprzatamy wspólnie, robimy wspólne wypady. Nie piszę tego po to żeby sie pochwalić, ale u moich znajomych tez to tak wygląda i nie wyobrazam sobie zeby ja lub moja żona żaliła się na jakichś forach. Do załozycielki tematu Trafiłem tu przez zwykły przypadek (nie czytalem calego tematu tylko wątki i mam 38 l) Mysle, ze szukasz po prostu faceta, a reszta co piszesz to tylko wymyslone wymaginowane przez Ciebie bajki. Jak byś była szczęsliwa w malzeństwie nie spędzałabyś tyle czasu przed kompem. Zaraz widać, ze chcesz być adorowana i być w centrum uwagi, tylko zastanawiam sie po co stosujesz takie "podchody".Dla mnie jestes po prostu śmieszna. A tak na marginesie :Moze zadbaj o siebie, ubierz sie ładnie zmień i pokaż, ze jesteś kobietą ? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Jakim prawem tak ją oceniasz , po sobie ? Jeśli ci tu nie odpowiada to dlaczego wchodzi na ten topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi masz racje - juz nie pisze bo jeszcze sie okaze że nie daj boshe mam inteligencje fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Przepraszam jeśli cię uraziłem , zażartowałem mając na myśli wadę całego kobiecego rodzaju , nam nadzieję że znowu tym cię nie dotknąłem , wybacz mi proszę . Jeszcze raz przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Nelly - przykro mi - bardzo źle odebrałaś to co napisałam. Chodziło mi o to, że ja już znikam, a najlepsze rozmowy są wieczorami i tylko o to mi chodziło że ktoś mnie zmieni. Jednak trochę egocentrycznie wszystko odbierasz - nu nu nu. Topik jest Twój ale forum jest wspólne, a ja z litości nie piszę i jakoś nie widzę, zę tu ktoś to robił. Dzień dobry Wadi - fajnie że dziś więcej piszesz i mam nadzieje, że dalej tak będzie. Magnum - a dla mnie nie nawet cienia pozdrowień a ja Cie tak broniłam :) Kolejny cudowny dzień, tak nawiasem mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witaj , a faktycznie sporo dziś pisze i nawet już tego żałuję bo kogoś uraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Green.:D już się poprawiam😘[kwiatek.Tobie też miłego dzionka i Świąt udanych i radosnych.Nie wczytywałem się ,więc przepraszam:) A tak odnośnie tego co napisała pomarańcza...to myśle ,ze poświeciła i tak sporo czasu zabierając go żonie i dzieciom;) My tu przecież tylko piszemy w ramach jakiegoś tam odpoczynku lub zabawy...,a że czasem kogoś podniesiemy na duchu ...i pogadamy to chyba nie grzech..tym bardziej jeśli zony wiedzą ,że piszemy...moja na przykład wie..i śmieje sie razem ze mną czasem z niektórych postów.Nie wiem czy akurat Pomarańczy ,która tu tak sie uskuteczniła wie.Tak nawiasem mówiac to ta Pomarańcza też chyba,,okrada" z cennego czasu żonę zaglądajac na forum...dla kobiet;)Pewnie pisze tylko do mężczyzn jak mniemam.:D Tyle w temacie.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej przestańcie się mazać. To chyba raczej takie przekomażanki słowne, które są poranna gimnastyką mózgu :) przekomarzanki? jak to sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum - dziękuję ślicznie :) Ja świąt nie obchodzę jako takich, ale dłuższy weekend jest jak najbardziej wskazany. Zaczynam labę od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Eha jeszcze raz przepraszam , czasem zanim pomyśle to juz napisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Dzień narazie ok mam jeszcze ładne słonko a i święta juź widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak słoneczko piękne. Żal przy biurku siedzieć. Ale od jutra mam już wolne. W sumie mam dziś piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Wiesz co gren ? Myśle ze nelli trzeba tu psychicznie umocnić wlać w nią trochę wiary w siebie i jej topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że się mała burza zrobiła, a nie to miałam na myśli :-d Teraz tylko zerkam, a będę więcej potem, wbrew temu ci niektórzy sądzą, tez mam sporo róznych zajeć wiec miłęgo dnia i do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nelly! A ja tam nie wiem i się nie domyślam co kto kiedy musi zrobić i ile kto ma zajęć. Jesteście na forum super, nie ma Was, rozumiem. Ja np jestem w pracy, ale ja jestem bardzo wielozadaniowa, więc zawsze jakiś szybki koment zdążę wrzucić, chociaż Wadi napisał, że ja tu najwięcej piszę, mam nadzieje, że najwięcej nie oznacza - za dużo :) Bo ja gadułą jestem jak jest fajny temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Pewnie ze nie piszesz zbyt wiele tylko ja za mało ale prosze o wybaczenie bo i tak z telefonu jedną ręką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jesteś dzielny. Ja po prostu nie mam cierpliwości żeby pisać z telefonu, więc nawet nie odpalam Kafe na fonie :) Dziś zabiorę kompa do domu, ale czy się poudzielam przez to więcej wieczorem? Nie mam pojęcia, czasem nie wysupłam kompa z plecaka przez cały weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja wielkanocne:)
Magnum------------Szukajac czegos w google na ogol zawsze wpadnie sie tez tam na kafeterie :)- Ja tak wlasnie trafilam i ten ktos co tam pisal mogl tak samo :D Ja tak wlasnie trafilam na kafe🖐️, a teraz biore sie za obiadek, zreszta jestem juz na emeryturze to mam czas zajrzec tu czasem🖐️ i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×