Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Zgadzam się z tym co napisałaś. Tez jestem egositką w taki sposób. Ale zauważ że chyba z jedna stronę wstecz MAgnum spytał czy właśnie nie jestem przypadkiem egoistką, i już samo pytanie zabrzmiało jak zarzut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już problem Magnum. On pewnie też tak sztampowo poleciał z tym czystym egozimem. Ale napisał, egoistką lub egocentryczką. Właśnie tu tkwi sedno, pewnie to Magnum miał na myśli. Chory egocentryzm, skupianie tylko na sobie uwagi, nie dostrzeganie uczuć innych. I to nie zarzut, raczej pytanie, lub też nadzieja, że taka nie jesteś :) to tylko kwestia nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pewnie tak. Zresztą, w zasadzie mi obojetne, bo jestem jaka jestem i już nie mam zamiaru w żaden sposób się zmieniac. Już minął czas kiedy chciałam "pracować:" nad sobą, zależało mi aby inni mnie lubili itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nad sobą trwa chyba aż do śmierci. Ale broń boshe nie chodzi o to, żeby się zmieniać pod dyktando innych i żeby Cie oni lubili. ja zawsze mówię - nie zależy mi, żeby mnie każdy lubił. Cenię tych którzy mnie lubią bo mnie dobrze znają. Takich warto mieć wokół siebie :) Czego i Tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly - uciekam już, miłego popołudnia. Pewnie zaraz inni mnie zmienią na forum :) Do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi za kazdym razem nie pisac, ze ktos zmieni dyżur na forum, bo ja nie siedzę i nie czekam na litość! Chyba będę zagladać rzadziej, aby uniknać tego typu słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Powidz mi nelli czemu miała służyć twoja wypowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczemu, po prostu napisałam co myślę, bo czuję że topik kręci się z litosci dla biednej/Nelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
to kto i nad kim ma sie litować bo nie łapie ..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
nelli moze zasługuje na troszke szczerości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, ze mam wrażenie że każdy kto tu pisze, pisze tylko z litosci dla mnie, z łaski. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
masz na myśli green ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, dlaczego? Ona to tak ujęła akurat, że ktoś ją zmieni, ale to nie chodzi specjalnie o nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
dlaczego ? bo najwiecej pisze tu gren , czasem ja coś skrobne no i mag raz na jakiś czas wpadnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wadi dlaczego, tak to odebrałam kilka razy dlatego tak napisałam. Takie zwykle przemyślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
nelli nic niewiem o gren tak jak i o tobie i tak jak wy nic niewiecie na mój temat ale moze źle to odebrałaś albo gren źle sie wyraziła ale moze tez byc taką oceną troche urazona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie chciałam rozwijać tematu, ale mnie ciągniesz za jezyk :-) Poza tym napisałam, ze to nie dotyczy jej, ale wszystkich co tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
no ciągne , ciągne to kogo miałaś na myśli ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Czy gdyby tak było gren rozpisywała by się tak ? czy gdyby mnie to nie interesowało odzywał bym się rano będąc zajętym ? magnum też nigdy nie powiedział ci jakiejś przykrości , a ty ile ty na samym początku dawałaś temu topikowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly przestań ,już z tym podkablowaniem przeze mnie:D:D Pisałem Ci już ,ze pomyliłem Cię z kimś z ,,mojego " topiku...ale na Twój chętnie bym wchodził czasem jak bys tego chciała...ale na pewno nie z żadnej litości... a tylko dlatego ,że jesteś sympatyczną kobietką...mimo że taką nie ufną do wszystkich...masz w tym trochę racji...ale nie zawsze do końca...dla mnie dobro jest tylko jedno Nelly...a ja nie miałem na myśli nic złego dla Ciebie...i pamietaj nikt nikogo nie zmusi do zaglądania na jakiś topik jeśli sam nie będzie chciał...a jeśli tu ludzie zaglądają to znaczy ,że chcą...Chociaż nie były Twoje wypowiedzi dla mnie sympatyczne:D to jednak chciałbym usłyszeć wprost ..czy chcesz bym zaglądał tu czasem...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witaj nelli ta wypowiedź to znowu podszyw : Kobieta. Narozrabia a zaraz potem, szybko ucieka, wymwiając sie garami ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a ty podszywaczko moze odezwiesz sie do mnie to porozmawiam z tobą mimo ze troszke złośliwa jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
miłego dnia wszystkim odwiedzającym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was na początku Świąt Wielkanocnych.Ściskam serdecznie Was tutaj zaglądających ,szczególnie Ciebie Nelly i tego ,,prawdziwego " wadi...Wszystkiego DOBREGO:))))) Miłego i udanego dzionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G. Shaw powiedzial: Każdy mężczyzna po czterdziestce jest łajdakiem ;) i Wesołych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×