Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoPo4

Beznadziejny seks w stałym związku

Polecane posty

Famina - ja też sie czuje jak idiotka upominając sie o seks... Zawsze myślalam ze to faceci mają większe potrzeby a tymczasem... U mnie jest odwrotnie ehhh... Szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
skoro zona nie ma takich potrzeb to nichaj pozwoli mezowi na kontakt z inną ! co za problem ? dlaczego takie zony wrecz szaleja jak sie dowiedza ze ich facet ma inną , dlaczego wymagają akceptacji swojej niecheci a checi faceta zaakceptowac nie potrafią ? egoistki takie same jak faceci nic lepsze ! :) normalne psy ogrodnika ... Do sexuologa nie pójdzie bo po co , wszak ona jest normalna , to facet ma isc na obnizenie libido , zapomniala jak za czasów narzeczenskich pierdoliła sie codziennie po 3 razy i tak dzien w dzien , teraz oczekuje by facet chciał raz na miesiać ? idiotki ? kretynki ? co jest ? starac sie nie trzeba ? po co ? dzieci są maz jest ktory kase przynosi na zachcianki ....:) siegnać po pomoc w kwesti podniesienia libido ... po co ? szkoda kasy na srodki , lepiej kupic buty czy kiecke , wszak taki lek to koszt 350 zł i styknie na krótko :) itd. itd. i wy sie dziwicie ze faceci skakają na boki ? sex z laski jest tylko półsrodkiem ! zaden drapierznik nie zwróci uwagi na zajaca ktory stoi jak wmurowany , ale niech sie tylko poruszy , albo nie daj Borze zacznie uciekać , to wiecie co sie dzieje !!! :) mysle ze pzrekaz nie za trudny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
prosze tu nie wyjezdzac z 50 latkami bo choc troche mi brakuje to ja sex mam codziennie nadal ! a czasem nawet i 3 razy w ciagu dnia , wiec wiek i libido nie koniecznie mają sie co do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całym szacunkiem dla 50latków, to ja czuję się jak napalony 17 latek, a moja żona to 50 latka po menopauzie. Podobno po menopauzie kobieta staje się jeszcze mniej aktywna seksualnie. Trudno mi sobie wyobrazić, że partnerki osób z tego wątku mogą mieć jeszcze mniejsze libido :-) Czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było, to co wyżej napisałem tyczy się również facetów, którzy w pewnym wieku (podobno) mają niższy poziom testosteronu, a co za tym idzie chce im się mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz - pierwsza część wypowiedzi - zgadzam się :) wspomniałem, kiedyś przy okazji filmu jakiegoś, że potem zdziwko i wściekłość... i pyta mnie żonka, z emoże ja też szukam na boku - mówię, że nie szukam ale jak się przydarzy okazja to raczej nie będę umiał odmówić w takiej sytuacji - a ona, ze wtedy mogę się pakować!!!! druga część - libido - chodzi o skalę porównania a nie o konkretny Twój przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
to zajrzyj na temat "kto z was zyje bez sexu i dlaczego " tam nie skarazą sie zony na swych 40 letnich meżów , a na znacznie młodszych !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
gdyby mi zona powiedziała ze mogę sie pakowac , spakował bym ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matacz, a o jakich środkach na podwyższenie libido u kobiet mówisz? Nawet jeśli są tak drogie, to ja a właściwie moja żonka moglaby tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
nie wiem czy ogladaliscie odcinek "trudne sprawy" w tv ? Był tam reportaz o mezu ktrego małolata oskarzyła o molestowanie i co zrobiła zona , ktora z mezem byla w zwiazku 16 lat / ano kazala mu sypiac w pywnicy - kompletnie nie mial w niej oparcia , poniewaz wyszły dalej trudniejsze watki , kazala mu sie wyprowadzic . Tylko syn jego wierzył w ojca , cała reszta rodziny nie ! Okazało sie , ze małolata wymysliła wszystko by jej matka sie nia zainteresowała . Tatułaż , ktory był na jego plecach znała bo go podgladała jak bywała u nich w domu , kolczyki zony ukradła ... Sorki ale takie cos z strony zony to gorsze niz jak by sie z kims przespała , a z sadu wyszła przytulona do meza cała hepy - zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
z dziecmi ? a dlaczego tak sadzisz ? w czym mi dzieci przeszkadzaja ? nie widze problemu ... srodki na podniesienie libido u kobiet znajdziesz w wyszukiwarce google , tu na forum też jest temat gdzie kobiety piszą jakie im pomogły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fischer masz rację. Wcale nie jest tak łatwo się spakować i wyjść. Też przeszła mi przez głowę kiedyś taka myśl, ale to byłaby skrajność. Poza tym jest jeszcze temat dzieci. Dla nich byłby to niezrozumiały szok. Moim skromnym zdaniem lepiej znaleść sobie równie potrzebującą osobę i z nią zaspokajać swoje wzajemne potrzeby. Wiem, że brzmi to kropnie i pełne jest hipokryzji, ale trudne czasy wymagają trudnych decyzji. A co Wy kobietki o sądzicie o takim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
jak to co sadzą - ty masz sie do takiej dostosować ! i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz- czy Ty kiedyś widziałeś jak wygląda takie rozstanie ??? Ja widziałem... czy Ty uważasz w takim wypadku jaki mnie by dotyczył jakikolwiek sąd nie przyznałby opieki nad dziećmi matce? Ty bardziej, że jest bardzo dobrą matką? Ja z resztą ojcem też i dzieciaki szaleją za nami obojgiem... ja widzę jak reagują jak jest nasza kłótnia a jak kiedy jest ok i się np. przytulamy lub całujemy... weź Ty się zastanów zanim zaczniesz wygadywać coś o czym nie masz zielonego pojęcia! I jak ja im to bym niby wytłumaczył?? A żona jak mogłaby im wytłumaczyć? MYSLEĆ!!! Owszem jak na każdym polu w domu trwa tylko wojna to i lepiej się rozstać, ale tak??? Szybki - dobre pytanie - jak kobiety widzicie taką znajomośc z kimś tylko dla seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
ty wybiegłes w swych domniemaniach zbyt daleko - tak mysle . To ja posiadajacy kochankę i zone jak i dzieci nadal jestem z zona , wiec do kogo ta mowa :) To co pisze nie odbierac po swojemu , w razie czego zapytac - bedzie łatwiej zrozumiec . Ja zony hetery nie mam , ale gdybym miał , zrobił bym tak jak pisze . Na szczescie potrafimy sie z zoną dogadac - rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spotkań z kimś tylko dla seksu to super sprawa w kwesti fizycznej do zaspokojenia się ale nie wiem jak to jest z wyrzutami sumienia... Tzn wiem... I wiem, że to jest takie oderwanie od rzeczywistosci cos innego cos wspaniałego ale tylko na chwile... Po tych godzinach wraca sie do szarej rzeczywistosci i nie koniecznie humor jest lepszy... Troche to uciążliwe na dłuższą me\te... poza tym zostaje jeszcze kwestia tego co będzie jak nasza Ukochana osoba sie dowie... Ja wiem ze powrotu nie ma... Ale mam do stracenia tylko jego albo aż jego... Bo dzieci nie mam narazie i nie planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat, ale jeśli nie ma innego wyjścia, to chyba lepsze takie wyjście niż wieczne proszenie... Chociaż sama już nie wiem. Znam parę, która współżyje tylko i wyłącznie w celu prokreacji, a że mają 3 dzieci, więc nietrudno zgadnąć ile razy się kochali... Dla mnie niepojęte, ale widać i tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fischer. Dla sądu nie będzie mieć to żadnego znaczenia. A żona wydoi Cię w imię miłości do Ciebie tak, jak tylko się da. I nie spojrzy na dobro dzieci. To smutna prawda jest. Konsekwencje zdrady tu będą usprawiedliwione, ale to relacja Twoja i żony jest decydująca. I tylko Ty możesz podjąć decyzję ile jest ważne la Ciebie to, co zgadzasz się poświęcić, gdyby się wylało... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat, ale jeśli nie ma innego wyjścia, to chyba lepsze takie wyjście niż wieczne proszenie... Chociaż sama już nie wiem. Znam parę, która współżyje tylko i wyłącznie w celu prokreacji, a że mają 3 dzieci, więc nietrudno zgadnąć ile razy się kochali... Dla mnie niepojęte, ale widać i tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz - układa Ci się z żoną w seksie i poza więc w myśl zasady "syty nie zrozumie głodnego" nie jest w stanie wczuć sie w rolę - tak Ci się wydaje, pakujesz zonę i wystawiasz za drzwi... acha... znaczy jednak niewiele Cię z nią łączy a co na to dzieci wcale Cię nie obchodzi - takie można wysnuć wnioski Nobaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny wrocław
zapraszam panie z wrocka do rozmowy gg 35159391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny wrocław
sama sobie włóż, jest demokracja i każdy może pisać co chce i gdzie chce i nie masz prawa mnie obrażać z powodu tego, co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×