Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość zuzia 25 lat
no i wracając do tematu moja kreska jest własnie tak jasna jak u tej dziewczyny, co powtem potwierdziło jej ciaze gdzie 11 dni pozniej kolejny test wykazał dwie grube krechy w grudniu takze robiłam test , i wtedy wyszła mi tylko jedna kreska i nawet na dzien drugi nie pojawiła sie kolejna ale nie nakręcam się.!!!!!!!!!!!!! poczekam spokojnie do jutra , a jak nie to i tak bede w poniedz w labloatorium po moje wyniki krwi to zrobiłabym sobie BETE HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
a i odnosnie lego nicka to nie wiem jak sie zaczernia go podpowiedzcie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
dzien dobry w ten u Mnie mroźny niedzielny dzionek widzę że nie zaglądałaś świergotku tu wczoraj a więc dziś test 6.00 rano niestety z samej formy testu nie jestem zadowolona bo wolę pre-test lub quick vue a to jest AMIL a no ale niech bedzie jest jedna gruba czerwona krecha i druga leciutka , słabo widoczna ale jest. a więc zrobiłam sobie przegląd techniczny hehe: - piersi nie bolą na codzien , ale są lekko wrażliwe przy dotyku szczegolnie w okolicach sutków - brzuch nie boli , nie cmi , ale daje o sobie znac gdy nadmiernie fizycznie sie ruszam , jak sprzatam itp... - śluzu nie ma juz takiego białego i mocno gestego robi sie za to bardziej cieknący - szyjka jest wysoko - cera idealna martwi mnie tylko to ze chwilami czuje dyskomfort i jakby lekki pieczenie w okolicach intymnych , korzystałam z publicznej toalety , zachowujac niezbędne środki w celu nie otrzymania jakiegos choróbstwa , ale nigdy nie wiadomo albo to że brałam tabeltki na gorączke , zawsze jak choruje jedno to potem niestety moja flora obrywa posamruje się clotrimazolem zewnetrznie moze jakos minie. no ale jak znam życie może przyjść ta wredna CZERWONA małpa dzis znalazłam stary test i na nim nie było tej drugiej jasnej kreski szczerze mówiąc boję się tego wszytskiego równie bardzo a moze nawet bardziej jak ciesze sie . jak zajdę to nie będzie tu skakania, ataków euforii, wielkich usmiechniętych buzi ;-) a to dlatego , że będę już bardzo z dystansem podchodzić i chyba dopiero w 12 dc sie usmiechnę każdy kto przeżył poronienie i zabieg łyżeczkowania wie o czym ja mówię. strach , strach i jeszcze raz strach. łykam folik, biorę witaminy czekam, jak zobacze grubą krechę to zaczynam stosowac luteinę 50 2x2 dziennie tak kazała gin, w razie ewentualnego zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
a powyżej się pomyliłam pisząc 12 dc zamiast 12 tc hehhe to by było na tyle narazie spadam. zajrze pewnie tu wieczorem , bo nie bede miała jak zwykle co robic. a tak tęsknie za mężusiem a zapomniałam Ci świergotku życzyć wszystkiego najlepszego z okazji imienin, a przede wszystkim bobasa ;-) ( wiem, że nie lubimy jak nam ciągle inni o tym nawijają ale między sobą mozemy śmiało rzucać , bo jedziemy na jednym wózku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia przede wszytskim dziekuje za zyczenia :) nie zagladalam bo mielismy gosci z mezem caly weekend. link sie otwiera wiec widze te testy i roznice w kreskach. boze ile bym dala by zobaczyc choc taka blada..ja wierze ze wam sie udalo. i rozumiem cie ze jesli jestes w ciazy bedziesz sie martwic. ale spokojnie. najpierw zanim zaczniemy sie martwic to potwierdzmy ta dobra wiadomosc.. wiec czekam za wynikiem testu lub bety. a gdy juz potwierdzisz to biegiem do gin i dbac o siebie itd!! staraj sie nic nie dzwigac i uwazac na brzuch. Boze trzymam kciuki. tak bym chciala zeby wam sie udalo... no i nam tez. a nick zaczernia sie tak ze na glownej http://www.kafeteria.pl/forum/ pod napisem Forum dyskusyjne, jest napis maly rozowy Internautko, zarezerwuj swój nick (dla chętnych) i tam wchodzisz i wpisujesz swoj nikc spod ktorego tu piszesz i blokujesz go haslem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
no jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
hejka \ a nic ciekawego ...........narazie , jutro mój 28 dc i robię znów test poprzednie dwa pokazałam przyjaciółce, nie miała wątpliwosci ze widzi 2 kreski choc ta druga najistotniejsza jest dosc jasna. sluz mleczny jest, cycki bolą, brzuch raz na jakis czas jak ma kaprys mam duzo energii i zapału do pracy zobaczymy czy z tej mąki chleb upieczemy hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
dzis rano robiłam test AMIL 1 kreska jest normalnie a druga to naprawde cien cienia albo moja wyobraznia. siedze i zastanawiam sie co jest nie tak moze poprostu sie jednak nie udało. Cycki bolą że aż strach nie mogę sie dotknac ale wiemy dobrze ze tak samo dzieje sie przed okresem. poczekam zobacze , jak przyjdzie czerwona małpa to juz bedzie wszytsko wiadomo biorę pod uwage fakt, że chorowałam przez całe 7 dni co skółoniło mnie wkoncu do zazycia kilku tabletek przeciwgorączkowych, syrpu na kaszel, na katar itp... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
a i zastanawiam sie nad jednym czy apteki maja jakies bonusy za sprzedawanie testu AMIL w kazdej aptce w której byłam Pani zawsze siega po test AMIL teraz tez tak było i o dziwo ze nie ma innych tylko te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierliwoscią na wiadomosc o grubej krsesce w takim razie :) u mnie w miescie z kolei sa tylko testy o nazwie komfort o ile dobrze pamietam. o bobo test czy quik view moge zapomniec.. ale ja na razie przed owulacja... czekam na jakis znak ze sie zbliza ale na razie nic nie czuje. zaczynamy za to zalatwiac z mezem formalnosci potrzebne do budowy domu i pojscia po kredyt i juz mnie przerazaja poczatkowe koszty... ale coz.. kto nie ryzykuje ten nie ma.. moze jakos za 30 lat bedziemy miec dom na calkowita wlasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
tak mam nadzieje ze bedzie druga gruba czerwona krecha , ale nie wiem czy to w tym cyklu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
czesc świergotku u mnie nic ciekawego.! dziś śniło mi się, że robiłam 2 testy i dwukrotnie wyszły piekne 2 czerwone krechy no... ale to tylko sen dzis koleżanka kupiła mi test. poczekam do jutra lub niedzieli i go wykonam. Jak bedzie jedna krecha to juz wszytsko jasne. więc do niedzieli papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Test rano,,,jedna kreska Drugiej brak Piersi bola niezmiennie, Pytam sie o co chodzi? Okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilena 27
Witam Długo się zastanawiałam czy napisać na forum, ale dziś rano był ten moment że się złamałam. Kolejny test i ponownie jedna cholerna kreska . Staramy się z mężem o dziecko od 11 miesięcy(w tym 4 miesiące przerwy bo mąż musiał wyjechać). Od trzech miesięcy jestem pod kontrolą lekarza miałam zrobione wyniki na FSH i LH. Wynik były niskie ale w normie. Dostałam od ginekologa tabletki CLO czyli clostylbegyd którą miałam brać w piątym dniu cyklu przez 5 dni, a później luteline przez 10 dni od 17dc. Przeszłam już tak przez dwa cykle i nic. Przy ostatniej wizycie lekarz powiedział ze widzi jajeczko . Powiedział że to bardzo dobrze i że za dwa dni mamy się starać. Dziś jest 32 dc okresu nie ma i ta jedna kreska. Cały dzień płakać mi chce i do tego mąż się złości na mnie że panikuje i ze on nie chce żeby to tak wyglądało że jedna kreska i płacz u mnie. Problem u mnie też jest taki, że za dwa miesiące mąż znów wyjedzie na 4 miesiące a ja znów będę sama ( miałam nadzieje że przynajmniej mała „fasolka będzie już wtedy ze mną) ale dziś już trudno mi w to uwierzyć. Czy naprawdę tak trudno zajść w ciąże tym, którzy tego pragną???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
hej dziewczyny do ZUZI 25 ja tez tak mam że jedna kreska jest wyrażna a druga tak jakby odbarwiona.... test robiłam wczoraj ale nie liczy się kolor kreski tylko ilośc kreseczek :) tak więc gratuluję :) ja mam jutro wizytę i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
a co do strachu wiem coś o tym jestesmy w identycznej sytuacji ja też maiłam poronienie i zabieg ... ;( prawie równy rok temu w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Rokssana Ale kolejny test wyszedl z 1 kreska Marilena 27znam te sytuacje moj wyjezdza non stop wiec w roku mamy tylko 6 mies, mozliwych na starania z czego czesto bywa tak ze jestem po owulacji gdy on przyjezdza Dzis sie z lekka pidlamalam i polozylam spac na 3 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
przepraszam zle doczytałam a możesz mi powiedziec ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
ja jak pisałam poronienie miałam w lutym ur i odkąd mogłam sie starać to działałam miałam czasem dosc i mówiłam sobie że jak ma być to będzie.... do tego doszło mi że mam niedobór progesteronu i brałam duphaston przez 2 miesiąće i jak widać chyba pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
U mnie wyglada to tak ze piersi bola mnie niesamowicie mocno brzucg cmi jak na okres Sluz jest niezmiennie od owulacji mleczny i jest go duzo Dodatkowo doszla sennosc a nie przemeczam sie, moze moje hormony dzialaja zle Wkurzam sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
W poprzednia ciaze zaszlam za pierwszym strzakem he Po latach zabezpieczen po slubie stwuerdzilismy ze czas na dziecko I wtedy odrazu sie udalo Myslalam ze jak po poronieniy odczekam te wskazane 4 mce to znow zajde A tu niespodzianka Nie tak latwo A wiec wyjdzie ok 15 miesiecy ale nie we wszystkich byly starania bo meza brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Rokssana Ja robilam 2 testy i na 2 byly dwie kreski z czego druga jasniejsza Ten ostatni test robilam wczoraj a wiec w odstepue kilku dni i chyba ten jest bardziej wiarygodny bo w terminie okresu robiony Sorki za bledy ale pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
mnie się wydaje że możesz być w ciąży zwazywszy na to że przed okresem jest tzw uczucie suchości (przeważnie ) nie wiem ja się wczoraj dowiedziałam więc jako takich objawów jeszcze nie mam tzm spiąca jestem to fakt i strasznie boli mnie głowa.... dziwne a uzywałaś różnych testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Amil i quick vue pokazaly te 2 kreski natomiast kolejny to bobo i juz pokazal 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksssana
odczekaj może jeszcze kilka dni i powtórz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Ja nie mam sucho . Jest wlasnie mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×