Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

:) ja zawsze myślałam , że mam dobrą intuicję co do mężczyzn, w większości wypadków to się sprawdzało, ale do pewnego momentu ;) Ja zawsze chciałam, aby facet powiedział mi, że super się ze mną gada, spędza czas itd. a najczęściej było tak, że rozmowy jak najmniej a ręce w ruch. Nie chcę czegoś takiego, dlatego jakiś czas temu postanowiłam kumulować moje fantazje, pragnienia erotyczne aby wybuchły przy kimś, kto jest tego na prawdę wart ;) Miłośc, motylki w brzuchu, tęsknota za Tą osobą..marze o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - jesteś romantyczką :) ale jak Ci się za dużo skumuluje, to jaki facet to przeżyję ;) Taka energia może spalić na proch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale nie psa to wina tylko zawsze właściciela. Ogólnie jestem przerażona jak wiele osób bierze sobie psa, jak nowy wazon. Zero przygotowania, zero wiedzy. No ale ile ludzi na tej samej zasadzie staje się rodzicami. A potem dzieci się muszą same wychowywać. Ravija, ja już tego wątku o psach i dzieciach nie będę komentować, bo mi sie od razu humor psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były miał 2 amstafy no i powiedzial, że z poprzednią dziewczyną rozstał się dlatego, że nie chciala zaakceptować jego pupili :o I niby to takie słodkie stworzonka, jak ta rasa jest jedną z najniebezpieczniejszych. Lubię zwierzęta, ale tutaj akurat w moim przypadku występuje zasada ograniczonego zaufania ;) Ale zmiana tematu bo ma być radośnie a nie smutaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam stafkę, teraz mieszka z mamą bo ze mną byłoby jej smutno cały dzień samej. To kochane, wspaniałe zwierzęta, ale warto być rozsądnym w codziennym życiu, w domu są idealne, ale już na dworze trzeba uważać. Moja jest bardzo dobrze ułożona, wyszkolona, jednak z dzieckiem w domu bym jej nigdy nie zostawiła. I to może nie o to chodzi, że pies jest niebezpieczny, ale siła tego zwierzaka spowoduje większą szkodę niż wściekły jamnik który Cie kąsa w łydkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green a dziękuję, ja wypiłam niedawno kawkę, jedna w zupełności wystarczy :) jadę do banku, odezwę się później jak znajdę chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) wczoraj byłem nieobecny bo zastrajkował mi komputer; dziś jednak powinno być już ok:) widzę, że poważna debata się odbyła:) plotkowałyście mój temat, no no;) ale przy okazji poruszyłyście bardzo wiele ważnych rzeczy, może nawet tak nieświadomie ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak, nieco odmienne podejście do tematu ;) O Tobie tez,myślałyśmy, że nas zostawiłeś chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym nie mógł się pojawić to na pewno bym uprzedził, ale że mi komputer odmówi posłuszeństwa - tego nie mogłem przewidzieć; dobrze, że sobie z nim poradziłem:) musi mnie słuchać i już, bo jest mi niezbędny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dokończyłam mycie okien, pokopałam troche w ogródku i jeszcze 1000 innych rzeczy, szkoda że nie umiem jeszcze robić kilku rzeczy na raz hihi Ale fajrant, za godzinkę kąpiel i zrobię sobie małe SPA :) A Tobie jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaka organizacja:) i nawet ogródek się załapał na porządki;) to kąpiel i SPA to będzie nagroda chyba:) mi dzień minął pracowicie, przed kompem i na mieście; w pracy nie mam niestety czasu, by tu zajrzeć:( a dziś mam jeszcze w planach wypad do galerii, bo chce chrześniakowi kupić prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, nagroda :) O a ile chrześniak ma latek? Ja będę miała problem za kilka miesięcy, przyjaciółka jest w ciąży i juz wiem, że mam obowiązkowo być na chrzcinach, tylko nie wiem co takiemu bobaskowi kupię, jak nie jestem z rodziny ani nic hmm Moi siostrzeńcy to już duże chlopaki i nic ich tak nie uszczęsliwia jak kolejny traktor, ciężarówka albo wywrotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest jeszcze trochę czasu, to na pewno coś wymyślisz:) jak rozumiem nie będziesz matką chrzestną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaah to jakiś fajny sprzęt :) dla takiego malucha to jest jeździdełko z Fisher Price'a :) albo inne zabawki z tej firmy, albo Chicco, Little Tikes- te zabawki moge polecić :) wytrzymałe i dobrze przystosowane dla takich maluchów :) A jak chrzesniak to się wujek musi szarpnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam chrześniaka ;) w sierpniu będzie miał 6te urodziny, a matką chrzestną dziecka przyjaciółki nie będe, ma 2 siostry więc którąś z nich wybierze :) Najlepsze jest to, że nie chcą znać płci a ja już poszalalabym w sklepach z ciuszkami ;) musze jeszcze poczekac do rozwiązania, bo nie wiem czy jakieś kokardki, falbanki czy paski, stateczki itd. Ale ciesze sie strasznie, ale coś czuję, że będzie córka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takim jeździdełku to myślałem właśnie w kontekście pierwszych urodzin, teraz myślę o tym, żeby mu kupić jakiś zestaw do piaskownicy, albo jakieś instrumenty typu bębenek albo cymbałki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe nie przeczę. Z chłopakami byłam praktycznie od urodzenia, często kupowałam im ubranka zabawki więc zawsze moge służyć pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×