Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

@@@456 - niestety nie :( ale bylam wiosna i latem i zieona jest super:) co prawda nie zahaczylam sie nawet na mozliwosc podjadania winogron z krzakow, bo byly jeszcze niedojrzale, ale pomysl na "wystroj " miasta - rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
mąż mnie kontroluje co tu z Wami piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Poznania to musiałby mi ktoś odstąpić 1mx1m podłogi i jakiś zmechacony kocyk hehe Mam czaem ochotę wsiąśc do pociągu i pojechac przed siebie, tylko tak nie do konca jestem przekonana do samotnej podrozy na drugi koniec Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija ja póki co niczego nie proponuje, bo wiesz co by tu zaraz dziewuchy pisały, a aniulka mogłaby się nawet obrazić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija coś się znajdzie:) a w ogóle do sylwka jeszcze tyyyyyle czasu :) sie okaze, ze na sylwka ravija bedzie ze swoją nową miłością w zakopcu a nas zostawi w poznaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędzilam pare lat temu sylwestra w zakopcu, ale zostalam w pokoju bo za bardzo nie bylam w stanie wyjsc na krupówki ;) ale z opowiadan znajomych wiem, że o polnocy wszyscy wymieniali sie czymś z sąsiadami, koleżanka dala gosciowi hmm nie pamiętam już co, a dostala od niego ekstra rękawiczki Rossignol'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
kochani na dzisiaj już kończę bo mąż mnie wzywa ..na małe co nieco ;) miłego wieczoru, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do @@@456 mąż wzywa na małe co nieco??? zabrzmiało dwuznacznie :) :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
a jak mam napisać na mały seksik ;) chciałam być delikatna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sratatata, juz od razu z nową miłoscią, yhm, juz w to wierzę :) Co do czasu- myśle, że to najwyższa pora rezerwowac pokoje w zakopcu, najpozniej w wakacje, bo tam ludzie z całej Polski zjeżdzają a dodatkowo w tym czasie zjeżdza tam pełno Rosjan i Ukrainców na święta, ktore prawosławnym przypadają w styczniu, dlatego oni siedzą w Zakopcu od polowy grudnia ;) Nie ma lekko V- nic nie proponuj, i tak teraz na propozycje mężczyzn zerkam przez palce i jeszcze dzielę na pół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
uciekam bo się biedak niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie jestem tak super
wyksztalcona,nie jestem glupia,inteligentna,dojrzala emocjonalnie i urodziwa z dobra prezencja,tylko ze z krakowa...szukam tego samego co TY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×