Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Mika ja nie mam jak narazie żadnych objawów ani na ciąże ani na okres :-) Jak na razie to jest mi super bo mnie nic nie boli ani cycki ani brzuch :-) tylko ze te plamienia jakieś są :-) No ciekawe co nam Magdulek napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany przepraszam was że tak późno, ale gapię się jak potrącona na to zdjęcie:):):):):):) kompletnie mnie rozkleiło....7,5 mm najpiękniejszej rozmazanej kropki na świecie:):) i usłyszałam bicie serduszka! To były najpiękniejsze minuty mojego życia!:) Wszystko jest w porządku, jestem w niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rozczulajace jest to co napisalas Magda :) Bylo wiadomo, ze wszystko bedzie dobrze:) Az Ci zazdroszcze, bo ja nawet serduszka nie slyszalam jeszcze , ale jeszcze tylko 3 dni i ja bede plakac ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulek ale suuper:):), żeby tak wszystkie się cieszyły jak najszybciej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Magdulek mówiłyśmy CI że będzie dobrze:* buziaczki słodkie dla Ciebie:* U mnie spokojnie, nic mnie nie boli, wczoraj tylko głowa mnie bolała ale dzis juz ok. Ani jajniki mnie nie bolą ani piersi, nic:/ Zobaczymy dalej:) Buziaczki miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Justinka w którym dniu cyklu jestes? kiedy masz termin @? ja taka zakatarzona, że z jednej strony to zamiast kataru krew się ciągle leje, fuuu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki a ja dzisiaj umieram do mnie tak głowa boli że szok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie nie wiem od czego boli ta głowa,a do tego jest mi tak niedobrze że ledwo żyje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej laseczki:) Jak tam u was sprawy? ja dziś po raz pierwszy od dawna spałam spokojnie. Ja wierzę że jest dobrze dzięki tym wszystkim kciukom waszym:) Tak się srałam znowu że mi wszytko poprzechodziło ale dziś to mam z nawiazką, ledwie usmażyłam kurczaka na obiad i rwie mnie dół brzucha nawet jak kichnę ;) Bigosik to chyba ciśnienie jakieś jest z dupy, bo ja dziś też jak pokręcona, nawet się delikatnej kawy napiłam bo chyba bym zeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nawet kawa nie weszła dzisiaj wypiłam 5 łyków i jaka długa do kibelka troche się pościskałam z nim :-) ale cały czas jest mi nie dobrze,a rano to jak schodziłam z łóżka to musiałam trzymać się ściany bo tak mi było słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - wiesz co mi krew z nosa zaczęła lecieć jakiś tydzień przed terminem @ i tak równo pięć dni (ale głównie rano) przestała w ok. 26 dc. , i towarzyszyły temu lekkie bóle głowy, więc może coś jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik - kiedy testujesz? bo wiesz nudności, osłabienie, niesmakująca kawa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida nie wiem ale poczekam do soboty bo wtedy powinnam dostać @ jestem przekonana,że dostane ten okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik- no nie wiem, w każdym razie mam nadzieję, że jednak nie doczekasz się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida mi krew leciała pewnie z kataru, bo ciągle zasmarkana chodzę, głowa też boli ale czuje jakby mnie zatoki brały... powiem Wam, że ja też ost.jakaś osłabiona, ale tłumacze się tym że to pewnie przez te zatoki...ja okres mam dostać niedziela, pon. to w sobote spróbuje zrobić test.. bigosik mi też coś się tu wydaje, że możesz sie nie doczekać:@ :):) magdulek teraz to musisz już być spokojna, w ciązy zero stresów, bo maluszek tego nie lubi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mika dzisiaj mam 22dc a okres mam dostac jakoś 16 w przyszłym tygodniu, tylko ze ja nie mam rzadnych objawow, nic:/ az mnie to dziwi. Tydzien do @ a ja się w miare czuje. Pewnie kolejny cykla nieudany:/ jeszcze wczoraj sie poklocilam z M, jestem na niego zla:( Bigosik trzymam kciuki moze akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justinka to dobrze że po owulce jest,to możesz się pozłościć, gorzej jakbys akurat była w tych dniach.. będzie dobrze, słuchaj zawsze miałaś objawy i zawsze dost.okres, może akurat teraz jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedze i rycze........ tak się dzisiaj żle czuje, poza przeziębieniem mówiłam Wam, że jakaś ostatnio zmęczona jestem, szybko się męczę, a właśnie zrobiło mi się niedobrze i poszłam do łazienki i dla picu zrobiłam test ciążowy - mam 10,11 dzień po owulce i wyszły 2 KRESKI,ja pierdziele no nie wierze, owszem ta kreska jest dużo jaśniejsza. a myslicie, że mogę się cieszyć? luteina chyba nie mogła wpłynąć na wynik testu, no i troche jest zawsześnie,no i wieczorem robiłam ale jutro rano powtórze i najwyżej w niedziele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Wam, że miałam "małe"objawy, ale wszystkie sobie tłumaczyłam, że niemożliwe..np. ost.nie mogłam wyjść na 4 piętro, a mieszkam tak już 4 lata i nigdy problemu nie było, a teraz na 3 staje i muszę odsapnąć, poza tym trochę niedobrze ( ale mi często się tak zdarzało),bolące najpierw sutki później piersi.. monida może miałaś rację z tą krwią z nosa... bigosik rób też test, może się razem będziemy cieszyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×