Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Bigosik podwyzszona prolaktyna niestety utrudnia zajscie w ciaze. Lekarz prawdopodobnie zapisze Ci Bromergeron,zeby ja zbic. Mozesz odczuwac skutki uboczne, ale podobno to jest bardzo dobry lek. Prolaktyna moze byc podwyzszona m.in od brania tabletek antykoncepcyjnym w mlodym wieku i co najciekawsze stres powoduje wzrost tego hormonu, dlatego te 'odpuszczenie' tak czesto pomaga, jak kobiety nie moga zajsc w ciaze. Dobrze, zezrobilas badania, bo przynajmniej wiemy w czym rzecz :) Teraz tylko ja zbic i dzidzia gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get dziękuje bardzo :-) a co do tabletek antykoncepcyjnych to ja brałam tylko przez 4 miesiące w swoim życiu a miałam przepisane po to aby się okres mu uregulował a on po tych tabletkach jeszcze gorzej się rozregulował no i gin stwierdziła że tabletki nie są dla mnie :-) no i nie używałam więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sa jakies inne przyczyny, ale z tego co czytalam to kobietki czesto wlasnie pisaly,ze prolaktyna bardzo skacze od stresu, co by wyjasnialo dlaczego dziewczyny, ktore sie bardzo denerwuja niezachodza w ciaze. Dobra wiadomosc jest taka, ze mozna to latwo doprowadzic do porzadku :) Oj ciekawe jak tam nasza Madzia z mala Amelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam teraz dylemat czy czekać do następnej wizyty do 12 pażdziernika czy umówić się jak najszybciej do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Pozwolilam zabrać mała na noc bo w końcu nie spalania dzień i noc a prawie nie mam pokarmu i nie mogę jej bez krzyku do cyca dac:( boże mam nadzieje że w końcu zacznie mi coś lecieć z tych piersi...no to tak: e nocy z 23 na 24 dwa razy nie dobieglam do toalety co wzbudziło moje podejrzenia że wody zaczęły się saczyc. Dodatkowo dostałam bóli krzyżowych więc postanowiliśmy podjechac do szpitala i to sprawdzić. A tu nas od razu przyjeli bo na izbie ze stresu to juz mi wogóle wszystkie wody poszły,zrobili ktg skurcze były słabe a ja czułam tylko te krzyże, to byli okropne. Ale rozwarcie dość szybko sie zwiększało. Pi 2 godz spacerów podlaczyli mi porcję oksytocyny i wtedy to już w krótkim czasie miałam prawie pełne. I taka szczęśliwa pomyślałam poród marzenie, zaraz będzie pi wszystkim...i to był błąd. Dwie godziny partych wykonczyly mnie fizycznie przysiegam a mała wogóle się nie przesuwala to było okropne. Ta część porodu jest tak wykanczajaca a tu efektu zero. Bo i już czekałam praktycznie na cięcie, ale przyszła taka pani doktor no i miałam super położna i nacisnely mi na brzych i dosłownie zaczęły wyciskac małą, to bylo traumatyczne przeżycie ale bez tego ina by dosłownie nie wyszła. Boże w jakim szoku byłam jak mi takiego klocka na brzuchu położyli:) jest taka słodka i pidibna do taty jak dwie krople wody:) i tak strasznie głośno płacze haha, ja to myślałam że noworodki to kwila a mija to ma taki wokal że ojjh:) no, to tak w większym skrócie. I kroczy nie wspominam, wygląda jak po wojnie i ciągnie strasznie. Aaaa bigosik zgadzam się z get z tym bromergobem, duzo moich koleżanek ti bralo i wszystko bylo potem oj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek cudownie, gratuluję Wam bardzo. Duża dziewczynka, nada się dla mojego synka ;-) ale fajnie. Bigosik, prolaktyna to popularny problem, ale tak jak pisze Get, wiemy z czym działać. Justinka jak u Ciebie? Ktory dzień cyklu? Monidka teraz Twoja kolej :-D a ja dziś pierwszy dzień @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka kurcze szybko ta @ :-( Bigosik ty się prolaktyną nie przejmuj bo na to są leki i szybko można temu zaradzić, ja też umówiłabym się do gina. bo im szybciej podejmniesz leczenie tym szybciej będziesz mamą:-) No faktycznie tylko ja zostałam i szczerze wam zazdroszczę, że macie ten stres już za sobą. Nie wiem jak to określić ale coś mi mówi, urodzę w tym tygodniu - a może to tylko moje pobożne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja sie naczytalam, ze jak przychodza parte to ulga, chwila moment i dziecko jest na swiecie. U mnie tez trwaly tak dlugo i byly tak wyczerpujace , ze mdllalam miedzy nimi. To rozumiem, ze nie bylas nacieta ani nie peklas szczesciaro :) A kroczem sie nie przejmuj, bo nie bedzie wygladac wcale inaczej niz przed tym jak zaszlas w ciaze. Opowiesci o wiadrze i mielonce miesnej mozna wlozyc miedzy bajki, no chyba, ze jest sie zszyta w 17 miejscach. Oj juz sie nie moge doczekac, az wkleisz zdjecia malej Amelki :) Moja Lily na poczatku byla tak do mnie podobna, ze bylam dumna jak paw :) Teraz to czysto tata :) Monidka- juz tez sie pewnie niecierpliwisz kochana. Jeszcze chwilka i Bartus bedzie z Toba :) Szarlotka- jaka antykoncepcje stosujesz? Ja sie zastanawiam nad wkladka, ale ta niehormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get nie stosuję żadnej :-) bardzo uważamy, choć wiem że to żaden sposób, a od dwóch tygodni odkąd przestałam karmić piersią całkowicie to się nie tykamy z tego względu że chwilowo mieszkaliśmy osobno, on u nas ociepla dach a ja z małym u mamy bo u mnie troszkę za zimno. Teź nie wiem na co się zdecydować, gin kazał na kontrolę po @ to się go poradzę, ale zapewne pojadę dopiero po następnej @ bo teraz nie mam jak. Madzia właśnie, czekamy na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Właśnie się dodzwoniłam do mojego gin i stwierdził mi żebym powtórzyła prolaktyne w 10 dniu cyklu i wtedy do niego z tym wynikiem mam się zgłosić no to mam nadzieje że zdążę do 12 pażdziernika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka moje gratulacje i duużo buziaczków dla Was! ale fajnie, że już jesteś po i masz swojego skarba... no powiem Ci, że mała duża, tyle nawet nie ważyły moje 2 szkraby:).. jeszcze raz gratuluje i pisz nam co tam, i zdjęcie małej obowiązkowo musisz dać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:* U mnie 30dc , powinnam dostać @ ale nie dostałam. Jakoś mam przeczucie, że przyjdzie jutro. Wogóle się nie nastawiam, że się udało i nawet nie robię narazie testu, zobaczymy czy się jutro zjawi. W weekend byliśmy u moich rodziców i tak się objadłam, że szok. Dzisiaj coś mam ciężki żołądek. Wogóle mam wrażenie, że wszystkie zapachy i smrody mi przeszkadzają. Może to już moja głowa wydziwia ale niewiem. Odezwę się jutro. AA dziś dostałam pierwszą wypłatę i tak jakoś fajnie:) Trzymajcie się dziewczyny. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get niestety bez cięcia krocza się nie obeszło,jestem pozszywana na maxa,chodzę z ledwoscia. Jutro chyba wychodzimy więc powklejam na.spokojnie fotki. Nadal załamuje mnie karmienie. Małej nie podobają się moje brodawki i póki co mleka brak i jedziemy na butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get niestety bez cięcia krocza się nie obeszło,jestem pozszywana na maxa,chodzę z ledwoscia. Jutro chyba wychodzimy więc powklejam na.spokojnie fotki. Nadal załamuje mnie karmienie. Małej nie podobają się moje brodawki i póki co mleka brak i jedziemy na butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinka marsz po test, natychmiast!!! Ja tu czekam na wiadomość! Wczoraj w nocy przeczytałam Twoją wiadomość i spać nie mogłam! Chcesz żebym drugą noc nie spała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Ci babki w szpitalu mowily jak dbac , ale ja Ci dam wskazowki, w razie czego, zebys nie podzielila mojego losu :( Myj sie sama woda, albo z szarym mydlem, wycieraj sie papierowym recznikiem, bron Boze takim materialowym! Uzywaj tantum rosa, ja sobie nalalam do takiej buteleczki ze sprayem i sobie psikalam. Mozna jeszcze na podpaske olejek lewendowy nalac. W nocy spalam bez majtek na czystym reczniku, ktory pralam i suszylam codziennie. Wiem, ze na poczatku jest krew itd. ale wietrzenie pomaga. Jak robisz siku, to pochyl sie mocno do przodu, zeby mocz nie docieral do rany i po kupie trzeba sie od razu umyc. Mi po tych zabiegach rana sie zagoila ( tak mysle, bo dopiero za tydzien mam wizyte). Trwalo to dlugo, ale to dlatego, ze mi szwy pekly :( Justynka marsz po test! I to juz! I koniecznie napisz od razu jaki wynik. Trzymamy kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Nie odzywałam się ostatnio a tu się tyle nadziało. Mika i magdulek wielkie gratulacje. Świetnie, że już macie swoje pociechy:)no i oczywiście czekam na zdjęcia. Justinka też czekam z niecierpliwością na twój wynik testu, Nie wiem ale jakoś tak pomyślałam sobie, że jak Tobie się uda to może mi także. Co do mnie to mam załamanie nerwowe znów, co wpływa bardzo niekorzystnie na możliwość poczęcia. Z dobrych infomacji moja 31letnia kuzynka zaszła w ciąże jest w 7 tygodniu. Bardzo się cieszę. (Pierwszą ciąże poroniła- z 2 lata temu). Pozdrawiam Was Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawal mleka jest z reguly w 3 dobie po porodzie. Mam wielka nadzieje, ze uda Ci sie karmic naturalnie, ale jesli z jakichkolwiek przyczyn nie da rady, to sie nie zalamuj kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinkaa - jeśli @ nie przyszła to koniecznie rób test! Mi w tych pierwszych dniach wszystko śmierdziało, nawet jabłka zalatywały winem :-) ale tłumaczyłam sobie, że coś mi się wydaje:-D Magdulek nie przejmuj się brakiem pokarmu bo czytałam, że tak ok. 4 dnia po porodzie dopiero zaczyna się pojawiać. NIe ma co się martwić na zapas bo to nie pomaga. A no i zapomniałam wam powiedzieć, że moja starsza siostra niedawno dowiedziała się, że też jest w ciąży :-) Co prawda oni starania tak naprawdę zaczęli dopiero jak ja zaskoczyłam, ale nie zabezpieczali się trzy lata(a może tylko nic nie mówili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dziewczynki sytuacja wygląda nastepującą, @ nie przyszła jak narazie a test który robiłam dziś popołudniu wyszedł negatywny więc dalej niewiem o co komon. Albo znowu mi się coś z @ poprzestawiało bo ostatnie 3 cykle było co 30-31 albo zaciążyłam a test nie pokazuje. zobaczymy może jutro się zjawi. Dalej mam mętlik i wielką niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Justyna trzymam kciuki żebyś tej @ nie dostała!!! A ja miałam nadzieje że dzisiaj dostanę tą @ a ja jak na złość nie dostałam jak dostanę jutro albo pojutrze @ to 10 dzień cyklu wyjdzie mi w sobotę lub w niedziele no i jak zrobie tą prolaktynę w weekend? bede misiała zrobić 11 lud 12 dnia cyklu :-(Madzia moja kuzynka dopiero w 4 dobie przyszedł pokarm więc nie stresuj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie trzymam kciuki , aby zadna z Was nie dostala @ :) Eowin- nie wiem z jakiego powodu masz zalamanie, ale mam nadzieje, ze szybko do siebie dojdziesz.:* Wiesz czego Tobie zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get załamanie bierze się z tego, że ostatnio ciągle jak słyszę córka albo syn to zastanawiam się czy mój mąż będzie mógł kiedyś powiedzieć "to jest mój syn" czy "to jest moja córka". Wiem że bardzo chciałby być ojcem i mam wrażenie, że w duszy cierpi a zastanawiam się czy nie żałuje, że się związał z kobietą, która "nie działa" tak jak należy. Wszystkim dookoła się udaję tylko nie nam:( Przepraszam już znikam z moimi smutami stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×