Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

bigosik dziwna sprawa, jeśli będzie @, to cykl liczysz normalnie - pierwszy dzień @ to pierwszy dzień cyklu, nie doliczasz do tego opóźnienia. Justinkaa i jak? i jak? robiłaś? melduj tu natychmiast!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loversweekend robiłam już 2 testy i jest po jednej kresce zawsze. A co do temperatury to nie mierzyłam.A może to po tym badaniu HSG drożności jajowodów ten okres mi się spóżnia? Justynka trzymamy za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 dzięki bo właśnie tego nie wiedziałam jak to się liczy gdy się spóżnia @.Jestem ciekawa co mi powie dzisiaj lekarka od czego się spóżnia ten okres. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik - miałam jeden cykl podobny do twojego z 28 dni zrobio się 34. Byłam wtedy u lekarza i powiedział mi, że przesunięcie @ +/- 7 dni to całkiem normalne (oczywiście od czasu do czasu). Kazał mi wtedy liczyć cykl 28 dniowy od pierwszego dnia @. I trafił w dziesiątkę, bo to był cykl w którym, się udało. Justinkaa25 - zrobiłaś test, opowiadaj szybko:-) Ja rano poszłam zrobić betę. W przychodni najpierw odstałam swoje w kilometrowej kolejce, żeby w końcu się dowiedzieć, że krew do analizy będzie wysłana w poniedziałek , a wyniki we wtorek po południu:-( Pani tłumaczyła mi, że lekarz zlecił betę z oznaczeniem ilościowym a tego nasze laboratorum nie oznacza. No i zapłaciłam 50 zł. Wyszłam z tamtąd wściekła bo mam dziś wizytę u gina. i miałam mieć te wyniki przy sobie. Pomyślałam sobie, że może w prywatnej klinice zrobią mi chociaż samą betę na dziś i udało się. Wyniki odbieram 0 16(tej) a zaraz potem na wizytę. Może w końcu lekarz zrobi mi USG i potwierdzi ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monidka super, od razu po wizycie daj znać co i jak. 5. tydzień i 5. dzień :) Dokładnie w tym samym terminie ja byłam u gina na usg :) Było widać sam pęcherzyk jeszcze wtedy, ale coś było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida to jak miałam dostać okres w sobote 11 to mam od tamtej soboty liczyć ten 14-15 dzień? czy od tego dnia jak dostane teraz okres? bo teraz to już sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Robiłam niedawno test i wyszedł negatywny:( nic z tego nie rozumiem. @ tez nie ma;/ Niewiem czy się spóźni poprostu czy co:( Powiem Wam, że już miałam nadzieję a tu takie klocki. Nic mnie nie boli wogóle jakbym nie miała miec okresu. Jestem zła załamana zawiedziona niewiem już jak to określić:(co Wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wróciłam właśnie od lekarki i dostałam skierowanie na bete mam zrobić sobie w poniedziałek (no jeśli nie dostane w weekend okresu)Powiedziała,że wszystko tam jest OK i niema się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka to identycznie jak u mnie okresu brak dwóch kreszek też brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.. bigosik i justinka trzymam kciuki, może akurat... Powiem Wam, że mojej znajomej też spóźniał się okres i robiła testy i nic nie wychodziło, ale źle się czuła, bolała ją brzuch i okazało się później że jednak była w ciąży, miała niskie stężenie hormonu i nie wychodziło, póżniej owszem musiała całą ciąże leżeć bo miała zagrożoną ( a i tak nie leżała) i urodziła zdrowego synka.. nie wiem czemu tak to się dzieje, że jednym wychodzi a drugim nie.. szarlotka to dobrze że miałaś długo takie bóle jak na okres bo przyznam, że trochę mnie martwiło,czasem mam też kłócia ale pewnie tak ma być. nie moge sie pon.doczekać i wizyty u gin., bo mój tato ciągle dzwoni i pyta czy na pewno jestem w ciąży:) no i mówie, że w pon. juz pewnie lekarz coś potwierdzi... A ja wcz.byłam na imprezce pożegnalnej mojego kiera-emeryta, bałam się isć trochę ale z drugiej strony ciąża nie choroba, oczywiście alkoholu nie piłam a i tak humor dopisywał, nawet potańczyłam trochę,ale wolniejsze kawałki... tylko o 21 byłam już zmęczona i wróciliśmy... no i tak mi sie krew z nosa puściła, może ze zmęczenia.. ale powiem Wam, że od ciąży mam katar, ale często z krwią, nie mam pojęcia czemu... No i cieszę się, że week:):), odpoczne wkońcu i moge się porządnie wyspać:):)... Piszcie dziewczynki jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki! Ale dzisiaj mam doła tyle się upłakałam,że szok ja już chyba nie mam siły na starania o dzidzie :-( brzuch mnie tak delikatnie pobolewa dołem i to pewnie na okres i ciągle tak mi gdzieś niedobrze :-((((( Mam już tego wszystkiego dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bigosik, glowa do gory, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, a wszytsko w koncu bedzie jak sobie wymarzylysmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. @ przyszła. Już wczoraj wieczorem miałam takie brązowe plamienie przez noc nic i dzisiaj rano juz się rozkręciło. I takie mam pytanie od Was jak myślicie mam od wczoraj liczyć pierwszy dzień cyklu czy od dzis?? W sumie krwawienie od dzisiaj mam a wczoraj to takie brązowe i blado różowe plamienie delikatne miałam. A już myślałam, że może się udało:( i tak się zastanawiam czemu mi później przyszła hmm niewiem:/ Jeszcze od zeszłego tygodniu mam jakis suchy kaszel. Wczoraj sie wkurzyłam znalazłam na necie jakies domowe sposoby i powiem Wam ze juz wczoraj wieczorem tak nie szczekałam dzisiaj rano też juz mniej. Także te wszystkie syropki co reklamują są nic nie warte od teraz będe się domowymi sposobami leczyć. A to, że zaczęłam szukać domowych sposobów na kaszel zawdzięczam temu, że myślałąm ze może akurat jestem w ciąży i nie chciałam brać leków. Ahhh no dobra czekam na Wasze odpowiedzi i co tam u Was?? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. W kóńcu mam swoją kuchnię. Jeszcze jest kilka rzeczy do dokończenia do tak zwanej wisience na torcie ale dzisiaj już mogę zrobić pierwszy obiadek w swojej nowej ślicznej kuchni:)Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justinka25, ja tez mam czasem problem z okresleniem poczatku cyklu, pierwsze dwa dni mam plamienie niby krwawienie, poczytalam troche i popytalam, wyszlo na to ze 1 d c liczy sie od krwawienia. Plamienie (brązowe, śladowe) zalicza sie do koncowki poprzednego cyklu. Wiec ja bym liczyla od tego momentu kiedy zobaczylas krew. Na kaszel polecam imbir, mozesz troche zetrzec do slodkiej herbaty. Milego gotowania w nowej kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! ja nadal okresu nie mam tylko kuje mnie tak dziwnie w dole brzucha z prawej strony,ale ten ból to nie taki jak na @ takie dziwne kłucie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak pozytywnie! :) Super. Ja sie zbuntowalam dzisiaj z obiadem. Poprosilam mojego , zeby kupil kurczaka i loda Solero dla mnie :) a on wrocil z napojem energetycznym dla siebie. Monida, Mika kiedy lecicie do lekarza? Bigosik, ile Ci sie @ spoznia? Czytalam o przypadkach, ze owulacja sie po prostu przesunela i dlatego czesto testy nie wychodza w dniu spodziewanej miesiaczki. Mi sie prawdopodobnie tez przesunela wtedy, bo z usg termin porodu mam o 4 dni wczesniej. Moj nastepny skan dopiero 5 kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) bigosik robisz dziś betkę? mikuś powodzenia na wizycie i się nie stresuj :) monida jak po wizycie? Get Twój widzę ma zachowania w stylu mojego, ja się wczoraj obraziłam, bo chciałam żebyśmy poszli na spacer, mój mąż wymyślił, że pojedziemy samochodem, żeby było szybciej. Tak sie namarudził, że darowałam sobie ten spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! dzisiaj robiłam sobie tą bete tylko że wyniki dopiero odbiore tak około 17 no i odrazu mam iść do pani doktor. A miesiączka spóżnia mi się już 9 dni a powinnam ją dostać 11 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dziś na 16 mam do lekarza, już się denerwuje...dam znać... Bigosik wczoraj odwiedziłam koleżanka, która urodziła dzidzie i kolejny dowód, że testy nie zawsze wychodzą, mówiła, że sporo jej się okres spóźniał i robiła testy i nic, dopiero jakos w 6 tyg.ciąży jej wyszły 2 kreski, dziwne bardzo ale teraz ma zdrowego synka:), więc trzymam kciuki:) Justinka bardzo mi przykro, musisz mieć dużo cierpliwości i nadzieii:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej, rany dawno mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległosci i poczytałam posty. Bigosik, ja to jeszcze ciągle wierzę, ze te nasze czary coś dały:)ja też wiele słyszałam o "nie-wychodzących" sikaczach. Justinka czyli serce domu już jest:):) jak jest kuchnia to już na prawdę super!:)wiesz ja tak sobie myślę, że ten Wasz dzidziuś po prostu czeka na nową chatę i tyle i teraz zanim się obejrzysz to z tej nowej kuchni będzie musiał częściej twój M. korzystać bo Tobie będzie niedobrze przy kazdym zapachu pichconego obiadku ;) Mikusia, powodzenia u gina! Daj znac koniecznie! Get...nie kupił loda...?! No drań no!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja ci wierzę kochana, że dałabyś się pokroić za zachciankę hehe:) koniecznie musisz podtresować faceta, powinien w 3 minuty spełniac każde życzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do Was kobitki do tych które brały Clostilbegyt i zadziałał jakie miałyście FSH w 3 dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, ja mówiąc szczerze to nie pamiętam dokładnej wartości, ale wiem że był w normie. Tylko u mnie to było tak, że ja badania hormonów zrobiłam zanim przepisano mi Clo. Wtedy miałam w normie zarówno FSH jak i LH. Być może po prostu z czego innego wtedy wynikał problem z brakiem owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie tragedia, gorzej być nie mogło:((((((, siedze i ryczymy z mężem.. wyszło 3 pęchęrzyki czyli ciąża trojacza, i nie mam szans jej donosić bo jestem za mała, za drobna, i mogę max do 5,6 miesiąca donieść i poronie, jak można nosić tyle dzieci i żyć w takiej świadomości, że dzieciaki umrą... i co niech mi ta mądrala co mnie krytykowała, że bałam się ciąży mnogiej teraz mi coś powie, nie miałam racje, i co teraz moje dzieciaczki nie przeżyją..kurwa mać... zaproponował mi też w klinice w Warszawie spróbować skonsultować się z jakimś profesorem, żeby usunąć chociaż 1 pęchęrzyk, ale dzwoniłam do innego, że to za duza ingerencja i mogę później wcale nie mieć dzieci... teraz zostaje mi czekanie 2 tyg. i wtedy będzie wiadomo czy są dzieci w tych pęchęrzykach, i czekać żeby "jedno chociaż się wchłonęła albo poroniło"ale to okropnie brzmi, ale inaczej nie przeżyją 3.. dziewczynki lepiej się starać długo niż krótko tak jak ja i takie coś przeżywać... dlatego uważajcie z clo, i obserwujcie ile jest pęchęrzyków bo ja wychodowałam 5 i same widzicie co się podziało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×