Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

christina91

Zaczynamy odchudzanie:)27.04.2011

Polecane posty

Gość Sadka
ja już mam mniej widoczne w porównaniu z tym co było kiedyś,przez zimę się zaniedbałam i klops...ale od jutra startuje:) byle pogoda dopisała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revlonn--- przyznam sie ze ja ciebie nie pamietam , odchudzam sie od jakis 2 miesiecy założyłam nawet swój topik ale umarł smiercia naturalna - wiec moze z tamtąd mnie kojazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki wielkie :) jakos pozytywniej patrze na to wszystko juz :) w takim razie kobietki do dziela za kilka tygodni bedziemy nie do poznania i w koncu zadowolone z siebie i swojego wygladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To i ja sie do Was przyłącze-jestem z Was najstarsza-mam 31lat i trojke urwisów(2 corki jedna 9lat i druga 3 lata oraz synka ktory ma 7miesiecy). Pracuje 8 godz przed komputerem,wiec tez przce mam siedzaca,a w swieta pozwolilam sobie na wszystko i jak wazylam 55kg to terz pewnie z 1,5 kg mam do przodu,ale jutro robie wazenie i mierzenie. Moj cel to 49kg. Mam nadzieje ze do 1.07 go osiagne. Stosuje diete 1000kcal,ale z ograniczona iloscia wegli,jak jest ktos zainteresowany to ja jutro wpisze,moja kumpela na niej w 3tyg schudla 6kg i 3 x w tyg cwiczyla. Ja bede jezdzic na rowerze stacjonarnym oraz 3x w tyg po pracy chodzic na silownie na bieznie pobigac(45min) i orbitrek 20 min oraz brzuszki. Mam nadzieje ze efekty beda,chcialam zastosowac kopenhaska ale boje sie jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,nie bylo mnie chwilke a tu patrze topik grzeje pelna para;) wrocilam z tego nieszczesnego grilla;) zjadlam burgera z sosem tzaziki, jedno skrzydelko i jeden filet z baraniny i tyle, powiem wam ze cholernie boje sie stanac na wadze po moim 2 dniowym, prawie 3... dniowym folgowaniu..:( kawi, super trojeczka:) moja corcia ma 4 miesiace, i chyba jest to moje pierwsze i ostatnio dziecko, mimo ze na coreczke nie moge narzekac;) ja jestem zainteresowana ta Twoja dieta jak najbardziej:) dodam jeszcze tylko ze bylam na diecie 1000 kcal 2 tyg, mialam gotowe jedzenie zamawiane do domu i nie schudlam ani grama,,strasznie mnie to zniechecilo.. co do dukana, to tak wiem ze nie jest to najlepsza dieta i w sumie nie wiem czy na niej wytrzymam, caly czas rozmyslam co bedzie najlepszym wyjsciem, moja ciocia w ciagu miesiaca schudla na dukanie juz 8 kg i jak sie na nia patrze to jej cholernie zazdroszcze (pozytywnie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_Marzycielka
ja zalozylam topik, ale chetnie sie przylacze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawi79! W takim razie mamy bardzo podobną sytuację ;) ścigamy się do 49kg? Co ty na to? Podwójna motywacja tak z rywalką ;) Chociaż przyznam że ja jestem chyba w trochę lepszej sytuacji bo poniżej 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawi79 i Anaaa to jestesmy juz 3 zeby dotrzec do 49 kg. kawi79 jak mozesz to wrzuc troche tej dietki zawsze to jakas inspiracja i mozna znalezc jakis pomysl na jedzonko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2011
Nie 3 bo juz 4:) ja tez chce wrocic do swojej wagi 49kg. Tak jak kaktusowa skoncze 30lat w sierpniu. Za miesiac lece do Egiptu i mam nadzieje ze uda mi sie stracic do tego czasu 4kg bede wtedy wazyc 52kg a na utrate jeszcze tych 3 kg dam sobie wiecej czasu. Tez jak zalozycielka forum postanowilam sobie zrobic jednodniowa glodowke przed dieta (we wtorek nic nie jem). Na innym forum wyczytalam o dziewczynach ktore pily duze ilosci wody i chudly. Pily 5-8L dziennie, ja tak planuje pic 4,5litra czyli 3 butelki. Od srody zaczynam tez biegac rano a diete jaka mam zamiar zastosowac...bialkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania@ania
hej dziewczyny no to zaczynamy :) ja stawiam na bialko warzywa i grejpfruty :) i dużo spacerow z córcia a co do wieku to was przebijam w sierpniu skoncze 33lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robcie tak wlasnie
a bedzie to tak wygladalo glodkowk ograniczanie i pozniej kicha :D efekt jojo poczytajcie o zbilansowanej diecie, jesc czesciej a mniej, rowne odstepy miedzy posilkami glodzenie sie spowalnia metabolizm i tak lipa z tego kawa z rana jak smietana brawo wyplukuje magnez!!!! :D aktywnosc fizyczna jak najbardziej polecam vitalia.pl dowiecie sie co juz na wstepie robicie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robcie tak wlasnie
doczytalam teraz, ze nitkore zabieraja sie za to dobrze, wiec dziewcyzny zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 - 8 litrow taaaa
brawo, co za pomysl wody 2 littry i pic nalezy malymi porcjami np po 5 lykow i za kilkanascie minut tak samo 8 litrow w ten sposob nie skomentuje zamiast sluchac glupich i naprawde szkoldiwych rad wejdzcie na profesjonalne strony powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooooooow widze ze tu kompletne dieciane szalenstwo:) tak jak mówiłam ja dzisiaj startuje z jedniodniową głodówka:) a teraz lece na zajęcia, buziaki kochaane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny chętnie do was przyłącze niebawem kończe 25 lat,mam 164cm i 58 kg narazie mam zamiar zrzucic 5,staram sie tez codziennie cwiczyc ok 40 min i wieczorem biegam ok.20min(poza weekendem)do tego spacery z synkiem jesli pogoda dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubass
Nie ma nic glupszego niz dukanka,i dieta bialkowa ktora zabija wasz organizm!Dieta ma byc ujemnym bilansem kalorycznym,mozna wtedy jesc wszystko,tylko w normlanych porcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhu, ale nas przybyło.... i zyczliwych komentatorów również. Smiem twierdzic, ze skoro kazda z nas juz dawno skonczyła 18 lat, to moze rozporządzac własnym ciałem jak uważa i zna je najlepiej. Ja sama próbowałam na sobie różnych diet i wiem na która najlepiej reaguje. Jesli ktos sobie nią zaszkodzi, to mniemam ze z własnej woli, bo o szkodliwosci głodówek czy diet 500 kcal kazdy sobie zdaje sprawe. Tyle na ten temat... A co do meritum: Ja juz wystartowałam, oduczam sie przegryzania miedzy posiłkami smieciowych przekąsek. Planuje codziennie sie smarowac balsamami i oczywiscie sie ruszac. Z tym akurat nie mam problemu, bo lubie. A do tego w moim miescie zamontowali takie cuda jak samoobslugowe wypożyczalnie rowerów i mam stacje 3 kroki od domu, grzech nie korzystac! Do tego trenuje samoobrone i staram sie wypocic na fitnessie. Moim problemem są uda... bo są ogromne :(, mam 58 cm w obwodzie. Dla porównania w talii mam 64, a biust to 75A... mozecie sobie wyobrazic jak to wygląda :/. Macie jakis sposób na wyszczuplenie ud którego bym jeszcze nie znała? :) Jak Wam idzie dietowanie dziś? Obyśmy były zmotywowane tak jak teraz do końca :). Trzymam mocno za nas kciuki. Aaaa... ja mam 23 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, przybyło trochę krytyki. ;) Ja wam powiem, że zgadzam się z gabelą. Każda z nas wie, czego chce. I każda musi dążyć do wymarzonej wagi po swojemu, bo przecież każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. O dietach można usłyszeć mnóstwo różnych opinii i każda mówi co innego. Więc róbmy co się da, byle efektownie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pierwszy dzien jakos leci :) ponoc najgorszy jest ten trzeci - ale najwazniejsze to nawet po wpadce sie nie poddawac :) i jak tak własnie robie miewam wpadki ale ide dalej i juz piec kilo straciłam , moze nie w jakims super szybkim tepie ale na zawsze :P dzis zjadłam do tej pory -kiwi -płatki owsiane -talez zupy cebulowej musze poszukac jeszcze jakis fajnych przepisów bo troche brak mi pomysłów na to co mogłabym jesc na tej swojej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu...widzę, że tu prawdziwe szaleństwo:)Niespodziewałam sie, że aż tyle nas bedzie:)ale im wiecej tym lepiej;) No cóż dziewczyny przyznaje sie bez bicia, że z moja glodówka dzisiejsza dałam ciała ;( byłam u przyszłej teściowej i oczywiście tej kobiecie nie można odmówić niczego...(szkoda gadać) no ale coż...zjadłam 2gołąbki i mam okropne wyrzuty teraz, ale gdybym odmowila to chyba byłoby naprawdę źle ze mną...Ale dałam sobie żółtą kartkę i już do końca dnia nic nie jem tylko pije wode... A co do kawy...hmm...prawdą jest, że magnez wypłukuje,ale również pobudza metabolizm, poza tym ja nie potrafie sie obyć bez chociaż małej kawy rano(taki głupi nawyk). A na dzisiaj planuje jeszcze wyciagnąć mojego lubego na wycieczke rowwerową, mam nadzieje ze sie da namowic bo w dwojke zawsze razniej:) A co do grejfrutów to czytałam gdzies ze podobne własciwości odchudzajace ma jeszcze kapusta kiszona(albo kwaszona nie wiem jaka jest miedzy nimi roznica:P ) Moim najwiekszym problemem jest brzuch, wygladam jakbym byla mniej wiecej w 3-4 miesiacu ciazy, z reszta postaram sie zrobić dla was zdjęcie i same zobaczycie:) A o przepis na diete 1000kcal bardzo bym prosila, żebym wiedziala jak mniej wiecej rozplanować posilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie :) wiec moze napisze cos o sobie. Mam 20 lat, 173 i ważę 66 kg. Nie wyglądam jakoś źle, no ale na studiach się przytyło, wiadomo, imprezy, piwo, chipsy etc :/ planuję zejść do 56 kg, zeby w razie jak mi cos wroci i tak nie wygladać źle. Poza dietką rzucam palenie, dziś pierwszy dzień, mam nadzieje, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że masz podobną sytuację do mnie;) ja tylko mam 2 cm mniej;) i tez planuje porzucic ten przeklety i drogi jak cholera nałóg palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie palisz 2 tygodnie i masz na nowe spodnie, o losie :o (bo w moim przypadku to bylo pol paczki dziennie) I sobie wymyslilalm, ze bede raz na 2 dni te 10 zeta odkladac, a potem za to kupie sobie cos ladnego. Albo poczekam, az schudne - wtedy skocze na zakupy z niezlym budzetem i nakupie krotkich kiecek i spodenek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kazda moze zrobic
ze swoim cialem co chce ale chyba nie o to chodzi prawda ?? od razu walnij sie w anoreksje chodzi o to aby nabieac formy z glowa i nie szkodzac sobie to ze ktos ma 18 lat jak widac o niczym jeszcze nie swiadczy z reszta robta co chceta glodzcie sie itd a za kilak meisiecy gdy bedziecie chcialy zjesc cos exra zacznie sie problem i efekt jojo nie da sie do konca zycia wpierniczac grejfrutow a jesli wyrobisz sobie odpowiednie nawyki zywieniowe, bedziesz mogla jesc wsyztsko no ale to widac nie jest zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie uwaznie czytalas poprzednie wpisy, bo nikt tutaj nei zamierza nie jesc nic przez caly rok tylko przez jeden dzien w ramach oczyszczenia organizmu poczytaj sobie w internecie ze robi sie takie rzeczy dla oczysczenia organizmu z toksyn i dopiero zacznij udzielac "złotych rad" moja droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda dieta po czasie dziala
tak samo efekt jojo bo chyba nie zamirzasz byc na dunkanie do konca zycia ? wiec sie na to nastaw a kazdy roganizm regauje tak samo na odbieranie mu pozywienia zwalnia metabolizm chyba ze jestes kosmita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wpis nie odnosil
sie do tej czesci wypowiedzi ale tylko do zdania, ze kazdy ma prawo robic ze swoim cialem co chce oczywiscie racja! nie zamierzam nikomu niczego narzucac a jedynie moge zauwazyc ze nie jest to dobry pomysl dla samego zainteresowanego wiec naucz sie Ty czytac bo wypowiedz byla skierowana do jednej osoby... oczyszczanie rozumiem akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×