Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość zusia lalka nie duzża888
czyli jak pojde na usg to jak zaszlam w ostatnim cyklu to dziecko bedzie mialo ok 3 cm, a nie 10 cm w przypadku jak bym zaszla w zeszlym tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susełek
Cześć dziewczyny, to i ja dołączam :-) W grupie raźniej :-) lekarze niestety realiści do bólu. Mi też jak poleciałam po teście do lekarza i czułam że jestem w ciązy to też powiedział, że dopiero krew jest wiarygodna. Serduszko juz widziałam :-) i muszę uważać na siebie bo to 1 ciąża :-) NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____9.01________Tarnów____? Susełek________35_____3.01________Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susełek
I oczywiście wielkie gratulacje dla wszystkich współ-Mam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś żadnych dolegliwości nie mam chciałabym żeby mnie mdliło albo piersi żeby mnie bolały bo przynajmniej bym wiedziała że wszystko jest dobrze a tak to trochę mi odwala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____9.01________Tarnów____? Susełek________35_____3.01________Olsztyn inka1989______21_____11.01________Wadowice______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratulacje dla Wszystkich nowych Styczniówek. Fajna juz ta nasza tabelka, coraz dłuższa... :-) Ja jakoś nie mam weny do pisania... Ale czytam na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D witam nowe:) i Gratuluje wszystkim fasolek:D u mnie zakrecony dzien dopiero teraz mam czas cos napisac, w pracy nawał roboty, nie wiem w co rece wlozyc. objawy codzien te same mdlosci, pobolewanie brzucha, ai doszlo mi kolatanie serca,oraz takie klocie. dobrze ze ide jutro do gina to sprawa sie rozwiaze. Zosia, nie umiem ci odpowiedziec na twoje pytanie, moze dziewczyny beda cos wiedziały te doswiadczone, to moja pierwsza ciaza wiec sama kiepsko sie orientuje poki co:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wokule co do t6ego wzrostu sama sie zastanawiam bo jestem w 7 tygodniu i w mooim suwaczku wyswietla sie ze moj maluch ma 6 milimetrów a kolegi żona tez jest w 7 tyg byla na usg i jej dzieciak ma 3,2 centymetry. jak to jest z tym wzrostem wkoncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imatra
Witam, dopisuje sie do waszego grona.. 17 maja robilam test i prawdopodobnie jestem teraz w 5tygodniu ciazy. Do lekarza ide we wtorek - moze za wczesnie?? Jak wszystko pojdzie dobrze to termin porodu ok 19 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękna pogoda dziś :) co do wzrostu to nie wiem niestety jak to jest.. ja w pierwszej ciąży usg miałam robione 3 razy a pierwsze w 14 tyg dopiero a wtedy to dziecko już było duze i już mi nawet powiedzieli że to dziewuszka będzie, także nie wiem ile może mieć teraz :) dziewczyny gratuluję bliźniaków!!! i witam wszystkie nowe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe ciężarówki :)) Madzia_miś dużo ta fasolka ma, może to 7 tydz. od zapłodnienia? hannam - witaj w klubie :) Ja dobrze przeczytałam że 3 usg już miałaś? tojah - nie wiem jeszcze jakie te bliźniaki są. Pojdę do normalnego lekarza to zapytam, ale podobno ok 10 tyg można stwierdzić bo jakieś kosmówki się wytwarzają czy coś.. inka - Art. 177. Kodeksu pracy: 1. Pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także w okresie urlopu macierzyńskiego pracownicy, chyba że zachodzą przyczyny uzasadniające rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia z jej winy i reprezentująca pracownicę zakładowa organizacja związkowa wyraziła zgodę na rozwiązanie umowy. 2. Przepisu 1 nie stosuje się do pracownicy w okresie próbnym nie przekraczającym jednego miesiąca. 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, ulega przedłużeniu do dnia porodu. 3. Przepisu 3 nie stosuje się do umowy o pracę na czas określony zawartej w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy. 4. Rozwiązanie przez pracodawcę umowy o pracę za wypowiedzeniem w okresie ciąży lub urlopu macierzyńskiego może nastąpić tylko w razie ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy. Pracodawca jest obowiązany uzgodnić z reprezentującą pracownicę zakładową organizacją związkową termin rozwiązania umowy o pracę. W razie niemożności zapewnienia w tym okresie innego zatrudnienia, pracownicy przysługują świadczenia określone w odrębnych przepisach. Okres pobierania tych świadczeń wlicza się do okresu zatrudnienia, od którego zależą uprawnienia pracownicze. 5. Przepisy 1, 2 i 4 stosuje się odpowiednio także do pracownika-ojca wychowującego dziecko w okresie korzystania z urlopu macierzyńskiego. Ja powiedziałam dzisiaj w pracy, mam tak stresującą robotę, że muszą wiedzieć. Zareagowali OK :) Boli mnie trochę brzuch, jak przed okresem.. :( kiedy to minie? Napisze wieczorkiem więcej, buziaki dziewczyny aha, jeszcze jedno: złośliwa pomarańczo - przeszkadza Ci mój brzuch, czy co? czemuś się na mnie uwzięła niewdzięczna istoto. Mój brzuch jest duży i będzie coraz większy. Taki, jak na drugą ciążę i na bliźniaków przystało. Kumasz? I naucz się liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja od kilku dni nie czuje się jak w ciąży tzn czuje się świetnie, wszystko mogę jeść apetyt mam super, wcześniej miałam wzdęty brzuch a teraz jest płaski (może dlatego że zaczął normalnie pracować) tylko siku muszę wstawać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki youstta mam umowę do końca grudnia więc nie mogą mnie zwolnić trochę mnie przeraża to l4 bo lubię swoją prace i wiem że będzie mi się strasznie nudziło w domu ale dzidzia najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka jak nie musisz to nie rezygnuj z chodzenia do pracy, tzn jeśli się czujesz na siłach bo jeszcze się wysiedzisz w domu :) ale oczywiście jeśli czujesz, że tak będzie lepiej to kładź się na kanapę brzuszkiem do góry i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek chciałabym pochodzić jeszcze do pracy ale jestem kelnerką w dużej restauracji (dużo schodów ciężka gliniana zastawa itp.) pozatym czasem pracuje po12 godz i cały czas na nogach nie chce ryzykować (raz już poroniłam ) nie wiem co będę robiła w domu może wkońcu poodwiedzam starych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Hej dziewczyny mam pewien problem , przeszły mi już prawie mdłości ale od 3 dni męczy mnie strasznie nadkwaśność żołądka mam już dość na chwilę pomaga mi łyk pepsi ( chociaż nie powinnam jej pić) lub sodka oczyszczająca na czubku łyżeczki fuj ohyda ale pół godziny ulgi poradzcie mi co mogę wziąść na tą dolegliwość by coś pomogło ale coś co w miarę smakuje, lub co mogło by szybko też pomóc by mi to całkowicie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Jak mija Wam ten piekny dzien? Wlasnie probuje znalezc jaki konkretny artykul na temat picia kawy w ciazy, ale tyle ile art. tyle opinii. W pierwszej ciazy nawet przez mysl mi nie przeszlo ze picie kawy szkodzi, pilam 3-4 kawy dziennie. Coreczka urodzila sie zdrowa, jedynym skutkiem tej mojej kawy bylo jej nadmierne "skakanie" w brzuch :D :D :D A jak w Wami, pijecie kawe? I ile jej pijecie? Zgory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
ja zawsze pilam 3-5 dziennie z mlekiem.teraz przez mdlosci pije jedna rano dziennie. Aha a lekarza pytam o kawe to powiedzial ze mozna pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Dziewczyny właśnie dzisiaj zaczeły mi się mdłości... ale to nic ważne, że serduszko bije :) I zrobiłam suwaczek! :) Tylko niewiem jak go tu wstawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
a co do kawy, ja piłam i tak ją bardzo żadko.. ale od czasu do czasu piję taką lekką z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) CHCIAŁABYM SIĘ PRZYŁĄCZYĆ ALE NIE WIEM CZY TO JESZCZE NIE ZA WCZEŚNIE BO BYŁAM DZIŚ U MOJEJ PANI GIN I JEST PĘCHERZYK ALE NIC W ŚRODKU NIE WIDAĆ :( MAM PRZYJŚĆ ZA TYDZIEŃ. PONIEWAŻ MAM PLAMIENIA BIORĘ LUTEINĘ I DUPHASTON. MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO SIĘ JAKOŚ DOBRZE UŁOZY :) ZDRÓWECZKA WAM ŻYCZĘ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____9.01________Tarnów____? Susełek________35_____3.01________Olsztyn inka1989______21_____11.01________Wadowice______? Gosiaczek 126____26____04.01________Raszyn_______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebel
Cześc mogę się dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebel
po 4 latach starań mamy wreszcie upragnione 2 kreski :) Ja prawie dokładnie znam datę zapłodnienia bo ostatnie IUI miałam 26.04 :) 27.05 jadę do Wrocka do mojego lekarza i mam nadzieję że zobacze swoją fasolkę albo fasolki ;) gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Hej , czy nikt nie ma dobrego pomysłu na nadkwaśność ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
może mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam że wypicie mleka przynosi ulgę ale dobre jest też REENIE który można brać w czasie ciąży. może herbatka miętowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja robiłam we wtorek badania, które zlecił mi lekarz. Niby wszystko ok ale mam liczne bakterie w moczu. Stwierdziłam, ze pewnie każdy je ma, a dziś dzwoni do mnie pielęgniarka z tej przychodni do której chodzę, że przyszły moje wyniki i że mam koniecznie zrobić posiew moczu i przyjść z nim jak najszybciej. Wizytę mam umówioną na NFZ na 1 czerwca, jak pójdę wcześniej z tym posiewem to muszę już iść prywatnie. Myślicie, że to coś mega strasznego czy mogę poczekać do tego 1 czerwca i ponownie przed wizytą zrobić badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. ja do tabelki dopisze sie dopiero po wizycie u gina jeśli wszystko będzie dobrze. kasiek ja w poprzedniej ciąży też miałam bakterie w moczu,nawet gin zaczął mi wypisywać jakiś lek już ale zrobił usg i okazało sie,że serduszko nie bije. Więc nie pomoge Ci. buziaki,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×